ارز دیجیتال تایم کوین چیست؟ بررسی اعتبار ارز TimeCoin تلگرام

بروزرسانی در12 خرداد 1403
ارز دیجیتال تایم کوین چیست؟ بررسی اعتبار ارز TimeCoin تلگرام
عاطفه رفیعی در این مقاله به شما خواهد گفت، تایم کوین تلگرام چیست؟ چطور کار می‌کند و چه آینده‌ای دارد؟

با مطالعه این مقاله درک کاملی از ماهیت و عملکرد تایم کوین تلگرام ونحوه‌ی استخراج آسان آن از طریق تلگرام پیدا خواهید کرد. همچنین به یک آگاهی از پتانسیل ها و چشم انداز آتی این ارز دیجیتال می‌رسید.

تایم کوین تلگرام چیست؟

تایم کوین (Timecoin) ارز دیجیتالی است که هر فرد با داشتن حساب تلگرامی می تواند آن را استخراج کند. البته فاز اول استخراج تایم کوین به اتمام رسیده است. از همین رو برای استخراج مرحله بعدی باید منتظر لیست شدن آن در صرافی‌های متمرکز باشید و پس از آن امکان معامله تایم کوین از طریق صرافی های مختلف وجود دارد. اما برای اطلاع از فاز استخراج بعدی تایم کوین، پیشنهاد می کنم تا آخر این مقاله از بلاگ نظارت همراه ما باشید.

آموزش استخراج ارز دیجیتال TimeCoin

برای استخراج ارز دیجیتال تایم کوین، باید در ربات تلگرامی این پروژه عضو شوید. برای این کار، کافی است وارد ربات تلگرامی آن به آدرس timecoin_official شوید و وارد بازی پروژه شوید. به دلیل فیلترینگ، حتما فیلترشکن را روشن بگذارید. با ورود به صفحه تلگرام ربات، بر روی گزینه Start Mining Timecoins کلیک کرده تا وارد محیط بازی برای استخراج ارز دیجیتال TimeCoin می‌شوید.

پس از ورود به محیط بازی، سه گزینه با نام های Timecoin، APPS و Market وجود دارد که در حال حاضر دو گزینه آخر فعال نیستند. بر روی نام تایم کوین کلیک کنید و سپس وارد صفحه استخراج ارز دیجیتال TimeCoin شوید. در این صفحه یک گزینه به عنوان Claim وجود دراد که با کلیک بر روی آن عبارت Mining نمایش داده و استخراج ارز دیجیتال TimeCoin شروع می‌شود.

با ضربه زدن بر روی گزینه ماینینگ می توانید به مدت 1 ساعت و  هر 10 ساعت یک بار این بازی را انجام دهید. البته در این بازی نیز همانند ارزهایی چون تپ سواپ و همستر کامبت گزینه‌هایی برای بهبود شرایط بازی و کسب تایم کوین بیشتر وجود دارد. گزینه Friends برای دعوت از دوستان، گزینه Earn برای به دست آوردن تایم کوین با انجام دادن مسابقات بیشتر و گزینه Boos برای افزایش سرعت استخراج تایم کوین با پرداخت بخشی از توکن‌ها طراحی شده است.

در ابتدای شروع استخراج، سرعت ماینینگ بسیار کم است اما با گذشت مدت زمان کوتاهی و ارتقای سطح خود، می‌توانید سرعت استخراج ارز را افزایش دهید و سکه‌های بیشتری را به دست آورید. تایم کوین‌های استخراج شده، در کیف پول تلگرامی شما ذخیره می‌شوند. برای مشاهده موجودی خود، می‌توانید به بخش تنظیمات تلگرام مراجعه کرده و “کیف پول” را انتخاب کنید.

هرچقدر تایم کوین بیشتری استخراج کنید،‌ به مرحله بعدی رفته و به لیگ‌های قوی‌تر منتقل می‌شوید. باید هر ۲۴ ساعت یک‌بار به ربات مراجعه کرده و توکن‌های خود را دریافت کنید. در حال حاضر، فاز اول استخراج پروژه تایم کوین به اتمام رسیده است. احتمالا به‌زودی، سایر بخش‌های ربات و امکان خرید و فروش توکن تایم کوین نیز فعال خواهد شد.

