کاربران گرامی وب سایت نظارت آپدیت شده و همه قیمت ها آزمایشی می باشند و بزودی بروز خواهند شد.

کارمزد صرافی ارز دیجیتال | چطور با کمترین کارمزد ارز دیجیتال بخریم؟

1 هفته پیش
مدت زمان مطالعه: 10 دقیقه
کارمزد صرافی ارز دیجیتال | چطور با کمترین کارمزد ارز دیجیتال بخریم؟
فهرست های مطلب

دنیای کریپتوکارنسی‌ها دشواری‌ها و پیچیدگی‌های خاص خود را دارد. یکی از عوامل پیچیدگی در این حوزه، هزینه‌های مبادلات رمز ارزها است. تریدرها مجموعه‌ای از معیارها را در انتخاب صرافی ارز دیجیتال در نظر می‌گیرند. میزان کارمزد صرافی ارز دیجیتال یکی از مهم‌ترین معیارها محسوب می‌شود.
تعرفه کارمزد تراکنش‌های صرافی های ارز دیجیتال، متفاوت است. کافیست هزینه‌های یک معامله را به طور همزمان در چند سایت خرید و فروش ارز دیجیتال بررسی نمایید تا به این موضوع پی ببرید. برخی صرافی ها هزینه‌های سنگینی بابت مبادلات رمز ارزها دریافت می‌کنند. معامله در این کارگزاری‌ها باعث می‌شود بیشتر سود شما صرف هزینه‌ها شود و گاهی اصلاً، عملاً سودی نصیبتان نمی‌شود.

انواع کارمزد صرافی های ارز دیجیتال

می‌توان گفت هیچ بستر معاملاتی بدون هزینه و کارمزد وجود ندارد. صرافی های ارز دیجیتال نیز که بستری به منظور معاملات ارز دیجیتال هستند، برای انواع تراکنش‌های کاربر، هزینه دریافت می‌کنند. در ادامه، انواع کارمزد صرافی ها را شرح می‌دهیم:

 • کارمزدها یا هزینه‌های معاملاتی: در هر دو معامله فیات-رمز ارز و رمز ارز-رمز ارز این کارمزد کسر می‌شود و منبع اصلی درآمد صرافی های دیجیتال است.
 • هزینه‌های واریز و برداشت: برخی صرافی ها بابت تراکنش‌های واریز و برداشت کارمزد دریافت می‌کنند. هزینه‌های واریز بر اساس نوع واریز متفاوت می‌باشد. هزینه‌های واریز از هزینه‌های برداشت کمتر است زیرا، صرافی با این کار قصد تشویق کاربران را برای تامین اعتبار خود دارد. برخی صرافی ها بابت برداشت‌ها یک هزینه ثابت بدون در نظر گرفتن مبلغ برداشت شده دریافت می‌کنند؛ اما، برخی از آن‌ها با توجه به کشور شما یا نوع برداشت، هزینه اضافی کسر می‌کنند.
 • هزینه‌های شبکه بلاک چین: معاملات ارز دیجیتال در بستر تکنولوژی بلاک چین صورت می‌گیرند. صرافی های غیرمتمرکز (DEX) از کاربران هزینه شبکه دریافت می‌کنند.

تخفیف کارمزد

یک روش رایج در صرافی های ارز دیجیتال برای جذب کاربر، تخفیف در کارمزد است. چند صرافی خارجی ارز دیجیتال مانند Binance ، Huobi و Bibox از تخفیفات کارمزد برای ایجاد انگیزه در سرمایه‌گذاران استفاده می‌کنند. این صرافی ها هر سال میزان تخفیف را کاهش می‌دهند تا در آخر پس از 4 الی 5 سال به صفر برسد.
در صرافی های ارز دیجیتال ایرانی نیز برای تشویق و جذب کاربر از کارمزدهای رقابتی استفاده می‌شود. میزان کارمزد به نوع تراکنش، سطح کاربری، مبلغ تراکنش و مواردی از این قبیل بستگی دارد. علاوه بر کارمزدهای رقابتی، برخی صرافی ها مثل نوبیتکس تخفیف کارمزد با کد معرف را طرح تشویقی خود قرار داده‌اند.
در مورد صرافی های خارجی ارز دیجیتال هزینه معاملات از 0.1% تا بیشتر از 1% متغیر است. صرافی های Kucoin ، Binance، HitBTC، Coinspot، Coinbase کمترین کارمزد را از کاربران خود دریافت می‌کنند.

