بهترین سایت اخبار فارکس فارسی و انگلیسی

بروزرسانی در29 اردیبهشت 1403
بهترین سایت اخبار فارکس فارسی و انگلیسی
در این مقاله قصد داریم تا بهترین منبع خبری فارکس یا بهترین سایت اخبار فارکس را به شما معرفی کنیم که می‌توانید آخرین اطلاعات شرکت‌ها، ارزها و کالاهای قابل معامله را از آن دریافت کنید. با ما همراه باشید.

یک تریدر فارکس موفق علاوه بر فنون معامله‌گری نیاز به اطلاع از اخبار به روز برای تحلیل داده‌های اقتصادی دارد. به خصوص که معامله‌گران کوتاه مدت و روزانه بیش از همه در معرض تغییرات حاصل از اخبار قرار می‌گیرند. هر ساعت می‌توان شاهد اخبار بسیار متنوعی بود که هر کدام به نوعی روی بازارهای مالی تاثیر دارند. بنابراین بسیار مهم است که منابع خود را با دقت انتخاب کنید. یک معامله‌گر اگر به بهترین منبع اطلاعات فارکس دسترسی نداشته باشد، درصد موفقیت کمتری دارد. در این مقاله قصد داریم تا بهترین منبع خبری فارکس یا بهترین سایت اخبار فارکس را به شما معرفی کنیم که می‌توانید آخرین اطلاعات شرکت‌ها، ارزها و کالاهای قابل معامله را از آن دریافت کنید. با ما همراه باشید.

معرفی بهترین سایت اخبار فارکس (انگلیسی)

لیست در حال به روز رسانی است ...

 

بهترین منبع اخبار فارکس چیست؟

برای انجام معاملات موفق نیاز به بررسی و تحلیل اخبار بازار برای تاثیر دادن آن روی معاملات خرید و فروش خود دارید. منابع مختلفی در پلتفرم های گوناگون برای دریافت اخبار وجود دارند. رسانه‌های اجتماعی مانند توییتر، اینستاگرام، تلگرام، وبسایت‌ها، تلویزیون، رادیو، پلتفرم‌های معاملاتی و ... از جمله بهترین پلتفرم‌هایی هستند که منابع اخبار فارکس در آن‌ها یافت می‌شوند.

منابع بسیاری در پلتفرم‌ها وجود دارند که بهترین اخبار به روز را در مورد یک شرکت ارائه می‌دهند. در ادامه این منابع را بررسی می‌کنیم:

 

اخبار فارکس در شبکه های اجتماعی

امروزه با توجه به محبوبیت شبکه‌های اجتماعی شرکت‌ها و کارگزاران زیادی فضای سوشال مدیا را به عنوان مرکز فعالیت برای درج اخبار و فعالیت‌های خود انتخاب کرده‌اند. بسیاری از شرکت‌ها کانال‌های تلگرامی داشته یا در اینستاگرام، توییتر و یوتیوب فعالیت دارند. بنابراین علاوه بر این که فضای سوشال مدیا می‌تواند مکانی برای سرگرمی باشد، می‌توان از آن برای اطلاع از جدیدترین اخبار فارکس نیز استفاده کرد.

اخبار فارکس در پلتفرم معاملاتی

برخی از پلتفرم‌های معاملاتی آخرین اخبار بازار را به همراه تجزیه و تحلیل آن‌ها در اختیار کاربران خود می‌گذارند. برخی از این پلتفرم‌ها امکان سفارشی سازی اخبار را دارند. به عنوان مثال، اگر تنها نیاز به اخبار مربوط به یک شرکت خاص دارید، می‌توانید تنظیمات صفحه خبری خود را برای دریافت اخبار مربوط به همان شرکت تغییر دهید.

اخبار فارکس در پلتفرم های پولی

در کنار منابع رایگان اطلاع از اخبار برخی از پلتفرم‌ها با دریافت مبلغی اشتراک استفاده از صفحه خبری بازار را در اختیارتان می‌گذارند. این منابع ادعا دارند که جزئیات خبری بیشتری را ارائه می‌دهند. با این حال حق اشتراک آن‌ها بعضا بسیار زیاد بوده و به همین دلیل برای معامله‌گران عادی صرفه اقتصادی ندارد.

اخبار فارکس در وبسایت ها

فضای وب به لطف موتورهای جست‎و‎جو امکان دریافت اخبار مختلف را با سرعت زیاد فراهم کرده است. برای دریافت اخبار مربوط به هر شرکت، جفت ارز، صنعت و ... می‌توانید در گوگل جست و جو کنید تا هزاران وبسایت خبری را به شما نمایش دهد. برای استفاده از این وبسایت‌ها باید به اعتبار و قدمت وبسایت توجه ویژه‌ای داشته باشید. پلتفرم‌های خبری معروفی مانند رویترز، فایننشال تایمز، بلومبرگ و وال استریت ژورنال از وب سایت‌هایی هستند که اکثر مردم هر روز قبل از شروع ترید خود از آن‌ها بازدید می‌کنند.

