تاریخ لیست شدن یس کوین , زمان لیست شدن (Yescoin) نزدیک است

بروزرسانی در26 خرداد 1403
تاریخ لیست شدن یس کوین , زمان لیست شدن (Yescoin) نزدیک است
آیا منتظر لیست شدن یس کوین در صرافی‌ها هستید؟ در این مقاله، به طور کامل بررسی می‌کنیم که یس کوین چه زمانی لیست می‌شود و چه صرافی‌هایی احتمالاً آن را لیست خواهند کرد.

توکن یس کوین یک بازی متحول کننده در بخش گیمینگ به حساب می آید که با یک عملکرد خیلی ساده توانست توجه معامله گران زیادی را به خود جلب کند. یس کوین همانند نات کوین با لیست شدنش به همه افرادی که این اکوسیستم را مورد تمسخر قرار داده بودند، موفقیتش را به اثبات رساند.

به دنبال موفقیت نات کوین، بازی های تلگرامی زیادی مانند تپ سواپ، همستر کامبت و ... به وجود آمدند.

اما چیزی که برای همگان سوال شده است، آیا یس کوین شانس لیست شدن دارد؟! آیا این ارز ارزش بازی کردن و استخراج را دارد؟! برای دانستن جواب این سوالات پیشنهاد می کنم تا آخر این بلاگ از نظارت همراه ما باشید.

یس کوین در چه شبکه ای لیست می شود؟!

مدل بازی کردن یس کوین شباهت زیادی با نات کوین و تپ سواپ دارد. با این تفاوت که به جای ضربه زدن باید دست خود را روی سکه ها بکشید یا مثل جارو دست خود را روی صفحه نمایش بگذارید تا بتوانید امتیاز و توکن های بیشتری دریافت کنید.

یس کوین بر روی شبکه تون قرار گرفته است و قاعدتا اگر روزی توکن آن عرضه شود، بر روی همین شبکه لیست می شود. یس کوین نامش را با تقلید از نام نات کوین بر گرفته و اعلام کرده که برعکس ارز نات کوین نام گذاری کرده است. اما از نظر معنایی، نات به معنای «نه-نیستی» ولی یس به معنای، «بله و هستی» است که با ماهیت این گونه میم کوین ها و فضای آن ها همخوانی دارد.

یس کوین کی لیست میشه؟

فعالیت یس کوین به صورت رسمی از 15 فروردین 1403 آغاز شد و آمار بازیکنان خود را در تاریخ 8 اردیبهشت حدود 2.5 میلیون بازیکن تخمین زد و بعد از آن دیگر آماری ارائه نداد. البته این رقم کمی شک برانگیز است و با توجه به اینکه شاخصی برای سنجش آن وجود ندارد، پس نباید به این ارقام اکتفا کرد. از طرفی با عضویت در شبکه های رسمی یس کوین، مانند توییتر، تلگرام و... کاربران می توانند در این صفحات اجتماعی با یکدیگر تعامل داشته باشند.

در حال حاضر تعداد فالورهای توییتر یس کوین به 500 هزار نفر رسیده است و با وجود محبوبیت آن در بین بازیکنان، پیش بینی می شود در ماه آینده یس کوین نیز لیست شود.

یس کوین در کدام صرافی ها لیست می‌شود؟

شما می‌توانید با عضویت در صرافی‌های زیر، به محض لیست شدن یس کوین، از آن باخبر شده و به معاملات آن بپردازید:

نقطه ضعف یس کوین

یکی از نقطه ضعف های یس کوین، آن است که پروژه ای با چندین میلیون فالور، هنوز وب سایت رسمی طراحی نکرده است. عدم انتشار سایت یعنی عدم ایجاد وایت پیپر در یس کوین!!

همچنین یس کوین دیگری نیز وجود دارد که به یس کوین سفید تقلبی معروف است

انگار تیم توسعه دهنده یس کوین تصمیم گرفته است، ابتدا مزرعه‌اش رو آبیاری کند و بذری بپاشد و اگر خاک حاصل خیز آن نتیجه داد، بر روی آن سرمایه گذاری بیشتری انجام دهد! در واقع با موفقیت پروژه نات کوین و دنباله رو آن پروژه های دیگر تلگرامی، این بازی ها در بین معامله گران رونق گرفته است و یس کوین با جذب فالورهای زیاد در حال معروف شدن است. 

