کیف پول من؛ خرید ارز دیجیتال با قیمت لحظه‌ای

بروزرسانی در19 اردیبهشت 1403
کیف پول من؛ خرید ارز دیجیتال با قیمت لحظه‌ای
ارزهای دیجیتال، همان طور که از نام آن‌ها پیداست، به صورت دیجیتالی خرید و فروش می‌شوند و باید به صورت دیجیتالی نگهداری شوند

 

خرید کریپتوکارنسی‌ها یا خرید ارز دیجیتال، از جمله روش‌های جدید سرمایه‌گذاری در دنیای امروزی به شمار می‌رود. اولین و معروف‌ترین ارز دیجیتال، بیت کوین است که در سال 2008 معرفی شد و پس از آن در سال‌های بعدی، ارزهای دیجیتال مختلف دیگری در پلتفرم‌های مختلف عرضه شدند که همگی بر بستر بلاکچین فعالیت می‌کردند و از امنیت بالایی برخوردار هستند.

این رمزارزها که در بازارهای جهانی عرضه می‌شوند، دارای ارزهای مختلفی هستند و قیمت آن‌ها به طور مداوم در حال تغییر است. برای خرید این ارزها، باید از طریق صرافی‌های ارز دیجیتال اقدام کنید و آن‌ها را در کیف پول دیجیتال یا فیزیکی معتبری ذخیره کنید؛ بنابراین، برای خرید ارز دیجیتال بهتر است از یک صرافی معتبر استفاده کنید که این خدمات را به صورت کامل ارائه می‌کند و در کنار آن نیز از رمزهای زیادی پشتیبانی به عمل می‌آورد؛ از این رو، در این مطلب به معرفی یکی از بهترین صرافی‌های ایرانی در زمینه خرید ارز دیجیتال می‌پردازیم.

صرافی‌ها و کیف پول‌های ارز دیجیتال

ارزهای دیجیتال، همان طور که از نام آن‌ها پیداست، به صورت دیجیتالی خرید و فروش می‌شوند و باید به صورت دیجیتالی نگهداری شوند؛ از این رو، برای معامله این ارزها باید از صرافی‌های ارز دیجیتال استفاه کنید. همچنین، کیف پول‌هایی برای نگه داری این ارزها وجود دارند که هرکدام دارای ویژگی‌های خاصی هستند. اما چیزی که همه این صرافی‌ها و کیف پول‌ها باید از آن برخوردار باشند، در درجه اول امنیت است و بعد، امکانات جامعی که در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهند تا آن‌ها مجبور به استفاده از برنامه‌های دیگر نباشند.

صرافی‌های بین‌المللی زیادی در سرتاسر دنیا وجود دارند که شما می‌توانید با ثبت نام در آن‌ها، به بازار رمزارزها وارد شوید. همچنین، برخی از ارزهای دیجیتال مانند اتریوم، کیف پول‌ها یا ولت‌هایی مخصوص دارند که کاربران این رمزارزها از آن‌ها استفاده می‌کنند؛ اما مشکلی که در رابطه با این صرافی‌های خارجی وجود دارد این است که به دلیل تحریم‌ها، کاربران ایرانی امکان استفاده از آن‌ها را ندارند و برای خرید و فروش ارز دیجیتال در این صرافی‌ها باید از روش‌های مختلف اقدام کنند. همچنین، سرمایه‌گذاری در این صرافی‌ها به صورت ریالی امکان‌پذیر نیست و سرمایه‌گذاران ایرانی باید از دلار یا دیگر ارزهای پشتیبانی شده در این صرافی‌ها استفاده کنند که این نیز یکی دیگر از مشکلات متعدد در این حوزه است.

