سرمایه گذاری در طرح شرکت جاباما با ۳۶٪ برآورد سود سالانه (معاف از مالیات)

فهرست مطالب

معرفی کرادفاندینگ به عنوان راهی نوین برای سرمایه گذاری

در دنیای اقتصادی امروز، فرصت‌های سرمایه‌گذاری در حال تغییر و تحول هستند. با ظهور فناوری و ارتباطات، روش‌های جدیدی برای سرمایه‌گذاری نیز به وجود آمده است. یکی از این روش‌ها، کرادفاندینگ است که در این مقاله به معرفی آن و طرحی جذاب برای سرمایه‌گذاری در این حوزه می‌پردازیم.

آشنایی با کرادفاندینگ: کرادفاندینگ یک روش نوین سرمایه‌گذاری است که افراد عادی را قادر می‌سازد به عنوان سرمایه‌گذاران در استارتاپ‌ها و پروژه‌های نوپا حضور داشته باشند. در این روش، گروه‌های کوچکی از افراد تشکیل می‌دهند و در پروژه‌ها یا شرکت‌های نوپا سرمایه‌گذاری می‌کنند.

مزایای کرادفاندینگ:

  1. دسترسی به فرصت‌های نوپا: کرادفاندینگ به افراد عادی این امکان را می‌دهد تا به فرصت‌های سرمایه‌گذاری در پروژه‌ها و شرکت‌های نوپا دسترسی داشته باشند که قبلاً برای آن‌ها دسترسی محدودی وجود داشته است.
  2. پتانسیل بالای بازده: استارتاپ‌ها و پروژه‌های نوپا دارای پتانسیل بالایی برای رشد و درآمدزایی هستند که می‌تواند برای سرمایه‌گذاران تجربه بازدهی قابل توجهی فراهم کند.
  3. تنوع در سرمایه‌گذاری: با کرادفاندینگ، افراد می‌توانند سرمایه‌گذاری خود را در چندین پروژه یا استارتاپ مختلف تنوع بخشند، که این امر ریسک‌های سرمایه‌گذاری را کاهش می‌دهد.

 

سرمایه گذاری در طرح شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری امید تجربه شایسته سفر(جاباما)

از طریق "سکوی تامین‌مالی جمعی هم‌آشنا"
 
* ۳۶٪ برآورد سود سالانه(معاف از مالیات) معادل ۴۲ درصد سود موثر سالیانه
* با پرداخت سود علی الحساب: ماهیانه ۳ درصد
* دارای وثایق مالی بابت تضمین اصل سرمایه توسط شخص حقوقی ثالث معتبر(شرکت گردشگری علی بابا)
* حداقل رقم سرمایه گذاری: ۵۰۰ هزار تومان

برای دریافت اطلاعات بیشتر و سرمایه گذاری روی این لینک کلیک کنید.

طـرح در یـک نگـاه

مجتمع گردشگری دیلمان(لعل جاران) در زمینی به مساحت 20000 متر مربع در منطقه‌ای با منظره زیبا و دنج در فاصله حدود 5.4کیلومتری نسبت به مرکز دیلمان واقع شده است. این مجتمع در فاز اول شامل 12 واحد اقامتی به صورت ویلا و سوئیت می‌باشد. فاز اول پروژه برای تکمیل و تجهیز آن به 10 میلیارد تومان سرمایه در گردش نیاز دارد. سرمایه جذب شده برای تکمیل عملیات ساختمانی، تجهیز واحدهای اقامتی، محوطه‌سازی و فضای سبز، تبلیغات و بازاریابی مورد استفاده قرار می گیرد. نکته مهم این است که شرکت سفرهای علی بابا نیز به عنوان متعهد شخص ثالث، بازخرید پروژه را در هر مرحله از توسعه طرح به عهده خواهد داشت. برآورد سود سالانه طرح 36 درصد و معاف از مالیات می باشد که هر ماه به میزان 3 درصد سود علی الحساب به سرمایه گذاران پرداخت می شود.

نویسنده: مجید عزیززاده
21 اسفند 1402
آخرین بروزرسانی: سعید محمد
1 ماه پیش