خرید سهام پرسپولیس از بورس | سهام این باشگاه بخریم یا نه ؟

فهرست مطالب

خرید سهام پرسپولیس یکی از خبرهای روزهای اخیر است که توجه افراد مختلف به‌خصوص پرسپولیس‌های دو آتیشه را به خود جلب کرده. این موضوع شاید چیزی بود که هواداران و دوستداران پرسپولیس منتشر اجرایی شدن آن بودند تا بتوانند سهمی در سرنوشت و آینده این باشگاه تاریخ‌ساز داشته باشند.

امروز در این مقاله قصد داریم تا به شما عزیزان نحوه خرید سهام پرسپولیس را آموزش دهیم تا بتوانید با خرید سهام این باشگاه سهمی در پیشرفت و افتخار این باشگاه داشته و درنهایت شما هم سود سرمایه‌گذاری در این سهام را تجربه کنید.

یکی از مزیت‌های خرید سهام باشگاه پرسپولیس این است که شما می‌توانید به‌صورت اینترنتی و غیرحضوری و با کمک کارگزاری خود این سهام را خریداری کنید. یکی از موضوعات ابتدایی در زمان خرید این سهام داشتن کد بورسی است.

حسین قربان زاده رئیس سازمان خصوصی‌سازی اعلام کرده که ارزش سهام باشگاه پرسپولیس حدود سه هزار و 210 میلیارد تومان بوده و در سال گذشته هم میزان سوددهی مناسبی هم داشته است.

اگر شما هم تمایل دارید تا روی سهام پرسپولیس سرمایه‌گذاری کنید بهتر است که این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

 

خرید سهام باشگاه پرسپولیس از کارگزاری بورس

سؤال اولی که در ذهن شما هواداران و خریداران سهام باشگاه پرسپولیس شکل گرفته باشد این است که سهام باشگاه پرسپولیس را چگونه خریداری کنیم؟ یا سهام باشگاه پرسپولیس را از کجا بخریم؟

ما در ادامه قصد داریم تا این سؤالات را به بهترین و راحت‌ترین شکل ممکن پاسخ دهیم.

به‌طورکلی یکی از پیش‌نیازهای خرید سهام پرسپولیس، داشتن کد بورسی است. برای خرید سهام باشگاه پرسپولیس شما باید مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

1- ابتدای کار شما باید در سامانه سجام یا همان سامانه جامع اطلاعات مشتریان ثبت‌نام کنید و پس از احراز هویت غیرحضوری ، کد معاملاتی خود را دریافت کنید.

2- سپس شما باید با ثبت‌نام در کارگزاری موردنظر خود قدم نهایی را برای خرید سهام باشگاه محبوب پرسپولیس برمی‌دارید.

با تکمیل احراز هویت خود در سایت کارگزاری موردنظر و همچنین شارژ حساب خود می‌توانید سهام باشگاه پرسپولیس را خریداری کنید.

 

بهترین کارگزاری بورس برای خرید سهام پرسپولیس

کارگزاری هوشمند رابین

4.1
نظر کارشناسی
ویژگی ها:
ثبت نام با 5 کلیک ! پنل معاملاتی اختصاصی تسویه آنی
ثبت‌نام خرید سهام در سایت کارگزاری بورس هوشمند رابین
چرا کارگزاری هوشمند رابین را انتخاب کردیم؟

دریافت اعتبار از این کارگزاری تا سقف 1 میلیارد تومان امکان پذیر است. البته بستگی به گردش حساب شما دارد که چقدر درماه خرید و فروش انجام میدهید.

کارگزاری بورس هوشمند رابین سیستم معاملاتی اختصاصی دارد که هم سرعت بالا و هم گرافیک متفاوتی نسبت به سایر کاگزاری‌ها دارد.

یکی از امکانات جالب این کارگزاری تسویه آنی است، یعنی شما میتوانید هرساعتی از شبانه روز درخواست وجه بدید و تا چنددقیقه بعد به حساب بانکیتان واریز شود .