پس از این که بازار رمزارزها رونق گرفت و تعداد زیادی از سرمایه‌گذاران اقدام به سرمایه‌گذاری در این بازارها کردند، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی نیز فعالیت خود را آغاز کردند. هرچند که امکانات موجود در صرافی‌های داخلی کمتر از صرافی‌های بزرگ بین‌المللی است، اما کار کردن با آن‌ها راحت‌تر خواهد بود؛ برای مثال، در صرافی کیف پول من شما می‌توانید پس از ثبت نام و احراز هویت، لیست قیمت ارز های دیجیتال مختلف را مشاهده کرده و با جست و جوی ارز دیجیتال مورد نظر خود، اقدام به خرید ریالی آن کنید. همچنین، باید توجه داشته باشید که سرورهای صرافی‌ مربوطه به اندازه کافی سریع باشند تا پس از واریز وجه و اقدام به خرید، ارز دیجیتال خریداری شده به قیمت لحظه‌ای به حساب شما اضافه شود.

قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال

ارزهای دیجیتال، در بازارهای جهانی عرضه می‌شوند و قیمت آن‌ها نیز به صورت لحظه‌ای دچار تغییر می‌شود؛ بنابراین هنگام خرید ارز دیجیتال، حتما باید از قیمت آن در لحظه خرید مطلع باشید. برای این کار،‌ سایت‌های زیادی وجود دارند که می‌توانید قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال مورد نظر خود را ببینید؛ اما برای این که خرید راحت‌تری داشته باشید، برخی صرافی‌ها این قیمت لحظه‌ای را در وب سایت خود به نمایش می‌گذارند و برای خرید ارز دیجیتال با قیمت لحظه‌ای مشکل چندانی نخواهید داشت. تنها نکته مهم در این مورد این است که صرافی مورد نظر، قیمت‌ها را در همان لحظه قرار دهد و تاخیری در این مورد وجود نداشته باشد؛ زیرا ممکن است دچار ضرر و زیان شوید.

ویژگی بارز در مورد صرافی‌های ارز دیجیتال این است که قیمت‌های لحظه‌ای را برای کاربران خود نمایش دهند تا آن‌ها بدانند که برای خرید رمزارز مربوطه چقدر سرمایه نیاز خواهند داشت. اطلاع از قیمت ارزهای دیجیتال در هر لحظه مزیت‌های زیادی برای خریداران آن ارز خواهد داشت؛ زیرا با توجه به قیمت آن‌ها، روند صعودی یا نزولی بودن قیمت را متوجه خواهند شد و استراتژی مناسبی را برای سرمایه‌گذاری اتخاذ خواهند کرد.

ویژگی نمایش قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال، باید به گونه‌ای باشد که شما بتوانید قیمت تمام ارزهای دیجیتال پشتیبانی شده در صرافی را مشاهده کنید. در میان صرافی‌های ایرانی، صرافی کیف پول من با پشتیبانی از ارزهای مختلف این امکان را به کاربران خود ارائه می‌دهد؛ برای مثال، در این صرافی شما می‌توانید قیمت لحظه‌ای ارز بلاک توپیا را مشاهده کنید و برای خرید آن تصمیم بگیرید.

خرید ارز دیجیتال در ایران

خرید ارز دیجیتال، در سرتاسر دنیا به یکی از راحت‌ترین روش‌های سرمایه‌گذاری تبدیل شده است؛ در عین حال، ریسک سرمایه‌گذاری در این بازار نیز بسیار بالا است. تمام ارزهای دیجیتال بر بستر بلاکچین فعالیت می‌کنند و برخی از آن‌ها بلاک چین اختصاصی خود را دارند. مانند اتریوم که پس از بیت کوین، به ملکه ارزهای دیجیتال معروف شده و با شبکه اختصاصی خود، میزبان توکن‌های زیادی است. این رمز ارز با قراردادهای هوشمندی که ارائه می‌کند، توانسته امنیت بالایی را برای کاربران خود فراهم کند.

خرید ارزهای دیجیتال، از زمان اوج گرفتن بیت کوین شدت گرفت و بسیاری از کاربران ایرانی نیز با توجه به سود بالایی که در این بازارها نصیب آن‌ها می‌شد، به این بازار وارد شدند؛ اما با توجه به تحریم‌ کاربران ایرانی توسط برخی از صرافی‌های ارز دیجیتال بزرگ، این کاربران برای ثبت نام باید از روش‌های دیگر استفاده کنند که ممکن است باعث از بین رفتن سرمایه آن‌ها شود. از طرف دیگر، برخی دیگر از صرافی‌های خارجی نیز تضمینی برای پول کاربران ندارند و با توجه به سهولت استفاده از آن‌ها، ممکن است سرمایه‌گذاران ایرانی ریسک استفاده از آن‌ها را بپذیرند.

