خرید اکانت تریدینگ ویو

بروزرسانی در19 اردیبهشت 1403
خرید اکانت تریدینگ ویو

در بین تحلیلگران بازار های مالی تریدینگ ویو پلتفرمی پرطرفدار است که با ارائه ابزارها و امکاناتی قدرتمند، فرایند تحلیل تکنیکال را برای فعالان بازار تسهیل می‌کند. قابلیت دیگری که می‌تواند فعالیت معاملاتی سریعتری را برای معامله گران ایجاد کند، قابلیت اتصال این پلتفرم به حساب بروکر و صرافی است. معامله گر می‌تواند با اتصال حساب معاملاتی خود به تریدینگ ویو، فرایند تحلیل و ثبت سفارش را در کنار هم انجام دهد. 

علی رغم اینکه فعالان بازار مالی می‌توانند بطور رایگان از برخی امکانات این پلتفرم استفاده کنند، با خرید اکانت تریدینگ ویو و ارتقا حساب کاربری خود در این پلتفرم به امکانات وسیع تری دسترسی خواهند داشت. طبقه بندی اکانت های کاربری تریدینگ ویو در دو گروه به تحلیلگران و معامله گران بازارهای مالی ارائه می‌شود. 

پلن خرید اکانت تریدینگ ویو

خرید اکانت تریدینگ ویو

اشتراک تریدینگ ویو به صورت ماهانه و سالانه به کاربران ارائه می‌شود. برای خرید اشتراک تریدینگ ویو به طور مستقیم، با انتخاب طرح مورد نظر به صفحه خرید وارد می‌شوید. در ابتدا باید مدت زمان اشتراک، ماهانه یا سالانه را انتخاب کنید.

خرید اکانت تریدینگ ویو

در مرحله بعدی در صورتی که بخواهید به اطلاعات لحظه ای سایر بازارها دسترسی داشته باشید، بازار مورد نظر خود را به لیست امکانات طرح اضافه کنید که مبلغ حق اشتراک را افزایش خواهد داد.

مرحله سوم، انتخاب روش پرداخت حق اشتراک است. از طریق کارت اعتباری، paypal و ارز دیجیتال می‌توانید نسبت به پرداخت وجه اشتراک اقدام کنید.

پس ثبت نام، اطلاعات محل اقامت خود و پرداخت وجه اشتراک، به امکانات سطح کاربری انتخابی خود دسترسی خواهید داشت.

برای خرید اکانت تریدینگ ویو می‌توانید به طور غیر مستقیم و از طریق پلتفرم های واسطه نیز اقدام کنید. ایرانیکارت و اکسل دو نمونه از سایت‌ها واسطه برای خرید اشتراک تریدینگ ویو هستند. در سایت های واسطه گاهی به دلیل اعمال طرح های تخفیفی مختلف، ممکن است مبلغ در نظر گرفته شده از حق اشتراک ثبت شده در تریدینگ ویو کمتر باشد. 

برای خرید اکانت تریدینگ ویو به صورت غیر مستقیم باید در ابتدا در سایت واسطه ثبت نام و پس از تکمیل اطلاعات کاربری، طرح متناسب با فعالیت معاملاتی و تحلیلگری خود را از بین طرح های ارائه شده سایت، انتخاب و ثبت سفارش کنید. پس از پرداخت وجه حق اشتراک، اطلاعات کاربری به ایمیل شما ارسال می‌شود. 

 

سطوح کاربری تریدینگ ویو

در تریدینگ ویو، سطوح کاربری در دو گروه برای کاربران نیمه حرفه ای و کاربران حرفه ای، ارائه می‌شود. 

در گروه اول سه سطح Essential، Plus و Premium برای کاربران نیمه حرفه ای در نظر گرفته شده است. سه سطح Expert، Elite و Ultimate متناسب با نیاز کاربران حرفه ای طراحی شده است. 

Basic 

تریدینگ ویو سطح کاربری Basic را برای کاربران مبتدی در نظر گرفته است. در این سطح کاربری، افراد تازه کار به امکانات و ابزارهای مناسب برای شروع فعالیت معاملاتی و تحلیل گری دسترسی داشته و می‌توانند از paper trading برای تمرین و بهبود مهارت و تست استراتژی های معاملاتی، استفاده کنند. دسترسی به اطلاعات لحظه ای بازار، بیش از 10 هزار شاخص فنی، بیش از 50 ابزار هوشمند تحلیل، مشاهده نظرات و تحلیل های سایر معامله گران، هشدارهای معاملاتی، از امکاناتی که در این سطح در دسترس معامله گران قرار دارد.

