تاریخ عرضه نات کوین

بروزرسانی در24 اردیبهشت 1403
تاریخ عرضه نات کوین
سوالی که ذهن اکثر طرفداران بازی تلگرامی notcoin را به خود مشغول کرده، آن است که آیا نات کوین قیمت گذاری شد؟! بر اساس اطلاعات دریافتی از صرافی‌های مختلف،شبکه نات کوین قرار است در تاریخ‌ ۱۶ می (۲۷ اردیبهشت) توکن خود را عرضه کند. این توکن بر روی شبکه اپن نتورک مینت افتتاح می‌شود و  سه صرافی بزرگ بایننس، بای بیت (Bybit) و اوکی اکس (OKX) برای عرضه نات کوین اعلام آمادگی کرده‌اند.

تاریخ لیست شدن نات کوین در صرافی های مختلف

اکثر طرفداران این بازی، پیگیر اخبار نات کوین بوده و به دنبال آن هستند که نات کوین کی لیست میشه؟ در این قسمت از مقاله تاریخ لیست شدن نات کوین در صرافی های مختلف را بررسی می کنیم.
صرافی اوکی ایکس (OKX): این پلتفرم اعلام کرد، نات کوین در تاریخ 13 مه 2024 (24 اردیبهشت 1403) ساعت 09:30 به وقت ایران لیست می‌شود.
صرافی بایننس: نات کوین در تاریخ 16 مه 2024 (27 اردیبهشت 1403) ساعت 15:30 به وقت ایران لیست می‌شود.
صرافی بای بیت:  نات کوین در تاریخ 16 مه 2024 (27 اردیبهشت 1403) ساعت 15:30 به وقت ایران برای معامله و برداشت آماده خواهد بود. 

چرا نات کوین همزمان با هاوینگ بیت کوین لیست نشد؟!

بنیان گذاران نات کوین اعلام کرده بودند که نات کوین همزمان با هاوینگ بیت کوین در 20 آوریل لیست خواهد شد. اما توسعه دهندگان آن پس از چند روز اعلام کردند، آمادگی کامل نداشته و عرضه توکن نات را به تعویق انداختند. 
در واقع بازی نات کوین (Notcoin)، گیم پلی پروژه‌اش را در آوریل 2024 قبل از عرضه قریب الوقوع توکن خود متوقف کرد، اما آن طور که انتظار می رفت به سرعت در صرافی ها عرضه نشد. این پروژه به تازگی اعلام کرد، توکن Notcoin، را در شبکه باز (TON) ضرب خواهد کرد و در تاریخ 16 می به فهرست صرافی های مشهور اضافه می‌ شود. ۳ صرافی معروف بایننس (Binance)، اوکی ایکس (OKX) و بای بیت (Bybit) اعلام آمادگی برای پشتیبانی از این رمز ارز کرده اند.
صرافی اوکی ایکس اعلام کرده، یک کمپین با نام «Jumpstart» برای رمز ارز NOT برگزار می کند و به عنوان پاداش برای افراد برنده در قرعه کشی، توکن‌ Notcoin، هدیه می دهد. این کمپین در 13 می، قبل از لیست شدن نات کوین (با 1.28 میلیارد توکن)، برگزار می شود. در حقیقت این حجم تنها 1.25 درصد از کل عرضه توکن NOT در صرافی اوکی ایکس به حساب می آید.
صرافی بایننس نیز اعلام کرده برای مشتریان Binance که BNB یا Stable Coin FDUSD دارند، به عنوان پاداش، توکن نات در دسترس خواهد بود. در مجموع بایننس می خواهد، بیش از 3 میلیارد NOT، یا حدود 3 درصد از کل عرضه این توکن را به کاربران خود ببخشد.
البته صرافی بای بیت هنوز در رابطه با پاداش کاربران خبری منتشر نکرده است.

جمع بندی

در حقیقت توکن، نات کوین به عنوان بازی تلگرامی عرضه شد و توانست  ۳۰ میلیون کاربر را به بازی خود جذب کند. در آینده نزدیک امکان دارد، این پروژه برای پرداخت های درون برنامه تلگرام استفاده شود. در این صورت ارزش آن چند برابر خواهد شد.
نظارت دات کام
پلتفرم مقایسه و بررسی نهادهای مالی
کلیه حقوق این سایت متعلق به آسیا سرمایه هوشیار (nezarat) می‌باشد.