نظارت برای مشاغل

نظارت دات کام به عنوان یک پلتفرم مستقل در زمینه معرفی و مقایسه کارگزاران آنلاین، همواره به دنبال یافتن و همکاری با افراد و سازمان‌های همسو با اهداف خود است.

هدف ما این است که به سرمایه گذاران خرد کمک کنیم تا بهترین کارگزار را برای خود پیدا کنند. ما کارگزاران را معرفی می کنیم حتی اگر با آنها رابطه تجاری نداشته باشیم.

در نظارت دات کام، موفقیت را نه فقط در تعداد مخاطبان خود، بلکه در رضایت کاربران و بازخورد مثبت آنها می‌بینیم. تلاش‌های ما در طول این مسیر، نظارت دات کام را به منبعی شناخته شده و قابل اعتماد در صنعت تبدیل کرده است. به طوری که ده‌ها کارگزار و ارائه دهنده خدمات مالی هر ماه برای همکاری با ما تماس می‌گیرند. این صفحه برای کمک به شرکای فعلی و آینده ما طراحی شده است تا با خدمات و مزایای نظارت دات کام آشنا شوند و در صورت تمایل، به جمع ما بپیوندند.

business

معیار های مورد بررسی نظارت

برای تمام کارگزاران، تعدادی حوزه کلیدی و معیار مشابه را ارزیابی می‌کنیم. در مجموع، برای هر کارگزار نزدیک به 50 معیار را بررسی می‌کنیم. تا به امروز، 100 کارگزار را مورد بررسی ‌قرار داده ایم ، که به این معنی است که در مجموع بیش از 5000+ نقطه داده جمع‌آوری کرده‌ایم.

نحوه معرفی شما

question mark

در صورتی که کارگزاری شما دارای مجوز از یکی از سازمان‌های معتبر نظارت مالی مانند سازمان بورس باشد و با معیارهای کیفی ما همخوانی داشته باشد، پیشنهاد همکاری برای شما ارسال خواهیم کرد. این پیشنهاد شامل هزینه اولیه درج اطلاعات و طرح توافقنامه همکاری خواهد بود.

در صورت توافق، به عنوان یک کاربر ناشناس در صرافی یا کارگزاری شما حساب باز می‌کنیم و خدمات شما را با استفاده از یک روش‌شناسی دقیق با بیش از 50 معیار آزمایش و تحلیل می‌کنیم.

1

بررسی کارگزار - کارگزاری شما بررسی دقیقی بر اساس روش ما دریافت خواهد کرد (مثال: بررسی کارگزاری رابین).

2

جدول مقایسه - شما در ابزار مقایسه شرکت های مالی قابل جستجو و در فیلتر نظارت دات کام نشان داده می شوید

3

لیست برررسی - شما همچنین در لیست شرکت های برتر که ما بررسی کردیم قابل مشاهده خواهید بود. ( مثال: بهترین صرافی ارز دیجیتال)

در طول سال ما به طور مداوم بررسی شما را به روز می کنیم، به این معنی که تغییراتی را برای به روز نگه داشتن آن انجام می دهیم. بررسی شما بدون محدودیت زمانی در نظارت دات کام باقی خواهد ماند تا زمانی که معیارهای کیفیت ما را رعایت کنید. گاه به گاه، روش امتیازدهی کارگزار خود را نیز به روز می کنیم، که ممکن است امتیاز شما را نیز تغییر دهد.

تماس با مامایل به همکاری هستید؟

از طریق ایمیل باما تماس بگیرید تا به جمع 100 هزار مخاطب نظارت بپیوندید.

نظارت دات کام
پلتفرم مقایسه و بررسی نهادهای مالی
کلیه حقوق این سایت متعلق به آسیا سرمایه هوشیار (nezarat) می‌باشد.