دنبال کردن تحلیلگران

برای خرید و فروش در فارکس می‌توانید اخبار مربوط به شرکت یا صنعتی خاص را با تحلیل آن از طریق تحلیلگران مطرح بازار دنبال کنید. بسیاری از تحلیلگران یا معامله‌گران متخصص بازار در شبکه‌های اجتماعی فعال بوده و حتی به صورت لایو اینستاگرامی یا لایو یوتیوب پخش زنده از تحلیل و خرید و فروش روی برخی از سهام یا جفت ارزهای مطرح بازار ارائه می‌دهند. برخی از این تحلیلگران منابع فوری اطلاعاتی خاص خود را داشته و می‌توانند اخبار مهم بازار را به گوش معامله‌گران عادی برسانند. به عنوان یک معامله‌گر باید به پیروی از تحلیلگرانی بپردازید که اعتبار قابل قبولی داشته و شرکت مورد نظر شما را دنبال کند.

اخبار فارکس در تلویزیون و رادیو

با این که امروزه شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی به اندازه گذشته محبوب نیستند، با این حال یکی از بهترین منابع برای دریافت اخبار تاثیرگذار بازار محسوب می‌شوند. رسانه‌ها اخبار را عمدتا به صورت رایگان در اختیار افراد گذاشته و حتی به تحلیل و بررسی برخی از موارد مهم می‌پردازند. برای مثال Bloomberg، و Fox Business شبکه‌های تلویزیونی اصلی برای دریافت اخبار فوری و تجزیه و تحلیل در مورد معاملات هستند.

 

نکاتی که زمان دریافت اخبار فارکس باید به آن توجه کنید

_ به روز بودن گزارش‌ها اهمیت زیادی دارد. بسیاری از اخبار از قبل تاثیر خود را روی بازار گذاشته‌ و ممکن است مجبورتان کند تا تفکر و استراتژی فعلی خود را تغییر دهید.

_ هر خبری را باور نکنید! قبل از تاثیر دادن خبر روی معاملات خود باید بتوانید تشخیص دهید که اخبار فارکسی که با آن سروکار دارید واقعیت است یا شایعه و یا حتی نظر دیگران. شایعات می‌توانند با هدف قبلی پخش شده و معامله‌گران را به سمت پوزیشن معاملاتی اشتباه هدایت کنند.

_ تنها از منابع درست و تاییدشده اخبار فارکس را دریافت کنید. با توجه به گسترش شبکه‌های اجتماعی سرعت انتشار اخبار بسیار بالا بوده و به همین دلیل تشخیص خبر درست سخت و در عین حال اهمیت زیادی دارد.

_ حتما برای معاملات خود استراتژی معاملاتی را از قبل تعیین کرده و به آن پایبند باشید. در صورتی که طبق استراتژی معاملاتی پیش بروید، اخبار گذرا و بی اهمیت نمی‌توانند روی معاملات‌تان تاثیر بگذارند.

 

سخن پایانی

با هر سبک معاملاتی و دارایی که دارید، به عنوان یک معامله‌گر باید از اتفاقات اطراف با خبر باشید. قدرت اخبار در بازار بسیار زیاد است. برخی از اخبار سیاسی و اقتصادی به طور کلی می‌توانند روند معاملات را دستخوش تغییر کنند. با توجه به گسترش منابع خبری لزوم دریافت خبر درست و تحقیق و مطالعه در مورد آن بیش از پیش نمایان می‌شود. در این متن به بررسی بهترین منبع اخبار فارکس پرداختیم. شما می‌توانید اخبار معتبر را از این منابع دریافت کرده و پس از بررسی و تحلیل آن‌ها خرید و فروش خود را انجام دهید.

سوالات متداول

خیر. توجه داشته باشید که هر چه بیشتر اخبار و رسانه های فارکس را دنبال کنید بیشتر در معرض کارشناسان و تحلیلگران قرار خواهید گرفت. برخی از این افراد با اهداف سودجویانه اخبار نادرستی را انتشار داده و حتی به تحلیل آن می‌پردازند. بنابراین تنها اخباری اهمیت و ارزش بررسی دارند که حقیقی بوده و بی طرف ارائه شده باشند.
در چند سال گذشته به خصوص با همه‌گیری کرونا افراد و شرکت‌های بیشتری شروع به ارائه پخش زنده روی پلتفرم‌های محبوب کرده‌اند. بسیاری از معامله‌گران از این فرصت استفاده کرده‌ و در عین حال که به تحلیل‌هایی که کارشناسان در لحظه انجام می‌دهند دقت می‌کنند، معاملات کپی ترید انجام می‌دهند.
پلتفرم های رسانه‌های اجتماعی مانند توییتر، اینستاگرام، تلگرام و ... از جمله شبکه های اجتماعی عالی برای دریافت آخرین اخبار فارکس هستند. پلتفرم های دیگری که می توانید به این منظور از آن ها استفاده کنید وبسایت ها، تلویزیون، رادیو، پلتفرم های معاملاتی و ... هستند.
برای انجام معاملات خود باید به اخبار صحیح دسترسی داشته باشید. بهترین سایت اخبار فارکس را می‎توانید در متن مقاله مشاهده کنید.
نظارت دات کام
پلتفرم مقایسه و بررسی نهادهای مالی
کلیه حقوق این سایت متعلق به آسیا سرمایه هوشیار (nezarat) می‌باشد.