سبدگردانی اقتصاد بیدار؛ مطمئن‌ترین روش سرمایه گذاری در بورس

فهرست مطالب

سرمایه گذاری در بازار بورس از 2 روش مستقیم و غیر مستقیم تبعیت می‌کند که سبدگردانی و صندوق های سرمایه گذاری از روش‌های سرمایه گذاری غیر مستقیم به شمار می‌آیند. روش سبدگردانی اقتصاد بیدار به نوعی اختصاصی بوده و مشاوره و انتخاب روش سرمایه گذاری مطابق با میزان ریسک‌پذیری، شخصیت و سرمایه هر فرد می‌باشد اما صندوق‌های سرمایه گذاری برای تمامی سرمایه‌گذاران آن صندوق خاص، روند یکسانی را در سرمایه‌گذاری در پیش می‌گیرد.

سبدگردانی چیست؟

سرمایه گذاری به روش سبدگردانی به سرمایه گذارانی که تحمل ریسک بالا و همچنین انتظار بازده بالایی را دارند، توصیه می‌شود. پیش از شروع سرمایه گذاری، مشاوران سبدگردانی کارگزاری با هر سرمایه‌گذار به طور اختصاصی جلسه داشته تا سبدگردان از میزان سرمایه و ریسک‌پذیری سرمایه‌گذار مطلع ‌شود. سپس طبق اطلاعات به دست آمده، سبدگردان، سبد مناسب هر فرد را تشکیل می‌دهد. پس از انعقاد قرارداد سبدگردانی، هر سرمایه‌گذار می‌تواند نام کاربری و رمز عبور اختصاصی سبد خود را دریافت کند و معاملات هر روز اعم از خرید یا فروش سهام را در روز کاری بعد، از طریق سایت سبدگردان کارگزاری مشاهده کند.

سبدگردانی اختصاصی کارگزاری اقتصاد بیدار

سبدگردانی اقتصاد بیدار https://ebidar.com/portfolio-management/  دارای یک تیم تحلیل سرشناس و حرفه‌ای است که با برگزاری جلسات خصوصی به ریسک سنجی تخصصی و شخصیت شناسی هر مشتری می‌پردازند. به منظور سرمایه گذاری در سبدگردانی اقتصاد بیدار نیاز به دریافت کد بورسی آنلاین نیست و هر فرد می‌تواند با شرکت سبدگردان اقتصاد بیدار، عقد قرارداد داشته باشد. تا 20 درصد سود اولیه، سبدگردان هیچ کارمزدی را شما سرمایه گذار عزیز دریافت نمی کند.

صندوق سرمایه گذاری چیست؟

سرمایه گذاری به روش صندوق‌های سرمایه گذاری به سرمایه گذارانی که انتظار ریسک کمتر را دارند، توصیه می‌شود. خرید صندوق سرمایه گذاری، علاوه بر صرفه‌جویی در زمان و عدم نیاز به یادگیری روش‌های تحلیل بازار، کاهش ریسک معاملات و افزایش بازده را نیز به دنبال دارد.

صندوق‌های سرمایه گذاری به انواع مختلفی تقسیم می‌شوند و اقتصاد بیدار با تکیه بر کمیته سرمایه گذاری حرفه ای خود اقدام به تاسیس دو صندوق قابل معامله در بورس (ETF) سپر و ارزش کرده است.

صندوق سپر سرمایه بیدار

صندوق سرمایه گذاری درآمد ثابت و قابل معامله سپر در تاریخ 27/06/1399 شروع به فعالیت کرد. این صندوق به افرادی که انتظار سود تضمینی روزشمار و بدون ریسک را داشته و همچنین سرعت نقدشوندگی برایشان اهمیت دارد، توصیه می‌شود. بازده صندوق سپر در بازه 1 ساله (آبان 99 تا آبان 1400) بسیار قابل توجه سرمایه گذاران و بیش از 28% بوده است. به منظور خرید صندوق سپر، حتما باید دارای کد بورسی و کد آنلاین باشید و پس از جست‌وجو نماد "سپر"، تعداد و قیمت هر واحد صندوق را در پلتفرم خود وارد کنید.

صندوق ارزش آفرین بیدار

صندوق سرمایه گذاری در سهام و قابل معامله ارزش آفرین در تاریخ 11/04/1399 شروع به فعالیت کرد. ترکیب دارایی این صندوق، از بهترین و پربازده‌ترین سهام بازار می‌باشد و توسط تحلیلگران و متخصصین حرفه‌ای مدیریت می‌شود. روش خرید صندوق ارزش آفرین نیز کاملا مشابه صندوق سپر و با جست و جوی نماد "ارزش" در سامانه معاملاتی می‌باشد.

معرفی کارگزاری اقتصاد بیدار

کارگزاری اقتصاد بیدار یک کارگزاری رتبه الف است که سرمایه گذاری مطمئن در بازار بورس با مشاوره برترین تحلیلگران و متخصصان مالی را فراهم کرده است. این کارگزاری علاوه بر ارائه خدمات مالی، دارای انواع خدمات آموزشی در حوزه بازار سرمایه نیز می‌باشد.