در جدول زیر ویژگی های سطوح مختلف کاربری نمایش داده شده است.

 

Essential

Plus

Premium

نمایش 2 نمودار در صفحه

استفاده از 5 اندیکاتور در هر چارت

فعالسازی 20 هشدار معاملاتی روی قیمت و اندیکاتور

امکان شخصی سازی نمودار.

اندیکاتور volume profile

واچ لیست های متعدد

ترکیب اندیکاتورها

قابلیت Bar replay 

امکان ذخیره 5نمودار

نمایش 4 نمودار در صفحه

استفاده از 10 اندیکاتور در هر چارت

فعالسازی 100 هشدار معاملاتی روی قیمت و اندیکاتور

امکان شخصی سازی نمودار.

اندیکاتور volume profile

واچ لیست های متعدد

ترکیب اندیکاتورها

قابلیت Bar replay 

نمودارهای Intraday Renko، Kagi، Line Break، Point & Figure

استخراج داده های چارت

نمایش نمودار بر اساس فرمول های سفارشی

امکان ذخیره 10 نمودار

نمایش 8 نمودار در صفحه

استفاده از 25 اندیکاتور در هر چارت

فعالسازی 400 هشدار معاملاتی روی قیمت و اندیکاتور

امکان شخصی سازی نمودار.

اندیکاتور volume profile

واچ لیست های متعدد

ترکیب اندیکاتورها

قابلیت Bar replay 

نمودارهای Intraday Renko، Kagi، Line Break، Point & Figure

استخراج داده های چارت

نمایش نمودار بر اساس فرمول های سفارشی

نمایش خودکار چارت پترن

تنظیم هشدارهای مبتنی بر ثانیه

تنظیم هشدارهای بدون انقضا

اشتراک گذاری داده ها

نمایش داده‌ها در فواصل کوتاه

ذخیره نامحدود نمودارها

 

سطح کاربری حرفه ای تریدینگ ویو

این سطح کاربری متناسب با نیاز معامله گران حرفه ای و نهادها، صندوق‌ها و سبدگردان‌ها طراحی شده و امکانات وسیع تری نسبت به سطح قبلی را در بر می‌گیرد. نمایش 16 نمودار در صفحه و فعالسازی 50 اندیکاتور در نمودار، فعالسازی 800 هشدار معاملاتی روی قیمت و اندیکاتورها از امکانات این سطح کاربری است. علاوه بر ویژگی های سطوح قبلی، در این سطح کاربر می‌تواند داده های مالی را استخراج کرده و در استفاده از خدمات پشتیبانی اولویت دارد. 

 

سخن پایانی

تریدینگ ویو، از پلتفرم های محبوب تحلیل و آموزش بازارهای مالی است. این پلتفرم امکانات و ابزار متنوعی جهت تحلیل نمودار و پیگیری قیمت در اختیار کاربران قرار می‌دهد. کاربران مبتدی با استفاده از امکانات رایگان تریدینگ ویو به ابزار های لازم جهت آغاز فعالیت تحلیل و معامله دسترسی دارند. سطوح کاربری مختلفی در تریدینگ ویو در نظر گرفته شده که هر معامله گر متناسب با نیاز معاملاتی خود می‌تواند نسبت به خرید اکانت تریدینگ ویو اقدام کند. این سطوح در دو سطح نیمه حرفه ای که مناسب معامله گران و سرمایه گذاران فردی و حرفه ای که مناسب نیازهای معاملاتی نهاد‌ها و سبدگردان‌ها و صندوق های سرمایه گذاری است، ارائه می‌شود. خرید اشتراک تریدینگ ویو به دو طریق، مستقیم و مراجعه به سایت و غیرمستقیم با استفاده از سایت های واسطه، امکان پذیر است.

 

منبع: tradingview.com pricing

سوالات متداول

به صورت مستقیم از سایت تریدینگ ویو، یا با استفاده از سایت های واسطه مانند ایرانیکارت، به صورت غیر مستقیم می‌توان نسبت به خرید اکانت تریدینگ ویو اقدام کرد.
سطح حرفه ای بیشتر مناسب نهاد‌ها و صندوق‌ها و سبدگردان‌ها است. سطح نیمه حرفه ای بیشتر مناسب سرمایه گذاران فردی و معامله گران انفرادی است.
نظارت دات کام
پلتفرم مقایسه و بررسی نهادهای مالی
کلیه حقوق این سایت متعلق به آسیا سرمایه هوشیار (nezarat) می‌باشد.