کاربران گرامی وب سایت نظارت آپدیت شده و همه قیمت ها آزمایشی می باشند و بزودی بروز خواهند شد.

آیا نیل یک صرافی معتبر است؟

مونا مرادی صمیمی
2 ماه پیش
مدت زمان مطالعه: 5 دقیقه
آیا نیل یک صرافی معتبر است؟
فهرست های مطلب

داغ شدن بازار کریپتوکارنسی‌‌‌‌‌‌‌ها یا همان بازار ارز دیجیتال و نوسان‌های جذاب آن، موجب تمایل بسیاری برای شرکت در این بازار گشته است. ثبت نام در یک صرافی اولین گام برای ورود به بازار ارز دیجیتال است. درست مانند لزوم ثبت نام در سجام و کارگزاران بورس به منظور شرکت در بازار بورس است. حال این سوال مطرح می‌گردد که کدام صرافی امن و معتبر بوده و خدمات مناسبی ارائه می‌دهد. در این مقاله قصد داریم شما را با صرافی ارز دیجیتال نیل که یکی از معتبرترین صرافی‌های ایرانی است آشنا کنیم. ابتدا نیاز است تا مختصری در خصوص صرافی‌، نحوه عملکرد و معیارهای مهم در انتخاب یک صرافی معتبر بدانیم.

صرافی چیست و چه کاربردی دارد؟

صرافی در واقع یک مکان برای تبادل ارز‌ها، طلا و نقره به نرخ روز می‌باشد. هر شخصی که برای امری نیاز به ارز خارجی و یا طلا و... داشته باشد، از طریق مراجعه به این محل می‌تواند ارز مورد نیاز خود را تامین کند. حال این سوال پیش می‌آید که صرافی از این تبادل چه سودی می‌برد؟ صرافان با دریافت مبلغی تحت عنوان کارمزد، به هنگام خرید و فروش این ارز‌ها، درآمد‌ کسب می‌کنند. صرافی‌ها مانند کارگزاران بورس می‌باشند که بدون مراجعه به آنان، ورود به بازار ارز دیجیتال ممکن نیست. همانطور که انتخاب یک کارگزاری خوب در معاملات بورس تاثیرگذار است، انتخاب یک صرافی معتبر نیز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. از این رو برای انتخاب راحت یک صرافی مناسب بر روی 14 اصل مهم در انتخاب یک صرافی معتبر کلیک نمایید. چرا معتبر بودن صرافی انقدر مهم است؟!!! در ادامه به اهمیت این فاکتور در انتخاب صرافی پرداخته‌ایم.

اهمیت اعتبار در انتخاب یک صرافی

در واقع صرافی یک مرجعی است ک مجوز ندارد و زیر نظر سازمان خاصی نیست. از این رو نمی‌توان به هنگام بروز مشکل در صرافی، جایی به غیر از خود صرافی شکایت نمود. لذا اعتبار صرافی‌ها را سازمانی تایید نمی‌کند و این خود صرافی‌ها هستند که اعتبار خود را تضمین می‌نمایند. اما از دید یک مشتری این تضمین اطمینان بخش نبوده و کافی نیست. از این رو به دنبال یک صرافی با عملکرد درست می‌گردد. از طرفی صرافی‌های خارجی معتبر نیز اکثرا به دلیل تحریم، جلوی فعالیت اکانت اشخاص ایرانی را می‌گیرند. با وجود این شرایط، صرافی‌های ایرانی ارز دیجیتال از فرصت استفاده نموده‌اند و هر روز به تعدادشان افزوده شده و انتخاب از بین آن‌ها دشوارتر می‌شود.

معیارهای مهم در انتخاب صرافی معتبر ارز دیجیتال

وقتی صحبت از اعتبار می‌شود اولین چیزی که به ذهن اشخاص خطور می‌کند حسن انجام کار و سابقه درخشان است. در مورد صرافی‌ها نیز همینطور است و ما به دنبال صرافی مطمئن با سابقه خوب می‌گردیم. چرا که گفتیم به دلیل تمایل افراد به خرید و فروش ارز دیجیتال، صرافی‌های متعدد بسیاری راه‌اندازی شده‌اند که اعتبار آنان تایید نشده و توسط ارگان خاصی نظارت نمی‌شوند. از آنجایی که ما به دنبال کسب سود از طریق خرید و فروش ارز دیجیتال هستیم باید صرافیای را بیابیم که علاوه بر ارائه خدمات بتواند امنیت سرمایه شخص را نیز تضمین کند. جهت انتخاب یک صرافی مناسب و مطمئن باید چه مواردی را در نظر گرفت؟ برای این منظور باید چند فاکتور مهم (امنیت، قیمت، کارمزد و سابقه) را در مورد صرافی‌ها بررسی کنید.

امنیت صرافی

منظور از امنیت، نحوه تعریف و ورود به حسابتان است. برخی صرافی‌ها سیستم ورود به حساب کاربری امن و دو مرحله‌ای دارند که تا حد زیادی جلوی سواستفاده‌ افراد سودجو را می‌گیرد. از این رو بررسی کنید که حتما ورود دو مرحله‌ای داشته باشند.

تفاوت قیمت با سایر صرافی‌ها

قیمت، فاکتور مهمی در بررسی صرافی‌ها است. به طور مثال شما به فروشنده‌ای با مشتری زیاد که سود کمتری دریافت می‌کند مراجعه می‌کنید یا به فروشنده‌ای که مشتری کمی داشته و سود دریافتی آن نیز به نسبت بالا است؟ قطعا هر شخصی حتی اگر به فروشنده دوم مراجعه نماید باز هم به فروشنده اول اعتماد بیشتری دارد. صرافی نیز همین‌گونه‌ است. قیمت بالا در یک صرافی نشان دهنده نقدینگی کم می‌باشد، که این مورد نشانه خوبی نیست.

سابقه

در خصوص شهرت یک صرافی و میزان رضایت مشتریان و کاربرانشان حتما تحقیق کنید. در فضای وب جستجو کرده و نظرات افراد را بخوانید. قطعا کمک بزرگی به انتخاب درست شما خواهد کرد.
کارمزد نیز معیار مهمی در انتخاب صرافی است که برای افرادی که مدام در حال ترید کردن می‌باشند بسیار مهم است. اما انتخاب صرافی معتبر نسبت به صرافی با کارمزد کمتر ارجح‌تر است.

نحوه قیمت‌گذاری ارز‌های دیجیتال

برخلاف تصور عموم که قیمت تبادل ارزها را از بازارهای جهانی و فارکس دنبال می‌کنند، هر روز قیمت‌گذاری ارز‌ کشورهای مختلف توسط بانک مرکزی‌اش اعلام می‌گردد. اما اگر گذرتان به صرافی افتاده باشد متوجه تفاوت قیمت با نرخ اعلام شده بانک مرکزی شده‌اید. این تفاوت قیمت همان سود صرافی‌ها است. در نظر داشته باشید که تعیین قیمت فروش ارز توسط صرافان اطلاعات مهمی در خصوص میزان اعتبار و حجم معاملاتشان در اختیارتان قرار می‌دهد.

درباره صرافی ارز دیجیتال نیل

صرافی نیل در سال 1397 به منظور ارائه خدمات مناسب و درخور کاربران ایرانی تاسیس گردید. این صرافی تا کنون با ارائه خدمات سریع و مطمئن در زمینه خرید، فروش و نگهداری ارز دیجیتال توانسته جایگاهش را در میان کاربران تثبیت نماید. همچنین با تلاش برای راه‌اندازی کیف پول سخت‌افزاری، درگاه پرداخت رمز ارز سعی دارد خدمات گسترده‌تری در راستای جلب رضایت مشتری ایجاد نماید. مالکیت این صرافی از سال 1399 به شرکت سرمایه‌گذاری نوآوران آینده خلاق راد واگذار شد. در ادامه به معرفی این شرکت می‌پردازیم.

قوانین نیل

ثبت نام و معامله نمودن در این صرافی قوانین و دستورالعمل‌هایی دارد که مطالعه آن‌ها قبل از ثبت نام الزامیست. قوانین اولیه، حساب کاربری و حذف آن و همچنین قوانین مالی در سایت صرافی قرار دارد. صرافی نیل در قسمتی، خطاها و مواردی که از مسئولیت خود خارج است و تعهدی در قبال آنان ندارد را نیز ذکر نموده است.

سامانه معاملاتی صرافی ارز دیجیتال نیل

همانطور ک گفته شد وجود امنیت در صرافی یک امر حیاتی است. از این رو صرافی نیل در ابتدا به فکر ایجاد امنیت بود. معاملات صرافی نیل در بستر بلاکچین پردازش این می‌گردند که این امر نشان از زیرساخت قوی امنیتی این صرافی است. سرعت دومین فاکتوریست که برنامه نویسان این صرافی به دنبال به ‌کار گیری آن بودند. هم اکنون این صرافی پتانسیل انجام ۲۰۰۰ معامله در ثانیه را دارد. در کنار این دو فاکتور مهم، نیل به جزئیات نیز پرداخته است. ایجاد رابط کاربری مناسب و پوشش کلیه ارز‌های دیجیتال، دریافت کارمزد پایین از دیگر خدمات این صرافی می‌باشد.

مالک صرافی ارز دیجیتال نیل

همانطور که ذکر شد مالک این صرافی، شرکت سرمایه‌گذاری نوآوران آینده خلاق راد با شناسه ملی 14007908370 و شماره ثبت 47572 می‌باشد. این شرکت در تاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۰۲ در مرجع ثبت شرکت‌ها به ثبت رسیده است. محل شرکت در استان آذربایجان شرقی، شهرستان تبریز، بخش مرکزی، شهر تبریز، محله آخمقیه، کوچه (امام زاده)، جاده (کرجان)، پلاک 0، ساختمان پارک علم وفناوری آ.ش، بلوک 1، طبقه همکف با شماره تلفن 05179895848 می‌باشد. فعالیت این شرکت بسیار گسترده بوده که شامل خدمات ترخیص کالا، واردات و صادرات کالا‌های مجاز و امور مربوط به آن‌ها، تهیه و تولید رایانه و پشتیبانی و… می‌باشد.
طبق تغییرات ثبت شده در آگهی شماره 15509956 روزنامه رسمی کشور، اعضا هیات مدیره شرکت شامل آقایان سعید فعله احمدی (رییس هیئت مدیره)، حمید راستی (نایب رییس هیئت مدیره) و حمیدرضا احمدزاده به سمت مدیرعامل و عضو هیئت مدیره انتخاب شدند.

