تحلیل تکنیکال و بنیادی توکن CAW

بروزرسانی در26 اردیبهشت 1403
تحلیل تکنیکال و بنیادی توکن CAW
ارز دیجیتال هانترز دریم با نماد CAW و با لقب رویای شکارچیان، توکن پرداختی و شت کوین اکوسیستم اتریوم است که در واقع همانند شت کوین های بدرد نخور دیگر، ادعای داشتن پروژه منحصر به فرد خود را دارد که میگوید با هدف بازسازی پرداخت های سنتی درون زنجیره ای بلاکچین به وجود آمده و به بازار عرضه شده است.
هیچ اطلاعات اساسی از این ارز در اختیار کاربران و سرمایه گذاران نیست؛ اما طبق اخباری که تا به الان منتشر شده است، با استیبل کوین های الگوریتمی ساز و کار خوبی دارد که خزانه را تامین مالی میکند ولی بنظر می آید با دریافت اندک کارمزد و سیستم کسب درآمد بخصوص توسط ارزی مثل هانترز دریم که در رتبه 2844 قرار دارد نمیتوان پشتوانه قابل اتکایی برای بنیاد که نه بهتر است بگوییم تیم سازنده ساخت.

نکته جالب توجه!

نکته ای که وجود دارد این است که در اخبار و سوشال مدیا، کاربران ادعا میکنند تیم شیبا اینو سازندگان هانترز دریم هستند و پشت این ارز دیجیتال کوچک ایستاده اند؛ اما نمیتوان به این خبر اتکا کرده و صرفا با احساسات تاثیر پذیر از جامعه سرمایه گذاری کرد.
 

تحلیل تکنیکال ارز CAW

قیمت این ارز دیجیتال طی حدودا یکسال اخیر توانست بازدهی 226 درصدی را به ثبت برساند و با برخورد به مقاومت، 38 درصد کاهش یابد که در حال حاضر بر روی حمایت 0.000000081 قرار دارد که با حفظ آن میتواند یک بار دیگر به سمت مقاومت 0.000000014 حرکت کند. با عبور از سقف تاریخی 0.000000014 میتوان به اهداف بالاتری فکر کرد؛ در غیر اینصورت، حمایت 0.000000068 در دسترس خواهد بود.

تحلیل فاندامنتال توکن CAW

ارز دیجیتال هانترز دریم یک توکن بدون پروژه است که با ادعای هدفمند بودن وارد بازار شده ولی با بررسی های صورت گرفته بنظر نمی آید واقعا این چنین باشد؛ زیرا وایت پیپر رسمی، جامعه بسیار کوچک و تیم درست و حسابی ندارد. همچنین گردش نقدینگی، ارزش بازار دارای نشان ریسک دار در کوین مارکت کپ (CMC) و لیکوییدیتی (LP) بسیار ضعیفی دارد که به شخصه بر روی چنین توکن هایی سرمایه گذاری نکرده و بخصوص آن را به دیگران معرفی نمیکنیم؛ زیرا ریسک بسیار زیادی را داراست و همانند رویکرد شیر یا خط است! اقتصاد توکن یا به عبارتی ساختار توکنومیکی توکن بسیار مبهم و غیر قابل قبول است؛ زیرا مکس ساپلای، کرولیشن ساپلای مشخصی ندارد و ارزش بازار رقیق شده (FDMC) را برای این ارز 57 میلیون دلار مشاهده میکنیم که برای چنین ارز بی پروژه ای رقم زیادی است و پتانسیل رشد را از آن میگیرد.
حجم معاملات ارز دیجیتال هانترز دریم به مبلغ 672 هزار دلار میباشد که معاملات داخل صرافی های محدود برای آن را مختل میکند. تعداد سرمایه گذاران کاو که به آن هولدر هم میگوییم، 25 هزار و 800 نفر است که هر کدام را با فرض بالانس حساب 2130 دلاری در نظر بگیریم، رقم زیادی محسوب نمیشود و میتواند دچار لغزش تخلیه شود؛ بخصوص با وجود حجم معاملات 672 هزار دلاری! توتال لیکوییدیتی توکن در استخر های نقدینگی درون دکس ها و پروتکل های نقدینگی به مبلغ 7 میلیون دلار است که رقم نسبتا خوبی نسبت به شرایط نابسامان توکن است؛ اما نسبت به ارزش بازار 55 میلیون دلاری این میزان نقدینگی قابل قبول نیست.

آیا ارز CAW برای سرمایه گذاری بلند مدت مناسب است؟

خیر؛ زیرا از لحاظ نقدینگی و مالی نسبتا خوب است ولی نقص های فنی بسیاری دارد که میتواند به مسائل مالی توکن تاثیر منفی بگذارد و این ممکن است به ضرر سرمایه گذاران ختم شود. بدون در نظر گرفتن هیچ متریک ارزش گذاری یا تحلیل نقدینگی خاصی میتوانیم با در نظر گرفتن ارزش بازار 55 میلیون دلاری پی به اشباع خرید بودن قیمت در بالای ارزش ذاتی پی ببریم. البته باید خاطر نشان کرد که با رعایت مدیریت سرمایه و میزان ریسک به ریوارد و بررسی کامل، میتوان این ارز دیجیتال را برای بولران پیش رو خرید.
نظارت دات کام
پلتفرم مقایسه و بررسی نهادهای مالی
کلیه حقوق این سایت متعلق به آسیا سرمایه هوشیار (nezarat) می‌باشد.