صرافی بیت پین | ثبت نام و احراز هویت در صرافی بیت پین

بروزرسانی در19 اردیبهشت 1403
صرافی بیت پین | ثبت نام و احراز هویت در صرافی بیت پین
صرافی بیت پین یک صرافی معتبر با امنیت بالای ایرانی است که، کاربران بدون نیاز به فیلترشکن می‌توانند با استفاده از پنل کاربری آسان آن، معاملات خود را انجام دهند.

امروزه، معاملات ارزهای دیجیتال در بین کاربران به یکی از بهترین بسترها جهت کسب درآمد تبدیل شده است. اما، شما برای انجام اینگونه معاملات نیاز به یک صرافی معتبر دارید که وجود صرافی های داخلی و خارجی‌های متعدد کمی انتخاب را دشوار کرده است. ما در این مطلب قصد داریم که یکی از صرافی های ارزهای دیجیتال را به شما معرفی کنیم.

یکی از صرافی هایی که این روزها توسط کاربران مورد جست‌و‌جو قرار می‌گیرد، صرافی بیت پین است. صرافی بیت پین یک صرافی ایرانی و معتبر است که در حوزه معاملات ارزهای دیجیتال فعالیت می‌کند.

نظارت دات کام صرافی های ارز دیجیتال ایرانی دیگر را نیز معرفی و مقایسه میکند شما هم میتوانید با مراجعه به صفحه بهترین صرافی ارز دیجیتال صرافی خود را مقایسه و انتخاب کنید

معرفی صرافی بیت پین (bitpin)

صرافی بیت پین فعالیت خود را در سال ۱۳۹۹ آغاز کرد. هدف اصلی ایجاد این صرافی فراهم‌سازی بستری ایمن جهت معاملات کاربران ایرانی است. صرافی بیت پین محصول شرکت سنا ایمن مبادله است که، این شرکت یکی از برجسته‌ترین شرکت‌ها در حوزه فناوری ارتباطات و اطلاعات و مدیریت مالی است. دفتر اصلی این صرافی در تهران واقع شده است و در حال حاضر، یکی از معتبرترین صرافی های داخلی شناخته می‌شود. چرا که، صرافی بیت پین با توجه به سیستم احراز هویت دو عاملی و همچنین، استفاده از  ابزارها و تکنیک‌های امنیتی دارای ایمنی قابل توجهی است.

ثبت نام در صرافی بیت پین

همانطور که می‌دانید، برای فعالیت در صرافی های ارز دیجیتال باید ثبت نام و احراز هویت انجام دهید. در اینجا، آموزش کاملی در زمینه ثبت‌نام و احراز هویت در بیت پین به شما ارائه داده می‌شود.

همین حالا در صرافی بیت پین ثبت نام کنید
ثبت نام

ابتدا برای ثبت نام در صرافی بیت پین بر روی لینک ثبت نام که در بالا به شما ارائه داده شده، کلیک کنید. 

* روی قسمت ثبت نام کلیک کنید.

* در این مرحله از ثبت نام، می‌توانید از شماره تلفن همراه یا ایمیل استفاده کنید. پس، با وارد کردن آنها وارد مرحله بعد شوید. 

نکته: توجه داشته باشید که، در صورت استفاده از ایمیل، از یک ایمیل در دسترس استفاده کنید و چنانچه از شماره تماس استفاده کردید، شماره تماس متعلق به شخص متقاضی باشد.

 

* در مرحله بعد، روی گزینه قوانین و مقررات کلیک کنید و در صورت مطالعه و پذیرفتن مقررات، آن را تیک بزنید.

نکته: توجه داشته باشید، چنانچه از طریق دوستان و آشنایان با صرافی بیت پین آشنا شدید، کد معرف را در قسمت کد دعوت وارد کنید؛ در غیر این صورت، این قسمت را خالی بگذارید.

* سپس، روی قسمت ثبت نام کلیک کنید.

* سپس، کد امنیتی که به شماره تماس یا ایمیل ارسال می شود را در قسمت مربوطه وارد کنید و پس از آن، به صفحه زیر هدایت می‌شوید. در این قسمت، باید نام و نام خانوادگی و یک رمز عبور وارد کنید.

