زمان لیست شدن تپ سواپ در صرافی ها

بروزرسانی در16 خرداد 1403
زمان لیست شدن تپ سواپ در صرافی ها
هدف از این مقاله، ارائه ی اطلاعات دقیق و به روز به کاربران در مورد زمان لیست شدن TAPS در صرافی ها است. از آخرین اخبار و به روز رسانی ها در این زمینه آگاه شوید.

اگر به دنبال سرمایه گذاری در تپ سواپ ( TAPS ) یا استفاده از خدمات آن هستید، برای دانستن زمان لیست شدن و قیمت تپ سواپ، تا آخر این مقاله از بلاگ نظارت همراه ما باشید.

زمان لیست شدن تپ سواپ در صرافی ها

در حال حاضر، تپ سواپ به وسیله ربات و بازی تلگرامی آن قابل دسترسی است و کاربران می ‌توانند از طریق کانل تلگرام آن به بازی پرداخته و در فرآیند استخراج ارز شرکت کنند. 

تپ سواپ در مراحل اولیه استخراج توکن قرار دارد و تعداد کاربران آن به 17 میلیون بازیکن رسیده است. بنابراین، می‌توان پیش بینی کرد، با این حد از محبوبیت به زودی در صرافی‌های بزرگ لیست خواهد شد.

تپ سواپ با راه اندازی توکن Taps توانست توجه معامله گران زیادی را به خود جلب کند. این پروژه هنوز بر استخراج ارز تمرکز دارد و متأسفانه، اطلاعات دقیقی در مورد سازندگان بازی تپ سواپ و زمان لیست شدن آن، موجود نیست. اما بر اساس نظرسنجی‌ها، امکان لیست شدن این توکن در صرافی بای بیت در آینده نزدیک وجود دارد.
در واقع تپ سواپ بر روی شبکه بلاک چین سولانا ساخته شده و شبکه ای شبیه به نات کوین دارد که در آن کاربران می توانند با بازی تلگرامی به استیکینگ و استخراج توکن تپ سواپ بپردازند.
لازم به ذکر است که تپ سواپ هنوز در هیچ صرافی لیست نشده است. شما کاربران عزیز می‌توانید با عضویت در پلتفرم نظارت، به محض لیست شدن تپ سواپ، از آن مطلع شوید.

تپ سواپ در کدام صرافی ها لیست می شود؟

گفتنی است که...

تپ سواپ هنوز در هیچ صرافی لیست نشده است. شما کاربران عزیز می‌توانید با عضویت در هریک از صرافی‌های زیر، به محض لیست شدن تپ سواپ، از آن مطلع شوید.

انتشار تپ سواپ

طبق اخبار اعلام شده، 50 درصد از توکن های اختصاص یافته به تپ سواپ در طی سال 2024 توزیع خواهد شد. 30 درصد از توکن ها به عنوان پشتیبانی از این اکوسیستم در نظر گرفته شده و در طول 36 ماه پس از لیست شدن تپ سواپ عرضه خواهد شد. 
10 درصد از توکن های آن به تیم توسعه دهنده تپ سواپ اختصاص یافته و قرار است طی 24 ماه به طور خطی آزاد شود. در حال حاضر برای خرید و فروش تپ سواپ باید به صرفی های غیر متمرکز مراجعه کنید، اما برای لیست شدن تپ سواپ و افزایش قیمت، باید در صرافی های مشهوری چون بایننس، بای بیت، اوکی ایکس و ... لیست شود. 

قیمت تپ سواپ 

توکن تپ سواپ در تاریخ 8 می (19 اردیبهشت 1403) راه اندازی شد. این توکن در پلتفرم غیر متمرکز Orca حدودا در محدوده 0.0085 دلار قیمت گذاری شده بود. با توجه به اینکه این توکن در شبکه سولانا راه اندازی شده، توانست در مدت زمان کم، محبوبیت بسیاری کسب کند و همین امر منجر به افزایش قیمت آن شده است.
در صفحه توییتر تپ سواپ گزارش شده که لانچ پول آن در تاریخ 30 می (10 خرداد 1403) راه اندازی می ‌شود. در حقیقت معامله گران با بازی تلگرامی تپ سواپ، می ‌توانند در سهام این شرکت سهیم باشند و نه در توکن‌های آن!! به همین منظور در 30 می 2024 استخر نقدینگی برای تپ سواپ در نظر گرفته شده که درآمد معامله گران از بازی تلگرامی را به توکن‌ های واقعی taps تبدیل می ‌کند. 

سخن پایانی

بازی تلگرامی تپ سواپ یک نوع بازی کلیکی است که امکان کسب توکن‌ های Taps را فراهم می ‌کند. در این بازی، با ضربه زدن روی نماد های مشخص در صفحه ربات تپ سواپ، کاربران می ‌توانند سکه‌ های استخراجی را بدست آورند. امتیازات کاربران در بازی بر اساس تعداد ضربه‌ هایی که جمع‌آوری می ‌کنند، تعیین می ‌شود. همچنین، معامله گران می ‌توانند از طریق دعوت دوستان خود، درآمد خود را افزایش دهند. هدف نهایی این بازی، جمع‌آوری توکن‌ های Taps و مبادله آن ‌ها با چیزهای ارزشمندتر در بلاک چین سولانا است.

سوالات متداول

معامله گران می توانند علاوه بر بازی تپ سواپ، با شرکت در مسابقات آن، استفاده از Share تلگرام، تماشای تبلیغات آن و استفاده از وب سایت فاست (Faucets) توکن تپ سواپ دریافت کنند.
ایردراپ توکن وفی (Woofy)، توسط تیم توسعه دهنده تپ سواپ ساخته شده و قبل از عرضه بازی تلگرامی به معامله گران هدیه داده شده بود.
معامله گران می توانند علاوه بر تپ سواپ، عملیات استخراج را در ارزهای دیجیتال هات (Hot)، همستر کمبت (Combat)، یس کوین تلگرام (Yescoin) و ایکس بلست (XBlast) نیز انجام دهند.
نظارت دات کام
پلتفرم مقایسه و بررسی نهادهای مالی
کلیه حقوق این سایت متعلق به آسیا سرمایه هوشیار (nezarat) می‌باشد.