اعتبار پروژه تایم کوین

پروژه تایم کوین، اطلاعات دقیقی در رابطه با  تیم سازندگان خود ارائه نداده است. همچنین، در حال حاضر این پروژه وایت پیپر و سایت معتبری ارائه نداده و تنها به کانال تلگرامی و توییتر بسنده کرده است. علاوه بر آن تایم کوین، تعداد کل توکن های عرضه شده خود را تا انتهای سال 2024، 500 میلیون رمز ارز اعلام کرده است. البته از این مقدار توکن، کاربران می توانند تنها 100 میلیون رمز ارز را از طریق بازی تلگرامی به دست آوردند.

برای دیدن تاریخ لیست شدن تایم کوین روی لینک صفحه تایم کوین کی لیست میشه؟
 کلیک کنید.

تایم کوین در کدام صرافی ها لیست می شود؟

گفتنی است که...

تایم کوین هنوز در هیچ صرافی لیست نشده است. شما کاربران عزیز می‌توانید با عضویت در هریک از صرافی‌های زیر، به محض لیست شدن تایم کوین، از آن مطلع شوید.

آینده توکن تایم کوین

استخراج تایم کوین بسیار ساده و آسان است و به دانش فنی خاصی نیاز ندارد. این موضوع، می‌تواند انگیزه افراد را برای ورود به این پروژه و کسب تجربه در زمینه ارزهای دیجیتال افزایش دهد. همچنین، برای شروع استخراج تایم کوین، نیازی به سرمایه‌گذاری اولیه نیست. تایم کوین اگر در صرافی ها لیست شود، در حالت خوشبینانه با توجه به قیمت نات کوین و استقبال جهانی، ممکن است حدود 40 سنت قیمت گذاری شود و به تدریج با حمایت معامله گران، قیمت آن نوسان صعودی انجام دهد. اما اگر تایم کوین بدون سایت رسمی ادامه دهد، اعتبار خود را در بین سرمایه گذاران از دست خواد داد و در حالت بدبینانه ممکن است قیمت تایم کوین در صرافی ها در محدوده قیمتی 15 سنت معامله شود.
با وجود ابهامات موجود، Timecoin پتانسیل‌های قابل توجهی را برای رشد و توسعه در آینده دارد. ادغام این سکه دیجیتال با پلتفرم تلگرام و دنیای وب 3، می‌تواند فرصت‌های جدیدی را برای استفاده از آن ایجاد کند.

سخن پایانی

تایم کوین، ارز دیجیتال نوظهوری است که به صورت بازی تلگرامی عرضه شد. سادگی فرآیند استخراج، عدم نیاز به سرمایه‌گذاری اولیه و پتانسیل‌های موجود، از جمله مزایای این پروژه هستند که می‌توانند انگیزه افراد را برای ورود به آن افزایش دهند. در حال حاضر فاز اول استخراج تایم کوین تمام شدهو معامله گران منتظر لیست شدن آن در شبکه تون و صرافی های معروف جهانی هستند. برای اطلاع از فاز دوم استخراج تایم کوین پیشنهاد می کنم در وب سایت نظارت ثبت نام کرده تا از نحوه انتقال تا تاریخ لیست شدن تایم کوین مطلع شوید.

سوالات متداول

تایم کوین مانند ایردراپ های تلگرامی دیگر، در فاز استخراج و لیست شدن قرار دارند. بنابراین نمی توان آینده آن را به طور دقیق پیش بینی کرد. اما متخصصان معتقدند توکن تایم کوین حدود 48 الی 20 سنت قیمت گذاری خواهد شد.
تیم توسعه دهنده تایم کوین اعلام کرده است، 500 میلیون توکن در سال 2024 عرضه می شود که از این مقدار تنها 1000 میلیون توکن در فاز اولیه استخراج شده است.
تیم سازنده تایم کوین اعلام کرده است که می خواهد با شعار با زمان خودت پول بساز به معامله گران توکن رایگان هدیه دهد.
نظارت دات کام
پلتفرم مقایسه و بررسی نهادهای مالی
کلیه حقوق این سایت متعلق به آسیا سرمایه هوشیار (nezarat) می‌باشد.