نکته: دقت داشته باشید، برای امنیت بیشتر بهتر است از حروف کوچک و بزرگ، اعداد و نماد در رمز عبور خود استفاده کنید.

* با گذراندن این مراحل حساب کاربری شما با موفقیت ایجاد می‌شود. اما، شما برای انجام معاملات باید ابتدا احراز هویت کنید. در ادامه، با آموزش انجام احراز هویت در صرافی بیت پین همراه باشید. 

انجام احراز هویت در صرافی بیت پین (bitpin)

همانطور که می‌دانید، بدون احراز هویت در صرافی بیت پین قادر به معاملات ارز دیجیتال هستید؛ اما، نمی‌توانید از حساب خود برداشت کنید. قبل از انجام احراز هویت در این صرافی ، ابتدا باید سطح کاربری مورد نظر خود را مشخص نمایید. در ادامه، توضیحاتی در رابطه با سطوح مختلف کاربری در صرافی بیت پین برای احراز هویت آورده شده است. 

سطح کاربری در بیت پین

صرافی بیت پین جهت ایجاد امنیت بیشتر، کاربران را به سطوح مختلف دسته‌بندی کرده است. تنها تفاوت این سطوح میزان مدارک ارائه شده جهت احراز هویت و میزان دسترسی سطح انتخابی به پلتفرم است.

سطح 1در این سطح، کاربر تنها با ارائه شماره تلفن یا ایمیل خود می‌تواند ثبت نام کند. نکته قابل توجه اینکه، در این سطح کاربر فقط می‌تواند واریز رمز ارز داشته باشد و امکان برداشت را ندارد.
سطح 2در این سطح، کاربر باید شماره همراه، ایمیل، تصویر کارت ملی و شماره حسابی که به نام خود باشد را ارائه دهد. همینطور کاربر در این سطح، امکان برداشت ارزی یا ریالی تا سقف 1 میلیون تومان در یک شبانه روز را دارد.
سطح 3در این سطح، کاربر جهت احراز هویت تمام مدارک سطح دو به علاوه یک تعهد نامه به صورت سلفی را ارائه می‌دهد. همچنین، امکان برداشت ارزی یا ریالی تا سقف ۲۰۰ میلیون در یک شبانه روز را دارد.
سطح 4در این سطح، تمام مدارک سطح دو و سه به علاوه سند محل سکونت باید ارائه شود. لازم به ذکر است که، باید حداقل یک ماه از زمان فعالیت کاربر در سطح سه گذشته باشد. کاربر امکان برداشت ارزی یا ریالی تا سقف ۵۰۰ میلیون در یک شبانه روز را دارد.
سطح 5در این سطح، باید حداقل یک ماه از زمان فعالیت کاربر در سطح چهار گذشته باشد. همچنین، کاربر باید ۲۰۰ میلیون تومان تراکنش انجام داده باشد. کاربر برای فعالیت در این سطح، باید یک قرارداد حضوری در صرافی امضا کند. 
سطح حقوقیاین سطح، مختص به شرکت‌هایی است که قصد سرمایه‌گذاری در بیت پین را دارند. همینطور، این سطح به صورت حقوقی بوده و شرکت‌ها جهت فعالیت در آن باید مدارک خود را ارائه دهند.

احراز هویت در صرافی بیت پین

جهت احراز هویت در بیت پین تنها تنها کافی است مراحل زیر را انجام دهید:

* ابتدا نام کاربری خود را وارد کرده و در صفحه باز شده روی گزینه تکمیل حساب کاربری کلیک کنید.

* سپس، در صفحه باز شده روی گزینه شروع احراز هویت بزنید.

* در این مرحله، باید ایمیل خود را جهت دریافت کد وارد نمایید

. سپس، کد ارسال شده را در قسمت مورد نظر وارد کنید.

* بعد از تایید ایمیل، شما باید هویت خود را مشخص کنید؛ (اتباع ایرانی، اتباع خارجی، شرکت) که برای اتباع ایرانی شامل نام، نام خانوادگی، کد ملی و عکس کارت ملی می‌شود.

* بعد از وارد کردن مدارک هویتی، لازم است شماره کارت بانکی که معاملات خود را در صرافی بیت پین با آن انجام می‌دهید را وارد کنید و سپس، آن را تایید کنید.

