لیست ارزهای دیجیتال رایگان قابل استخراج تلگرام

بروزرسانی در16 خرداد 1403
لیست ارزهای دیجیتال رایگان قابل استخراج تلگرام
✅ تپ سواپ ✅ همستر کمبت ✅ یس کوین ✅ تایم کوین ✅ دات کوین ... در این مقاله، لیست کاملی از ارزهای دیجیتال رایگان قابل استخراج در تلگرام را همراه آموزش استخراج بخوانید.

در دنیای جذاب و نوظهور ارزهای دیجیتال، راه‌هایی برای کسب درآمد بدون صرف سرمایه کلان وجود دارد. استخراج ارز دیجیتال رایگان از تلگرام ، یکی از همین راه‌ها است.

تلگرام، پلتفرم پیام‌رسان محبوب، بستری مناسب برای ارائه ربات‌هایی است که به شما امکان می‌دهند به راحتی به استخراج ارزهای دیجیتال بپردازید. در این مقاله، لیستی از ارزهای دیجیتال رایگان قابل استخراج در تلگرام را به شما معرفی می‌کنیم و به طور کامل به شما آموزش می‌دهیم که چگونه با استفاده از این ربات‌ها، به استخراج این ارزها بپردازید و به سود برسید.

لیست ارزهای دیجیتال رایگان قابل استخراج تلگرام

در حال حاضر، ربات‌های تلگرام مختلفی برای استخراج ارزهای دیجیتال وجود دارند که هر کدام از آنها از سکه‌های خاصی پشتیبانی می‌کنند.

از جمله محبوب‌ترین ارزهای دیجیتال قابل استخراج در تلگرام می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. Yes Coin: یس کوین یک ارز دیجیتال نسبتاً جدید با پتانسیل رشد بالا است.
  2. Hamster Coin: همستر کوین یک ارز دیجیتال بازی محور است که با انجام بازی‌های ساده می‌توانید به استخراج آن بپردازید.
  3. Tap swap: تپ سواپ روی بلاک‌چین سولانا ساخته شده و در آن کاربران می‌توانند از طریق توکن TAPS در استخراج، استیکینگ و حاکمیت نقش داشته باشند.
  4. Dotcoin: دات کوین یک ارز دیجیتال با تمرکز بر حریم خصوصی است.
  5. Time coin: تایم کوین با ترکیب فناوری بلاکچین، در مرحله پیش عرضه می‌باشد.

هشدار ریسک!

در نظر داشته باشید که استخراج ارز دیجیتال با استفاده از ربات‌های تلگرام ممکن است سود زیادی به همراه نداشته باشد. همچنین، این روش خطرات خاص خود را دارد و ممکن است اطلاعات شخصی شما را در معرض خطر قرار دهد.

ربات استخراج ارز تلگرام

اکنون با 5تا از محبوب‌ترین ربات های ارز دیجیتال تلگرام آشنا شدید. همان طور که اشاره کردیم، ربات‌های استخراج ارز تلگرام برنامه‌هایی هستند که در پلتفرم پیام‌رسان تلگرام اجرا می‌شوند و به کاربران امکان می‌دهند تا ارزهای دیجیتال را بدون نیاز به سخت‌افزار یا دانش تخصصی استخراج کنند. این ربات‌ها معمولاً با استفاده از مدل‌های مختلفی مانند اثبات سهام (PoS) یا اثبات کار (PoW) برای تأیید تراکنش‌ها و کسب پاداش به صورت ارز دیجیتال عمل می‌کنند. 

آموزش استخراج ارز دیجیتال در تلگرام

استخراج ارز دیجیتال در تلگرام با استفاده از ربات‌ها حتی از یک بازی هم آسان‌تر است. به طور کلی، برای شروع کار باید مراحل زیر را دنبال کنید:

  • یک ربات تلگرام مناسب انتخاب کنید: ابتدا باید یک ربات تلگرام را انتخاب کنید که از ارز دیجیتالی که می‌خواهید استخراج کنید پشتیبانی می‌کند.
  • ربات را به تلگرام خود اضافه کنید: با جستجوی نام ربات در تلگرام، می‌توانید آن را به لیست چت‌های خود اضافه کنید.
  • دستورات ربات را دنبال کنید: پس از اضافه کردن ربات، باید دستورات آن را برای شروع استخراج دنبال کنید. این دستورات معمولاً بسیار ساده و قابل فهم هستند.
  • کیف پول خود را به ربات متصل کنید: برای دریافت سکه‌های استخراج شده، باید کیف پول خود را به ربات متصل کنید.

صرافی های ایرانی که ارزهای تلگرامی را لیست می کنند

در ادامه بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی که قبلا ارزهای استخراجی تلگرام مثل نات کوین را لیست کرده‌اند و احتمالا ارزهای جدید را نیز در لیست خود قرار دهند، معرفی خواهیم کرد.

شما می‌توانید با عضویت در صرافی‌های زیر، به محض لیست شدن یس کوین، از آن باخبر شده و به معاملات آن بپردازید:

نظارت دات کام
پلتفرم مقایسه و بررسی نهادهای مالی
کلیه حقوق این سایت متعلق به آسیا سرمایه هوشیار (nezarat) می‌باشد.