6 ارز دیجیتال ارزان و آینده دار برای خرید در آذر1402

فهرست مطالب

ازآنجایی‌که بازار ارزهای دیجیتال به ‌سلامت سابق خود نزدیک می‌شود، احتمالاً شما به دنبال تنظیم مجدد سبد ارزهای دیجیتال خود یا راه‌اندازی یک سبد جدید برای خود هستید. اما در دریایی با بیش از 20 هزار کوین و رمز ارز، چگونه ارزهای دیجیتال برتر را برای خرید و سرمایه‌گذاری در سال 2023 پیدا می‌کنید؟ چگونه ارزهای دیجیتال برتر را که ارزش سرمایه‌گذاری را داشته باشند شناسایی می‌کنید؟

تحلیلگران ما به دنبال پاسخ به این سوالات بودند تا با تجزیه‌وتحلیل بازار و ارائه فهرستی از ارزهای دیجیتال برتر و مناسب خرید برای سال 2023، به شما در تصمیم‌گیری صحیح سرمایه‌گذاری کمک کنند.

این لیست دارای ارزهای تثبیت‌ شده با سابقه موثق و بازگشت سرمایه مثبت که برخی از آن‌ها مناسب برای سرمایه‌گذاری‌های بلندمدت و برخی مناسب برای سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت هستند.

آن‌ها همچنین چند توکن ایده آل برای سرمایه‌گذاری قبل از بازار صعودی بعدی به شما معرفی می‌کنند.

در ادامه به تحلیل بنیادی و تکنیکال بهترین پروژه های ارزان قیمت بازار می پردازیم؛ تا آخر مقاله با ما همراه باشید.  

 

6 ارز دیجیتال ارزان آینده دار برای سال 2023

در اینجا خلاصه‌ای ازآنچه کارشناسان ما بهترین ارزهای دیجیتال ارزان مناسب برای سرمایه‌گذاری در سال 2023 را مشاهده می‌کنید.

 1. ارز دیجیتال وی چین (VET)
 2. ارز دیجیتال گراف (GRT)
 3. ارز دیجیتال هارمونی (ONE)
 4. ارز دیجیتال زیلیکا (ZIL)
 5. ارز دیجیتال گالا (GALA)
 6. ارز دیجیتال دیجی بایت (DGB)

نکته مهم اینکه ارزهای دیجیتال دارای نوسان هستند و باید در خرید آن‌ها دقت کافی داشته باشید.

 

صرافی ارز دیجیتال برای خرید

صرافی بیت پین
4.2
نظر کارشناسی
پشتیبانی آنلاین 24 ساعته
تسویه آنی ریال
کیف پول اختصاصی
ثبت نام سریع در سایت صرافی آنلاین Bitpin
صرافی بینگ ایکس
4.6
نظر کارشناسی
دسترسی به بازار کریپتو وفارکس
پشتیبانی فارسی
ثبت نام با تخفیف کارمزد در سایت صرافی آنلاین Bingx
صرافی تبدیل
4
نظر کارشناسی
احراز هویت سریع
کیف پول اختصاصی
تسویه آنی ریال
ثبت نام سریع در سایت صرافی آنلاین Tabdeal

 

1- ارز دیجیتال وی چین VET

زمینه فعالیت : وی چین یک شرکت خدمات بلاک چین است که هدف اصلی آن ایجاد اکوسیستمی برای کسب و کار عاری از اعتماد و توزیع شده است تا روند اطلاعات شفاف، همکاری کارآمد و مؤثر و انتقال ارزش با سرعت‌بالا را فراهم کند. در نظر داشته باشید که حجم بازار وی چین سنگین است، پس نسبتا ریسک و سود کمتری خواهد داشت.

تحلیل ارز دیجیتال vet

تحلیل تکنیکال : فعلا قیمت در حالت بلاتکلیفی قرار دارد و در بلند مدت عبور از محدوده 3 سنت میتواند قیمت را تا اهداف 9، 18 و 28 سنت پرتاب کند.
حمایت میان مدتی : 1.4 سنت
کف معتبر و کم ریسک : 1 سنت

 

2- ارز دیجیتال گراف GRT

زمینه فعالیت : گراف پروتکلی غیرمتمرکز جهت ایندکس و جستجوی داده‌ها از بلاکچین اتریوم، زنجیره‌های سازگار با EVM و زنجیره‌های لایه دوم است. در حال حاضر، گراف از ۳۱ شبکه بلاکچین از جمله  فانتوم، کازماس و آربیتروم پشتیبانی می‌کند. داده‌ها توسط رابط‌ های برنامه‌نویسی اپلیکیشن منبع باز به نام ساب‌گراف استخراج، پردازش و ذخیره می‌شوند.

