تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال ووجک و پیشبینی قیمت Wojak Finance

بروزرسانی در16 خرداد 1403
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال ووجک و پیشبینی قیمت Wojak Finance
هادی بهرامی، تحلیلگر برجسته در این مقاله، به بررسی جامع و تخصصی نمودار قیمت ارز دیجیتال ووجک (WOOJ) از دیدگاه تحلیل تکنیکال پرداخته است.

ارز دیجیتال ووجک با نماد wojak یک میم کوین مبالغه آمیز بر بستر شبکه اتریوم است که در 17 آوریل 2023 پس از اتمام پیش فروش، در صرافی ها لیست شد و آغاز به فعالیت کرد. تیم سازنده ووجک هنوز هم ناشناخته است و معتقدند که باید همانند سایر میم کوین ها ناشناس بمانند و به صورت غیر متمرکز جامعه این ارز را رهبری کنند. نام این توکن در زبان لهستانی به معنای سرباز یا جنگجو است که از یک میم کوین دیگر در سال 2009 الهام گرفته شده است. این ارز دیجیتال با ارزش بازار 100 میلیون دلار و با حجم معاملات 34 میلیون دلار در جایگاه 2663 فهرست توکن های سایت کوین مارکت کپ قرار دارد که با جفت ارز تتر در 17 صرافی معتبر در حال معامله است.

تحلیل تکنیکال wojak

قیمت ارز دیجیتال ووجک پس از یک رشد حدودا 2 هزار درصدی و ایجاد یک سقف تاریخی در سال 2023 با 93 درصد ریزش مواجه شد که به عمیق ترین کف خود یعنی محدوده 0.00007 دلار رسید. پس از دو ماه انباشت و ریز نوسانات درون یک کانال تریدینگ رنج توانست با افزایش 2 هزار و 890 درصدی تا محدوده 0.0022 دلار رشد کند و اخیرا با واکنش منفی 60 درصد افت کرد و مجددا با افزایش 70 درصدی در محدوده 0.0015 دلار قرار دارد.

در حال حاضر محدوده 0.0022 دلار یک مقاومت متشکل از سقف کانال موازی و سطوح PRZ فیبوناچی و همچنین تخلیه نقدینگی در قالب شدو میباشد که واکنش به آن حائز اهمیت است. اگر قیمت بتواند از مقاومت 0.0022 دلار عبور کند، اهداف بالاتری مد نظر هستند که میتوانند لمس شوند؛ در غیر اینصورت با ریزش بیشتر قیمت، حمایت معتبر 0.00085 دلار در دسترس خواهد بود و بهترین کف قیمت ووجک را میتوان محدوده 0.0004 دلار در نظر گرفت و در آن ناحیه خرید های بیشتری انجام داد.حرف آخر

میم کوین ها اغلب با هدف سرگرمی و حمایت از حیوانات با اشکال باغ وحشی به بازار عرضه میشوند که با کمک تحلیل تکنیکال و فاندامنتال میتوان پروژه ها را به صورت کامل و البته عمیق بررسی کرد تا بر روی موقعیت های کم ریسک اما پر بازده سرمایه گذاری محدودی انجام داد. توکن ووجک را برخلاف نظر برخی از افراد یک میم کوین معمولی و پر ریسک تلقی میکنیم؛ زیرا تیک های امنیتی، نسبت های ارزشی، تیم سازنده، جامعه کوچک، بستر فعالیت کم، نوسانات بیش از اندازه و … به ما نشان میدهد که خرید این میم کوین جهت سرمایه گذاری صرفا باید با رعایت مدیریت سرمایه و در نظر گرفتن ریسک زیاد انجام شود.

سوالات متداول

همانطور که در مقاله تحلیل تکنیکال ووجک به طور کامل بررسی شده است، پیش‌بینی قطعی روند قیمتی ووجک در آینده غیرممکن است. با این حال، با توجه به عوامل تکنیکال و بنیادی این ارز دیجیتال، می‌توان گفت که ووجک پتانسیل رشد در بلندمدت را دارد.
ووجک در صرافی‌های مختلف ارز دیجیتال مانند بایننس، کوینکس و یونی‌سواپ قابل خرید و فروش است.
امنیت ووجک تا حد زیادی به صرافی‌هایی که در آنها نگهداری می‌شود بستگی دارد. صرافی‌های معتبر ارز دیجیتال، از تدابیر امنیتی بالایی برای محافظت از دارایی‌های کاربران خود استفاده می‌کنند.
نظارت دات کام
پلتفرم مقایسه و بررسی نهادهای مالی
کلیه حقوق این سایت متعلق به آسیا سرمایه هوشیار (nezarat) می‌باشد.