معرفی 6 صرافی معتبر خارجی ارز دیجیتال با کمترین کارمزد

برخی سرمایه‌گذاران صرافی های ارز دیجیتال خارجی را برای معاملات خود ترجیح می‌دهند. در ادامه 6 تا از بهترین صرافی های دیجیتال خارجی با پایین‌ترین کارمزد را معرفی می‌کنیم.

1- صرافی هیت بی تی سی (HitBTC)

صرافی HitBTC از سال 2013 فعالیت خود را در حوزه ارزهای دیجیتال و در هونگ کنگ چین آغاز کرد. این صرافی در بین 10 صرافی برتر جهان قرار دارد. خدمات و امکانات آن عبارتند از:

 • پشتیبانی از 841 رمز ارز و تنوع در کریپتوها که به سرمایه‌گذار قدرت انتخاب بیشتری می‌دهد.
 • حجم بالای معاملات که موجب افزایش نقدشوندگی در این صرافی می‌شود.
 • کارمزد صرافی HitBTC کم و رقابتی است. کسی که پیشنهاد خرید و یا فروش رمز ارز ها را قبول می‌کند، 0.1 درصد به عنوان کارمزد می‌پردازد. فردی که پیشنهاد خرید و فروش را می‌دهد، کارمزدی پرداخت نمی‌کند.
 • رابط کاربری این صرافی ساده و به راحتی قابل استفاده است.

* این صرافی یک بار در سال 2015 از دسترس خارج شد! اخبار مبنی بر هک شدن آن و رمز ارزهای کاربرانش است.

هر چقدر در این صرافی بیشتر معامله کنید، هزینه‌های معاملاتی شما کاهش می‌یابد. جالب‌تر این که، تریدرهای حرفه‌ای و بازرگانان می‌توانند ساختار هزینه شخصی‌سازی شده خود را در هیت بی تی سی داشته باشند.

2- کوکوین (Kucoin)

صرافی کوکوین در سال 2017 ایجاد شده و به لحاظ حجم معاملات از 20 صرافی برتر ارز دیجیتال به شمار می‌رود. این صرافی یک رمز ارز اختصاصی به نام KuCoin دارد. کاربران برای پرداخت هزینه‌ی تراکنش‌های خود می‌توانند از این کوین استفاده کنند. امکانات و خدمات Kucoin عبارتند از:

 • پشتیبانی از 200 رمز ارز
 • رابط کاربری ساده
 • ارائه خدمات ویژه به دارندگان KuCoin 
 • کارمزد کم

کارمزد صرافی کوکوین

هر معامله کارمزد ثابت 0.1٪ دارد. هزینه‌ها بر اساس حجم معاملات 30 روزه شما یا سهام KuCoin (KCS) کاهش می‌یابد.

کاربرانی که رمز ارز اختصاصی کوکوین را دارند از مزایای زیر برخوردار می‌شوند:

 1. دریافت روزانه سود سهام رمز ارز که معادل 50% هزینه‌های بازرگانی جمع شده است.
 2. تخفیف کارمزد معامله که با حداقل 1000 رمز ارز (KCS) 1% تخفیف و حداکثر 30,000 تا 30% تخفیف کارمزد داده می‌شود.

3- صرافی بایننس (Binance)

بایننس یک صرافی ارز دیجیتال بین المللی است که در سال 2017 میلادی راه‌اندازی شد. دفتر مرکزی بایننس در کشور مالت واقع شده اما، در برخی نقاط دیگر دنیا نیز دفتر دارد. این صرافی مانند کوکوین ارز دیجیتال اختصاصی خود را با نام بایننس کوین (Bnb) صادر کرده است. امکانات و خدمات بایننس به شرح زیر است:

 • یک اپلیکیشن قابل نصب در موبایل دارد.
 • بیش از 200 رمز ارز را پشتیبانی می‌کند.
 • پایین بودن کارمزد صرافی، مثلاً افرادی که حجم معاملات ماهانه آن‌ها زیر ۵۰ بیت کوین باشد، برای هر معامله %0.1 از مبلغ معامله را پرداخت می‌کنند.
 • اگر از ارز بایننس کوین برای معاملات خود استفاده کنید، امکان تخفیف 25% برای شما فراهم می‌شود.
 • به دریافت و نگه‌داری ارز دیجیتال در صرافی بایننس، کارمزد تعلق نمی‌گیرد.
 • بایننس به کاربران خود جایزه اهدا می‌کند.