لیست صرافی‌های معتبر

صرافی‌های معتبر ایرانی و خارجی دیگری نیز وجود دارند که هر یک امکانات و خدمات خاصی به مشتریان خود ارائه می‌دهند. صرافیهای خارجی به دلیل مشکلات تحریم ممکن است حساب شما را بلوکه نماید و دیگر قادر به خروج دارایی و سرمایه خود نباشید. همین امر، منجر شده افراد مختلف تمایل به ثبت نام در صرافی‌های داخلی پیدا کنند. از این رو نیاز به صرافی داخلی و معتبر احساس شد و عده‌ای اقدام به راه‌اندازی صرافی های متمرکز و غیرمتمرکز ایرانی نموده‌اند. نوبیتکس، والکس، کریپتولند، تبدیل و اکسیر از جمله این صرافی‌ها می‌باشند.

جمع‌بندی

به تازگی کسب سود از ارز‌های دیجیتال بسیار مورد توجه افراد قرار گرفته است. قبل از ورود هیجانی برای کسب سود، ابتدا نیاز است تا با جنبه‌های متفاوت این بازار نحوه خرید و فروش در این بازار آشنا شوید. در این مطلب سعی نمودیم تا شما را با مفهوم صرافی و ویژگی های یک صرافی خوب و معتبر آشنا سازیم و سپس صرافی نیل را به شما معرفی نمودیم. صرافی‌های متعدد بسیاری در زمینه ارز دیجیتال فعالیت نموده و کسب اطلاعات و اعتماد به آنان دشوار است. سرمایه‌گذاران و کسانی که قصد ورود به این بازار را دارند ابتدا به کسب اطلاعات وسیع در این حوزه بپردازند و با دید باز وارد این بازار شوند.