برای این که خطر سرمایه‌گذاری رمز ارزها را برای خود کمتر کنید، بهتر است از صرافی‌های معتبر داخلی استفاده کنید. صرافی‌های داخلی نیز با توجه به توسعه تکنولوژی توانستند بستر مناسبی برای کاربران خود فراهم کنند تا با خیال راحت و بدون دغدغه از بین رفتن سرمایه خود، اقدام به خرید و فروش ارز دیجیتال در ایران بکنند. صرافی کیف پول من یکی از این صرافی‌ها است که امکانات بسیاری از جمله کیف پول اختصاصی به مشتریان خود را ارائه می‌کند. همچنین ارائه قیمت لحظه‌ای که در امر سرمایه‌گذاری خارجی بسیار اهمیت دارد، توسط این صرافی ارز دیجیتال انجام می‌شود و با استفاده از این ویژگی می‌توانید ارز دیجیتال مورد نظر خود را با قیمت روز و همان لحظه خریداری کنید.

یکی دیگر از مزایای استفاده از صرافی ارز دیجیتال ایرانی این است که می‌توانید خریدهای خود را به صورت ریالی انجام دهید. با خرید ارز دیجیتال در ایران، بدون این که کارمزد اضافی برای تبدیل سرمایه خود به ارزهای دیگر پرداخت کنید، می‌توانید مستقیما اقدام به خرید کنید.

بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی

همزمان با توسعه ارزهای دیجیتال، صرافی‌های زیادی نیز در سرتاسر دنیا از جمله ایران توسعه پیدا کردند تا کاربران بتوانند به راحتی اقدام به خرید و فروش ارز دیجیتال کنند. در ایران، صرافی‌های متعددی وجود دارند که هرکدام دارای ویژگی‌های مختلفی هستند؛ اما روش کار آن‌ها با یکدیگر تقریبا یکسان است و تنها در ارائه برخی خدمات و یا پشتیبانی از ارزهای دیجیتال با یکدیگر تفاوت دارند. صرافی ارز دیجیتال معتبر باید ویژگی‌های زیادی داشته باشد؛ از جمله امکان خرید ارز دیجیتال با قیمت لحظه‌ای که یکی از مهم‌ترین ویژگی‌ها در امر سرمایه‌گذاری به شمار می‌آید.

همچنین امنیت و در دسترس بودن نیز ویژگی‌های دیگر یک صرافی معتبر هستند. در میان صرافی‌های ارز دیجیتال داخلی، صرافی ارز دیجیتال کیف پول من یکی از بهترین صرافی‌ها است. این صرافی، یک کیف پول امن و در دسترس را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. با خرید ارز دیجیتال از این صرافی، می‌توانید بدون نیاز به برنامه‌های دیگر و یا خروج از سایت، ارز دیجیتال خریداری شده خود را به کیف پولی که صرافی در اختیار شما قرار داده منتقل کنید. همچنین، در این صرافی‌ از بیش از 1000 ارز دیجیتال مختلف پشتیبانی می‌شود و برای کسانی که می‌خواهند روی ارزهای دیجیتال مختلف سرمایه‌گذاری کنند، فرصت بسیار مناسبی خواهد بود.

در صرافی کیف پول من، ارزهای دیجیتال زیادی مانند دوج کوین، شیبا، بیت کوین، اتریوم و بسیاری دیگر از ارزها عرضه می‌شوند که می‌توانید با ثبت نام در این صرافی و از طریق پنل کاربری خود، قیمت لحظه‌ای آن‌ها را مشاهده کنید. فراموش نکنید که برای خرید و فروش، حتما باید مرحله احراز هویت را پشت سر بگذارید.

 

نظارت دات کام
پلتفرم مقایسه و بررسی نهادهای مالی
Enamadlogo-samandehi
کلیه حقوق این سایت متعلق به آسیا سرمایه هوشیار (nezarat) می‌باشد.