بهترین تحلیلگران ارز دیجیتال در 1402

فهرست مطالب

ارزهای دیجیتال محبوبیت غیرقابل انکاری دارند. امروزه به هر گوشه از صفحات اقتصادی که سر بزنید، بی شک مقاله یا خبری در خصوص سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال و اتفاقات رخ داده در این فضا مشاهده خواهید کرد. دنیای ارزهای دیجیتال بسیار گسترده است. این بازار 24 ساعته حجم زیادی از اطلاعات را در خود رد و بدل می‌کند. اطلاعات و اخبار زیاد تا حدی خوشایند است. پس از آن تنوع خبری زیاد برای سرمایه‌گذاران این حوزه مشکل‌ساز می‌شود. علاوه بر این کسب مهارت و تسلط کافی روی تمام این اطلاعات کار بسیار دشوار و حتی ناممکن است. به همین دلیل تحلیل گران ارزهای دیجیتال اهمیت زیادی برای اهالی بازار ارز دیجیتال دارند. اینفلوئنسرهای کریپتوکارنسی می‌توانند منبع اطلاعاتی یا حتی سرگرم کننده برای کسانی باشند که ممکن است امکان درک مفاهیم رمزنگاری را نداشته باشند. با نظارت همراه باشید تا بهترین تحلیلگران ارز دیجیتال را بشناسید.

 

معرفی بهترین تحلیلگران ارز دیجیتال ایرانی

  1. امید شعبانی : از فعالین قدیمی کریپتوکارنسی به حساب می آید، حضور او در این بازار از سال 2018 شروع شد و از سال 2019 تا به امروز در پیام رسان تلگرام ادامه دارد. تمرکز بیشتر فعالیت های او بر تحلیل تکنیکال است. او اعتقاد دارد که با پیشرفت بازارهای مالی و حضور کامپیوترها و ربات های معامله گر دیگر سبک های قدیمی تحلیل تکنیکال پاسخگو نیستند و باید از "پرایس اکشن" به عنوان یک دیدگاه به بازار استفاده کرد. او پرایس اکشن را به سبک معامله گر آمریکایی صاحب نام " ال بروکس " آموزش دیده و در کلاس های حضوری و غیرحضوری خود آموزش می دهد. در رزومه امید شعبانی ویژگی مثبت برگزاری کلاس های حضوری درباره کریپتوکارنسی در شهرهای مشهد و تهران دیده می شود. او نویسنده یک کتاب در حوزه کریپتوکارنسی هم هست که به گفته ی خودش در سال 1402 چاپ می شود. مجموعه آموزشی وی "بازار آموزان" نام دارد که در کانال تلگرامی آن تحلیل کریپتوکارنسی با دقت نظر بالایی انجام می شود و سیگنال های فیوچرز و اسپات تماما رایگان در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد و تنها خدمات پولی او در این فضا کلاس های آموزشی حضوری و غیر حضوری است که بنا به گفته خودش با گارانتی استرداد وجه در صورت عدم رضایت همراه است.  https://t.me/cryptolearningpersian

 

اینفلوئنسر یا تحلیلگر ارز دیجیتال چیست؟ 

اینفلوئنسرهای ارز دیجیتال متخصصان یا افراد مشهوری هستند که مخاطبان رسانه‌های اجتماعی را به خود جذب می‌کنند. تحلیلگران محبوب ارز دیجیتال با ایجاد صفحه‌های اجتماعی و ارائه برخی نکات یا اخبار به مخاطبان، دنبال کنندگان وفاداری برای خود ایجاد کرده‌اند. دنبال کنندگانی که غالبا آنچه این تحلیلگران اعلام می‌کنند را در معاملات خود تاثیر می‌دهند. دنبال کردن اینفلوئنسرهای ارزهای دیجیتال می‌تواند به افراد کمک کند تا در مورد یک موضوع مالی پیچیده که اطلاعات و اخبار بسیاری در خصوص آن انتشار پیدا می‌کند، اطلاعات مختصر و مفید را کسب کنند. 