تحلیل ارز دیجیتال grt

تحلیل تکنیکال : قیمت در میان مدت بر روی حمایت خوبی قرار دارد که اگر حفظ شود و از محدوده 10 سنت عبور کند هدف 18 سنت در دسترس خواهد بود.
کف معتبر بلند مدت : 5.5 - 6 سنت
اهداف بلند مدت : 18 - 32 - 72 - 1.34 - 3 سنت

 

3- ارز دیجیتال هارمونی ONE

زمینه فعالیت : هارمونی یک پلتفرم غیرمتمرکز مبتنی بر بلاکچین است که ابزارها و امکاناتی را برای ساخت، میزبانی، مدیریت و استفاده از برنامه‌های غیرمتمرکز در اختیار کاربران می‌گذارد. مهم‌ترین ویژگی این ابزارهای موجود در شبکه ارز هارمونی، حداکثر میزان مقیاس پذیری است.

تحلیل ارز دیجیتال one

تحلیل تکنیکال : قیمت بر روی حمایت خوبی قرار دارد و در صورت عبور از 1.3 سنت میتواند به هدف 3 سنت هم برسد. تحت هر شرایطی حمایت نباید از دست برود …
کف معتبر بلند مدت : 0.005
اهداف بلند مدت : 3 - 5 - 18 - 37 … سنت

 

4- ارز دیجیتال زیلیکا ZIL

زمینه فعالیت : زیلیکا یک شبکه بلاکچینی لایه اول است که از شاردینگ استفاده میکند. استفاده از این قابلیت باعث شد تا زیلیکا سرعت بسیار بالاتری نسبت به سایر رقبا پیدا کند. این پروژه در سال 2017 توسط جمعی از پژوهشگران دانشگاه ملی سنگاپور به وجود آمد.

تحلیل ازر دیجیتال zil

تحلیل تکنیکال : در حال حاضر قیمت بر روی حمایت بلند مدت 1.5 سنت قرار دارد.
حمایت معتبر بعدی 0.008 میباشد که بعید است بخواهد به آن محدوده برسد.
شکست مقاومت 0.032 میتواند نشانگر آغاز روند صعودی ارز باشد.
اهداف بلند مدت : 3 - 6 - 12 - 23 … سنت

 

5- ارز دیجیتال گالا GALA

زمینه فعالیت : توکن بومی پلتفرم گالا در بستر شبکه اتریوم و صنعت بازی فعالیت میکند.
تعداد اعضای تیم ۶۰ نفر هستند که جزو بهترین متخصصین در زمینه توسعه بازی‌های بلاکچینی قرار می‌گیرند. پلتفرم گالا علاوه بر فعالیت های گیمینگ، در صنایع NFT، موزیک و سینما هم به کمک فناوری WEB3 فعالیت میکند.

تحلیل ارز دیجیتال gala

تحلیل تکنیکال : قیمت به حمایت بلند مدت 1.5 سنت واکنش داده و به نظر می آید آخرین کف این ارز قبل از آغاز صعود باشد. در صورت عبور از مقاومت های 1.8 سنت هدف 3 سنت در دسترس خواهد بود.
اهداف بلند مدت : 7 - 16 - 40 - 80 … سنت

 

6- ارز دیجیتال دیجی بایت DGB

زمینه فعالیت : ارز دیجی بایت به عنوان یک نرم افزار طراحی شده است که میخواهد با ارز های مقیاس پذیر و سکوریتی محوری مثل ریپل و لایت کوین رقابت کند. این پلتفرم دارای ویژگی‌های منحصر به فردی است که به کاربران امکاناتی چون صدور دارایی، اجرای برنامه‌ها و استفاده از هویت دیجیتال را می‌دهد.