مزایا و معایب
اعطای اعتبار مذاکره‌ای
تسویه آنی
سیستم معاملات اختصاصی
پشتیبانی تلفنی و واتساپ

کارگزاری مهر آفرین

4
نظر کارشناسی
ویژگی ها:
پلتفرم معاملاتی اختصاصی روبوتریدر
اطلاعات بیشتر در سایت کارگزاری مهرآفرین
چرا کارگزاری مهر آفرین را انتخاب کردیم؟

کارگزاری مهرآفرین سیستم معاملاتی اختصاصی روبوتریدر دارد که هم سرعت بالا و هم گرافیک متفاوتی نسبت به سایر کارگزاری‌ها دارد.

دراین کارگزاری میتوانید بورس انرژی، بورس کالا و بورس اوراق بهادار معامله کنید .


مزایا و معایب
ثبت نام آسان
پشتیبانی تلفنی
سیستم معاملاتی اختصاصی

کارگزاری فارابی

4.2
نظر کارشناسی
ویژگی ها:
پشتیبانی 24 ساعته ثبت نام سریع
اطلاعات بیشتر در سایت کارگزاری بورس فارابی
چرا کارگزاری فارابی را انتخاب کردیم؟

کارگزاری فارابی جز 10 کارگزاری اول از لحاظ حجم معاملات است.

این کارگزاری برای اولین بار پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته را برای مشتریان خود راه اندازی کرده.

ثبت نام و احراز هویت مشتریان در این کارگزاری با چند کلیک ساده انجام میشود.

پلتفرم معاملاتی ساده و کاربر پسند دارد.


مزایا و معایب
پشتیبانی 24 ساعته
ثبت نام با چند کلیک

 

آیا سهام باشگاه پرسپولیس ارزش خرید را دارد؟

یکی از موارد جالب‌توجه در مورد سهام باشگاه پرسپولیس این است که محدودیت سنی خاصی برای خرید سهام این باشگاه محبوب وجود ندارد و هر فردی می‌تواند سهام این باشگاه را بدون هیچ محدودیتی خریداری کند. البته در میزان سهام خریداری‌شده محدودیت‌ها و سقف مشخصی وجود دارد و شما نمی‌توانید بیش‌ازحد تعیین‌شده سهام این باشگاه را خریداری کنید.

مهم‌ترین بخش خرید سهام باشگاه پرسپولیس بدون در نظر گرفتن شرایط سوددهی آن، مالکیت و امکان شرکت داشتن در تصمیم‌گیری‌های باشگاه است. شما دیگر هوادار این باشگاه نیستید و نقشی تعیین‌کننده در تصمیمات باشگاه خواهید داشت.

یک نکته جذاب در مورد سرمایه‌گذاری روی سهام باشگاه پرسپولیس این است که هرقدر این باشگاه موفق عمل کرده و نتایج درخشان کسب کند به همان میزان هم سهام این باشگاه رشد خواهد کرد و سود شما افزایش پیدا می‌کند.

پس ما به شما دوستان پیشنهاد می‌کنیم اگر سرنوشت باشگاه پرسپولیس و موفقیت آن برای شما اهمیت دارد حتماً سهام باشگاه محبوب و پرافتخار پرسپولیس را خریداری کنید و سهمی در موفقیت و افتخار این باشگاه داشته باشید.

سوالات متداول

  • با چه مبلغی می‌توان سهام باشگاه پرسپولیس را خریداری کرد؟

    شما با حداقل سرمایه یعنی 500 هزار تومان می‌توانید یک سهم از باشگاه پرسپولیس را خریداری کنید. البته همان‌طور که در بخش‌های بالا اشاره کردیم یک سقف سهام مشخص برای خریداری وجود دارد که شما نمی‌توانید بیش‌ازحد مجاز سهام باشگاه را خریداری کنید.

  • به چه روشی می‌توانیم سهام باشگاه پرسپولیس را خریداری کنیم؟

    شما پس از ثبت‌نام در سامانه سجام و دریافت کد بورسی خود، می‌توانید از طریق کارگزاری موردنظر خود و پرداخت مبلغ تعیین‌شده سهام باشگاه پرسپولیس را خریداری کنید.

  • آیا محدودیت سنی خاصی برای خرید سهام باشگاه پرسپولیس وجود دارد؟

    با توجه به صحبت‌های انجام‌شده هیچ محدودیت سنی خاصی برای خرید سهام باشگاه وجود دارد و هر فردی با هر سنی می‌توانید سهام این باشگاه را خریداری کند.

نویسنده: آرمین ثنایی
15 آبان 1401
آخرین بروزرسانی: آرمین ثنایی
1 سال پیش