3 ارز دیجیتال مناسب خرید با قیمت کمتر از 5 دلار

بروزرسانی در19 اردیبهشت 1403
3 ارز دیجیتال مناسب خرید با قیمت کمتر از 5 دلار

در حال حاضر ارزهای دیجیتال پایه روند صعودی در پیش گرفته است که در راس این حرکت بیت کوین (BTC) برای دستیابی به سطح قیمت 44000 دلار در حرکت است. این روند صعودی حس اطمینان و خوش بینی را در بین سرمایه گذاران ایجاد کرده و انتظار می رود تاثیر این موج صعودی در بین سایر دارایی های دیجیتال نیز گسترش یابد. 

با آغاز حرکت صعودی بازار، سرمایه گذاران با چالشی رایج برای سرمایه گذاری های مقرون به صرفه و سودآور، روبرو هستند. در این میان رسانه فینبولد برای کمک به افرادی که در جستجوی فرصت های سودآور سرمایه گذاری هستند، سه ارز دیجیتال با پتانسیل رشد و قیمت زیر 5 دلار را معرفی کرده و چشم انداز سرمایه گذاری در انها را ارائه داده است.

 

Lido DAO (LDO)

Lido (LDO)، تامین کننده اصلی لیکویید استیکینگ در شبکه اتریوم، افزایش قیمت قابل توجهی را تجربه کرده است و توانسته است با موج حرکت صعودی بازار ارزهای دیجیتال همراه شود. در حالی که لیدو از روند حاکم بر بازار بهره مند شود، توانسته است افزایش قابل توجهی نیز در On-chain metrics خود ثبت کند. 

از 8 دسامبر ارزش کل توکن های قفل شده لیدو (TVL) رشد قابل توجهی داشت و حدود 7 درصد افزایش یافته است. می توان گفت این حرکت صعودی متاثر از افزایش سپرده ها در فرایند استیک و رشد ارزش رمزارز های پایه مانند اتریوم و پلیگان (MATIC) است. 

ارزش کل سپرده های قفل شده (TVL) در این پروتکل به بیش از 22 میلیارد دلار رسیده است و این رشد تا حدودی مرتبط با پردازش خالص سپرده های لیدو است. 

در عین حال، لیدو با افزایش تمایل موسسات به ورود به دارایی مواجه شده است. به عنوان مثال شرکت های مدیریت دارایی های رمز ارزی مانند Amber، در یک حرکت استراتژیک بخش زیادی از توکن ها را جمع آوری کرده است. 

بر اساس گزارش های LookOnChain، در تاریخ 20 نوامبر در کیف پول مرتبط با Amber group حدود 1.47 میلیون توکن لیدو از بایننس برداشت کرد. با این برداشت اخیر به اضافه 5.9 میلیون توکن برداشت شده طی سه ماهه گذشته، مجموع برداشت های Amber group در حال افزایش است. 

تمایل روزافزون سازمان ها به لیدو، دلیل امیدوار کننده ای برای سرمایه گذاری در دارایی بوده و می توان برای LDO پتانسیل رشد اتی را متصور شد. به علاوه جایگاه LDO به عنوان یکی از بازیکنان اصلی در صنعت لیکویید استیکینگ، موقعیت آن را تقویت می کند.

در زمان انتشار مقاله، LDO با قیمت 2.50 دلار معامله می شود و روزانه سودی حدود 2.5 درصد را ثبت کرده است. نمودار هفتگی LDO  نیز رشد 4 درصدی این توکن را نشان می دهد.

 

ImmutableX (IMX)

ImmutableX (IMX) به عنوان یک پلتفرم بازی پیشرو Web3 که برای تامین قدرت توکن های غیرقابل تعویض (NFT) و تراکنش های درون بازی اختصاص یافته است، شناخته شده است.  این پلتفرم جایگاه خود را به عنوان یکی از بلاک چین های ترجیحی برای عناوین مشهور، از جمله Gods Unchained و Guild of Guardians تثبیت کرده است. ImmutableX تلاش های خود را بر بازار بازی ، پروژه های NFT، متمرکز کرد و توانسته است پروژه هایی را که قبلاً در زنجیره های جایگزین میزبانی شده بودند، با موفقیت جذب کند. 

این پروژه زمانی که شرکت مشهور خدمات مالی VanEck اعلام کرد IMX در حال پیوستن به لیست 25 توکن دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار است، تاییدیه درخور توجهی دریافت کرد که احتمال رشد ارزش را برای این توکن افزایش می دهد. این پیش بینی که بر اساس انتشار انتظارات اتی بازی های Illuvium، Guild of Guardians و سایر بازی های پر هزینه در سال 2024 مطرح شده، با ارائه طراحی مناسبی از یک توکن همراه بود که منافع را نسبت به سایر توکن ها به طور موثرتری تطبیق می دهد. 

با توجه به رشد اخیر ارزش این توکن طی چند هفته گذشته، این عوامل، پارامترهایی هستند که می تواند تاثیر مثبتی بر ارزش IMX داشته باشند.در به روز رسانی اخیر IMX با رشد 20 درصدی، به قیمت 1.79 دلار رسیده و بالاترین سطح قیمت از می 2022 را ثبت کرده است.

 

رندر (RNDR)

شبکه رندر (RNDR)، یک شبکه محاسباتی غیرمتمرکز است، که با کسب سود های قابل توجه در سال 2023 توانست بیشترین ضررهای متحمل شده در طول رکود طولانی بازار در سال 2022 را جبران کرد. حرکت رو به رشد این توکن را می توان ناشی از حرکت کلی بازار و افزایش علاقه به هوش مصنوعی (AI) در سال جاری است. ..

گزارش های امیدوار کننده سه ماهه سوم شبکه رندر، عملکرد مثبت آن را تایید می کند. فقط در ماه اکتبر، بیش از 1.12 میلیون فریم رندر شد که تقریبا معادل 50 درصد از کل فریم های رندر شده و توکن های استفاده شده در سه فصل گذشته است. این رقم رشد 50 درصدی رشد و استفاده از شبکه رندر را نسبت به دوره مشابه سال 2022، نشان می دهد.  

در سه ماهه سوم سال، پرداخت ها در شبکه رندر 75 درصد افزایش یافت که به قابلیت های جدیدی رندر در شبکه، از جمله رندرهای نقشه برداری در مقیاس بزرگ برای لاس وگاس، مربوط می شود. 

در حال حاضر رندر با قیمت 3.84 دلار معامله می شود و مقاومت در سطح 4 دلار، که بالاترین قیمت ثبت شده در 22 ماه گذشته است، پیش رو دارد. اما با رشد مداوم توکن انتظار می رود به زودی به استانه 4 دلار نزدیک شود و فرصتی مناسب را برای سرمایه گذاران بالقوه ارائه می دهد. 

توکن های معرفی شده، پتانسیل قابل توجهی برای افزایش قیمت در اینده را دارند، به ویژه که در بازار جوی از احساسات مثبت حاکم شده و روند صعودی در دارایی های مشابه مشاهده می شود. علی رغم انتظارات مثبت، لازم است سرمایه گذاران برای تصمیم گیری های آگاهانه برای سرمایه گذاران، تحقیقات و تجزیه و تحلیل کاملی در مورد دارایی های دیجیتال انجام دهند.

منبع ترجمه:

3 cryptocurrencies to buy under 5 next week

نظارت دات کام
پلتفرم مقایسه و بررسی نهادهای مالی
کلیه حقوق این سایت متعلق به آسیا سرمایه هوشیار (nezarat) می‌باشد.