تحلیل و بررسی آینده قیمت ارز دیجیتال توربو TURBO

بروزرسانی در16 خرداد 1403
تحلیل و بررسی آینده قیمت ارز دیجیتال توربو TURBO

توربو میم کوین خاصی است که توسط چت جی پی تی (هوش مصنوعی محبوب شرکت اوپن ای آی) ساخته شد. جالب است بدانید،  دارایی اولیه برای تشکیل این میم کوین تنها شصت و نه دلار اختصاص داده شد، اما این موضوع مانع عدم رشد توربو نشد و امروزه ارزش بازار این ارز به میلیون‌ها دلار می‌رسد!! اگر مایل به سرمایه گذاری و معامله بر روی میم کوین توربو هستید، پیشنهاد می کنم تا آخر این مقاله از بلاگ نظارت همراه ما باشید.

تحلیل تکنیکال توکن Turbo 

برای پیش بینی آینده ارز توربو، بد نیست سری به گذشته آن بزنیم و این ارز را از جوانب مختلف بررسی کنیم. ارز توربو در لحظه لیست شدن در صرافی های مختلف با قیمت 0.00023 دلار معامله می شد. در ماه ژوئیه سال 2023 این ارز با کاهش قیمت بیت کوین، سقوط کرد و به محدوده 0.00010 دلار رسید و تا سپتامبر 2023 در محدوده 0.00007 دلار قرار گرفت. انتهای سال 2023 نقطه عطفی برای بازار کریپتو کارنسی شد و کم کم ارز توربو شروع به رشد نمود. به طوری که در نوامبر به محدوده 0.00012 دلار و سپس با یک جهش ناگهانی طی چند روز به عدد 0.00030 دلار رسید. اوایل سال 2024 رشد توربو متوقف نشد و این صعود پلکانی، توربو را به محدوده 0.00092 دلار رساند. در حال حاضر قیمت Turbo با پامپی که انجام داده است به  محدوده 0.0047941 دلار رسیده است. 
در تایم فریم 4 ساعته همان طور که در نمودار زیر مشاهده می کنید، توربو به بالاترین محدوده قیمتی رسیده و یک کانال صعودی را تشکیل داده است. 
در تایم فریم یک ساعته، احتمال تشکیل الگوی ستاره عصرگاهی نیز وجود دارد و این نشان دهنده کاهش قدرت خریداران این ارز است. چرا که پس از اسپایک صعودی، کندل ها با ATR کمتری در حال شکل گیری هستند. از این رو احتمال اصلاح قیمتی وجود دارد. 

تحلیل ارز دیجیتال توربو

پیش بینی قیمت TURBO در 2024

آینده ارز توربو به دو فاکتور بستگی دارد. اولین مورد، تغییراتی است که تیم توسعه ‌دهنده توربو انجام می دهد و طبیعتاً هرچه کاربردها و کارایی این ارز در زمینه بلاک چین بیشتر باشد، قیمت ارز توربو نیز تحت تاثیر قرار گرفته و ارزش آن به مرور زمان افزایش خواهد یافت. توسعه ‌دهندگان ارز توربو ناشناخته هستند و تمرکز زیادی بر بهبود میزان ارزش آن دارند. چرا که توربو را به عنوان ارزی که در آینده برای پرداخت های بین شبکه هوش مصنوعی استفاده می شود، معرفی کرده اند.
همانند هر میم کوین دیگر، هرچه میزان نقدینگی در توربو افزایش یابد، تاثیر زیادی بر روی قیمت این ارز می گذارد. بنابراین، رشد چند درصدی این ارز، نشان از افزایش تقاضا آن دارد. تا انتهای سال 2024 متخصصین معتقدند، توربو یک فاز صعودی دیگر را نیز پشت سر می گذارد و پیش بینی می شود تا محدوده قیمتی 0.00860 دلار برسد. 