شکایت از صرافی ارز دیجیتال

برچسبی یافت نشد
تیم تحریریه نظارت
این مقاله به کوشش مونا مرادی صمیمی و دیگر اعضای تیم نظارت تولید شده است. تک‌تک ما امیدواریم که با تلاش خود، تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت وب فارسی داشته باشیم.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
مطالب پیشنهادی
نظرات ثبت شده
حسین
4 ماه پیش
0
1
من میخوام تو بایننس ثبت نام کنم. راهی داره که تحریم‌هارو دور بزنیم؟
هادی کاظمی
1 ماه پیش
3
0
لطفاً توجه کنید من ده نفر از کاربران همین سایت میشناسم که همه ارز خریداری کردم حتی خودم من همسرم برادرم و ... ارز رو با 100,برابر قیمت به کاربران می‌فروشن بعد همزمان که میخوایی ارز به خودشون بفروشی یک یا دو درصد مبلغ خریداری شده میخرم یعنی اگه یک میلیون خرید کنید از شما حداقل 50هزار تومن خریداری می‌کنن و به پشتیبانی تماس بگیرید و درخواست بررسی کنید در جواب میگن اصلا دست ما نیست سیستم میزنم و کسانی که شانس بیارن مثل بنده ارز خریداری کنم و اون ارز اتفاقی به هفت هشت برابر برسه سریع حساب کاربری طرف می‌بندن و تا دو ماه تا پدرتون در ر نیارن جواب نمیدن در آخر هم وقتی جواب میدن میگن سیستم اون ارزی که خریداری کرده بودید مبلغ معامله غیراز عرف بازار بوده و حتی تاریخچه معاملات خودتون با همسر و آشنایان اونم کاملا پاکسازی می‌کنن که اصلا ارزی وجود نداشته متاسفانه اینه مملکت ما وقتی هم به مدیر عامل زنگ میزنم میگم با زن و بچم میام دره منزل تون تا حقمو بدین میگه من تو ساختمان سازمانی سپاه زندگی میکنم هر که برو گوتوبخور آخه یک نفر توی تو این مملکت نیست جلوی همچین آدمهایی رو بگیره که با اسم سپاه مردم تهدید میکنن بعد جیب امسال ماهایی که برای گرفتن نسخه داروهای بچه چهار ساله تشنجی باید یک هفته التماس شونو بکنی تا از هفتاد میلیون دویست هزار تومن بدن ولی اصلا بوی از انسانیت و وجدان ندارن این همه به اسرایل شعار میدیم ولی شما برید به یک یهودی بگید برای داروی بچه چهار ساله پونصد هزار تومن کم دارم اگه نداد توف بنداز تو صورتم ولی این آقایی که میگم پولمو بدین با اسم سپاه منو تهدید می‌کند من واقعا هزینه اتوبوس ندارم ولی یک گوشی آگهی کردم بفروشم برم اونجا ببینم سپاه منو میکشه
آرتا
1 ماه پیش
2
0
این صرافی کلا کلاهبرداری یه هفته است حساب منو بستن . کسی هم پاسخگو نیست. هر کسی نه مکان خاصی دارن نه شماره تلفن
ابوالفضل معینی
1 ماه پیش
3
0
یک هفته هست حساب منم بستن نمیدونم چکار کنم
آرتا
1 ماه پیش
1
0
اگر بیاین بریم به پلیس فتا شکایت کنیم
ساعد
1 ماه پیش
0
0
حساب من رو یک ماه بستن بعد کل حساب من رو خالی کردن هیچ کس پاسخگو نیست من می خواهم بروم و شکایت کنم اگر شما هم می خواهید شکایت کنید فکر کنم دست جمعی بهتر جواب بگیریم
آرتا
1 ماه پیش
0
1
دیروز مشکل حساب من حل شد نه از حسابم کسر شده بود نه چیزی فقط به خاطر اینکه موقع خرید پول کسر شده بود وارز خریداری نشده بود حسابم رو بسته بودن تا مشکل برطرف شه
mina
1 ماه پیش
0
0
‌حساب منم بسته بودن هر روز با پشتیبانی شون تماس گرفتم راهنماییم میکردن راستش خیلی استرس داشتم اما بعد که فهمیدم معامله دنتم انجام نشده برا همین بوده ک حسابمو بسته بودن بعدش هم چون کماکان استرس داشتم پولمو برداشت زدم امروز برام واریز شد
شهرام حسین پور
1 ماه پیش
0
0
شماره تماس ها و آدرس دقیق صرافی نیل و اعضای شرکت را در اینجا میگذارم شاید برای کاربران لازم باشد و بتونن از آن استفاده کنند. قبل از هر چیزی باید به اطلاع کاربران صرافی نیل می رسانم که صرافی فوق در پارک علم و فن آوری شهر تبریز مسقر است و من به شخصه در تعجب هستم که چطور امکانات پارک علم و فن آوری در اختیار صرافی و دلالی گذاشته شده است. باید از ریاست محترم پارک علم فن آوری در این خصوص سوال شود که چطور چنین چیزی امکان پذیر است؟ عزیزان میتوانند با تماس با پارک علم و فن آوری به شماره های زیر شکایت خودشان را از صرافی نیل مطرح نمایند: ریاست پارک علم و فن آوری آقای دکتر واعظی شماره تلفن ایشان را میتوانید از خانم نورافکن یا آقای بهمن یاری در ذیل بگیرید. معاون پارک و علم و فن آوری دکتر دهقان شماره تلفن ایشان را میتوانید از خانم نورافکن یا آقای بهمن یاری در ذیل بگیرید. معاون مرکز رشد خانم نورافکن 04134265017 مدیر مرکز رشدآقای بهمن یاری 04134265004 اعضای شرکت یا همان صرافی نیل: حمیدرضا احمدزاده مدیر عامل به شماره ملی : 1362670677 حمید راستینایب رییس هییت مدیره به شماره ملی : ۱۳۶۱۴۲۸۵۸۹ سیدمحمد ابوالعلائی بازرس اصلی به شماره ملی : ۱۵۷۰۵۲۹۴۳۴ سعید فعله احمدی رییس هییت مدیره به شماره ملی : 1360894683 بهزاد اسدی بازرس علی‌البدل به شماره ملی : 1382795998 پوریا درخشان به شماره ملی 1362781991 شماره تماس مدیر عامل صرافی نیل آقای حمید رضا اکبرزاده: 09355092382 شماره تماس آقای سعید احمدی رییس هیئت مدیره : 0938618280 آدرس صرافی نیل : استان آذربایجان شرقی، شهرستان تبریز، بخش مرکزی، شهر تبریز، محله آخمقیه، کوچه (امام زاده)، جاده (کرجان)، پلاک 0، ساختمان پارک علم وفناوری بلوک 1، طبقه همکف با کدپستی 5179895848 می‌باشد. نکته مهم : صرافی نیل همان شرکت سرمایه‌گذاری نوآوران آینده خلاق راد با شناسه ملی 14007908370 و شماره ثبت 47572 می‌باشد که این شرکت در تاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۰۲ در مرجع ثبت شرکت‌ها به ثبت رسیده است. هر کسی که این اطلاعات برایش مفید بود لطفا برای من دعا کند. ممنونم.
ماهان کرمی
1 ماه پیش
1
0
ممنونم اتفاقا من برای ارسال برگه شکایت در دفتر قضایی نیاز به شماره ملی مدیر عامل داشتم
شهرام حسین پور
1 ماه پیش
0
0
خوشحالم تونستم کمکتان کنم. همینجا برام از پیشرفت کارتان پیام بذارید تا منم مطلع بشم . ممنونم.
سارا
2 هفته پیش
0
0
صرافی نیل اصلا قابل اعتماد نیست تا بخوایی اعتراض کنی حسابتو می بندند حساب منم دستکاری کرده بودند به پلیس فتا شکایت کردم پلیس فتا خوب پیگیر این ما جراست انگار هیچ کس نمی تونه از این صرافی پول یا ارز برداشت کنه هر کسی شکایتی داره حتما به پلیس فتا شکایت کنه ضمنا آدرسی هم که دادند اشتباه هستش آدرس صرافی نیل که من خودم پیدا کردم وبه پلیس فتا هم دادم تبریز- نرسیده به میدان ائلگلی -طبقه فوقانی رستوران شهر سوخاری( طبقه ۶)
ماهان کرمی
1 ماه پیش
1
0
دوستان من رفتم پلیس فتا و شکایت کردم و گفتن صرافی نیل اصلا مجوز نداره و فردا پرونده رو میفرستن دادسرا و اگه لازم شد میگم کسانی دیگر هم هستن برای شکایت
ساعد
1 ماه پیش
0
0
سلام من هم رفتم شکایت کردم از صرافی من به پیشنهاد چند نفر از دوستان یک گروه در واتساپ برای شکایت از صرافی نیل ایجاد کردم کسانی که تمایل دارند این شماره من است پیام بدهید شما را در گروه اضافه کنم در آنجا می توانیم اسناد و روند شکایت مان به اشتراک بگذاریم
زهرا مقدم
4 هفته پیش
0
0
سلام من امروز متوجه شدم این صرافی اختلاف قیمت زیاد با ییمت جهانی و بقیه صرافی ها داره منم شکایت دارم چیکار کنم لطلا منم تو گروه اضافه کنید
sadrw
1 ماه پیش
0
0
اگه به مجوز باشه که هیچ کدوم مجوز ندارن اما من یبار با پشتیبانی شون صحبت کردم فکر کنم خانوم محمدی بود گف که در ارتباطن با پلیس فتا
رضا
4 ماه پیش
7
0
صرافی خیلی بی تعهدیه من الان ۱۰ روزه ارز خریدم و به کیف پولم نریختن جوابم نمیدن به نظرم به هیچ عنوان خرید نکنین
زهرا
3 ماه پیش
2
8
نه برا من که خوبه برداشت هامم سریع انجام میشه
حسین1
3 ماه پیش
5
0
احیانا از پشتیبان های خود صرافی نیستی؟!!چون نه تنها حرفی که زدی حقیقت نداره،بلکه بهش نزدیکم نیست!!
مهدی
2 ماه پیش
4
1
اینجا همه از این صرافی ناراضی اند.
امیراحمدی
1 ماه پیش
0
0
احتمالا برنامه چیز دیگه بوده
سارا
2 هفته پیش
0
0
دروغ به این بزرگی !!!!؟؟؟؟؟ توحتما از پشتیبانان صرافی هستی وتنها کسی که از این صرافی اظهار رضایت کرده .بچه خودتی!!!!!
رضا
4 ماه پیش
1
0
چرا انتقاد من از صرافی نیل ثبت نشد
رضا
3 ماه پیش
4
0
ده روزه خرید کردم و هنوز به تراست ولت واریز نشده کاملا سر کاریه این صرافی از همه چتها اسکرین گرفتم
شریف
3 ماه پیش
0
2
با پشتیبانی تماس بگیر مشکلت حل میشه .من هرچی به پشتیبانی انلاین پیام دادم جواب نداد تماس گرفتم زود حل شد . واسه برداشت تومان طول میکشه از نیل ترون و تتر برداشت کن 12 تا 24 ساعته انجام میشه جای دیگه نقد کن
فریور
3 ماه پیش
4
0
به اصطلاح مثلا صرافی بی مسئولیت و بی تعهد تر از این صرافی بعد از 5 سال که با همه صرافی ها کار کردم , ندیدم . 8 روز هست ارز خرید کردم اما به کیف پول ارسال نکردن و به هیچ عنوان پاسخگو نیستند , در تماسهای تلفنی هر روز هم می گن امروز واریز میشه اما واریز نمی کنند و به احتمال زیاد موجودی ارز را ندارند و صف خرید و فروشها هم ساختگی می باشد که بزودی از طریق قانونی مشخص خواهد شد
