زمان لیست شدن دات کوین در صرافی ها

بروزرسانی در13 خرداد 1403
زمان لیست شدن دات کوین در صرافی ها
با مطالعه این مقاله ابهامات خود را در مورد زمان لیست شدن دات کوین و اعتبار آن برطرف کنید؛ همچنین یاد بگیرید به راحتی 2 برابر بیشتر، دات کوین استخراج کنید.

همان طور که می‌دانید، توکن جدیدی به نام دات کوین در تلگرام معرفی شده که مشابه بازی نات کوین طراحی شده است. در حقیقت اکوسیستم دات کوین در 1 فوریه 2024، برای استخراج توکن خود در پلتفرم تلگرام لانچ شد و اکنون برای عموم قابل استفاده است. دات کوین دارای سیستم کد نویسی مستقل است و از لحظه انتشار آن در عرض یک هفته توانست بیش از 500 هزار کاربر را جذب پروژه خود کند.

زمان لیست شدت دات کوین (Dotcoin)

متخصصین، زمان لیست شدن دات کوین را 3 ماه دیگر پیش بینی کرده‌اند. بنابراین معامله گران که از نات کوین جا مانده اند، زمان کافی برای استخراج دات کوین دارند. هر معامله گر می‌تواند هر 4 ساعت یک بار عملیات استخراج دات کوین را انجام دهد. برخلاف نات کوین، سرعت استخراج این رمز ارز بالا است. چرا که بازیکنان می‌توانند با استفاده از مراحل 4X و به طور همزمان ده‌ ها واحد از دات کوین را استخراج کنند.

یکی از مزیت ‌های دات کوین نسبت به تپ سواپ استخراج هر 4 ساعت یک بار آن است. در حالی که تپ سواپ را هر 10 ساعت یکبار می‌توان استخراج نمود. 

دات کوین در کدام صرافی ها لیست می شود؟

دات کوین هنوز در هیچ صرافی لیست نشده است. شما کاربران عزیز می‌توانید با عضویت در هریک از صرافی‌های زیر، به محض لیست شدن دات کوین، از آن مطلع شوید.

آیا ربات Dotcoin کلاهبرداری است؟

در حقیقت بازی دات کوین نسخه کپی شده نات کوین است. اگر چه تفاوت های جزئی در نوع بازی دات (مرحله X2) وجود دارد که معامله گران می توانند با استفاده از آن به میزان 2 برابر سکه استخراج کنند. اما در حقیقت توکن دات، نسخه دوم نات کوین است و این پروژه با حمایت پلتفرم تلگرام، می تواند به یک رمز ارز آینده دار تبدیل شود.

همچنین، دات کوین یک بازی تلگرامی رایگان است و در طی مراحل ماینینگ آن نیازی به پرداخت هزینه ندارد. از همین رو هیچ دلیلی برای کلاهبرداری در این بازی وجود نداشته و با حمایت های افراد مشهوری چون پاول دورف، امکان موفقیت آن افزایش خواهد یافت.

استخراج دات کوین با استفاده از ربات

برای استخراج دات کوین به طور خودکار می توانید، اپلیکیشن Auto Clicker را دانلود کنید. برنامه کلیکر، بر روی سکه های دات به طور خودکار ضربه می زند. بنابراین معامله گران با استفاده از این برنامه می توانند، بدون دخالت دست، در این بازی سکه دریافت نمائید. البته حتما سرعت ضربه زدن را با سرعت خیلی تند تنظیم نکنید. چرا که امکان دارد، بازی دات کوین شما را به عنوان یک ربات شناسایی کرده و سکه های بازیکنان را حذف کند.

روش های افزایش سکه دات کوین

روش های افزایش سکه های دات کوین عبارتند از:

  • برای دریافت دائمی سکه و انجام فرآیند استخراج، از ربات اتو کلیکر استفاده کنید.
  • برای افزایش درآمد و تکمیل مراحل بازی دات کوین می توانید، از دوستان خود دعوت کرده تا به بازی Dotcoin بپیوندند. 
  • یکی از راه هایی که موجب افزایش سرعت استخراج می شود، فالو کردن صفحات رسانه های اجتماعی Dotcoin است.
  • همچنین، با داشتن حساب کاربری در صرافی Bybit می توانید امتیاز جدیدی در بازی دریافت نمائید.
  • با استفاده از قابلیت 2X در بازی می توانید، دو برابر توکن های استخراج شده خود، سکه دریافت کنید. این ویژگی منحصر به فرد به شما اجازه می دهد تا امتیازات خود را تنها با کلیک بر روی یک گزینه افزایش دهید.
  • قابلیت بوست (Boost) در بازی به شما اجازه می‌دهد تا سرعت استخراج را بالاتر ببرید.
  • ضریب تپ (Multitap) به شما اجازه می‌دهد که به جای یک دات، چندین دات با زدن یک ضربه بدست آورید. 
  • گزینه تلاش روزانه (Daily Attempts) نشان دهنده آن است که شما چند بار می‌توانید باتری/مخزن را خالی کنید.

خلاصه مطلب 

 دات کوین بازی تلگرامی جدیدی است که شباهت های زیادی با Notcoin دارد. در حقیقت دات کوین به عنوان ایردراپ تلگرامی معرفی شده است که به صورت رایگان و در ازای انجام وظایف خاصی مانند عضویت در کانال تلگرام، فالو کردن در رسانه‌های اجتماعی و انجام بازی، توکن‌ هایش را در بین کاربران توزیع می‌کند.

پتانسیل موفقیت پروژه دات کوین همچنان نامعلوم و در مرحله حدس و گمان است. اما با وجود حمایت پلتفرم تلگرام و پاول دورف می توان آینده روشن را برای این رمز ارز در نظر گرفت.

سوالات متداول

دات کوین بازی تلگرامی رایگانی است که در ازای ضربه زدن، به بازیکنان سکه رایگان هدیه می دهد. البته با وجود حمایت پلتفرم تلگرم از آن، امکان لیست شدن و افزایش قیمت دات کوین وجود دارد.
تیم مرکزی تلگرام به توسعه دهندگان کمک می کند تا بر روی بلاکچین تون ارزهای جدیدی را معرفی کنند. از همین رو توسعه دهندگان زیادی در حال راه اندازی توکن های خود در پلتفرم تلگرام هستند.
دات و نات کوین هردو میم کوینی در شبکه تون هستند که توسط پلتفرم تلگرام حمایت شده اند. در حالی که تایم کوین در ابتدا بر روی بلاکچین تون و سپس بر روی بلاک چین مستقل قرار خواهد گرفت.
نظارت دات کام
پلتفرم مقایسه و بررسی نهادهای مالی
کلیه حقوق این سایت متعلق به آسیا سرمایه هوشیار (nezarat) می‌باشد.