همچنین یس کوین دیگری نیز وجود دارد که به یس کوین سفید تقلبی معروف است

از آنجا که در رابطه با میزان کل توکن های آزاد شده یس کوین، تیم سازنده و اطلاعاتی در رابطه با میزان ارزش توکن ها در دسترس نیست، به طور حدس و گمان هم نمی توان قیمت آن را پیش بینی کرد. اما از طرفی، نات کوین را صرافی های بزرگی چون بایننس، اوکی اکس چنج و بای بیت لیست کرده اند و توجه های زیادی به سمت پروژه های تلگرامی جلب شده است؛ پس امکان دارد، یس کوین نیز با تجدید قوا و ارائه اطلاعات به روز، شانس لیست شدن داشته باشد.

چشم‌انداز آینده یس کوین

اگر به چند سال قبل برگردیم، روزگاری بیت کوین را نیز اکثر سرمایه گذاران جدی نگرفته بودند! یس کوین نیز هدف و آینده ای با چشم‌اندازی بزرگ شروع کرده است. این بازی های تلگرامی با هدف آن که به طور رایگان ارزدیجیتال را در مشت معامله گران بگذارند، به وجود آمده اند. از همین رو پروژه نات کوین برای جذب و آشنایی همه افراد جامعه نسبت به بازار ارزهای دیجیتال و کریپتو کارنسی بنا شده است. بنابراین، این رمز ارز به زودی در صرافی های مختلف بین المللی لیست شده و شما کاربران برای اطلاع به موقع از اخبار این پروژه ها می توانید در سایت نظارت ثبت نام نمائید تا در اولین فرصت از اطلاعیه لیست شدن یس کوین اطلاعات کسب کنید.

بازی یس کوین

محبوبیت یس کوین و امکان لیست شدن آن

از زمان انتشار این بازی در تلگرام هزاران معامله گر با هدف استخراج سکه‌ طلایی رنگ که رویشان حرف Y نوشته شده، جذب این بازی شده‌اند. یس کوین با ارائه قابلیت های متفاوت در بازی تلگرامی خود با دیگر بازی ها متمایز شده و همین امر موجب محبوبیتش شده است. یکی از جشنواره هایی که یس کوین در دوم خرداد 1403 راه انداخت، به مناسبت روز جهانی پیتزا بود. معامله گران در این ایردراپ با کشیدن پیتزا می توانستند پاداش دریافت کنند. این جشنواره ها به دیده شدن یس کوین و محبوبیت آن کمک شایانی کرده است.

هدف از این کمپین نه تنها یادآوری خرید تاریخی پیتزا است، بلکه نمایانگر آن است که بازار ارزهای دیجیتال در حال پیشرفت می باشد.

سخن پایانی

یس کوین به عنوان رمز ارزی که در حوزه‌ بازی تلگرامی و ایردراپی ظهور کرده، در بین معامله گران شناخته شده است و در مدت زمان کوتاهی پس از معرفی آن، توانسته چند میلیون کاربر را به خود جلب کند. این بازی مشارکت کنندگان زیادی دارد. اما در حال حاضر از تیم توسعه دهنده، قیمت توکن و تعداد توکن های استخراج شده هیچ اطلاعاتی منتشر نشده است.

سوالات متداول

یس‌کوین که بر بستر بلاکچین TON ساخته شده است، بازی تلگرامی است که می توان با استفاده از آن توکن یس را استخراج کرد.
متاسفانه هیچ تاریخی برای لیست شدن یس کوین اعلام نشده است و به محض انتشار اخبار جدید در رابطه با این پروژه می توانید در سایت نظارت از آن اطلاع پیدا کنید.
متاسفانه پروژه یس کوین فاقد وب سایت رسمی است و هیچ اطلاعاتی در رابطه با میزان توکن های استخراج شده و در حال گردش یس کوین وجود ندارد.
نظارت دات کام
پلتفرم مقایسه و بررسی نهادهای مالی
کلیه حقوق این سایت متعلق به آسیا سرمایه هوشیار (nezarat) می‌باشد.