تایم کوین کی لیست میشه؟| زمان لیست شدن TimeCoinتوکن تلگرامی

بروزرسانی در13 خرداد 1403
تایم کوین کی لیست میشه؟| زمان لیست شدن TimeCoinتوکن تلگرامی
تاریخ دقیق لیست شدن تایم کوین در صرافی ها ! در این مقاله آخرین اخبار پیرامون لیست شدن توکن تلگرامی تایم کوین در صرافی های معتبر را بخوانید.

تاریخ لیست شدن تایم کوین در صرافی های مختلف

تایم کوین یکی از پروژه‌ های نسبتا کم سر و صدا در بین بازی های تلگرامی است که چند وقتی از معرفی آن می گذرد. چندین میلیون از توکن های این پروژه قرار بود به فالورها و بازیکنان آن برسد، در حال حاضر فاز اول ماینینگ و استخراج رمز ارز تایم کوین به اتمام رسیده و قرار است وارد پروسه بعدی فعالیت خودش شود.

در نظر سنجی تایم کوین در رابطه با شبکه ای که قرار به لیست شدنش است، بیشترین رای را شبکه بایننس اسمارت چین آورد. اما با این وجود توسعه دهندگان تایم کوین اعلام کرده اند که بر روی شبکه تون فعالیت ارز را ادامه می دهند.

معروفیت نات کوین و هاوینگ یک روزه آن!!

تایم کوین برخلاف نات کوین و تپ سواپ، پست های زیادی در شبکه های اجتماعی به اشتراک نمی گذارد. در پیج توییتر تنها ۲۸ پست منتشر کرده که اکثرا مطالب کوتاه و مختصر هستند. 
شعار این پروژه با نام « mine your time » است به معنای آن که از زمان خودت پول بساز!!
تایم کوین از ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ منتشر شد اما محبوبیت زیادی به اندازه نات کوین کسب نکرد. چرا که هیچ گونه تبلیغاتی در رابطه با پروژه خود انجام نداد و تعداد اعضای کانال تلگرامی آن نیز بسیار زیاد نیست. در تلگرام ۷۰۰ هزار نفر و در توییتر، نزدیک به ۲۴۱ هزار عضو دارد که در مقایسه با رقبای معمولی بازار مثل نات کوین و تپ سواپ هم باز در جایگاه پایین‌تری قرار می‌گیرد.
لازم به ذکر است در پروسه ماینینگ در روز ۳۰ اردیبهشت هاوینگ یک روزه ای برگذار شد که پروژه تایم کوین تعداد توکن های خودش را افزایش داد و تمام ۱۰۰ میلیون توکن موجود برای ماینینگ، استخراج شد و هیچ توکنی برای هاوینگ های بعدی باقی نماند!!

هدف اصلی از پروژه تایم کوین چیست؟!

این پروژه وایت پیپر و سایت رسمی ندارد، از همین رو هدف از عرضه و ایجاد چنین پروژه ای نامعلوم است. البته توسعه دهندگان تایم کوین هدف خودشان را از ایجاد چنین پروژه ای، کسب سود زیاد در دنیای رمز ارزها اعلام کرده اند. همچنین، برای این هدف نیز حداکثر توکن را برای استخراج به شرکت کنندگان ارائه داده اند تا بازیکنان از این طریق درآمد رایگان از تایم کوین کسب کنند. توسعه دهندگان، پروژه تایم کوین را به ۳ بخش کامیونیتی، تیم سازنده، سرمایه گذاران و شرکاء تقسیم می کنند که تایم کوین را پیش خواهند برد.

تاریخ انتشار تایم کوین در صرافی ها

در ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ تایم کوین اعلام کرد توکن ها در ۹ ماه آینده نیز کم کم قابل استخراج است و وایت پیپر برای این پروژه ساخته خواهد شد. این پروژه با کد رفرال و جذب اسکوات در بازی تلگرامی محبوب شد. اما اکنون این بازی از مرحله استخراج خارج شده و باید توکن ها بین استخراج کنندگان تقسیم شود. 

تایم کوین اعلام کرده در ۳ ماه دوم سال ۲۰۲۴ یعنی تقریبا تیرماه 1403 توکن خود را به طور رسمی در شبکه تون عرضه می کند. پس با این وجود قابلیت برداشت در صرافی های متمرکز و غیر متمرکز برای این ارز وجود دارد. بنابراین برای قضاوت نسبت به عملکرد تایم کوین نیاز به زمان چندان طولانی نخواهیم داشت.

