پیشبینی قیمت بیبی دوج

بروزرسانی در19 اردیبهشت 1403
پیشبینی قیمت بیبی دوج

تحلیل تکنیکال بیبی دوج

قیمت بیبی دوج تقریبا در 19 مهرماه 1402 با افزایش 300 درصدی از حمایت بلند مدت 0.00000000095 دلار به سقف 0.0000000044 دلار رسید و پس از آن، با یک واکنش منفی به میزان 53 درصد ریزش کرده است که در حال حاضر در محدوده 0.000000001 دلار معامله میشود. قیمت بر روی حمایت معتبر میان مدتی قرار دارد که با حفظ آن میتواند به سقف قبلی برسد که بازدهی 150 درصدی را به دنبال خواهد داشت. با شکست مقاومت 0.0000000044 دلار اهداف بالاتری را برای قیمت میم کوین بیبی دوج متصور هستیم؛ اما تا وقتی که نتواند این محدوده را شکسته و بر روی آن با حجم مثبت تثبیت بدهد، ریزش و روند های خنثی ادامه دار خواهد بود تا اینکه در بولران پیش روی بازار ارز دیجیتال، قیمت بیبی دوج نیز پامپ کند. پیشنهاد میشود اگر قیمت روزی به کف قوی 0.00000000095 دلار رسید، برای خرید بیشتر و مطمئن تر اقدام کنید.

اهداف بیبی دوج تا سال 2025

همانطور که قبلا گفته شد، اهداف قیمتی بیبی دوج کوین را نواحی 0.0000000044 دلار و 0.00000002 دلار برای روند صعودی بزرگ در اولین گام متصور هستیم که در صورت عبور از آن ها، اهداف بالاتری در دسترس خواهند بود. بنظر می آید قیمت قبل از آغاز روند صعودی یکبار دیگر تا نواحی پایین تر ریزش کند و فرصت های خرید بیشتری را در پی نزول بازار برای سرمایه گذاران ایجاد کند.

احتمال انفجار بیبی دوج

بیبی دوج کوین (baby dogecoin) یکی از معروف‌ ترین و بهترین میم کوین های بازار کریپتو است. دلیل اینکه میگوییم بهترین و معروف ترین، اینست که یکی از با برنامه ترین، هدفمند ترین و بزرگ ترین جامعه میان میم کوین های بازار است. از طرفی تعداد سرمایه گذاران، خرید و فروش ها، تراکنش های درون شبکه اتر و بایننس، استخرهای نقدینگی ساخته شده برای این ارز در دکس ها و از همه مهم ترین برنامه های توکن سوزی و ارتقای پروژه بسیار زیادی دارد که دیدگاه سرمایه گذاران را مثبت کرده و نظر تحلیلگران را به خود جلب کرده است که در نهایت، احتمال انفجار قیمت در روند صعودی بلند مدت وجود دارد؛ همانطور که پیشتر نیز نوسانات و بازدهی بسیار خوبی داشته است. البته نمیتوان بازدهی قبل را با روند پیش رو تطبیق داد؛ زیرا ارزش بازار امروزی نسبتا بزرگ تر است و تعداد رقبا برای جذب سرمایه بیشتر ولی باز هم پتانسیل زیادی جهت رشد دارد در بولران پیش رو دارد.

آیا بیبی دوج ارزش سرمایه گذاری دارد ؟

ارزش بازار میم کوین baby doge در بازار، مبلغ 268 میلیون دلار میباشد که در حال حاضر با 5 میلیون دلار ارزش معاملات در جایگاه 240 قرار دارد که با توجه به ارزش بازار، تعداد رقبا، پیشرفت های پروژه از لحاظ مالی و فنی و همچنین محبوبیت در میان جامعه،  ما برای قیمت این ارز در بولران پیش رو تا سقف تاریخی بعد بازدهی حدود 2 هزار درصدی پیش بینی میکنیم. البته ممکن است بیشتر از این درصد هم رشد کند و یا حتی چند روز بعد خبر کلاهبرداری این پروژه را فرضا بشنویم؛ به همین خاطر، مدیریت سرمایه را در خرید آلت کوین ها بخصوص میم کوین های نسبتا کوچک تر رعایت کنید و نهایتا به میزان 10 درصد از بودجه را به خرید این رمز ارز اختصاص بدهید تا تعادل در پرتفوی حفظ شود.

سوالات متداول

نظارت دات کام
پلتفرم مقایسه و بررسی نهادهای مالی
کلیه حقوق این سایت متعلق به آسیا سرمایه هوشیار (nezarat) می‌باشد.