زهرا
3 ماه پیش
1
4
اواسط یه تاخیری داشتن ولی الان خوبه وضعیتش من که راضیم
مهدی محمدی
2 ماه پیش
4
0
اصلا صرافی متعهدی نیست و درقبال مشتری هاش احساس مسئولیت نمی کنه.سه هفته اس برداشت زدم هنوز پولم واریز نشده.بیخودی از همچین صرافی بی تعهدی دفاع و تعریف نکنید.
الهه سلوکی
2 ماه پیش
0
0
سلام دوست عزیز. نویسنده این مطلب یا کلا تیم نظارت اصلا ذینفع نیستن که بخوان نیل رو تبلیغ کنن. اسم مطلب هم مشخصه که ما قرار بود اعتبار نیل رو بسنجیم. مطالبی هم در مورد اعتبار یک صرافی نوشته شده تا هر صرافی ای قراره انتخاب کنید با این معیارها محکش بزنید. من هر روز کامنت های شما کاربران نیل رو می خونم و واقعا ناراحتتون هستم. شکایت و پیگیری همه تون باهم ان شاءالله نتیجه میده
Ab
1 ماه پیش
0
0
این صرافی کلاهبردار است اجازه برداشت و انتقال نمی‌دهد جوابگو هم نیست کلا این صرافی دزد است به پلیس فتا اطلاق بدید تا مردم را سرکیسه نکرده
ماهان کرمی
1 ماه پیش
2
0
خانم سوکی من شکایت کردم منتظر هستم تعدادی دیگه بهم اوکی بدن
سارا
2 هفته پیش
1
0
توهمون پشتیبان نیل هستی که هر از گاهی می یایی اینجا واظهار رضایت می کنی که مثلا اعتبار این صرافی رو حفظ کنی ؟؟برو دیگه دستت واسه همه رو شده!!!
رضاسعیدی
3 ماه پیش
3
0
من 3روزه ازحساب کاربریم توی نیل مبلغ21میلیون برداشت کردم ولی بحسابم نیومده وقتی به قسمت برداشت ها مراجعه می کنم نوشته در حال انتقال ولی این چه انتقالیه که سه روانجام نمیشه فقط به خداکمکم کنه پولم برگرده نمیدونم چکارکنم هرچی هم پیام وایمیل می فرستم اصلاجواب نمیدن زنگ میزنم خط نمیده پاسخگو نیستن باید یک مقاله تهیه کنم ودروب سایت منتشر کنم که مردم در دام نیوفتن
الهه سلوکی
3 ماه پیش
0
1
سلام دوست عزیز. خوشبختانه به خاطر ایرانی بودن این صرافی، قابل پیگیریه. ان شاءالله به پولتون دسترسی پیدا می کنید. بنده خودم تجربه کاربری در این صرافی رو ندارم و علمم نسبت بهش محدود به همین مطالب داخل مقاله است.
سارا
2 ماه پیش
1
0
اینجا همه ناراضی اند مثل خودم که هنوز نتونستم پولمو پس بگیرم.
رضا
3 ماه پیش
6
0
من 20 روزه برداشت انجام دادم واریز نمیکنن جواب نمیدن تلفن هم جواب نمیدن تمام اسکرین شات هاشم دارم و ایشالا بعد تعطیلات میرم شکایت میکنم پیشنهاد میکنم خرید نکنین چون پولتون از دست میره اینا خیلی مشکوکن
حمیدرضامکرمی زاده
3 ماه پیش
4
0
۱۰روزه برداشت ریال زدم تایید نمکنن بیادحسابم با پول کاربران کارمیکنن سواستفاده میکنن ایشالله که بیادحسابم کلاهبرداری نکرده باشن من که میخواهم برم پلیس فتا شکایت کنم
پیمان
3 ماه پیش
6
0
مدیر عامل شرکت یه بچه 22 سالس از کدوم اعتبار صحبت میکنید؟ اینا مضنون به کلاهبردای هستند که تقریبا نزدیک به 180 میلیونه منو خوردن الان هم تو مراحل شکایت و رسیدگی هست
ساعد
1 ماه پیش
0
0
وستانی که از صرافی نیل شکایت دارند بنده هم از این صرافی شکایت کردم و یک گروه واتساپ نیز تشکیل داده ام شما هم به این گروه بپیوندید تا به یکدیگر کمک نماییم جهت عضو گروه شدن به این شماره پیام بدهید
مصطفی جلمبادانی
2 هفته پیش
0
0
سلام بی زحمت منو هم ب گروهتون دعوت کنید
ماردین
3 ماه پیش
5
0
این صرافی کلاه بردار هستند دو هفته از تراست والت ارز انتقال دادم به کیف پول واریز نکردن و پیگیری میکنم سر کارم میذارند
عباسعلی عشوری
3 ماه پیش
5
0
مزخرفترین صرافی است بی تعهد ودزد
عباسعلی عشوری
3 ماه پیش
4
0
بدترین صرافی است بی تعهد ودزد
رسول
3 ماه پیش
3
0
ابروی سایتتون رو با معرفی همچین صرافی شیاد و بی مسئولیت و فرصت طلبی نبرید بیش از دو هفته است که ازشون پولم رو می خوام ولی هی میگن سیستممون اختلال داره. تا هزار تا کار با پول نکنن و ضرر به مشتری نزنن نمیدن. سمت این صرافی نرید
ماردین
3 ماه پیش
2
0
از تراست والت bnb فرستادم به نیل ولی فراموش کردم تگ رو وارد کنم الان دو هفته است سر کارم میذارند باید شکایت کنم
عباس رستمی
3 ماه پیش
4
0
یه جای کار تو این صرافی بدجوری داره میلنگه، هیچ ارزی رو انتقال نمیده
حمید
3 ماه پیش
3
0
چرا صفحه اش مسدوده کلاهبرداریه این صرافیه
mohammad
3 ماه پیش
2
0
motaasefane dige link safhashoon baz nemishe
حسن
3 ماه پیش
2
0
چند روزی است صرافی نیل در دسترس نیست و نمی توانم وارد بشویم . کسی اطلاع از وضعیت این صرافی داره؟ آیا مشکلی بوجود امده؟
کاظمی
2 ماه پیش
0
0
بنده خدا حساب کاربری تو بستن مثل کاربری من اگه همه جمع بشن با هم بریم پلیس فتا شکایت کنیم زودتر به نتیجه می‌رسیم تا اینکه بشینیم تا یک وقت متوجه بشیم جا تره و بچه نیست
امیدصالحی نسب
3 ماه پیش
5
0
به هیچ عنوان وارد این صرافی نشید کلاهبرداریه
امیر حامدی
3 ماه پیش
4
0
من الان دو هفته هست برداشت پول زدم از این صرافی ولی واریز نمیکنن، پاسخگو هم نیستن به هیچ وجه. نمیدونم چیکار کنم، من به پلیس فتا شکایت کردم میدونم بعضی دوستانمم شکایت کردن.از دوستان هم خواهش میکنم اگه مشکل مارو دارن تا کار از کار نگذشته شکایت کنن
Soheils
3 ماه پیش
4
0
اصلا صرافی خوبی نیست گمونم مشتی کلاس و کلاهبردار دور هم نشستن جیب مردم خالی کنم الان دو هفته میشه سایتش باز نمیکنه. یکم ارز خریدم امتحانی خداروشکر بیشتر خرید نزدم
محمد محمودیان
3 ماه پیش
5
0
از این صرافی مزخرف تر ندیدم پشتیبانی صفر پاسخگویی صفر احترام به شعور مشتری صفر پنج روزه در خواست برداشت زدم چه ارزی چه ریالی واریز نکردن کلا سیستمشون به این صورته بالا بهت بفروشن تو کف ازت بخرن هر وقت پول اومد دستشون پولتون رو بدن اصلا بهتون توصیه نمیکنم این صرافی رو اصلا
محمد محمودیان
3 ماه پیش
5
0
از این صرافی نیل مزخرف تر ندیدم قبل از احراز هویت توی این صرافی با تلفن پشتیبانی تماس بگیرید یا کامنت اینستاشون رو ببینید پشتیبانی صفر پاسخگویی صفر احترام به شعور مشتری صفر پنج روزه در خواست برداشت زدم چه ارزی چه ریالی واریز نکردن کلا سیستمشون به این صورته بالا بهت بفروشن تو کف ازت بخرن هر وقت پول اومد دستشون پولتون رو بدن اصلا بهتون توصیه نمیکنم این صرافی رو اصلا
حسین1
3 ماه پیش
4
0
25 روزه پوله منو ندادن و هر روز بهونه میارن و وعده چند روز دیگه رو میدن..یه روز اختلال سیستم،یه روز اختلال پیامک،روز به روز داره بدترم میشه و فقط میگن جناب برداشت ها در صف تایید هستند..این دیگه چه صرافی که نمیتونه بعد از 25 روز 60 میلیون رو واریز کنه...فقط امیدوارم پولمو نخورده باشن و بشه گرفتش..
ساعد
1 ماه پیش
0
0
وستانی که از صرافی نیل شکایت دارند بنده هم از این صرافی شکایت کردم و یک گروه واتساپ نیز تشکیل داده ام شما هم به این گروه بپیوندید تا به یکدیگر کمک نماییم جهت عضو گروه شدن به این شماره پیام بدهید
محمد محمودیان
2 ماه پیش
4
0
مزخرف ترین صرافی که ممکنه وجود داشته باشه نیل هستش حتما یه مبلغ کوچیک بریزید ببینید چقدر طول میکشه مبلغ برای شما واریز بشه اصلا پاسخگو نیستن کامنت اینستاگرام رو هم بستن هر کسی رو دیدم از نیل ناراضی بوده
مهدی محمدی
2 ماه پیش
2
0
با درود حدود چهار ماه هست که در صرافی نیل عضو شدم . همیشه باهاشون مشکل داشتم. واقعا هیچکدوم از ملاک های یک صرافی خوب و معتبر را ندارن. معاملاتشون همش فیکه .قیمت ارزهاشون گرونه.از همه مهمتر انتقال ارزهاست که خیلی با تاخیر انجام میشه حتی تاخیر چند روزه اونم با کلی تماس و التماس. و برداشت های ریالیشون که دیگه هیچی! الان سه هفته میشه برداشت ریالی زدم هنوز پول من رو ندادن. یعنی اختلاس و کلاهبرداری. خواهشا ازشون تعریف نکنید. شتید یک بخت برگشته ای مثل من با مطالعه ی متن شما به دام این شیادان کلاهبردار بیافته. سپاس از اینکه منتشر میکنید تا آگاهی مردم بیشتر بشه.
الهه سلوکی
2 ماه پیش
1
0
سلام دوست عزیز وقت بخیر. ما هدفمون از ارائه این مطلب به هیچ وجه دفاع یا تعریف از صرافی نیل نبوده. ما نیت بررسی اعتبار این صرافی رو داشتیم. حتی اسم مطلب حرف بنده رو تایید میکنه.
حسین1
2 ماه پیش
2
0
دوستان،اگر کسی هست که تونسته به طریقی کاری کنه و پولشو بگیره بیاد بگه.با نشستن و منتظر موندن،این صرافی حالا حالا ها پول ما رو نمیده،تازه اگر تا الان نخورده باشش و در نرفته باشن...این حجم از تاخیر تو پرداخت با این مبالغ ناچیز! اصلا طبیعی و منطقی نیست.لطفا اگر کسی راهکاری داره یا تونسته کاری کنه حتما بگه.با صبر کردن قرار نیست درست بشه.
سارا
2 هفته پیش
1
0
من به پلیس فتا شکایت کردم وتونستم پولمو بگیرم شما هم حتما شکایت کنید انشاا...که به پولتون می رسید پلیس فتا خوب همکاری می کنه این صرافی همینطوری به شما پول بر نمی گردونه مگه از طریق پلیس
Vahid Amini
2 ماه پیش
2
0
