شرکت سبدگردان مدبر آسیا

فرصت سرمایه‌گذاری در بورس برای همه، بدون نیاز به دانش یا صرف زمان

 • ثبت امتیاز
 • موقعیت
  تهران
 • شماره تماس
 • نشانی اینترنتی

اطلاعات کلی سبدگردان

شرکت سبدگردان مدبر آسیا، در تاریخ 1398/05/16 تحت شماره 545310 و شناسه ملی 14008526075 فعالیت خود را تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار آغاز نمود. سرمایه ثبت شده شرکت در زمان تاسیس مبلغ 20 میلیارد ریال می باشد. این شرکت سبدگردان با بهره مندی از تیمی متخصص و خبره در امر تحلیل و سرمایه گذاری اقدام به تخصیص دارائی و تسکیل سبدهای اختصاصی برای مشتریان می نماید.

خدمات سبد گردان مدبر آسیا

 • کسب مجوز فعالیت سبدگردانی از سازمان بورس و اوراق بهادار
 • ارائه خدمات مشاوره در زمینه بورس و اوراق بهادار
 • خرید و فروش اوراق بهادار به نام سرمایه گذار معین در قالب قراردادی مشخص، به منظور کسب انتفاع برای سرمایه گذار
 • جمع آوری، پردازش و ارائه اطلاعات مالی و انتشار آن از طریق رسانه های جمعی به منظور اطلاع سرمایه گذاران
 • تجزیه و تحلیل روند قیمت یا عرضه و تقاضای اوراق بهادار بر پایه تحلیل های تکنیکال و بنیادی

روش های تجزیه و تحلیل

انتخاب سهام در این شرکت سبدگردانی براساس روش های تحلیلی فاندامنتال (Fundamental-Analysis) و تکنیکال (Technical-Analysis) صورت می گیرد. کارشناسان این شرکت همگی از میان افراد دارای مدارک تحصیلی مرتبط و گواهی نامه های حرفه ای بازار سرمایه انتخاب شده اند. این کارشناسان با رصد روزانه بازار سرمایه اقدام به خرید و فروش بر اساس میزان ریسک پذیری و نقدشوندگی مورد درخواست مشتری می نمایند. مدیریت ارشد سبد گردانی نیز براین روند نظارت دقیق و کامل دارد.

انتخاب اوراق بهادار برای سبدهای اختصاصی مشتریان در سبدگردانی مدبر آسیا متکی بر مدل‌ها و روش‌های رایج تجزیه و تحلیل و ارزش‌گذاری اوراق بهادار در بازارهای مالی بین‌المللی می‌باشد. بکارگیری بانک‌های اطلاعاتی معتبر در کنار نرم‌افزارهای تحلیلی مالی مناسب و ترکیب آن‌ها با روش‌های مزبور، پایه محکم و ابزار مناسبی را برای حضور پرقدرت در بازار سرمایه فراهم خواهد کرد. سبدگردان مدبرآسیا در تحلیل‌های اقتصادی خود با بکارگیری یک رویکرد بالا به پایین (Top-Down)، ابتدا به بررسی شرایط کلی اقتصاد و پارامترهای کلان اقتصادی پرداخته و بر این اساس، صنایع با افق عملکردی بهتر را تعیین می‌کند.

در نهایت شرکت‌های پیشرو در این صنایع منتخب با استفاده از روش‌های ارزش گذاری مختلف از جمله مدل‌های مبتنی بر تنزیل جریانات نقدی (DDM)، مدل‌های مبتنی بر جریان نقدی آزاد (FCF)، ارزشگذاری نسبی، ارزش جایگزینی و یا ترکیبی از این روش‌ها به‌عنوان فرصت‌های سرمایه‌گذاری انتخاب می‌شوند. مبنای تحلیل اوراق بهادار در سبدگردان مدبر آسیا روش تحلیل بنیادی می‌باشد و عمده تصمیمات سرمایه‌گذاری بر اساس گزارشات تحلیل بنیادی تهیه شده توسط تحلیلگران شرکت اتخاذ می‌شود .البته علاوه‌بر تحلیل بنیادی، ابزارهای تحلیل تکنیکی نیز به‌ عنوان روش ضمنی تحلیل روند قیمت‌ها و تعیین زمان ورود و خروج مناسب به هر سهم مورد استفاده قرار می‌گیرند.

مفاد قرارداد

حداقل مقدار1,500,000,000 تومان
حداقل مدتیک ساله
کارمزد ثابت2 %
کارمزد متغیر20 %
تا 20 درصد معاف. مازاد بر آن 25 درصد سبدگردان 75 درصد سرمایه‌گذار
دوره پرداخت سودسالیانه
شرایط فسخ قراردادچند روز قبل اطلاع می‌دهید تا سهم ها به فروش برسد.


اعضاء تیم سبدگردان مدبر آسیا

نام و نام خانوادگیسمت
اسماعیل داور پناهنائب رئیس هیئت مدیره
داریوش مختاریعضو هیئت مدیره
مهشید خدادادیمدیر سبدگردانی
میثم دهقانتحلیل گر
محمدرضا حمیدیتحلیل گر
اشتراک گذاری :

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت:

شرکت سبدگردان مدبر آسیا

فرصت سرمایه‌گذاری در بورس برای همه، بدون نیاز به دانش یا صرف زمان

مشاهده کامل
عناوین