اگر با درک عمیق مسائل مربوط به امور مالی، به خصوص مفاهیم بازار کریپتوکارنسی مشکل دارید، می‌توانید از ابتدا به دنبال بهترین تحلیلگران ارز دیجیتال در فضای رسانه‌های اجتماعی باشید. با دنبال کردن روش این افراد می‌توانید پس انداز و سرمایه خود را چند برابر کنید. اما دقت داشته باشید که این به معنی این نیست که بدون هیچ نوع دانشی از بازار تنها دنباله‌رو تحلیلگران باشید.  ذات بازار ارز دیجیتال مانند تمام بازارهای مالی غیر قابل پیش بینی است. به همین دلیل حتی نظر و روش بهترین تحلیلگر ارز دیجیتال نیز می‌تواند نتیجه نادرست داشته باشد. 

اینفلوئنسرهای کریپتوکارنسی نیز در قبال در اختیار گذاشتن اطلاعات تحلیلی و نظرات کارشناسانه خود از راه‌های مختلف کسب درآمد می‌کنند. برای مثال تبلیغ در صفحات اجتماعی و یا حتی فروش محصولات آموزشی می‌تواند راهی برای کسب درآمد این افراد علاوه بر ترید ارز دیجیتال باشد. موفقیت کلی یک اینفلوئنسر ارز دیجیتال غالبا با سابقه کاری موفق و اندازه مخاطبان او سنجیده می‌شود.

 

چه کسانی ارزش دنبال کردن دارند؟

بازار ارز دیجیتال بسیار گسترده است. صدها ارز رمزنگاری شده به صورت 24 ساعته در این بازار خرید و فروش می‌شوند. بنابراین یافتن ارز دیجیتال مناسب برای خرید و فروش نیاز به تلاش بسیار برای کشف اطلاعات درست و قابل اعتماد دارد. به خصوص که ذات گمنامی این فضا امکان کلاهبرداری و سرقت را بیش از پیش کرده است. بنابراین اگر قصد کسب اطلاعات از طریق فالو کردن اینفلوئنسرهای ارز دیجیتال را دارید، مهم است که افراد مناسب را دنبال کنید تا اطلاعات درست به دست آورید. در این متن تعدادی از اینفلوئنسرهای قابل اعتماد ارزهای دیجیتال را معرفی کردیم که ارزش دنبال کردن را دارند. 

اگر فرصت کسب اطلاعات و مطالعه اخبار موجود بازار را ندارید، دنبال کردن این افراد می‌تواند برایتان ارزشمند باشد. در نظر داشته باشید که در نهایت با تمام مزایا، این افراد نمی‌توانند مانند یک مشاور مالی مورد اعتماد باشند. اینفلوئنسرها منبعی در دسترس برای اخبار و اطلاعات مربوط به دنیای ارز رمزنگاری هستند. اما توصیه‌ می‌شود که از اطلاعات این افراد در کنار تحلیل خود استفاده کنید تا بهترین نتیجه را کسب کنید.

 

چگونه می توان به یک بلاگر کریپتوکارنسی تبدیل شد؟

فردی که قصد دارد به یک بلاگر یا تحلیلگر کریپتوکارنسی تبدیل شود، باید پیش از هر چیز در تحلیل ارز دیجیتال مهارت بسیار بالایی داشته باشد. پس از آن به دلیل این که فضای کار برای تبدیل شدن به اینفلوئنسر فضای آنلاین است، فرد باید توانایی بالایی برای کار با شبکه‌های اجتماعی داشته باشد. او باید به صورت مداوم از اخبار بازار و اطلاعات منتشر شده در خصوص رمز ارزها با خبر باشد تا بتواند علاوه بر تحلیل این اخبار اطلاعات را به سرعت به مخاطبان خود انتقال دهد. برای تبدیل شدن به یک اینفلوئنسر، باید به طور کامل سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای دیجیتال را درک کنید. پس از آن می‌توانید یک پلتفرم رسانه اجتماعی مانند: اینستاگرام، تلگرام، یوتیوب، تیک تاک، توییتر و ... را انتخاب کنید تا بتوانید تحلیل منحصر به فرد یا به عبارتی صدای خود را به گوش دنبال‌کنندگان خود برسانید.

