کلاهبرداری در ایردراپ یس کوین , Yescoin اصلی کدام است؟

بروزرسانی در26 خرداد 1403
کلاهبرداری در ایردراپ یس کوین , Yescoin اصلی کدام است؟
در این مقاله,بررسی میکنیم که یس اصلی و تقلبی کدام است. همچنین، با بررسی شایعات کلاهبرداری بودن یس کوین ، می‌گوییم که یس کوین معتبر است یا خیر.

در واقع یس کوین یک میم جدیدی است که بر روی بلاک چین تن (TON) راه اندازی شد و همه معامله گران می‌توانند تنها با داشتن حساب تلگرام و بازی کردن آن، توکن یس را استخراج کنند.

پلتفرم یس کوین در وبسایت تلگرام اپس (Telegram Apps) تایید شده است. البته چند بازی در تلگرام با نام یس کوین وجود دارد، که یکی از آن ها فضای متفاوتی با دیگران دارد. همین موضوع، معامله گران را به شک می اندازد که آیا این بازی کلاهبرداری است؟! با ما تا انتهای این بلاگ از نظارت همراه باشید تا با لینک بهترین بازی یس کوین و به همراه آن روش های کسب سود بیشتر در این بازی را یاد بگیرید.

کلاهبرداری در یس کوین

متاسفانه یس کوین دیگری نیز در تلگرام وجود دارد که تظاهر می‌کند بازی اصلی است. اما در واقع کلاهبردار است. نحوه شناسایی آن با نماد آن ها قابل شناسایی است نشان YesCoin تقلبی شبیه به نشان نات کوین بوده اما با پس زمینه سفید قرر داده شده است. همچنین در بازی یس کوین برخلاف نات کوین، تپ سواپ و همستر کامبت که با ضربه زدن بر روی صفحه تلفن هوشمند استخراج می‌شود، اما در یس کوین اصلی باید بازیکنان انگشت خود را روی صفحه گذاشته و رو به بالا بکشند.

یس کوین تقلبی yescoin

یس کوین در کدام صرافی های ایرانی لیست می‌شود؟

یس کوین هنوز در صرافی‌ها لیست نشده است! اما نگران نباشید! شما می‌توانید با عضویت در صرافی‌های زیر، به محض لیست شدن یس کوین، از آن باخبر شده و به معاملات آن بپردازید:

نتیجه گیری

یس کوین یک پلتفرم دیجیتالی پیشرفته با امنیت بالا است که به کاربران امکان مدیریت نقدینگی و درآمدزایی رایگان را می‌دهد. . این بازی به دلیل سادگی و پتانسیل کسب درآمد، به سرعت در حال جذب کاربران است. از این رو این بازی تلگرامی به سرعت در بین معامله گران مشهور شده است.برای دیدن اطلاعاتی در رابطه با زمان لیست شدن یس کوین به لینک مراجه کنید

سوالات متداول

یس کوین یک بازی جدید و محبوب در تلگرام است که در آن با ضربه زدن روی سکه های مجازی در ربات، توکن آن را به دست می آورید
برای جلوگیری از کلاهبرداری، در کانال اصلی یس کوین عضو شده و تنها ایردراپ یس کوین، که توسط پلتفرم تلگرام تایید شده است را بازی نمائید.
معامله گران می توانند با استفاده از بازی تلگرامی یس کوین و ضربه زدن بر روی صفحه نمایش تلفن همراه، توکن های یس کوین را استخراج نمایند.
نظارت دات کام
پلتفرم مقایسه و بررسی نهادهای مالی
کلیه حقوق این سایت متعلق به آسیا سرمایه هوشیار (nezarat) می‌باشد.