کاربران گرامی وب سایت نظارت آپدیت شده و همه قیمت ها آزمایشی می باشند و بزودی بروز خواهند شد.

درباره ما

تیم نظارت توسط متخصصین بازار سرمایه مدیریت شده و با اهدافی بلندمدت خواستار تغییرات و ایجاد فضایی رقابتی سالم است. 

تیم کارشناس نظارت در بررسی مسائل روز بازار سرمایه
تیم کارشناس نظارت، به مباحثی همچون تغییر ریز ساختارهای بازار سرمایه مانند حجم مبنا، دامنه نوسان قیمت و … فعالیت‌های بازارگردانی، تحلیل و بررسی روند قیمت سهام‌ها، کیفیت خدمات کارگزاری‌ها، سیگنال فروشی و … می‌پردازد.
نقد و بررسی کارگزاری‌ها و صندوق‌ها
سایت نظارت، به بررسی کلیه صندوق‌ها و کارگزاری‌ها به طور مجزا پرداخته است. صندوق‌های سرمایه‌گذاری از پرمخاطب‌ترین‌های بازار سرمایه به شمار می‌روند، به ویژه سرمایه‌گذارانی که از دانش و اطلاعات کافی برخوردار نیستند. بنابراین، تیم خبره نظارت به بررسی جزئیات تمامی صندوق‌ها برای آشنایی هر چه بیشتر شما و همینطور معرفی کارگزاران بورس پرداخته است.
سرعت و دقت در کار
سرعت انجام کار، معمولا امری مهم برای سرویس دادن به مشتریان می باشد. دقت و سرعت در انجام کارها از خصیصه های تیم نظارت است. تیم کارشناس نظارت علاوه بر کیفیت و کارایی، سعی بر انجام کارها با سرعت و دقت زیادی می باشد.
فعالیت ما در چه مورد است؟
سعی ما بر این است که با نظارت بر عملکرد صندوق‌های سرمایه‌گذاری، کارگزاران بورس و شرکت‌های سبدگردان، شفاف‌سازی کنیم و در انتخاب درست مردم، به آنها کمک کرده باشیم تا عملکرد و بهره‌برداری بهتری در بازار سرمایه داشته باشند و از ضرر دادن دوری کنند. پس، همراه ما باشید تا اتفاق‌های خوبی رو براتون رقم بزنیم.
نظرات برخی از کاربران سایت
کاربرانی که در سایت نظارت فعالیت می‌کنند، نظرات خود را با شما خوانندگان عزیز به اشتراک گذاشته‌اند.
نادر جزایری مدیر عامل شرکت بهین پویا
دکتر محمدباقر توکلی سهامدار
مهنوش کریم عضو هیات مدیره
نادر جزایری
سایت نظارت علاوه بر داشتن تیم کارشناس و ماهر، بر کیفیت و کمیت کلیه اطلاعات و مقالات مفید بسیار اهمیت داده و پر کاربردترین مقالات آموزشی را می توان در این سایت جستجو کرد. بنابراین، برای آموزش از صفر تا صد بورس می توانیم به راحتی این سایت را به عموم معرفی کنیم.
دکتر محمدباقر توکلی
بنده با استفاده از این سایت و راهنمایی های آنها و پاسخگویی به موقع (پشتیبانی قوی) توانسته ام به راحتی و خیلی سریع با دنیای بورس آشنایی زیادی پیدا کنم. با تشکر از تیم حرفه ای نظارت
مهنوش کریم
با سلام. امروزه به انواع سایت ها در خصوص بورس می توانیم به راحتی دسترسی داشته باشیم. اما تعداد محدودی از این سایت ها جامع و کاربردی می باشند. بنده به عنوان عضو هیات مدیره شرکت کارگزاری صبا جهاد این سایت را برای عموم بسیار کاربردی می دانم، علی الخصوص مقاله های مفید و جذاب این تیم. با تشکر
آشنایی با تیم ما
با تلاش و به کارگیری نیروهای متخصص، سعی داریم بهترین‌ها را در اختیار شما قرار دهیم تا در مسیر سرمایه‌گذاری ، همراه شما همچون الماس بدرخشیم.
مجید عزیززاده
موسس و مدیر عامل
سعید محمد
رئیس هیئت مدیره
عباس زاجکانی
مسئول فنی سایت
آزاده روشن
گرافیست
الهه سلوکی
کارشناس محتوا و سردبیر
فریده مهدور
کارشناس محتوا و ویراستار
فاطمه محمدجانی
نویسنده در حوزه فارکس
سمانه اطراف
نویسنده در حوزه ارز دیجیتال
X