سرمایه گذاری مستقیم و کد بورسی

معامله گری یکی از پرطرفدارترین مشاغلی است که افراد به آن مشغول هستند. معامله گری سهام و سرمایه گذاری مستقیم در بورس در کنار تمام جذابیت‌ها، ریسک زیادی را نیز به همراه دارد.

کارگزاری اقتصاد بیدار ورود به بورس، ثبت نام و دریافت کد بورسی https://ebidar.com/register-in-bourse/ را تماما دیجیتال کرده است و شما در سریعترین زمان می توانید وارد دنیای خرید و فروش سهام شوید. سامانه رجیستری و احراز هویت کارگزاری اقتصاد بیدار به صورت یکپارچه به نحوی طراحی شده است که تمام امور در یک سامانه و الکترونیک انجام می شود. با وارد شده به صفحه‌ای که آدرس آن را بالاتر دیدید، می‌توانید کد ملی خود را وارد کرده و ضمن استعلام وضعیت بورسی خود، مراحل اختصاصی دریافت کد بورسی خود را مشاهده نمایید.

راهنمای گرفتن کد بورسی با اقتصاد بیدار

دوره‌های آموزشی

انواع دوره‌ها آموزشی در 3 سطح مقدماتی، پیشرفته و جامع به صورت مجازی در کارگزاری اقتصاد بیدار برگزار می‌شود. مدرسین تمامی دوره‌ها از متخصصین سرشناس بازار سرمایه می‌باشند و هر کلاس دارای گروه جداگانه در تلگرام بوده تا استاد پاسخگو تمامی سوالات دانشجویان باشد.

مقالات آموزشی رایگان

 در سایت کارگزاری، انواع مقالات آموزشی رایگان در حوزه بورس و بازارهای مالی برای علاقه‌مندان تهیه شده است. به منظور سهولت و سرعت دسترسی به مقاله مورد نظرتان، تمامی مقالات در سایت با دسته‌بندی‌های مرتبط از یکدیگر تفکیک شده‌‌اند. همچنین هر مقاله دارای عکس‌های تحلیلی بوده تا هر فرد مبتدی بتواند به صورت تصویری مفاهیم تحلیل بازار را درک کند.

پشتیبانی 24 ساعته

پشتیبانان کارگزاری اقتصاد بیدار به صورت 24 ساعته از طریق چت آنلاین در سایت، ثبت تیکت پشتیبانی در سایت، تماس تلفنی و دایرکت اینستاگرام آماده پاسخگویی به نیاز تمامی افراد هستند. این نکته حائز اهمیت است که پاسخگویی تلفنی واحد پشتیبانی، شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 24 و در روزهای تعطیل از ساعت 8 الی 17 می باشد ولی ارسال پیام در چت آنلاین سایت و ثبت تیکت پشتیبانی در تمام ساعات شبانه روز امکان‌پذیر است.

سامانه‌های معاملاتی کارگزاری اقتصاد بیدار

در سرمایه گذاری مستقیم هر فرد باید کد بورسی و کد آنلاین دریافت کند و از طریق سامانه‌های معاملاتی به تحلیل و خرید و فروش سهام بپردازد. در حال حاضر کارگزاری اقتصاد بیدار دارای 6 سامانه معاملاتی و ۲ سامانه معاملاتی اختصاصی اصلی ‌و مستقل می‌باشد که عبارتند از: بیدارتریدر و تی اس ای تریدر.

بیدار تریدر

بیدار تریدر bidartrader.com یک نرم افزار موبایل برای خرید و فروش سهام در بازار سرمایه است که دارای محیطی راحت و ساده برای خرید و فروش سهم است. این اپلیکیشن دارای داشبوردی جامع و پشتیبانی آنلاین است و همچنین معامله‌گر می‌تواند تمامی دارایی خود را در یک نگاه بررسی و کنترل نماید.

سامانه معاملاتی بیدار تریدر

تی اس ای تریدر

سامانه TSETRADER (tsetrader.com) با هدف بهبود کیفیت خدمات، با ظاهری شبیه به سایت مدیریت فناوری بورس تهران  (http://www.tsetmc.com/) برای مشتریان طراحی شده است. در تی اس ای تریدر نیز مانند سایر پلتفرم‌های معاملاتی اقتصاد بیدار، امکان خرید و فروش سهام و صندوق‌های قابل معامله وجود داشته و در عین حال امکان دسترسی به دیده بان بازار و ساخت دیده بان‌های مختلف نیز وجود دارد.

جمع‌بندی

سرمایه گذاری در سبد گردانی اختصاصی اقتصاد بیدار یکی از روش‌های سرمایه گذاری غیر مستقیم است که نیازی نیست هر سرمایه‌گذار، شخصا کد بورسی دریافت کند و به تحلیل بازار بپردازد. در سبدگردانی هر سرمایه‌گذار دارای پرتفوی مخصوص به خود است که توسط سبدگردان سازماندهی شده است. در صورتی که تمایل به سرمایه گذاری مستقیم داشته باشید، ابتدا باید در کارگزاری اقتصاد بیدار، احراز هویت سجام و کارگزاری را انجام داده و کد بورسی دریافت کنید و سپس از طریق سامانه‌های معاملاتی به معامله بپردازید.

نویسنده: عباس زاجکانی
18 اسفند 1400
آخرین بروزرسانی: عباس زاجکانی
2 سال پیش