با سلام به خدمت خانواده محترم ارزهای دیجیتال وظیفه خودم میدونم که در مورد صرافی نیل مطالبی را به اشتراک بذارم. من از طریق فضای مجازی با صرافی نیل آشنا شدم و از اینکه متوجه شدم آدرس آنها در تبریز است به عنوان یک شهروند آذری زبان تصمیم گرفتم با صرافی نیل کار کنم. بعد از مراحل ثبت نام مبلغ 20میلیون تومان به حساب صرافی نیل واریز نمودم تا خرید ارز مورد نظرم را خرید نمایم قبل از خرید متوجه شدم که نیاز به مبلغ نقد دارم از اینرو از خرید ارز منصرف شدم و درخواست برداشت 20میلیون تومان را دادم تا به حسابم واریز نمایند. چند روز گذشت ولی واریز ننمودند با پشتیبانی تماس گرفتم به زحمت جواب دادند و گفتند درخواست پولتان را به برداشتهای کوچکتر تغییر بدهید منم درخواست 20میلیون را به 10تا دو میلیون تومان تغییر دادم . در حال حاضر بعد از 14 روز و بعداز تماسهای مکرر با پشتیبانی (خانم یوسفی و خانم نجفی) که دائما پشتیبانی قطع بوده و به سختی خیلی زیاد و توضیحات مکرر فقط 3تا از درخواستهایم یعنی 6 میلیون تومان به حسابم واریز نمودند و برای بقیه همچنان منتظرم و هر روز باید تماس بگیرم و این درحالی است که اصلا پاسخگو نیستند و تا میتونن بی احترامی میکنند. نه احترامی به کاربران قائلند و نه پاسخگو هستند . من حتی در این صرافی معامله نکردم و نمیتونم پول خودم را برداشت نمایم وای به حال کاربرانی که در این صرافی معامله کنند. متاسفانه در فضای مجازی جستجو کردم و دیدم که کاربران دیگری همانند من با صرافی نیل مشکل دارند میتوانید با جستجو در اینترنت و مطالعه کامنتهای آنها به این موضوع پی ببرید. صرافی نیل با سو استفاده از نام یک صرافی در تهران باعث ناراحتی و شکایت آنها نیز شده اند. صرافی فوق در سعادت آباد تهران است و از صرافی فوق دلیل استفاده از نام و بند آنها شکایت نمودند . من از واریز و درخواستها ی برداشتم اسکرین شات گرفتم و اگر به پولم نرسیدم اقدام قانونی خواهم نمود .
نیما
2 ماه پیش
3
0
من هم مثل شما گرفتار صرافی نیل شدم.
کاظمی
2 ماه پیش
1
0
سلام فقط تنها را حل وکیل گرفتن هستش با اون شماره تماس02191017890 اگه با 118 تماس بگیرید و درخواست حوالی آدرس کنید متوجه میشید یا شماره دفتر واقع در تبریز که وقتی تماس میگیرید متوجه شماره استان خراسان رضوی میشوید و جالب تر از اینها شماره تماس 02128423513 که در سایت ثبت شده با 118 تماس گرفتم اصلا همچین شماره ای وجود نداره
علی
2 ماه پیش
3
0
همین مشکل دقیقا برا من هم ایجاد کردن.
سناتور
2 ماه پیش
4
0
کلاهبردارا چرا جواب نمیدین
yas
2 ماه پیش
1
0
متاسفانه من گیر افتادم اکثرا وقتی به دام میافتیم دنبال جواب میگردیم قبلش پرس و جو نمی کنیم
yas
2 ماه پیش
1
0
دوستان اگه کسی ش تلفن یا طریقی میشه با اینا ارتیاط پیدا کنیم اینجا بگه
هادی کاظمی زاده
2 ماه پیش
0
0
من آدرس پیدا کردم تبریز توی یک بیابون بیشرفن همشون
هادی کاظمی زاده
2 ماه پیش
0
0
من آدرس پیدا کردم تبریز توی یک بیابون بیشرفن همشون
سارا
2 هفته پیش
0
0
نه اون آدرس هم اشتباهه پارک فن آوری رو می گید دیگه اونجا نیستن من خودم رفتم پرسیدم گفتن همچین شرکتی اصلا اینجا وجود نداره
هادی کاظمی زاده
2 ماه پیش
3
0
سلام بنده حدود ده روزه که برداشت زدم ولی هر دقیقه میگفتن در صف تایید ولی بعد ده روز حساب کاربری منو مسدود کردن میگن حساب شما مشکوکه هرچی هم زنگ میزنم پشتیبانی جواب نمیده رفتم سعادت آباد میگن اینجا نیست صرافی نیل از برند ما داره سواستفاده میکنه نه آدرسی دارم نه کسی میشناسم که راهنمای کنه اگر کسی اطلاعات از این صرافی داره یک لطفی کنه منو راهنمایی کنه
هادی کاظمی زاده
2 ماه پیش
2
0
الان هم با مکافات آدرس شو پیدا کردم توی بیابونهای تبریز میخوام برم اونجا ولی نمیدونم کسی هست یانه این بیشرف ها از اسم صرافی نیل که سعادت آباد هستش استفاده کردن مردم هم مثل من وقتی سر میکنن میبینن معتبره ولی اصلا معتبر نیست فقط دزدی میکنن اگه شده برم اونجا بنزین میریزم رو خودم راحت میکنم یا پولمو میگیرم
امیر
2 ماه پیش
2
0
شماره مدیرعاملش09389618280
هادی کاظمی
2 ماه پیش
1
0
آقایون خانم ها اگه واقعا مثل من گرفتار هستین و میخواین به حقه تون برسین مردونه بیان همه با هم بریم پلیس فتا شکایت کنیم شاید زودتر به نتیجه رسیدیم بهتر از اینکه بفهمیم همه چی به فنا رفته حالا بعضيها براشون این مبلغ هامهم نیست اونها جای خود دارن ولی کسانی که مثل من تمام زندگیش یک تاکسی باشه اونم به خاطر نداشتن هزینه تعمیرموتورش بفروشه وتا پیداکردن یک تاکسی دیگه بریزه تو همچین سایتی تا خدا کنه یک قرونش بشه دو قرون اونم این بلا سرش بیاد حالا هم زیره خرج دوتا بچه مریض بمونه من تنها زندگیم همین ۴۰ ۵۰ تومنه الان هم بیکار بدون هیچ سرمایه ای خونه افتادم بازم نظرم اینه چند نفر جم بشیم یک وکیل بگیریم هم هزینه وکیل میشه دونی داد هم اینکه زودتر از اینکه اینها دست مارو ت هنا بزارن به نتیجه می‌رسیم من که هرچی شماره پیدا کردم همشون زنگ میخورن ولی دریغ از یک بار جواب بدن اگه یک چیز هم بگم باورتون نمیشه دفترش یک جایی هست که حتی انپ با چهار برابر کرایه جرات اینکه بره اونجا نداره خداشاهده با التماس پنج برابر کرایه به اسنب دادم تا رفته هرکی دوست داشت شمارم هست پیام بده من تهران میشینم هماهنگ کنیم دونگی وکیل بگیریم شاید خدا کمک مون کرد یا حق
کاظمی
2 ماه پیش
1
0
سلام فقط تنها را حل وکیل گرفتن هستش با اون شماره تماس02191017890 اگه با 118 تماس بگیرید و درخواست حوالی آدرس کنید متوجه میشید یا شماره دفتر واقع در تبریز که وقتی تماس میگیرید متوجه شماره استان خراسان رضوی میشوید و جالب تر از اینها شماره تماس 02128423513 که در سایت ثبت شده با 118 تماس گرفتم اصلا همچین شماره ای وجود نداره
مونا حبیب زاده
1 ماه پیش
0
0
این صرافی نیل با صرافی نیلی که در سعادت آباد هست فرق داره و با اسم و برند صرافی نیل سعادت آباد کار ارز دیجیتال میکنه ... در تبریز هستند و کلاه برداری می کنند .. ولی کاملا با صرافی نیل سعادت آباد که خیلی دقیق و متعهد هستند فرق دارند... لطفا تحقیق کنید ...
هاله گتمیری
1 ماه پیش
0
0
با سلام خدمت همه .... صرافی نیل در تبریز با صرافی نیل در سعادت آباد کاملا متفاوت و هست و همچنین زمینه فعالیت این دو صرافی یکی نمی باشد و در واقع از اسم صرافی نیل در سعادت آباد سواستفاده شده است مدیران و وکلای صرافی نیل به دلیل سو استفاده از اسمشان پیگیر کارهای قانونی می باشند. و صرافی نیل در سعادت آباد کاملا زیر نظر بانک مرکزی و با مجوز بانک مرکزی فعالیت می کند .
اسدی
1 ماه پیش
1
0
با سلام بنده حدود یک ماه پیش که به صرافی سعادت آباد مراجعه کردم همکاران صرافی گفتن که دفتر توی تبریز و بعدا از مراجعه به تبریز متوجه شدم که فقط یک دفتر دوازده متری خالی بایک صندلی وجود داره که به گفته کارکنان دانشگاه دفتر به تهران منتقل شده و هرچی به هر کدوم از مدیرعامل هاشون زنگ میزنم یا هرچی بهش پام هم دادم فقط میخونه به ریش ماهم میخنده آدمهای... هستن هرچی درخواست آدرس کردم نمیدن ۵۰ تومن منو برداشتن جواب نمیدن هر روز از صبح تا شب زنگ به پشتیبانی میزنم بعد دوساعت که پشت خط میمونم اگه جواب بده تا متوجه طرف میشن قطع میکنن اینها فقط با لقمه حروم بزرگ شدن که اصلا حروم و حلال نمیدین من بدجوری پیگیر پیدا کردن فعلا احمدی مدیر عامل شرکت هستم یا آدرس دفتر یعنی خدا اون روز نیاره پیداش کنم تک تک کارکنان پشتیبانی هم براشون دارم چه برسه به احمدی اگر کسی آدرس شو پیدا کرد خواهشمندم توی سایت بزاره تا همه حقشونو بگیرن شماره همشون هم دارم ولی هیچ دردی دوا نمیکنه
امیراحمدی
1 ماه پیش
0
0
به شماره سردار جعفر راستی نماینده شهرستان شبستر تماس بگیر اون پیگیر کارهاشون هست.
yas
1 ماه پیش
1
1
دوستان من بیست روز پیش از صرافی نیل خرید کرده بودم که امروز موفق شدم بگیرم پیگیری زیاد کردم سعی کنید بد صحبت نکنید هم تلگرام کلی پیام دادم هم پشتیبانی زنگ زدم ساعت کار اینا از 11 صبح تا 12.30 جواب میدن بیخودی ساعتای دیگه زنگ نزنید فقط مودب صحبت کنید چون خودمون بی عقلی کردیم بدون تحقیق تو صرافی پول گذاشتیم انشااله شمام بگیرید برای من دو میلیون خورده ای بود یا علی..
اسدی
1 ماه پیش
0
0
من تبریز رفتم دفتر جمع کردن حتی دانشگاه هم زیره بار نمیره میگه ما فقط یک غرفه بهشون اجاره دادیم میگه دفترش به تهران انتقال یافته اگر شما یا هر کسی آدرس دفتر این بیشرفهارو داره خواهشن تو سایت بزاره تا همه برن دفتر اونجا مگه به حق شون برسن این فعله احمدی یک دزده اصلا هیچی براش مهم نیست نه ناموس میفهمه نه بچه و خانواده حروم حلال هم کزاشته کنار من که قسمشو خوردم ولی نه جواب گوشی میده نه پیام نه پشتیبانی بازم هرکسی هر اطلاعاتی داشت بزاره
زارع
1 ماه پیش
0
0
من ۵ روزه واسه انتقال یه مبلغ ناچیز زنگ می زنم، هر روز یه بهانه می یارن. امروز دیگه گفتن مال همه انتقال داده شده، مال شما خطا می ده به این شماره که زنگ میزنم جواب می ده. ۰۲۱۹۱۰۱۷۸۹۰
هادی کاظمی
1 ماه پیش
0
0