بررسی توکن توربو برای سرمایه گذاری کوتاه مدت 

طبق نظر متخصصین و با بررسی های انجام شده در سایت کوین مارکت کپ ارزش ارز توربو در سال 2024 امکان دارد تا حداقل محدوده قیمتی 0.00240 و حداکثر محدوده 0.00550 و 0.00860 دلار برسد. ارز توربو در حال حاضر با پامپ همراه بوده و از نوسان خوبی برخوردار است. بنابراین، اگر معامله گران بتوانند ارز توربو را در ناحیه های حمایتی قوی خریداری کنند، می توانند در کوتاه مدت از آن سود قابل توجهی کسب کنند. اولین ناحیه حمایتی نزدیک و مهم توربو را می توان محدوده قیمتی 0.0035930 دلار دانست. دومین سطح عرضه مهم آن ناحیه 0.0027367 دلار است که مطمئنا اگر قیمت به این محدوده برسد، واکنش صعودی را مشاهده خواهیم کرد. خرید در محدوده حمایتی0.0018941 و 00014871 دلار نیز در طولانی مدت می توانند سود خوبی را نصیب سرمایه گذاران کنند. 

آیا ارز دیجیتال توربو برای سرمایه گذاری مناسب است ؟

ارز توربو مانند سایر میم کوین ها از نوسان بالای قیمتی برخوردار است. سرمایه گذاری در میم کوین ها با ریسک های زیادی مانند افزایش و یا کاهش قیمت ناگهانی همراه خواهد بود. در حال حاضر (در خرداد ماه 1403) ارز توربو دارای نوسان بالا است و برای نوسان گیری گزینه مناسبی به حساب می آید. البته حتما قبل از نوسان گیری اخبار فاندامنتالی این ارز را در نظر بگیرید. چرا که افزایش و جهش ناگهانی قیمت در میم کوین ها به واسطه اخبار آن ها شکل می گیرد. 

توصیه!

توصیه می شود معامله گران مبتدی بر روی این ارز اسکالپ انجام ندهند و تمرکز خود را بر سرمایه گذاری طولانی مدت بگذارند.

 از طرفی برای سرمایه گذاری طولانی مدت در ارز توربو، می توان ناحیه های مقاومتی را هدف قرار داد و از فروش آن نیز سود کسب نمود تا منتظر موقعیت مناسب برای خرید آن ماند. قوی ترین ناحیه حمایتی ارز توربو در محدوده 0.0012946 دلار قرار گرفته است. در حقیقت این ناحیه نقطه عطفی برای پامپ و رشد صعودی ارز توربو بود. بنابراین، اگر در آینده این میم کوین محبوب به این محدوده برخورد کند، می تواند واکنش قوی را از خود نشان دهد. 

سخن پایانی

یکی از جذابیت ‌های بسیار مهم ارز توربو، نداشتن مالیات آن است. این موضوع باعث شده است تا توربو در بین اکثر فعالان عرضه ارزهای دیجیتال محبوب شناخته شود. همین موضوع به شما اجازه می‌دهد تا هر میزان از توربو را بدون نیاز به هیچ‌ گونه هزینه اضافی انتقال دهید.
مورد دیگری که به بالا رفتن ارزش ارز توربو کمک کرده، عدم تمرکز مالکیت بر روی توسعه‌دهندگان آن است. این قابلیت باعث خواهد شد تا توزیع ارز بین کلیه دارندگان به شکل عادلانه باشد. این ویژگی های توربو موجب محبوبیت روز افزون آن شده و از این طریق سرمایه گذاران بیشتری را به سمت خود جذب می کند.

سوالات متداول

بله، ارز توربو را می توان به دید سرمایه گذاری طولانی مدت نگاه کرد و در محدوده های حمایتی قوی 0.0012946 دلار می توان بر روی خرید آن برنامه ریزی نمود.
عرضه کل و میزان کل توکن در گردش توربو حدود 69 میلیون واحد است، رسیدن توربو به محدوده 1 دلار نیاز به ارزش حدودی 69 میلیون دلاری دارد. در حال‌ حاضر، ایجاد چنین حجم بازاری برای رمز ارز TURBO دور از ذهن است. البته، در آینده (در سال‌های 2040 تا 2050)، می ‌توان ارز توربو را در محوده 1 دلار متصور شد.
با توجه به پیش بینی متخصصی در رابطه با قیمت ارز Turbo برای سال 2026، انتظار می‌رود که حداکثر قیمت توربو در این سال برابر با 1 سنت شود.
نظارت دات کام
پلتفرم مقایسه و بررسی نهادهای مالی
کلیه حقوق این سایت متعلق به آسیا سرمایه هوشیار (nezarat) می‌باشد.