* برای بررسی نمودار قیمت بیت کوین کلیک کنید.

4- صرافی بیترکس (Bittrex)

بیترکس در سال 2014 میلادی در سایتل واشتنگتن راه‌اندازی شد. بیل شیهارا، ریکی لای، رامی کاواچ، ریان هنتز موسسان صرافی بیترکس هستند. امکانات و مزایای بیترکس عبارتند از:

 • یک کارمزد ثابت دارد. یعنی برای کلیه معاملات 25% کارمزد کسر می‌کند. این مقدار بیشتر از حد متوسط کارمزد صرافی های دیجیتال است اما محاسبات را برای تازه‌کاران آسان می‌کند.
 • در رمز ارزها تنوع داشته و بیش از 190 رمز ارز را پشتیبانی می‌کند.
 • سرعت در انجام تراکنش‌ها دارد. صرافی بیترکس با محاسبات الاستیک ساخته شده یعنی، به محض انجام معامله آن را پردازش می‌کند.

5- صرافی پولونیکس (Poloniex)

پولونیکس یک صرافی دیجیتال محبوب واقع در ایالات متحده است. این صرافی به دلیل مراحل پیچیده احراز هویت، برای همه افراد قابل استفاده نیست. ایرانیان را نیز تحریم کرده است. البته، استفاده از صرافی های خارجی ارز دیجیتال با استفاده از فیلتر شکن میسر خواهد بود. این صرافی 90% از کیف پول‌های ارز دیجیتال را ارائه می‌دهد. بیشتر از 100 رمز ارز را پشتیبانی می‌کند.

واریز و برداشت در این صرافی بدون کارمزد است. حداکثر کارمزد در پولونیکس معادل 0.25% می‌باشد.

6- صرافی هیوبی (Huobi)

هیوبی یک صرافی ارز دیجیتال بین‌المللی است که در سال 2013 میلادی راه‌اندازی شده و دفتر مرکزی آن واقع در سنگاپور می‌باشد. امکانات و خدمات هیوبی عبارتند از:

 • از 420 رمز ارز پشتیبانی می‌کند.
 • کارمزد صرافی هیوبی برای تمام جفت ارزها معادل 0.25% می‌باشد.
 • این صرافی یک توکن اختصاصی به نام HT دارد. در صورت استفاده از HT  در معاملات خود، از تخفیف 10 الی 15 درصدی کارمزد برخوردار می‌شوید.
 • این صرافی 20000 بیت کوین ذخیره کرده که در صورت حمله هکرها، بتواند سرمایه کاربران را بازگرداند.
 • احراز هویت و ثبت نام در آن آسان است.
 • رابط کاربری ساده و مناسبی برای مبتدیان دارد.
 • حجم معاملات در این صرافی بالا است که موجب افزایش نقدشوندگی در آن می‌شود.

مقایسه اجمالی کارمزد صرافی ها

6 صرافی که در بالا نام بردیم در واقع 6 تا از معتبرترین صرافی های خارجی ارز دیجیتال هستند. در این صرافی ها کارمزد ها نسبتاً کم و رقابتی است. در بین صرافی های بالا بایننس، کوکوین و هیت بی تی سی کمترین کارمزد را دریافت می‌کنند. کارمزد صرافی معیار مهمی در انتخاب بستر معاملاتی شما در بازار کوین‌ ها محسوب می‌شود؛ اما مسئله مهم‌تر بحث کیفیت در خدمات و امنیت صرافی می‌باشد.

توجه: صرافی های ارز دیجیتال که در بالا نام بردیم، تا کنون سابقه خوبی در بازار ارز دیجیتال داشته‌اند؛ اما، هر لحظه ممکن است سیاست رفتاری خود را تغییر دهند.