سلام امروز فردا کردن شون برای جمع کردن دفتر بود بدبخت شدیم رفت اگه اطلاعات پیدا کردی به منم بده
احمد
1 ماه پیش
0
0
صرافی نیل کلاهبرداری هست خواهشا کسی داخلش پول واریز نکنید
احمد
1 ماه پیش
2
0
صرافی نیل کلاهبرداری هست خواهشا کسی داخلش پول واریز نکنید
قاسمی
1 ماه پیش
0
0
حالا که پولو نمیدن چکار کنیم اطلاعات نداری مجوز زیره نظره دانشگاه تبریز ثبت شده اونهم میگن نه ما فقط یک غرفه اجاره دادیم
قاسمی
1 ماه پیش
0
0
حالا که پولو نمیدن چکار کنیم اطلاعات نداری مجوز زیره نظره دانشگاه تبریز ثبت شده اونهم میگن نه ما فقط یک غرفه اجاره دادیم
امیراحمدی
1 ماه پیش
0
0
با شماره آقای کاظمی تماس بگیرین ماهمه داریم میریم ادرس منزل ندیرعامل نیل تافرار نکرده پولمونو بگیریم
رامین شهبازی
1 ماه پیش
0
0
من دو هفتست برداشت زدم نه پولمو میدن،نه پشتیبانی جوابی میده،نرین سمت نیل،گول تبلیغاتشونو نخورین،
Imsara
1 ماه پیش
2
2
با سلام،چرا واقعا اینقد راجع به این صرافی منفی مینویسید،من حدود ۴ ماه پیش چون ارز شیبا داشت خرید کردم،همون موقع حدود ۶ برابر سود کردم که تبدیل به تتر کردم و بعد ۳ روز اومد به حسابم،دو روز پیش هم چون نظرای اینجا رو خوندم ترسیدم و برداشت زدم که امروز صبح پول نقد اومد به حسابم،البته در حد یک میلیون بود ولی در هر صورت اومد،پشتیبانی هم واقعا خوب جوابمو دادن.اینقد نظرات منفی بود اینجا که واقعا ترسیده بودم!!!!
هادی کاظمی زاده
1 ماه پیش
0
0
سلام عزیز منم مثل شما حتی نمودار تاریخ اون روز هم دارم مشکل بنده مثل شماست بنده آدرس منزل کارشون دارم الان بعد از دوماه که حساب بسته بودن بهم میگن اون روز قیمت اون ارز بیرون از اورف بازار بوده چرا ارزهایی که صد برابر قیمت اصلی می‌فروشید ولی همزمان به یک درصد مبلغ اصلی از کاربران خریداری می‌کنید من الان از تهران دارم اساسامو جمع میکنم میرم دره خونشون چادر میزنم
شهرام حسین پور
1 ماه پیش
0
0
شاید برای شکایت اطلاعات ذیل لازمتان شد : شماره تماس ها و آدرس دقیق صرافی نیل و اعضای شرکت را در اینجا میگذارم شاید برای کاربران لازم باشد و بتونن از آن استفاده کنند. قبل از هر چیزی باید به اطلاع کاربران صرافی نیل می رسانم که صرافی فوق در پارک علم و فن آوری شهر تبریز مسقر است و من به شخصه در تعجب هستم که چطور امکانات پارک علم و فن آوری در اختیار صرافی و دلالی گذاشته شده است. باید از ریاست محترم پارک علم فن آوری در این خصوص سوال شود که چطور چنین چیزی امکان پذیر است؟ عزیزان میتوانند با تماس با پارک علم و فن آوری به شماره های زیر شکایت خودشان را از صرافی نیل مطرح نمایند: ریاست پارک علم و فن آوری آقای دکتر واعظی شماره تلفن ایشان را میتوانید از خانم نورافکن یا آقای بهمن یاری در ذیل بگیرید. معاون پارک و علم و فن آوری دکتر دهقان شماره تلفن ایشان را میتوانید از خانم نورافکن یا آقای بهمن یاری در ذیل بگیرید. معاون مرکز رشد خانم نورافکن 04134265017 مدیر مرکز رشدآقای بهمن یاری 04134265004 اعضای شرکت یا همان صرافی نیل: حمیدرضا احمدزاده مدیر عامل به شماره ملی : 1362670677 حمید راستینایب رییس هییت مدیره به شماره ملی : ۱۳۶۱۴۲۸۵۸۹ سیدمحمد ابوالعلائی بازرس اصلی به شماره ملی : ۱۵۷۰۵۲۹۴۳۴ سعید فعله احمدی رییس هییت مدیره به شماره ملی : 1360894683 بهزاد اسدی بازرس علی‌البدل به شماره ملی : 1382795998 پوریا درخشان به شماره ملی 1362781991 شماره تماس مدیر عامل صرافی نیل آقای حمید رضا اکبرزاده: 09355092382 شماره تماس آقای سعید احمدی رییس هیئت مدیره : 0938618280 آدرس صرافی نیل : استان آذربایجان شرقی، شهرستان تبریز، بخش مرکزی، شهر تبریز، محله آخمقیه، کوچه (امام زاده)، جاده (کرجان)، پلاک 0، ساختمان پارک علم وفناوری بلوک 1، طبقه همکف با کدپستی 5179895848 می‌باشد. نکته مهم : صرافی نیل همان شرکت سرمایه‌گذاری نوآوران آینده خلاق راد با شناسه ملی 14007908370 و شماره ثبت 47572 می‌باشد که این شرکت در تاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۰۲ در مرجع ثبت شرکت‌ها به ثبت رسیده است. هر کسی که این اطلاعات برایش مفید بود لطفا برای من دعا کند. ممنونم.
هادی کاظمی زاده
1 ماه پیش
0
0
شما یک تومن بوده نه صد تومن
ساعد
1 ماه پیش
0
0
سلام آقای کاظمی من هم دارم از این صرافی شکایت می کنم حساب من رو هم مسدود کردن و بعد حسابم رو خالی کردن اگر شما به نتیجه رسیدید متشکرم می شوم راهنمایی بفرمایید بنده برای شکایت اماده هستم این شماره من است اگر مایل بودید تماس بگیرید یا شماره بدهید من تماس بگیرم
هوشنگ اشکانیان
1 ماه پیش
0
0
سلام کسی میتونه درمورد صرافی دزد کلاهبردار نیل یه توضیحی به من بده ۴ میلیون ارز اونجا خریدم الان نمیتونم بردارم اصلا جواب هم نمیدن
هادی کاظمی
1 ماه پیش
1
0
سلام من پیداش کردم الان دوروزه با خانواده دره خونش چادر زدم میخوان فرار کنن هرکسی طلب داره زنگ بزنه اطلاعات بهش بدم
هادی کاظمی
1 ماه پیش
0
0
هرکسی از کاربران که بدون اینکه متوجه قیمت جهانی ارز خریدن و همزمان درخواست فروش خواستن بزنن و متوجه شدن که این ارز خریداری شده با چند برابر قیمت اصلی خریدن و سایت با قیمت خیلی پایین تر میخره و ارزش معامه انجام شده خیلی فرق میکند اون دسته هم تماس بگیرید راهنمایی کنم چون این سایت کلاهبرداری توروز روش انجام میده اگر کسی سود کنه که حساب کاربری مسدود میکنن و تاریخچه معاملات از سیستم پاک میکنن که بعد بهش نمیدن اگه کسی هم ضرر کنه میگن سایت هر قیمتی بزنه به ما ربطی نداره دفتر هم جمع کردن دفتر ندارن من آدرس خونشون پیدا کردم درحال حاضر هم دره خونش هستم کاربرای دیگه هم دارن توی راه هستن شما هم اگه حق تون ضایع شده به ما بپیوندید
حسن
1 ماه پیش
0
0
سلام.چرا از دیروز سایت نیل بستست.همش خطا میده منم توی برداشت وجه و ارز مشکل داشتم و چند روز تاخیر داشت ولی واریز کرد.من که کم گذاشتم اونجا خدا کنه کلاه برداری نباشه.من چند تا از این شت کوین ها با قیمت کم خریده بودم گذاشتم تو همون صرافی بمونه تا وقتی رشد کنه بفروشم.جواب منو که میدادن هروقت سوالی داشتم.امیدوار باشین دوستان انشاالله به پولتون برسید.
M e
1 ماه پیش
1
0
سلام لطفاشماره تلفنتونو بزارید اقای کاظمی
هادی کاظمی
1 ماه پیش
0
0
سلام داداش حل میشه نگران نباشید من کارمو درست کردن شماره گزاشتم عزیز
مقداد
1 ماه پیش
0
0
سلام سایتش کلا بسته شده بنظر پولمون رو خوردن..... باید به پلیس فتا اطلاع داد.. سایت نیل کلاهبردار پدرتو در میارم از ترک ها توقع دزدی این شکلی نداشتم
امیراحمدی
1 ماه پیش
0
0
از آقای احمدزاده شکایت کنید مدیرعامل نیل که با سواستفاده ازموقعیت پدرش که بازنشسته سپاه هست وسردار جعفرراستی نماینده شبستر دارایی مردم رو به این راحتی می خواد بخوره ولی نمیتونی ازایران بری چون ممنوع الخروجت کردم احمدزاده.ازش شکایت کنید دوستان تانتونه از مبادی قانونی ازکشور خارج بشه هنوزم فرصت دارین بتونین پولتونوبگیرین به جرم کلاهبرداری وتوسط پلیس فتا اقدام کنید
mahoor
1 ماه پیش
1
0
آدرس سایتشون neel.marketهست که اینم بسته نیست
آرتا
1 ماه پیش
0
0
آدرس تبریز این کلاه بردار هارو دارید
شهرام حسین پور
1 ماه پیش
0
0
شماره تماس ها و آدرس دقیق صرافی نیل و اعضای شرکت را در اینجا میگذارم شاید برای کاربران لازم باشد و بتونن از آن استفاده کنند. قبل از هر چیزی باید به اطلاع کاربران صرافی نیل می رسانم که صرافی فوق در پارک علم و فن آوری شهر تبریز مسقر است و من به شخصه در تعجب هستم که چطور امکانات پارک علم و فن آوری در اختیار صرافی و دلالی گذاشته شده است. باید از ریاست محترم پارک علم فن آوری در این خصوص سوال شود که چطور چنین چیزی امکان پذیر است؟ عزیزان میتوانند با تماس با پارک علم و فن آوری به شماره های زیر شکایت خودشان را از صرافی نیل مطرح نمایند: ریاست پارک علم و فن آوری آقای دکتر واعظی شماره تلفن ایشان را میتوانید از خانم نورافکن یا آقای بهمن یاری در ذیل بگیرید. معاون پارک و علم و فن آوری دکتر دهقان شماره تلفن ایشان را میتوانید از خانم نورافکن یا آقای بهمن یاری در ذیل بگیرید. معاون مرکز رشد خانم نورافکن 04134265017 مدیر مرکز رشدآقای بهمن یاری 04134265004 اعضای شرکت یا همان صرافی نیل: حمیدرضا احمدزاده مدیر عامل به شماره ملی : 1362670677 حمید راستینایب رییس هییت مدیره به شماره ملی : ۱۳۶۱۴۲۸۵۸۹ سیدمحمد ابوالعلائی بازرس اصلی به شماره ملی : ۱۵۷۰۵۲۹۴۳۴ سعید فعله احمدی رییس هییت مدیره به شماره ملی : 1360894683 بهزاد اسدی بازرس علی‌البدل به شماره ملی : 1382795998 پوریا درخشان به شماره ملی 1362781991 شماره تماس مدیر عامل صرافی نیل آقای حمید رضا اکبرزاده: 09355092382 شماره تماس آقای سعید احمدی رییس هیئت مدیره : 0938618280 آدرس صرافی نیل : استان آذربایجان شرقی، شهرستان تبریز، بخش مرکزی، شهر تبریز، محله آخمقیه، کوچه (امام زاده)، جاده (کرجان)، پلاک 0، ساختمان پارک علم وفناوری بلوک 1، طبقه همکف با کدپستی 5179895848 می‌باشد. نکته مهم : صرافی نیل همان شرکت سرمایه‌گذاری نوآوران آینده خلاق راد با شناسه ملی 14007908370 و شماره ثبت 47572 می‌باشد که این شرکت در تاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۰۲ در مرجع ثبت شرکت‌ها به ثبت رسیده است. هر کسی که این اطلاعات برایش مفید بود لطفا برای من دعا کند. ممنونم.
