معرفی همستر کمبات ارز دیجیتال تلگرام و آشنایی با استخراج آن

بروزرسانی در8 خرداد 1403
معرفی همستر کمبات ارز دیجیتال تلگرام و آشنایی با استخراج آن
بازی کنید و درآمد کسب کنید! در این مقاله با معرفی جامع بازی تلگرامی جدید به شما راه و چاه کسب درآمد از بازی و بدست آوردن توکن بومی همستر کمبات ( HAM ) را خواهیم گفت.

همستر کامبت یا همستر کمبات (Hamster Kombat) یک پروژه نوآورانه در حوزه ارزهای دیجیتال است که با استفاده از پلتفرم تلگرام می توان از آن درآمد کسب کرد. در حقیقت همستر کمبات از طریق بازی های موبایلی مانند تپ سواپ و نات کوین می تواند به معامله گران برای کسب درآمد رایگان در آینده کمک کند.

این ارز نیز مانند توکن هایی چون دوج کوین و پپه (Pepe) به عنوان یک میم کوین معرفی شده است. برای آشنایی کامل با این بازی تلگرامی، پیشنهاد می‌کنم تا آخر این مقاله از نظارت همراه ما باشید.

بررسی 0 تا 100 توکن همستر کامبت

همستر (Hamster)‌ به معنای موش و کامبت (Kombat = Combat) به معنای نبرد است. دلیل انتخاب این نام، مشهور شدن سریع آن است، چرا که میم کوین ‌های محبوبی چون پپه با نماد قورباغه، دوج کوین با نماد سگ ژاپنی و باب (Bob) با نماد وزغ، سریعا در دنیای کریپتو کارنسی مشهور شدند.

در حقیقت، همستر کامبت در 18 مارس 2024 به طور رسمی معرفی و رونمایی شد. همه افراد می ‌توانند این ارز دیجیتال را به واسطه بازی تلگرامی و ربات آن، استخراج کنند. در حال حاضر تعداد استخراج کنندگان این ارز به 10 میلیون نفر رسیده و تا لیست شدن این ارز چند ماه وقت مانده است. از این رو فرصت کافی برای ماینینگ آن وجود دارد.

ویژگی های ارز دیجیتال همستر کامبت

اکوسیستم همستر کامبت توسط صرافی معروف بینگ ایکس ایجاد شده و برخلاف بازی نات کوین، این بازی قابلیت ‌های ویژه‌ای دارد که در این بخش از مقاله به آن‌ها می‌پردازیم.

  • به واسطه توسعه و خلاقیت همستر کامبت، امکان لیست شدن آن در صرافی ‌های مختلف وجود دارد.
  • ارز همستر دارای جامعه بسیار بزرگتری بوده و میزان فعالیت بیشتری نسبت به نات کوین دارد .
  • این ارز دیجیتال در صرافی‌ های غیرمتمرکز پذیرفته شده و در ابتدای راه قرار دارد.
  • همچنین، معامله گران با فعال کردن قابلیت «Road Map» می توانند، میزان استخراج روزانه خود را در پلتفرم تلگرام، مشاهده کنند.

آشنایی با استخراج همستر کمبات

استخراج این ارز دیجیتال برخلاف نات کوین، مراحل و قابلیت های زیادی دارد که عبارتند از:

  • برای استخراج همستر کامبت، به ربات تلگرامی آن بروید و ثبت نام خود را تکمیل نمائید؛ سپس روی گزینه شروع (Start) کلیک کنید.
  • در این هنگام، با ضربه زدن روی گزینه اسکرین تپ، می ‌توانید استخراج همستر کامبت را آغاز کنید.
  • همچنین، با معرفی دوستان خود به این بازی می‌ت وانید امتیازات بیشتری جذب کرده و سود خود را افزایش دهید.
  • علاوه بر آن، سرعت استخراج این ارز را می ‌توان با گزینه مولتی تپ (Multi tap) و فول انرژی (Full energy) افزایش داد.
  • در بخش تبادل «Exchange» با پیغامی که در آینده نزدیک، امکان لیست شدن همستر وجود دارد، برخورد می‌کنید. اما به طور کلی این بخش در آینده راه اندازی می‌شود و در حال حاضر تیم توسعه دهنده همستر کامبت، اطلاعاتی در رابطه با این بخش منتشر نکرده است.

نحوه کسب سود در ایرداراپ همستر کامبت

در این ایردراپ، وظایف و ماموریت‎هایی برای بازیکنان ایجاد شده است که با انجام هر یک از آن‌ها می ‌توانید کوین ‌های بیشتری دریافت کنید. البته بهترین و ساده ‌ترین راه برای کسب سود در ایردراپ همستر کامبت، بازی کردن آن و ضربه زدن روی اسکرین تپ است.