 

آیا تحلیلگران ارز دیجیتال قانونی هستند؟

بسیاری از اینفلوئنسرهای کریپتوکارنسی صرفا اطلاعات موجود را به شما انتقال می‌دهند. اما برخی دیگر با استفاده از آن اطلاعات روندها را پیش بینی می‌کنند. این افراد افکار خود را بر اساس دیده‌ها و شنیده‌ها با علم تحلیل ترکیب می‌کنند و در نهایت آن را به اشتراک می‌گذارند. برای اطلاع از مشروعیت این افراد شما باید به عنوان یک دنبال کننده قبل از انتخاب سوابق آن‌ها را بررسی کنید. هیچ وقت چشم بسته از این افراد تبعیت نکنید. به یاد داشته باشید که فضای ارزهای دیجیتال بسیار نوسانی بوده و به همین دلیل امکان اشتباه از آب درآمدن نتیجه تحلیل حتی برای بهترین تحلیلگران ارز دیجیتال نیز وجود دارد.

 

آیا اشتراک گذاری تحلیل در شبکه‌های اجتماعی قانونی است؟

شما می‌توانید نظرات خود را در مورد ارز دیجیتال از طریق رسانه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید. با این حال دقت داشته باشید که باید از نظرات و تحلیل‌های خود اطمینان زیادی داشته باشید. افرادی که به عنوان فالوور تحلیلگری را دنبال می‌کنند، معمولا اهمیت زیادی برای نظرات او قائل هستند. به همین دلیل باید نظرات به صورت کارشناسانه عنوان شده و تا جای ممکن قصد بر خراب کردن یا ارزش دادن بی دلیل به ارز دیجیتال خاصی وجود نداشته باشد.

 

سخن پایانی

بسیاری از علاقه‌مندان به بازار ارز دیجیتال سطح دانش و اطلاعات کمی دارند. برخی از این افراد زمان یا دانش کافی برای تحلیل اطلاعات و اخبار این حوزه ندارند. فعالیت بدون توجه به اخبار می‌تواند سبب نابودی سرمایه شود. اینفلوئنسرهای ارز دیجیتال منبعی در دسترس برای اخبار و اطلاعات مربوط به رمزنگاری هستند. در این متن بهترین تحلیلگران ارز دیجیتال را به شما معرفی کردیم. اما توصیه‌ می‌شود که از نظرات و تحلیل‌های این افراد تنها در کنار تحلیل شخصی خود استفاده کنید تا بهترین نتیجه را کسب کنید.

سوالات متداول

  • آیا تحلیلگران ارز دیجیتال قابل اعتماد هستند؟

    برای اطلاع از قابل اعتماد بودن این افراد شما باید به عنوان یک دنبال کننده قبل از انتخاب سوابق آن‌ها را بررسی کنید. به یاد داشته باشید که فضای ارزهای دیجیتال بسیار پرریسک بوده و به همین دلیل امکان اشتباه برای بهترین تحلیلگران ارز دیجیتال نیز وجود دارد. بنابراین هیچ گاه چشم بسته این افراد را دنبال نکنید.

  • دنبال کردن اینفلوئنسر ارز دیجیتال چه مزیتی دارد؟

    دنبال کردن اینفلوئنسرهای ارزهای دیجیتال ممکن است به شما کمک کند تا در مورد یک ارز دیجیتال اطلاعات به روز داشته باشید. اینفلوئنسرها منبعی عالی برای کسب اطلاعات و یا حتی مشاهده تحلیل کارشناسانه در خصوص رمز ارزها هستند.

  • بهترین تحلیلگر ارز دیجیتال کیست؟

    برای انتخاب بهترین تحلیلگر ارز دیجیتال باید ابتدا سوابق او را به دقت بررسی کنید. تخصص و تجربه در انتخاب تاثیر زیادی دارد. در متن مقاله می توانید لیستی از بهترین تحلیلگران ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

نویسنده: زهرا هادی زاده
01 فروردین 1402
آخرین بروزرسانی: مجید عزیززاده
1 سال پیش