شهرام حسین پور
1 ماه پیش
0
0
شماره تماس ها و آدرس دقیق صرافی نیل و اعضای شرکت را در اینجا میگذارم شاید برای کاربران لازم باشد و بتونن از آن استفاده کنند. قبل از هر چیزی باید به اطلاع کاربران صرافی نیل می رسانم که صرافی فوق در پارک علم و فن آوری شهر تبریز مسقر است و من به شخصه در تعجب هستم که چطور امکانات پارک علم و فن آوری در اختیار صرافی و دلالی گذاشته شده است. باید از ریاست محترم پارک علم فن آوری در این خصوص سوال شود که چطور چنین چیزی امکان پذیر است؟ عزیزان میتوانند با تماس با پارک علم و فن آوری به شماره های زیر شکایت خودشان را از صرافی نیل مطرح نمایند: ریاست پارک علم و فن آوری آقای دکتر واعظی شماره تلفن ایشان را میتوانید از خانم نورافکن یا آقای بهمن یاری در ذیل بگیرید. معاون پارک و علم و فن آوری دکتر دهقان شماره تلفن ایشان را میتوانید از خانم نورافکن یا آقای بهمن یاری در ذیل بگیرید. معاون مرکز رشد خانم نورافکن 04134265017 مدیر مرکز رشدآقای بهمن یاری 04134265004 اعضای شرکت یا همان صرافی نیل: حمیدرضا احمدزاده مدیر عامل به شماره ملی : 1362670677 حمید راستینایب رییس هییت مدیره به شماره ملی : ۱۳۶۱۴۲۸۵۸۹ سیدمحمد ابوالعلائی بازرس اصلی به شماره ملی : ۱۵۷۰۵۲۹۴۳۴ سعید فعله احمدی رییس هییت مدیره به شماره ملی : 1360894683 بهزاد اسدی بازرس علی‌البدل به شماره ملی : 1382795998 پوریا درخشان به شماره ملی 1362781991 شماره تماس مدیر عامل صرافی نیل آقای حمید رضا اکبرزاده: 09355092382 شماره تماس آقای سعید احمدی رییس هیئت مدیره : 0938618280 آدرس صرافی نیل : استان آذربایجان شرقی، شهرستان تبریز، بخش مرکزی، شهر تبریز، محله آخمقیه، کوچه (امام زاده)، جاده (کرجان)، پلاک 0، ساختمان پارک علم وفناوری بلوک 1، طبقه همکف با کدپستی 5179895848 می‌باشد. نکته مهم : صرافی نیل همان شرکت سرمایه‌گذاری نوآوران آینده خلاق راد با شناسه ملی 14007908370 و شماره ثبت 47572 می‌باشد که این شرکت در تاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۰۲ در مرجع ثبت شرکت‌ها به ثبت رسیده است. هر کسی که این اطلاعات برایش مفید بود لطفا برای من دعا کند. ممنونم.
پ.ع
1 ماه پیش
0
0
من فردا قصد شکایت از صرافی نیل با اتهام کلاهبرداری دارم. از دادستان محترم شهرمان درخواست تعلیق دامنه را خواهم کرد.از دوستانی که هم نظرند بهم ایمیل بدهند که اسامیشونو به عنوان مال باخته اعلام کنم.
شهرام حسین پور
1 ماه پیش
0
0
شاید این اطلاعات بدردتان بخورد: شماره تماس ها و آدرس دقیق صرافی نیل و اعضای شرکت را در اینجا میگذارم شاید برای کاربران لازم باشد و بتونن از آن استفاده کنند. قبل از هر چیزی باید به اطلاع کاربران صرافی نیل می رسانم که صرافی فوق در پارک علم و فن آوری شهر تبریز مسقر است و من به شخصه در تعجب هستم که چطور امکانات پارک علم و فن آوری در اختیار صرافی و دلالی گذاشته شده است. باید از ریاست محترم پارک علم فن آوری در این خصوص سوال شود که چطور چنین چیزی امکان پذیر است؟ عزیزان میتوانند با تماس با پارک علم و فن آوری به شماره های زیر شکایت خودشان را از صرافی نیل مطرح نمایند: ریاست پارک علم و فن آوری آقای دکتر واعظی شماره تلفن ایشان را میتوانید از خانم نورافکن یا آقای بهمن یاری در ذیل بگیرید. معاون پارک و علم و فن آوری دکتر دهقان شماره تلفن ایشان را میتوانید از خانم نورافکن یا آقای بهمن یاری در ذیل بگیرید. معاون مرکز رشد خانم نورافکن 04134265017 مدیر مرکز رشدآقای بهمن یاری 04134265004 اعضای شرکت یا همان صرافی نیل: حمیدرضا احمدزاده مدیر عامل به شماره ملی : 1362670677 حمید راستینایب رییس هییت مدیره به شماره ملی : ۱۳۶۱۴۲۸۵۸۹ سیدمحمد ابوالعلائی بازرس اصلی به شماره ملی : ۱۵۷۰۵۲۹۴۳۴ سعید فعله احمدی رییس هییت مدیره به شماره ملی : 1360894683 بهزاد اسدی بازرس علی‌البدل به شماره ملی : 1382795998 پوریا درخشان به شماره ملی 1362781991 شماره تماس مدیر عامل صرافی نیل آقای حمید رضا اکبرزاده: 09355092382 شماره تماس آقای سعید احمدی رییس هیئت مدیره : 0938618280 آدرس صرافی نیل : استان آذربایجان شرقی، شهرستان تبریز، بخش مرکزی، شهر تبریز، محله آخمقیه، کوچه (امام زاده)، جاده (کرجان)، پلاک 0، ساختمان پارک علم وفناوری بلوک 1، طبقه همکف با کدپستی 5179895848 می‌باشد. نکته مهم : صرافی نیل همان شرکت سرمایه‌گذاری نوآوران آینده خلاق راد با شناسه ملی 14007908370 و شماره ثبت 47572 می‌باشد که این شرکت در تاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۰۲ در مرجع ثبت شرکت‌ها به ثبت رسیده است. هر کسی که این اطلاعات برایش مفید بود لطفا برای من دعا کند. ممنونم.
امیدصالحی نسب
1 ماه پیش
0
0
ممنونم همه نیل کلاهبردارن مواظب باشین دوستان
هادی کاظمی زاده
1 ماه پیش
0
1
سلام و خسته نباشید دوستان عزیز کسانی که با صرافی نیل از یک ماه پیش به مشکل خوردن منم مثل شما بودم که حتی رفتم دفتر تا مشکل کاربری منو بررسی کنن من از روز اول بی احترامی زیاد کردم برای همین به مشکل خوردم اونایی که حساب شون مثل حساب بنده بسته شده سیستم به خاطر به روز رسانی که کردن برای بعضی ها مثل من بسته شده من حضوری رفتم تبریز که دو روز اونجا چون با زنوبچه رفته بودم سه چهار نفره داشتن حساب منو درست میکردن دو روز طول کشید حواستون باشه بی احترامی نکنید با پشتیبانی هم با خانم نجفی خیلی منطقی هست صحبت کنید حل میکنن من شمارمو گزاشته بودم قبلا حالا من حساب خودمو همسرم درست کردن ارز هم انتقال بزنید بهتره زودتر میاد من لنگ هزار تومن بودم که هر کاری میکردم صدتومن هم واریز نمی‌کردن ولی تا دیروز کل حساب خودم و همسرم واریز کردن منم بدترسیده بودم چون دفتر جابجا شده بود ولی چون گیر بودم رفتم تبریز دفتر جدید شون کارمو را انداخت از وقتی به روز رسانی شده همه حساب ها با هم به روز رسانی شده بعضی ها به مشکل خورده ولی نگران نباشید
امیراحمدی
1 ماه پیش
0
0
بابا فیلم بازی نکن توهم شدی شریک کلاهبردارا چقدرگرفتی بی مرام
سارا
2 هفته پیش
1
0
دروغ نگو چه جوری راضیت کردند که بیایی اینجا این مزخرفات رو بنویسی!!!!
سمانه
1 ماه پیش
0
1
من حدود ٣ ماهي ميشه كه تو اين صرافي فعاليت دارم و الان كه بازار خوبه و تونستم سود خوبي از ارز تتر و دوج داشته باشم و وقتي هم كه تبديل به ريالي كردم حدود ١٥ ميليون اينا بود تا ٢٤ ساعت تو حسابم بود ،من واقعا راضيم هم وقتي به مشكل ميخورم پشتيبانيشون سريع مشكلم رو حل كردن و هم اينكه ارز هاي بروز رو زود وارد صرافيشون ميكنن
امیراحمدی
1 ماه پیش
1
0
تواحتمالا حقوق میگیری ازشون الان بالای۲۰شکایت پلیس فتا براشون ثبت شده به شمارم پیام بده تا تصویر شکایتهای دادگاه رو برات بفرستم
علی
1 ماه پیش
1
1
دلیل این همه دروغ رو راجب نیل اصلا نمیفهمم! منم حسابم مثل شما بسته بود بعد که باز شد معامله م لغو شده بود اما پول به حسابم برگشته بود! والا میگین پولتونو خوردن ولی پول من سر جاشه! ادمو با این همه نظر منفی میترسونید راجب برداشت هم که میگید نمیزنن فرار میکنن الان میرم برداشت بزنم مینویسم باز براتون حتی راجب پشتیبانی هم خیلی خوب پشتیبانی میکنن مخصوصا خانم اصغری
امیراحمدی
1 ماه پیش
1
0
چرا دروغ میگی دارن کاراشونو میکنن فرار کنن توهم جزو اعضای هیات مدیرشونی.وگرنه چرا واریز ارزهای بیبی دوج وفیگ رو بستن ولی دارن یک طرفه بالای۲۵برابر قیمت حال حاضر باتتر۲۸۰۰۰تومان دارن میندازین به خلق الله نادان
mahoor
1 ماه پیش
1
1
سلام من الان دارم کامنتا رو میخونم خیلی تعجب کردم...! من از ۴ماه پیش که شیبا وارد کردند عضوم تو نیل تیرماه خیلی تاخیر داشتند تو تایید برداشت ها اما الان مشکل خاصی حس نمیکنم پشتیبانیشونم که تا ۱۲ شب فعال کردن حتی چندتا زیر مجموعه هم دارم در نیل درسته صددرصد راضی نیستند اما ناراضی هم نیستند
سارا
2 هفته پیش
1
0
دیگه داری زور آخرتو می زنی واسه اعتبار این صرافی بی اعتبار!!
رامین
1 ماه پیش
1
0