دلیل نوسانات نرخ کارمزد ترید ارز دیجیتال

کارمزدها و هزینه تراکنش‌ها در بازار کریپتو کارنسی‌ها با تغییرات شدیدی روبرو است. بررسی دلیل نوسان رمز ارزها در درون سیستم خود آنها، ما را متوجه سه عامل تاثیرگذار بر نوسانات کارمزد، در حوزه ارز دیجیتال می‌کند که عبارتند از:

 1. نوع ارز دیجیتال: مثلا کارمزد تبدیل ترون به دوج کوین در مقایسه با  بیت کوین و اتریوم متفاوت است.
 2. کیف پول دیجیتال: در گذشته خرید و فروش ارز دیجیتال مستلزم مراجعه به صرافی ها و پرداخت کارمزد بود. این روش در مقایسه با استفاده از کیف پول‌های دیجیتال هزینه بیشتری برای سرمایه‌گذار به همراه داشت.
 3. زمان انتقال: در زمان‌های شلوغ، شبکه بلاک چین کارمزد بیشتری جهت تایید تراکنش‌ها دریافت می‌کند.

چطور ارز دیجیتال خود را با کمترین کارمزد انتقال دهیم؟

کوین‌ها هر کدام بر یک بستر خاصی قابل انتقال هستند. برای مثال فانتوم یک کوین است که بر 3 بستر قابل انتقال می‌باشد. این 3 بستر عبارتند از: خود فانتوم، bep20 و اتریوم 
توجه داشته باشید که شما برای انتقال کلیه ارزهایی که قابلیت انتقال بر بستر اتریوم را دارند، می‌توانید روزهای شنبه و یکشنبه که فی شبکه پایین‌‌تر است اقدام کنید؛ اما به طور کلی اگر قصد انتقال داشتید و انتقال بر دو بستر اتریوم و ترون امکان پذیر بود، انتقال خود را بر بستر ترون انجام دهید زیرا نسبت به اتریوم ارزان‌تر است.

چگونه صرافی خارجی دیجیتال خود را با کمترین کارمزد شارژ کنیم؟

واریز ریالی و شارژ حساب صرافی های خارجی ارز دیجیتال ، برای ایرانیان همیشه با دشواری و هزینه‌های زیادی همراه است. اگر با یک صرافی خارجی مثل بایننس کار می‌کنید، با ترفند زیر می‌توانید با کمترین کارمزد حساب خود را شارژ کنید. می‌دانید که معمولاً حساب صرافی را با تتر (USDT) شارژ می‌کنیم. برای شارژ حساب صرافی بایننس، با کمترین کارمزد طبق موارد زیر عمل کنید:

 • حساب صرافی ایرانی ارز دیجیتال خود (مثلاً نوبیتکس) را به تومان شارژ کنید.
 • به اندازه 100 تا 205 ترون بخرید و بقیه را تتر یا USDT بخرید.( پیشنهاد ما 205 عدد ترون است.)
 • آن مقدار ترون را که دارید، به کیف پول بایننس خود انتقال بدید. (برای تامین امنیت، بهتر است یک گردش به دارایی خود بدهید. یعنی، ابتدا آن را به یک کیف پول دیگر انتقال دهید سپس، به کیف پول بایننس ارسال کنید.)
 • سپس، برای انتقال تترها به بایننس اقدام کنید. هنگام برداشت تتر دو گزینه به شما نشان داده می‌شود. یکی از گزینه‌ها انتقال شما را در بستر اتریوم (ERC20) انجام می‌دهد. گزینه دیگر در بستر ترون (TRC20) انتقال را انجام می‌دهد.
 • با انتخاب گزینه TRC20 (در بستر ترون) برای انتقال مثلاً 1000 دلار تنها 1 USDT کارمزد می‌پردازید.

* اگر همین تعداد 1000 دلار یا تتر را در بستر اتریوم انتقال بدیم 11 USDT به عنوان کارمزد کسر می‌شود.

همراهان عزیز نظارت، اگر صرافی دیجیتال دیگری را می‌شناسید که کارمزد کمتری دریافت می‌کند با ما به اشتراک بگذارید؛ همچنین، سوالات خود را با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت به آن‌ها پاسخ دهیم.