یکی از راه ‌های کسب درآمد از همستر را می‌ توان ارسال کد دعوت به دیگران دانست. شما می ‌توانید با دعوت دوستان خود به این بازی، سکه ‌های بیشتر دریافت کنید. برای دعوت هر کاربر به این ربات 2000 سکه دریافت می‌ کنید و برای هر کاربری که از نسخه پریمیوم تلگرام استفاده کند، 2500 سکه تعلق می ‌گیرد.

قابلیت‌های همستر کامبت

با استفاده از سکه ‌های استخراج شده، می‌توان یک سری از قابلیت‌های موجود در بازی را خرید. این ویژگی ‌ها به استخراج بیشتر ارز همستر کمک می ‌کنند. به عنوان مثال، در این بازی معامله گران می‌توانند با خرید بخش «ارتقا سطح»، امتیاز بیشتر گرفته و به طبع آن، میزان کوین‌ های خود را افزایش دهند‌. همچنین، با ضربه زدن روی گزینه « شخصیت بازی» امکان استخراج دو برابر ارز فراهم می ‌شود.

علاوه بر آن، برخی اوقات در هنگام بازی، ربات به بازیکنان تبلیغات برای دیدن و کدهای هدیه ارائه می ‌دهد. با دریافت این کدها، بازیکنان می ‌توانند توکن رایگان دریافت کنند. علاوه بر آن، شما می ‌توانید با فعال کردن گزینه «Check in» همستر کوین ‌های بیشتری دریافت کنید. 

گزینه چک روزانه نیز موجب افزیش استخراج کوین‌ ها می‌ شود. هر روز این گزینه را فعال کنید تا کوین ‌های شما چند برابر شوند. البته اگر یک روز این گزینه را فراموش کنید، دریافت کوین‌های شما از اول شروع می‌شود.

همچنین، معامله گران می ‌توانند هر 3 ساعت یک بار فرآیند استخراج را انجام دهند و ظرفیت مخزن استخراج بازی همستر را پر کنند. البته به جای استخراج کم سرعت، برای کاهش زمان استخراج، روی آیکون بوست (Boost) کلیک کنید، با این کار زمان استخراج کمتر می ‌شود.

از گزینه انرژی (Full energy) نیز می ‌توانید به طور روزانه 6 بار استفاده کنید. به طوری که هر یک ساعت باید روی این گزینه ضربه زده تا باتری و مخرن ماینینگ شما دوباره پر شود.
گزینه مولتی تپ (Multi tap) یا چندین تپ به شما امکان استخراج چندین همستر کامبت را می‌ دهد. البته قیمت مولتی تپ، بعد از هر خرید افزایش می ‌یابد. 

گزینه محدودیت انرژی (Energy limit) ظرفیت باتری را بالا می ‌برد. برای فعال کردن این گزینه، معامله گران باید از کوین ‌های استخراج شده، برای خرید این آپشن استفاده کنند.
اگر بازیکنان حداقل دو نفر از دوستان خود را به بازی دعوت کنند، می‌توانند گزینه  Legal را فعال کنند که در این صورت استخراج هر یک همستر به ده ارز تبدیل می‌شود.

ارز همستر کمبات در کدام صرافی ها لیست شده است؟

همستر کامبت هنوز در هیچ صرافی لیست نشده است. شما کاربران عزیز می‌توانید با عضویت در هریک از صرافی‌های زیر، به محض لیست شدن همستر کامبت، از آن .مطلع شوید. 

جمع‌بندی

اکوسیستم همستر کمبات در کنار اینکه یک بازی سرگرم‌کننده و هیجان‌انگیز است، سعی دارد کاربران را با توکن خود نیز آشنا کند. از این رو با انجام این بازی می‌توانید رمز ارز رایگان این بازی را دریافت نمایید. همچنین معامله گران می ‌توانند با share بازی، ارز دیجیتال همستر کامبت را به واسطه بازی تلگرامی و ربات آن، استخراج کنند.

اگر بازیکنان روی شکلک «همستر» بازی کلیک کنند، می‌توانند از توکن ‌های آزاد شده سود به دست آورند. همچنین، با دعوت دوستان خود و اشتراک این بازی، می‌ توانند کوین‌ های بیشتری هدیه بگیرند. 

سوالات متداول

به احتمال قوی این رمز ارز پس از لیست شدن در صرافی بینگ ایکس، بدون هزینه و به عنوان توکن تشویقی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
بله، می توانید توکن های همستر خود را به سایر ارزهای دیجیتال یا ارزهای فیات نقد کنید.
با توجه به ارائه این بازی توسط صرافی معروف بینگ ایکس، امکان کلاهبرداری در آن بسیار کم است. چرا که این صرافی مشهور با یک بازی تلگرامی، اعتبار خود را زیر سوال نمی‌برد. اما در هر حال مراقب سوء استفاده های متفاوت در زمینه ارزهای دیجیتال باشید.
نظارت دات کام
پلتفرم مقایسه و بررسی نهادهای مالی
کلیه حقوق این سایت متعلق به آسیا سرمایه هوشیار (nezarat) می‌باشد.