* تا این مرحله، شما تا سطح سه صرافی بیت پین احراز هویت شده‌اید. چنانچه، بخواهید در سطح بالاتری در این صرافی فعالیت داشته باشید، مطابق با جدول ارائه شده مدارک بیشتری را بارگذاری نمایید.

دانلود اپلیکیشن صرافی بیت پین

صرافی بیت پین برای راحتی انجام معاملات کاربران، اپلیکیشن نسخه‌های اندروید و ios را راه‌اندازی کرده است که، شما می‌توانید با کلیک بر روی دکمه‌های مورد نظر این اپلیکیشن را دانلود نمایید.

نسخه اندروید

نسخه آیفون

امنیت صرافی بیت پین (bitpin)

فراموش نکنید که، امنیت در صرافی بیت پین یکی از مواردی است که به آن اهمیت زیادی داده شدهاست. تمامی اطلاعات شخصی شما در فضای ذخیره‌سازی سرد (cold Storage) و توسط ابزارهای امنیتی استاندارد نگهداری می‌شود. همچنین، وجود سیستم شناسایی دو عاملی به شما اطمینان خاطر بیشتری جهت انتخاب صرافی بیت پین را می‌دهد. همینطور، شما می‌توانید با انتخاب یک رمز عبور که از حروف کوچک و بزرگ، اعداد و نشانه تشکیل شده است، امنیت حساب کاربری خود را افزایش دهید.

مزایا و معایب صرافی بیت پین (bitpin)

برای داشتن یک انتخاب مناسب در بازار ارز، بهترین روش مقایسه کردن است. شما برای مقایسه کردن صرافی های رمزنگاری شده نیاز دارید که مزایا و معایب هر کدام را به خوبی بشناسید.

مزایای صرافی بیت پین

 1. سیستم پشتیبانی ۲۴ ساعته
 2. دارا بودن اپلیکیشن موبایل برای هر دو سیستم عامل اندروید و ios
 3. برخورداری کاربران از 30% تخفیف در صورت دعوت از دوستان
 4. امکان خرید ارز با تتر و تومان
 5. امکان مشاهده تاریخچه معاملات
 6. امکان پشتیبانی از شبکه‌های TRC20، BEP20 و ERC20 
 7. امکان آموزش ارز دیجیتال و موارد مرتبط
 8. ارائه دادن خدمات API به شرکت‌هایی که قصد سرمایه گذاری در بیت پین را دارند. 
 9. میزان سطح قابل قبولی از کارمزد

معایب صرافی بیت پین

 1. بالا بودن نرخ ارز دیجیتال در صرافی بیت پین
 2. کم بودن میزان نقدینگی در صرافی بیت پین
 3. عملکرد ضعیف کیف پول این صرافی

برای دیدن صرافی هایی که از معاملات فیوچرز نیز پشتیبانی میکنند روی لینک صرافی فیوچرز کلیک کنید

کلام پایانی

صرافی بیت پین یک صرافی ایرانی است با استانداردهای بین‌المللی که بیش از ۸۰ نوع رمز ارز را پشتیبانی می‌کند. قابلیت‌ها و مزیت‌های صرافی بیت پین ، این صرافی را تبدیل به گزینه مطمئن جهت معاملات ارزهای دیجیتال کرده است.

برای مشاهده 10 صرافی ارز دیجیتال ایرانی معتبر

امیدواریم که با ارائه مطالب پیرامون صرافی بیت پین ، تا حدودی در انتخاب درست شما کاربر گرامی همراهی کرده باشیم.

سوالات متداول

صرافی بیت پین در حال حاضر یکی از معتبرترین صرافی های داخلی است.
صرافی بیت پین یک صرافی ایرانی است.
بیت پین دارhی پشتیبانی 24 ساعته بوده و همیشه پاسخگو کاربران است.
صرافی بیت پین دارای سطح امنیتی استانداردی است.
نظارت دات کام
پلتفرم مقایسه و بررسی نهادهای مالی
Enamadlogo-samandehi
کلیه حقوق این سایت متعلق به آسیا سرمایه هوشیار (nezarat) می‌باشد.