بعضی صرافی های ارز دیجیتال کارمزدهای بسیار پایین و نزدیک به صفر دارند اما هیچ صرافی‌ای نیست که در ازای ارائه خدمات خود کارمزد کسر نکنند.

با توجه به نوع تراکنش درصدی از کل مبلغ کسر می‌شود. در انتقال ارزها نیز تعدادی از ارزهای دیجیتال شما به عنوان کارمزد کسر می‌گردد.
تیم تحریریه نظارت
این مقاله به کوشش الهه سلوکی و دیگر اعضای تیم نظارت تولید شده است. تک‌تک ما امیدواریم که با تلاش خود، تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت وب فارسی داشته باشیم.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
مطالب پیشنهادی
نظرات ثبت شده
F.rezayi
7 ماه پیش
0
0
از بین این ۶تا شما کدوم و پیشنهاد می کنید؟
الهه سلوکی
7 ماه پیش
0
0
سلام دوست عزیز. من خودم تجربه کاربری تو بایننس رو داشتم به نظرم بد نیست.
سجاد شیرازیان
4 ماه پیش
0
0
سلام صرافی ایرانی هم میشناسین که کارمزد پایین داشته باشه؟
الهه سلوکی
4 ماه پیش
0
0
سلام دوست عزیز. تجربه من نشون داده باید همزمان تو چند صرافی عضو باشید و موقع معامله کارمزدهارو مقایسه کنید چون با بالا و پایین شدن حجم معاملات گاهی کارمزدها تغیر میکنه.
Heydari
7 ماه پیش
2
0
خیلی سخته محاسبه کارمزدا خیلی سخته بابا آدم آخرم نمیفهمه چیشد!
عباسی
7 ماه پیش
1
0
این روش کاهش کارمزد که گفتید برای همه صرافی خارجیا میشه استفاده کرد؟
الهه سلوکی
7 ماه پیش
0
0
سلام وقت بخیر. بله میشه
Sfari
7 ماه پیش
0
0
گرندکس هم هزینه هاش پایینه.
نفس
7 ماه پیش
4
0
 اینجوری که اینا کارمزد میگیرن به فکر افتادم صرافی بزنم!
حسام عباسی
6 ماه پیش
0
1
در حال حاضر فکر کنم بهترینشون اکسیر باشه
خزائی
6 ماه پیش
0
0
هیوبی یه بار کلاهبرداری نکرده بود؟
الهه سلوکی
6 ماه پیش
2
0
سلام وقت بخیر. کلاهبرداری که خیر ولی یک بار نقص در سیستم داشت و بعد از اون اعلام کرد ضرر وارد شده به کاربران خودش رو جبران میکنه.
هاشمی
6 ماه پیش
0
0
کارمزد صرافی های ایرانی کمتره یا خارجی؟
الهه سلوکی
6 ماه پیش
1
1
سلام وقت بخیر. در صرافی های ایرانی چون شما با ریال هم می تونید ارز بخرید، کارمزد کمتری پرداخت می کنید.
Mr.trade
1 هفته پیش
0
0

موقعه خرید بله کارمزد کمی پرداخت میکنید اما موقعه برداشت کارمزد شما سر به فلک میکشه لطفا اینم بگید که دوستان بدونن مثل من سر یه برداشت 50 دلاری 10 دلار کارمزد نره تو پاچشون