سلام دوستان. این صرافی روی هر چی کلاهبرداره سفید کرده. حدود 4000 تتر م رو 14 روز نگه داشته بود. هر روز زنگ زدم و گفتن الان واریز میکنیم، شبکه مشکل داره و کلا میپیچوندن. آدرسشونم به هیچ وجه نمیدادن و جالبه پشتیبانیش میگفت من بچه تبریز نیستم و گفتم پس چطور میای سر کار، تا اینکه حدود 10 روز پیش توی روزنامه رسمی کشور آگهی تغییر آدرس شرکت آینده خلاق راد (صاحب صرافی ارز دیجیتال نیل) و تغییرات هیات مدیره اومد روی سایت اومد و کد ملی مدیر عامل و غیره و آدرس شرکت اونجا هست. من رفتم تبریز با کلی گشتن آدرس رو پیدا کردم ولی فهمیدم پلاک رو اشتباه دادن و اون خیابان کلا پلاک صفر نداره، رفتم اداره پست مرکزی تبریز ولی همکاری نکرد و گفتم خوب مگه میشه اداره ثبت این آدرس رو با فرستادن یک نامه تایید نکرده باشه. خلاصه اش اینکه آدرس شرکت در خیابان دادگستری تبریز هست، یک ساختمان 3 طبقه که پلاک نداره (توی بلد بزنید پارک زیتون تبریز) ، دفتری که در پارک علم و فناوری داشتن رو خیلی وقته عوض کردن، الکی دنبالش نرید. من مدارکم رو به پلیس فتا تبریز داده بودم و گفت اگر با مصالحه حل نشد بیا شکایت کن ما رسیدگی میکنیم. آدرس منزل و شماره مدیر عامل و نایب رئیسش در سامانه ثنا هست. من زنگ زدم و ظرف اولش گفت من اونجا کارمندم و از چیزی خبر ندارم. تا اینکه گفتم اسمت به عنوان مدیر عامل در روزنامه رسمی کشور هست و نه تنها پولم رو میگیرم ازت بلکه پول وکیل و هزینه رفت آمدم از گلوت در میارم. تا ساعت 12 ظهر بهش وقت دادم، آدرس خونش رو هم که در محله یاغچیان تبریز هست رو گفتم. داشتم شکایت تنظیم میکردم که ساعت 12:20 دقیقه ظهر ارز رو واریز کردن. اینکه گفته توی ساختمان های سپاه هستم و اینا الکیه، طرف دست و پاش لرزید وقتی فهمید توی تبریز نزدیک محل صرافی و خونه اش اومدم. همه اطلاعاتشون با کد ملیشون در روزنامه رسمی کشور هست و توی ثنا هم آدرس و شماره دارن. انقدرم ازشون به پلیس فتا تبریز شکایت شده که حد نداره. اگر آشنا در اداره پست دارید که بگه اسم مالک اون کد پستی کیه و جانمایی دقیقش رو در خیابان دادگستری تبریز بگه برید سراغشون. اینا کلاهبردارن. سرمایه ثبت شده شرکتشون 120 هزار تومنه، چطور شرکت ثبت کردن و صرافی زدن خدا داند. اصلانم نترسید پلیس خیلی خوب همکاری میکنه. اگر نتونستید برید سراغشون (البته اگر پلاک دقیق رو فهمیدید) برید یک دفتر خدمات قضایی یک اظهارنامه بدید که من از فلانی (مدیر عامل و صرافی نیل) انقدر طلب دارم و تا مثلا دو روز بهشون مهلت پرداخت میدم. اگر به اظهارنامه شما اهمیت ندن، میشه یک مدرک قانونی و باهاش میتونید شکایت کنید . به همه هم اطلاع رسانی کنید سمت این دزدها نرن
ساعد
1 ماه پیش
0
0
لطف پیام بده
رامین
1 ماه پیش
0
0
(اعضای فعلی هیات مدیره اینا هستن، نرید از یکی دیگه شکایت کنید و بعد چندماه برسید به نقطه سر خط) شماره روزنامه: ۲۲۲۴۹ شهرستان شماره صفحه روزنامه: ۳۵ تاریخ روزنامه: ۱۴۰۰/۵/۱۶ شماره نامه اداره ثبت: ۱۴۰۰۳۰۴۰۴۰۷۵۰۰۵۰۲۱ تاریخ نامه اداره ثبت: ۱۴۰۰/۵/۱۰ آگهی تغییرات شرکت نوآوران آینده خلاق راد شرکت سهامی خاص به شماره ثبت ۴۷۵۷۲ و شناسه ملی ۱۴۰۰۷۹۰۸۳۷۰ آگهی تغییرات شرکت نوآوران آینده خلاق راد شرکت سهامی خاص به شماره ثبت ۴۷۵۷۲ و شناسه ملی ۱۴۰۰۷۹۰۸۳۷۰ به استناد صورتجلسه هیئت مدیره مورخ ۰۲/۰۴/۱۴۰۰ تصمیمات ذیل اتخاذ شد : آقای حمید راستی به کد ملی ۱۳۶۱۴۲۸۵۸۹ به سمت رئیس هیئت مدیره و عضو هیئت مدیره آقای امین محب زاده به کد ملی ۱۳۶۲۷۴۰۰۲۰ به سمت مدیرعامل و عضو هیئت مدیره آقای سینا سلیمانی فر به کد ملی ۱۳۶۰۹۶۹۸۰۲ به سمت نائب رئیس هیئت مدیره و عضو هیئت مدیره انتخاب شدند. کلیه اسناد و اوراق بهادار و تعهد آور شرکت از قبیل چک ، سفته ، بروات، قراردادها و عقود اسلامی با امضاء مدیر عامل همراه با مهر شرکت معتبر می باشد و همچنین کلیه نامه های عادی و اداری با امضاء مدیرعامل همراه با مهر شرکت معتبر می باشد.
رامین
1 ماه پیش
0
0
(اینم آدرس فعلیشون، توی بلد بزنید پارک زیتون، کد پستی درسته ولی پلاک اشتباهه، چیزی که من فهمیدم این بود که یه خونه سه طبقه مسکونی بدون پلاک در خیابان دادگستریه، متاسفانه کارمند پست اداره مرکزی تبریز همکاری نکرد و جانماییش رو نشون نداد تا بفهمم پلاک های بغلش کدومان، اگر آشنا دارید جانماییش رو ببینید بعد برید سراغشون) هیچ تابلو و چیزی هم ندارن، اون منطقه کلا مسکونیه شماره روزنامه: ۲۲۲۴۹ شهرستان شماره صفحه روزنامه: ۳۵ تاریخ روزنامه: ۱۴۰۰/۵/۱۶ شماره نامه اداره ثبت: ۱۴۰۰۳۰۴۰۴۰۷۵۰۰۵۰۲۳ تاریخ نامه اداره ثبت: ۱۴۰۰/۵/۱۰ آگهی تغییرات شرکت نوآوران آینده خلاق راد شرکت سهامی خاص به شماره ثبت ۴۷۵۷۲ و شناسه ملی ۱۴۰۰۷۹۰۸۳۷۰ آگهی تغییرات شرکت نوآوران آینده خلاق راد شرکت سهامی خاص به شماره ثبت ۴۷۵۷۲ و شناسه ملی ۱۴۰۰۷۹۰۸۳۷۰ به استناد صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده مورخ ۰۲/۰۴/۱۴۰۰ تصمیمات ذیل اتخاذ شد : محل شرکت از آدرس قبلی به آدرس جدید: استان آذربایجان شرقی ، شهرستان تبریز ، بخش مرکزی ، شهر تبریز، محله ولیعصر ، کوچه سینا ، خیابان دادگستری ، پلاک ۰ ، طبقه دوم کد پستی : ۵۱۵۷۹۷۴۶۴۳ تغییر یافت و ماده مربوطه اساسنامه به شرح فوق اصلاح گردید.
امیدصالحی نسب
1 ماه پیش
0
0
فقط سریعتر شکایت کنید دارن ارزهای مردم مثل بیبی دوج وفیگ رو به ۱۰۰برابر بالاترازقیمت جهانی به مردم میفروشن وکارای رفتنشونو انجام میدن
ساعد
1 ماه پیش
0
0
وستانی که از صرافی نیل شکایت دارند بنده هم از این صرافی شکایت کردم و یک گروه واتساپ نیز تشکیل داده ام شما هم به این گروه بپیوندید تا به یکدیگر کمک نماییم
سیده نگار ناقدی
2 هفته پیش
0
0
سلام لطفا منو هم داخل واتساپ عضو کنید
امیراحمدی
1 ماه پیش
0
0
دوستان مواظب باشین صرافی نیل کلاهبرداره
ساعد
1 ماه پیش
0
0
این صرافی حساب من رو مسدود کرده از حساب من برداشت داشته ارزهای که عنوان عرضه اولیه می دهد ده برابر قیمت روز بازار است انتقال و واریزها یا انجام نمی شود یا با تاخیر زیاد انجام می شود
مصطفی جلم
2 هفته پیش
0
0
سلام، حساب منم مسدود کردن مشکلتون حل نشده هنوز؟
ساعد
5 روز پیش
0
0
سلام مشکل من حل نشد به دادگاه شکایت کردم و در پلیس فتا در حال رسیدگی است
ساعد
1 ماه پیش
0
0
یک ماه دارم تلاش می کنم بدونم چرا از حساب من برداشت شده ولی کسی پاسخگو نیست برای همین مجبور شدم از طریق مراجع قانونی اقدام کنم
هادی کاظمی
1 ماه پیش
0
0
دوستان صرافی کوینکس چطوره؟
نگاردائی
1 ماه پیش
1
0
چرا اینجوری میگید واقعا من از حرف هاتون ترسیدم که پولم برنگرده بیت کوینم در حال سود بود رفتم برداشت زدم تا ۱۲ساعت هم برداشتم تایید شد فکر کردم راست میگید و ضرر کردم خواهشا نظرات منفی الکی ندارید و باعث نشید ماهم ضرر کنیم
سارا
2 هفته پیش
1
0
تو که پشتیبان این شرکتی معلومه که می یای اینجا از این صرافی تعریف می کنیازت انتظاری غیر از این نداریم
شهرام حسین پور
4 روز پیش
0
0
دروغ میگی . نگار از پشتیبانی صرافی نیل هست .
مریم رضایی
1 ماه پیش
0
0
چی‌ بگم والا یه ۵۶۰ تومن برداشت کردم همون روز تایید شد
سارا
2 هفته پیش
1
0
من از صرافی نیل به پلیس فتا شکایت کردم ونتیجه هم گرفتم هر کس خواست می تونم راهنماییش کنم وآدرس دقیق صرافی نیل : تبریز -نرسیده به میدان ایل گلی- طبقه فوقانی رستوران شهر سوخاری( طبقه ششم)
مصطفی جلم
2 هفته پیش
0
0
سلام، بی زحمت راهنمایی کنید حسابم رو‌مسدود کردن اصلا هم جوابگو نیستن
سارا
2 هفته پیش
2
0
شما برید پلیس فتا وشکایت کنید اول برید به یک دفتر قضایی واونجا شکایتتون رو تنظیم کنیدبعد برید پلیس فتا .چون از این صرافی تو پلیس فتا پروندهای دیگه ایی هم هست
شهرام حسین پور
4 روز پیش
0
0
شاید اطلاعات زیر برای شکایت از نیل لازمتان شود از اینرو در اینجا میذارم : عضای شرکت یا همان صرافی نیل: حمیدرضا احمدزاده مدیر عامل به شماره ملی : 1362670677 حمید راستینایب رییس هییت مدیره به شماره ملی : ۱۳۶۱۴۲۸۵۸۹ سیدمحمد ابوالعلائی بازرس اصلی به شماره ملی : ۱۵۷۰۵۲۹۴۳۴ سعید فعله احمدی رییس هییت مدیره به شماره ملی : 1360894683 بهزاد اسدی بازرس علی‌البدل به شماره ملی : 1382795998 پوریا درخشان به شماره ملی 1362781991 شماره تماس مدیر عامل صرافی نیل آقای حمید رضا اکبرزاده: 09355092382 شماره تماس آقای سعید احمدی رییس هیئت مدیره : 0938618280 آدرس صرافی نیل : استان آذربایجان شرقی، شهرستان تبریز، بخش مرکزی، شهر تبریز، محله آخمقیه، کوچه (امام زاده)، جاده (کرجان)، پلاک 0، ساختمان پارک علم وفناوری بلوک 1، طبقه همکف با کدپستی 5179895848 می‌باشد. نکته مهم : صرافی نیل همان شرکت سرمایه‌گذاری نوآوران آینده خلاق راد با شناسه ملی 14007908370 و شماره ثبت 47572 می‌باشد که این شرکت در تاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۰۲ در مرجع ثبت شرکت‌ها به ثبت رسیده است. هر کسی که این اطلاعات برایش مفید بود لطفا برای من دعا کند. ممنونم. یه آدرس دیگه از نیل هم هست : : تبریز -نرسیده به میدان ایل گلی- طبقه فوقانی رستوران شهر سوخاری( طبقه ششم)
حسن
3 روز پیش
0
0
sسلام عزیز مشکل شما با نیل چی بوده که به شکایت کشیده؟پولتونو ندادن؟
پاسخی بگذارید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *
X