اصول و معیار های ما

نظارت دات کام به عنوان یک پلتفرم مستقل در زمینه معرفی و مقایسه کارگزاران آنلاین، همواره به دنبال یافتن و همکاری با افراد و سازمان‌های همسو با اهداف خود است.

nezarat team

نظارت دات‌کام

بازار های مالی، به عنوان یکی از مهم ترین بخش های اقتصاد، همواره مورد توجه سرمایه گذاران خرد و کلان بوده است. در این میان، انتخاب نهاد مالی مناسب، یکی از چالش های مهم سرمایه گذاران خرد است. نظارت دات کام، یک پلتفرم آنلاین مستقل است که به سرمایه گذاران خرد در انتخاب بهترین نهاد مالی کمک میکند. ما صرافی های ارز دیجیتال و کارگزاران بورس و.. را بررسی میکنیم و آنها را بر اساس معیارهای مختلف مقایسه میکنیم. همچنین، ابزارها و منابع مختلفی را برای تحلیل بازارهای مالی در اختیار سرمایه گذاران قرار میدهیم. هدف ما، این است که با ارائه اطلاعات و خدمات دقیق و کاربردی، به سرمایه گذاران خرد کمک کنیم تا تصمیمات مالی آگاهانه تری بگیرند.

ما چه چیزی را بررسی می‌کنیم؟

ما کارگزاران را با بررسی آنها بر اساس نقاط داده و جنبه های یکسان بررسی می کنیم، بنابراین می توانیم آنها را به طور مستقل با هم مقایسه کنیم . نقاط داده ما از تجربه عملی ناشی می شود: ما یک حساب باز کردیم و همه ارائه دهندگان را با پول واقعی خود آزمایش کردیم.

داده مورد بررسی24 ساعتموارد مورد بررسی
359ما همه کارمزدها را برای انواع دارایی‌های موجود جمع‌آوری می‌کنیم: کارمزد معاملات، کارمزد غیرمعامله، کارمزدهای مربوط به سپرده و برداشت، و هزینه‌های عدم فعالیت. ما داده‌ها را از سایت ارائه‌دهنده و از پشتیبانی مشتری جمع‌آوری می‌کنیم، و همچنین برای بررسی معتبر بودن اطلاعات با آنها معامله می‌کنیم.هزینه ها
359ما همه کارمزدها را برای انواع دارایی‌های موجود جمع‌آوری می‌کنیم: کارمزد معاملات، کارمزد غیرمعامله، کارمزدهای مربوط به سپرده و برداشت، و هزینه‌های عدم فعالیت. ما داده‌ها را از سایت ارائه‌دهنده و از پشتیبانی مشتری جمع‌آوری می‌کنیم، و همچنین برای بررسی معتبر بودن اطلاعات با آنها معامله می‌کنیم.ایمینی
359ما همه کارمزدها را برای انواع دارایی‌های موجود جمع‌آوری می‌کنیم: کارمزد معاملات، کارمزد غیرمعامله، کارمزدهای مربوط به سپرده و برداشت، و هزینه‌های عدم فعالیت. ما داده‌ها را از سایت ارائه‌دهنده و از پشتیبانی مشتری جمع‌آوری می‌کنیم، و همچنین برای بررسی معتبر بودن اطلاعات با آنها معامله می‌کنیم.واریز و برداشت
359ما همه کارمزدها را برای انواع دارایی‌های موجود جمع‌آوری می‌کنیم: کارمزد معاملات، کارمزد غیرمعامله، کارمزدهای مربوط به سپرده و برداشت، و هزینه‌های عدم فعالیت. ما داده‌ها را از سایت ارائه‌دهنده و از پشتیبانی مشتری جمع‌آوری می‌کنیم، و همچنین برای بررسی معتبر بودن اطلاعات با آنها معامله می‌کنیم.پلتفرم معاملاتی
chart meta

نحوه بررسی نظارت دات کام

این نمودار به شما نشان می دهد که هر حوزه ای که بررسی می کنیم تا چه اندازه به نمرات نهایی ما وارد می شود. به عنوان مثال، 30٪ از کل امتیاز به میزان رقابت یک کارگزار از نظر کارمزد بستگی دارد. ما بر اساس بازخورد کاربر و ارزیابی تخصصی خود، تنظیمات کوچکی را در وزن مناطق انجام می دهیم.

درباره تحلیلگران نظارت

بازار های مالی، به عنوان یکی از مهم ترین بخش های اقتصاد، همواره مورد توجه سرمایه گذاران خرد و کلان بوده است. در این میان، انتخاب نهاد مالی مناسب، یکی از چالش های مهم سرمایه گذاران خرد است. نظارت دات کام، یک پلتفرم آنلاین مستقل است که به سرمایه گذاران خرد در انتخاب بهترین نهاد مالی کمک میکند. ما صرافی ها و کارگزاری های بازارهای مالی ایران، فارکس و ارز دیجیتال را بررسی میکنیم و آنها را بر اساس معیارهای مختلف مقایسه میکنیم. همچنین، ابزارها و منابع مختلفی را برای تحلیل بازارهای مالی در اختیار سرمایه گذاران قرار میدهیم. هدف ما، این است که با ارائه اطلاعات و خدمات دقیق و کاربردی، به سرمایه گذاران خرد کمک کنیم تا تصمیمات مالی آگاهانه تری بگیرند.

placeholder

سوالات متداول

ما فقط با کارگزارانی همکاری می‌کنیم که توسط حداقل یک مرجع مالی معتبر مجوز می‌گیرند. ما معتقدیم که این یکی از مهم‌ترین جنبه‌های امنیت است. با این وجود، فاکتورهای دیگری نیز وجود دارد که ما بررسی می‌کنیم، مانند سابقه حقوقی، خدمات محافظت از سرمایه‌گذاری و سلامت مالی یک شرکت خاص - این اطلاعات جزئیات بیشتری در مورد امنیت آنها به شما می‌دهد.
تیم 5 نفره متخصصان ما به طور روزانه در حال بررسی و به‌روزرسانی نظرات و رتبه‌بندی کارگزاران در وب سایت ما هستند.
ما محتوای خود را در طول سال به طور مداوم به روز می کنیم. ما در طول سال همه کارگزاران را بررسی می کنیم، بنابراین می توانیم هر تغییری را در اسرع وقت اعمال کنیم. در صورت نیاز، جلسات کاری به روز رسانی سالانه برگزار می کنیم تا بر بهبود محتوای خود تمرکز کنیم.
نظارت دات کام
پلتفرم مقایسه و بررسی نهادهای مالی
کلیه حقوق این سایت متعلق به آسیا سرمایه هوشیار (nezarat) می‌باشد.