ترنم خانی
6 ماه پیش
0
0
در مورد صرافی گرندکس نظرتون چیه؟ به نظرتون خوب هست؟
الهه سلوکی
6 ماه پیش
1
0
سلام صرافی گرندکس هم از اعتبار خوبی برخورداره ولی از نظر کارمزد جزء کم کارمزدترین ها قرار نداره.
sara moghadam
6 ماه پیش
0
0
sarafi atomic ham khobe. man azash estefsde mikonam razi hastam
الهام مرادی
6 ماه پیش
0
0
ممنون واقعا به انتخابم کمک کردید. فقط در مورد پی 98 نظرتون چیه؟
الهه سلوکی
6 ماه پیش
2
0
سلام اون صرافی هم سابقه نسبتاً خوبی در ازار ارز دیجیتال داره ولی نمیشه گفت کم کارمزد هستش!
خانم مساحی
6 ماه پیش
0
0
سلام وقت بخیر مایل هستم در حرفه ارز دیجیتال ب صورت حرفه ایی کار کنم. راهنمایی میفرمایید تا از چ اموزشگاهی یا اساتیدی میشود کمک گرفت. سپاس از سایت و همکاری شما
الهه سلوکی
6 ماه پیش
0
0
سلام وقت بخیر دوست عزیز. شما شماره تماستون رو ارسال کنید باهاتون تماس می‌گیریم. بابت نشر شماره تماستون هم نگران نباشید، نمایش داده نمیشه.
شهاب شهرکی
3 ماه پیش
0
0
سلام در مورد خرید و فروش ارز دیجیتال راهنمایی میخواستم و میخوام بدونم آیا دوره‌ای برای راهنمایی هست. ممنون میشم جوابمو بدین
الهه سلوکی
3 ماه پیش
0
0
سلام جناب شهرکی عزیز. می تونید به سایت asiasarmayeh.com مراجعه کنید. اگر سوالات بیشتری هم داشتید شماره پشتیبانی داره همونجا و می تونید تماس بگیرید.
جواد
3 ماه پیش
0
0
سلام و درود خدمت دوستان عزیز؛ هرکسی خاست صرافی ایرانی ثبت نام کنه صرافی اوکی اکسچنج
علی
6 ماه پیش
3
0
والا من تو کوینکس ۳ میلیون بیت کوین انتقال دادم به کیف پولم، ۶۰۰ هزار تومن از روش برداشت برای کارمزدش!!
طالب
6 ماه پیش
0
0
کل مطالبتون یه طرف اون نکته که آخرش گفتید یه طرف. خیلی نکته خوبی بود ممنونم
a sanati
5 ماه پیش
1
0
سلام وقتتون بخیر . بنده الان در hitbtc حساب باز کردم اما روش واریز وجهی که گفتید usdt فقط رویerc20پشتیبانی میکنه که البته هزینه زیادی داره .بنظرتون چه نوع دیگه ای میشه واریز کرد هزینه ای کمتری داشته باشه .ممنون
الهه سلوکی
4 ماه پیش
0
0
سلام وقتتون بخیر. وقتی صرافی تتر در بستر ترون نداره، کم هزینه ترینش میشه بیت کوین در بستر bep20 یا bep2 .ترون در بستر خود ترون هم میشه
رضا قاسمی
4 ماه پیش
0
0
سلام قصد سرمایه گذاری بلند مدت دارم . در صرافی یوبیتکس احراز هویت کردم ارز مورد نظرم هم داخل یوبیتکس هست ولی بر بستر trc20 قابل انتقال نیست مثلاً دوج کوین بر بستر erc20 و doge قابل انتقال هست پیشنهادتون چیه تتر کنم به صرافی خارجی انتقال بدم و ارز تبدیل کنم بعد به کیف پول انتقال بدم یا نه از همون یوبیتکس استفاده کنم کارمزد انتقال بر بستر اتریوم erc20 زیاده مثل اینکه مبلغ سرمایه‌گذاری حدودا ۵ تومن
الهه سلوکی
4 ماه پیش
0
0
سلام وقت بخیر. خب مسلما همه ارزها بر بستر trc20 قابل انتقال نیستن. از هر صرافی ای که بخرید و بخواید بفرستید کیف پول کارمزدش یکیه. اگر تتر بخرید انتقال بدید کارمزدش کمتره ولی چون می خواید اتریوم بخرید و انتقال بدید به کیف پولتون، باز کارمزدش همونه. قصد دارید باز از صرافی خارجی اتریوم بخرید؟
amirR
4 ماه پیش
0
0
سلام وقت ب خیر . میخاستم ببینم اگه ترون نگیریم و انتقال ندیم بعد تو بستر ترون بخایم تتر بفرستیم صرافی چه اتفاقی میافته؟ . بعد اینکه اگه ترون کمتری بخریم چی ؟ مثلا تا پنجاه تا ؟
الهه سلوکی
3 ماه پیش
0
0
سلام دوست عزیز وقت بخیر. متاسفانه متوجه منظورتون نشدم. می تونید یه کم بیشتر توضیح بدید؟
کیومرث حیدری
3 ماه پیش
1
0
سلام. ببخشید با من تماس میگیرید؟ چندتا سوال ارزی داشتم.
الهه سلوکی
3 ماه پیش
1
0
سلام دوست عزیز. سوالتتون رو بپرسید در خدمتتون هستم
Naser
3 ماه پیش
0
0
سلام من چند وقته با صرافی رمزینکس کار میکنم کارمزدش پایین ارزای خوبی پشتیبانی میکنه و امکانات خیلی خوبی داره لینکش رو میذارم دوست داشتید استفاده کنید..
Mohsen
3 ماه پیش
0
0
سلام صرافی کوینکس چطوره؟ کارمزدش بیشتر از این موارده؟
الهه سلوکی
3 ماه پیش
0
0
سلام وقتتون بخیر. صرافی کوینکس کاربراش رو از سطح 0 تا 5 طبقه بندی میکنه و کارمزد هرکدومشون متفاوته. بیشترین کارمزد مربوط به سطح صفر میشه که معادل 0.200% و کمترین مربوط به کاربران سطح پنج هست که معادل 0.100% هستش
علی احسانی فر
2 ماه پیش
0
0
من از صرافی چنج کن راضی هستم تعداد ارزهای هم زیاده و قابل تبدیل به همدیگه
دانبال
1 ماه پیش
0
0
سلام از سایتon excheng شیبا خریدم 4 روزه هنوز به کیف پولم واریز نشده چیزی دلیلش چیه ؟؟؟؟
الهه سلوکی
1 ماه پیش
0
0
سلام. مطمئنید که آدرس کیف پولتون رو درست وارد کردید؟
حسین سبزواری
1 ماه پیش
0
0