تایم کوین در کدام صرافی ها لیست می شود؟

توجه داشته باشید!

تایم کوین هنوز در هیچ صرافی لیست نشده است. شما کاربران عزیز می‌توانید با عضویت در هریک از صرافی‌های زیر، به محض لیست شدن تایم کوین، از آن مطلع شوید.

تعداد توکن های تایم کوین

تایم کوین مقدار دقیق عرضه توکن های خود را در 2 خرداد اعلام کرد و قرار است ۵۰۰ میلیون توکن را وارد بازار کند. از این مقدار، ۱۰۰ میلیون توکن توسط بازی تلگرامی تایم کوین عرضه می‌شود و معامله گران آن را استخراج کرده اند.
 اما ۷۵ میلیون توکن دیگر در اواخر تیرماه امکان استخراج دارد و ۲۵ میلیون توکن از طریق ایردراپ و ۷۵ میلیون هم از طریق استیک کردن به کاربران داده می‌شود.
۱۰۰ میلیون توکن به صرافی ها ی متمرکز و غیر متمرکز و ۵۰ میلیون توکن به تیم سازنده تعلق میگیرد و ۷۵ میلیون به مارکتینگ و سرمایه گذاران واگذار می شود.

پیش بینی قیمت تایم کوین پس از لیست شدن

همان طور که گفته شد، ۵۰۰ میلیون توکن از تایم کوین وارد بازار می شود و از این مقدار ۱۰۰ میلیون توکن آزاد و استخراج شده است. اگر به هر فرد تقریبا ۵۰ هزار توکن برسد، ارزش هر توکن چقدر خواهد بود؟؟
لیست شدن نات کوین و افزایش قیمت آن به پیش بینی قیمت احتمالی این توکن ها کمک می کند، نات کوین با پشتیبانی صرافی های قدرتمند جهان، تبلیغات، سر و صداهای زیاد و رتبه در حال حاضر آن، با مارکت کردن ۵۵۵ میلیون دلاری، توانست رتبه ۱۲۲ بازار را از آن خود کند. بنابراین تایم کوین رتبه ۲۰۰ تا ۳۰۰ بازار را در بر می گیرد که در حالت خوشبینانه قیمت هر توکن از تایم کوین حدود ۴۸ سنت می شود. اگر هر شخص دارای ۵۰ واحد از تایم کوین باشد، در لحظه عرضه این رمز ارز، حدود ۲۴ دلار و ۲۰ سنت دارایی از تایم کوین به دست می آورد. 
اما در حالت بدبینانه اگر تایم کوین رتبه ۵۰۰ از بین رمز ارزها را داشته باشد، قیمت هر توکن آن حدود ۱۵ سنت می شود.

سخن پایانی

تایم کوین برخلاف نات کوین، به عنوان یک میم کوین عرضه نشده است. میم کوین به ارزهای گفته می شود که کاربرد خاص ندارند و با نمادی که دارند در شبکه بلاک چین معرفی می شوند. اما تایم کوین مانند بسیاری از ارزهای دیجیتال موجود در تلگرام در مرحله لیست شدن و عرضه رایگان قرار گرفته است.
 برای اطلاع از زمان لیست شدن تایم کوین در صرافی های مختلف، می‌توانید در وب سایت نظارت ثبت نام کنید تا در هنگام انتقال این ارز به کیف پول و لیست شدن آن، سریعا اطلاعات لازم را کسب نمائید.

سوالات متداول

در حال حاضر تایم کوین اعلام کرده است که حدود 500 میلیون توکن را در طی سال 2024 عرضه می کند.
تایم کوین حدودا در اواسط تا اواخر تیر 1403 لیست می شود.
فاز دوم استخراج تایم کوین حدودا نیمه سوم سال 2024 اعلام شده است. اما برای اطلاع از زمان دقیق، در وب سایت نظارت عضو شوید تا از زمان دقیق آن اطلاع پیدا کنید.
نظارت دات کام
پلتفرم مقایسه و بررسی نهادهای مالی
کلیه حقوق این سایت متعلق به آسیا سرمایه هوشیار (nezarat) می‌باشد.