تحلیل ارز دیجیتال dgb

تحلیل تکنیکال : در حال حاضر قیمت بر روی حمایت خوبی قرار دارد که اگر شکسته نشود میتواند از همان ناحیه همراه با کل بازار روند صعودی خود را آغاز کند.
محدوده بسیار کم ریسک : 0.003
اهداف بلند مدت : 1.8 - 3.8 - 7.8 - 16 … سنت

 

وضعیت فعلی 6 ارز دیجیتال ارزان قیمت

نام ارز

قیمت فعلی

حجم بازار

امنیت و اعتبار

پروژه

فاصله تا سقف

VET

0.017

1.2 B

90%

عالی

1575%

GRT

0.086

800 M

80%

عالی

3135%

ONE

0.009

128 M

60%

متوسط

3840%

ZIL

0.017

265 M

70%

عالی

1400%

GALA

0.015

377 M

80%

عالی

6000%

DGB

0.006

100 M

70%

متوسط

2650%

 

بهترین کیف پول های ارز دیجیتال

 1. تراست ولت trust wallet :
 2. متامسک meta mask
 3. کوینومی coinomi
 4. اتمیک atomic
 5. زلکور zelcore

از بین کیف پول های نرم افزاری معتبری که معرفی شده، تراست ولت از هر لحاظ سطح بالاتری دارد. دقت داشته باشید که برای نگهداری مبالغ بالای 100 میلیون تومان حتما از کیف پول های سخت افزاری استفاده کنید که بهترین آنها trezor - ledger و cool wallet نام دارد.


هشدار های لازم

1- رمز عبور کیف پولتان را در هیچ سایت و رباتی وارد نکنید.
2- رمز عبور کیف پولتان را حتما در یک دفتر یادداشت کنید.
3- رمز عبور کیف پولتان را به هیچ کس ندهید؛ حتی به کارشناسان مربوطه.
4- کلاهبرداران به بهانه های مختلفی از جمله واریز سود و بررسی مشکل، از قربانیان رمز عبور کیف پولشان را میخواهند تا حساب آنها را خالی کنند.


سخن پایانی

از بین هزاران رمز ارز پر نوسان، تیم ما با نهایت دقت و تلاش سعی میکند ارز هایی با بنیاد و تکنیکال خوب را بررسی کرده و به شما عزیزان معرفی کند؛ اما در نظر داشته باشید که تمامی تحلیل ها بر اساس احتمالات بوده و صرفا جنبه کمکی و آموزشی دارد.

سوالات متداول

 • آیا ارزهای دیجیتال ارزان ارزش سرمایه‌گذاری دارند؟

  در واقع، ارزهای دیجیتال ارزان، هنوز به اوج خود دست نیافته و در موقعیتی کاملا مناسب برای سرمایه‌گذاری قرار دارند. می‌توانید اطمینان داشته باشید که در آینده‌ای نه چندان دور، این رمز ارزها سود قابل توجهی را برای دارندگان خود، رقم خواهند زد. «دوج کوین» را می‌توان یک نمونه موفق از این ارزهای دیجیتال دانست که قیمتی زیر 1 دلار داشته و در بازه یک هفته‌ای، نزدیک به 400 درصد رشد را تجربه کرده است. از این رو می‌توان گفت که ارزهای دیجیتال ارزان نیز، به دلیل اینکه تاکنون مورد ارزیابی قرار نگرفته‌اند، از ظرفیت کافی برای رشد برخوردار می‌باشند.

 • شرایطی که لازم است ارزهای دیجیتال ارزان داشته باشند تا در آنها سرمایه‌گذاری کنید؟

  1. داشتن نقدینگی بالا (حداقل 1 میلیون دلار در 24 ساعت معاملاتی) 2. برخورداری از تیم توسعه‌دهنده با تجربه 3. درصد سود حاصل از معاملات 7 روز گذشته آن بیش از 50 درصد باشد (کوین مارکت کپ، دسترسی به این اطلاعات را برای شما فراهم ساخته است) 4. نام آن در بین رمز ارزهای صرافی‌های مطرح، قرار داشته باشد 5. بین 10 میلیون تا 1 میلیارد سکه، دارایی در حال گردش داشته باشد

 • کدام ارز دیجیتال در سال 2023 می‌تواند حالت صعودی و انفجاری داشته باشد؟

  هیچ‌کسی نمی‌تواند با نهایت دقت تعیین کند که کدام ارز دیجیتال در سال 2023 حالت صعودی و انفجاری خواهد داشت. بااین‌وجود ما اعتقادداریم که ارزهای پیشنهادی ما در سال 2023 روند صعودی خوب و قابل‌توجه ای داشته باشند.

نویسنده: هادی بهرامی
12 آذر 1402
آخرین بروزرسانی: سعید محمد
4 روز پیش