سلام 

وقت بخیر

اگر روش تریدینگ ما گرفتن سود های کوچک در تایم فریم های کوتاه مثلا 1 دقیقه باشه چطور کارمزد را به حدی برسونیم که باز سود داشته باشیم؟ گر از اهرم استفاده شود کارمزد از اصل سرمایه محاسبه می شود یا کل مبلغ مورد معامله با احتساب ضریب اهرم؟

 

 
 
الهه سلوکی
1 ماه پیش
0
0
سلام جناب سبزواری. کارمزد با کل مبلغ معامله محاسبه می شود.
شیخی
1 ماه پیش
0
0

حساب کتاب کارمزاد خیلی سخته. انتقال شیبا چقدر کارمزدش گروووونه!!!!

فاطی
1 ماه پیش
0
0

نوشته عالی بود ممنون

توانا
1 ماه پیش
0
0

سلام خانم سلوکی وقت بخیر یه سوالی برام پیش اومده

شما توی مطلبی که گذاشتید فرمودید 0.1 درصد صرافی کوکوین کارمزد میگیره

هر ارزی هم برای خودش کارمزد جداگونه داره

یعنی برای معامله باید دوتا کارمزد پرداخت کنیم ؟

الهه سلوکی
1 ماه پیش
0
0
سلام وقت بخیر. نه شما منظور بنده رو درست متوجه نشدید یا بنده خوب ادا نکردم. به طور کلی اون درصد از تراکنش شما کسر میشه
غلام رضااحمدی
1 هفته پیش
0
0

بنده 700 تومن اعتبارمو شارژ کرردم و. باهاشbnbخریدم وانتقال دادم به ولت تراس وولتم و در اونجا تو صرافی پنکیک سواپ تبدیل کرردم به ارز pexالان که حسابم رو چک کردم میبینم فقط 270 تومن ارزش پولمه میخوواستم ببینم چه مشکلی هست کارمزد کدوم یکی بالا بوده. اینجوری من همش ضرر کردم باید بشینم ایا ارزش ارزی خریدم 2 برابر میشه تا اصل پولم برگرده ایا اگر مقدار بیشتری bnbهم بخرم و انتقال بدم کارمزدش یکسانه یا متغییره

Mr.trade
1 هفته پیش
0
0

موقعه خرید بله کارمزد کمی پرداخت میکنید اما موقعه برداشت کارمزد شما سر به فلک میکشه لطفا اینم بگید که دوستان بدونن مثل من سر یه برداشت 50 دلاری 10 دلار کارمزد نره تو پاچشون

پاسخی بگذارید
شماره همراه شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *
X