بهترین جایگزین کارگزاری تدبیرگر سرمایه در بورس ایران

فهرست مطالب

سازمان بورس به دلیل ایجاد اختلافات مالی در « کارگزاری تدبیرگر سرمایه » تمامی عملیات کارگزاری مذکور را تحت نظارت مستقیم خود گرفت.

سازمان بورس و اوراق بهادار طی اطلاعیه رسمی اعلام کرد با توجه به عدم رعایت الزامات مالی و اعتباری توسط شرکت کارگزاری تدبیرگر سرمایه که منجر به ایجاد اختلافات مالی فی‌مابین کارگزاری مذکور و بانک تسویه‌گر این کارگزاری شده است، بنا به وظایف ذاتی خود و در حفاظت از حقوق سهامداران به موضوع ورود نموده و در این راستا تمامی عملیات کارگزاری مذکور، تحت نظارت مستقیم نمایندگان سازمان بورس قرار می‌گیرد.

سهامداران مشتری این کارگزاری می‌توانند تا تعیین تکلیف وضعیت اختلافات این کارگزاری با بانک تسویه، با ارائه درخواست به کارگزاری و انجام بررسی‌ها و دریافت مجوزهای لازم، از خدمات سایر کارگزاران استفاده کنند.

 

معرفی کارگزاری هوشمند رابین

نام کارگزاری هوشمند رابین در بین کارگزاری‌ها، نامی آشنا برای معامله‌گران است. دفتر مرکزی هوشمند رابین در ایران / تهران بوده و این کارگزاری در سال 86 تاسیس شده است که در حال حاضر بیش از 400 هزار کاربر دارد.

کارگزاری هوشمند رابین

4.1
نظر کارشناسی
ویژگی ها:
ثبت نام با 5 کلیک ! پنل معاملاتی اختصاصی تسویه آنی
ثبت‌نام خرید سهام در سایت کارگزاری بورس هوشمند رابین
چرا کارگزاری هوشمند رابین را انتخاب کردیم؟

دریافت اعتبار از این کارگزاری تا سقف 1 میلیارد تومان امکان پذیر است. البته بستگی به گردش حساب شما دارد که چقدر درماه خرید و فروش انجام میدهید.

کارگزاری بورس هوشمند رابین سیستم معاملاتی اختصاصی دارد که هم سرعت بالا و هم گرافیک متفاوتی نسبت به سایر کاگزاری‌ها دارد.

یکی از امکانات جالب این کارگزاری تسویه آنی است، یعنی شما میتوانید هرساعتی از شبانه روز درخواست وجه بدید و تا چنددقیقه بعد به حساب بانکیتان واریز شود .


مزایا و معایب
اعطای اعتبار مذاکره‌ای
تسویه آنی
سیستم معاملات اختصاصی
پشتیبانی تلفنی و واتساپ

کارگزاری هوشمند رابین، بهترین جایگزین تدبیرگر سرمایه

درحال حاضر بیش از 10 شعبه در نقاط مختلف تهران دارد که همین موضوع دسترسی مشتریان را به شعب تسهیل میکند.

  1. سهام
  2. کالا
  3. احراز هویت
  4. پشتیبانی

آیا کارگزاری هوشمند رابین خدمات اعتباری میدهد؟

در این کارگزاری شما میتوانید اعتبار دریافت کنید. برای دریافت اعتبار خرید سهام میتوانید ابتدا افتتاح حساب انجام دهید و سپس با شماره تلفن 02155447875 جهت دریافت اعتبار تماس بگیرید . 

 

نویسنده: مجید عزیززاده
30 مهر 1401
آخرین بروزرسانی: مجید عزیززاده
1 سال پیش