بهترین کانال سیگنال و تحلیل ارز دیجیتال در تلگرام

بروزرسانی در29 اردیبهشت 1403
بهترین کانال سیگنال و تحلیل ارز دیجیتال در تلگرام
تعداد گروه‌هایی که حقیقتا ارزش عضوشدن و دنبال کردن را دارند بسیار محدود باشد. در این متن قصد داریم تا به معرفی بهترین کانال ها و گروه های تلگرامی ارز دیجیتال بپردازیم. برای دستیابی به بهترین کانال ارز دیجیتال تا پایان متن همراه ما باشید.

با افزایش تعداد علاقه‌مندان بازار ارزهای دیجیتال، فعالیت در زمینه این بازار مالی نیز در شبکه‌های اجتماعی پررنگ‌تر شده است. برخی از این کانال‌ها صرفا آموزشی بوده و برخی دیگر به معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری (سیگنال یا تحلیلی) در این فضا می‌پردازند. شبکه اجتماعی تلگرام یکی از فضاهای محبوب درج اطلاعات و اخبار مربوط به حوزه ارزهای دیجیتال است. تعداد کانال‌های تلگرامی ارز دیجیتال موجود بسیار زیاد است. اما شاید تعداد گروه‌هایی که حقیقتا ارزش عضوشدن و دنبال کردن را دارند بسیار محدود باشد. در این متن قصد داریم تا به معرفی بهترین کانال ها و گروه های تلگرامی ارز دیجیتال بپردازیم. برای دستیابی به بهترین کانال ارز دیجیتال تا پایان متن همراه ما باشید.

 

کانال  تلگرامی سیگنال

کانال تلگرامی بازار آموزان این کانال تلگرامی در حوزه بازار های مالی با تاکید بر تحلیل تکنیکال فعالیت می کند. حضور در بازار های مالی از سال 2018 و تجربه بالای مدیران کانال در حوزه کریپتوکارنسی باعث تمایز این کانال از بقیه شده است. این کانال تحلیل ها و سیگنال های رایگانی در اختیار شما میزارند که براساس پرایس اکشن کلاسیک سبک البروکس تهیه شده و خدمات زیادی را به صورت رایگان تحویل می دهند. مدیر این کانال نویسنده یک جلد کتاب در حوزه بازارهای مالی است و سابقه تدریس کلاس های حضوری را هم دارد. برای مشاهده این کانال از این لینک استفاده کنید:

آدرس کانال تلگرامی Bazar Amoozan : 

https://t.me/cryptolearningpersian

 

کانال تلگرامی cryptoshenas

کانال کریپتوشناس یکی از کانال‌های محبوب تلگرامی در حوزه ارزهای دیجیتال است. این کانال به دنبال تجزیه و تحلیل فرصت‌های سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای دیجیتال بوده و به همین دلیل مخاطبان زیادی دارد. تعداد اعضای کانال تلگرام cryptoshenas در حدود 12040 نفر بوده و زبان مکاتبات آن فارسی و انگلیسی است.

آدرس کانال تلگرامی cryptoshenas :

https://t.me/cryptoshenasi

 

کانال تلگرامی Fundamental

 

فاندامنتال به دنبال درج اخبار و نمودارهای لحظه‌ای در کنار مسائل بنیادی و فاندامنتال رمز ارزها است. علاوه بر این برخی از فرصت‌های سرمایه‌گذاری ارزهای دیجیتال در فاندامنتال درج می‌شود. بنا بر ادعای این مجموعه فعالیت در آن کاملا رایگان بوده و فرصتی عالی برای کسب درآمد دلاری است. تعداد اعضای کانال تلگرامی فاندامنتال در حدود 8471 نفر و زبان مکاتبات آن فارسی است.

آدرس کانال تلگرامی Fundamental :

https://t.me/Fundamental2020

 

کانال تلگرامی CryptoQuant 

 

کریپتوکوانت جامع‌ترین داده‌های جمع‌آوری‌شده از بلاک چین و صرافی‌های اصلی ارزهای دیجیتال را ارائه می‌کند. طبق ادعای این مجموعه بیش از 1 میلیون معامله‌گر در سراسر جهان از داده‌های این مجموعه استفاده می‌کنند. فعالیت اصلی این مجموعه به زبان انگلیسی است. با این وجود کریپتوکوانت امکان استفاده از تحلیل داده‌ها‌ را به زبان فارسی  برای کاربران ایرانی، ‏تاجیکستانی و ‏افغانستانی فراهم کرده است. کانال تلگرامی فارسی زبان CryptoQuant در حدود 11077 نفر عضو دارد.

آدرس کانال تلگرامی CryptoQuant :

https://t.me/cryptoquant_fa

 

کانال تلگرامی cryptonews 

این کانال تلگرامی یکی از پرمخاطبترین کانال‌های تلگرامی در حوزه ارزهای دیجیتال است. محور فعالیت کریپتونیوز در زمینه درج اخبار لحظه‌ای بازار ارز دیجیتال است. البته در درج این اخبار سعی بر کوتاه کردن اخبار و بیان خلاصه مختصر و مفید بوده است. طبق ادعای این مجموعه جدیدترین چشم‌انداز از بازار کریپتوکارنسی را می‌توانید در کانال تلگرام مجموعه مشاهده کنید. تعداد اعضای حال حاضر این کانال در حدود 49850 نفر بوده و اخبار و اطلاعات درج شده در آن به زبان انگلیسی به تحریر درآمده است.

آدرس کانال تلگرامی cryptonews :

https://t.me/crypto_news

 

چرا کانال تلگرامی ارز دیجیتال محبوب است؟

جامعه ارز دیجیتال شاید برخلاف دیگر بازارهای مالی وابستگی کمتری به گوگل داشته باشد. به لطف تلگرام که هدف خود را بر حفظ حریم خصوصی و امنیت کاربران معطوف داشته است، میلیون‌ها نفر در سراسر جهان از این شبکه اجتماعی استفاده می‌کنند. فضای نامحدود، قابلیت گفتگوهای گروهی و شخصی، امکان مکالمه صوتی، کانال‌ها، تبلیغات کم و ... در کنار رایگان بودن استفاده از آن محبوبیت این شبکه اجتماعی را بسیار زیاد می‌کند. در کنار این مزایا فضای امن تبادل اطلاعات باعث شده تا بخش زیادی از ترافیک مربوط به این حوزه را اشغال کند.

گروه‌های مختلفی از توسعه‌دهندگان تا کارآفرینان و معامله‌کنندگان به دنبال فعالیت در این فضا هستند. با توجه به این که تلگرام یکی از شبکه‌های اجتماعی محبوب ما ایرانیان است، بسیاری از توسعه‌دهندگان و مجموعه‌های زبان اصلی مرتبط با این حوزه به دنبال ایجاد کانال فارسی زبان ارز دیجیتال و یا ترجمه اطلاعات و اخبار خود به زبان فارسی هستند.

 

آیا دنبال کردن کانال تلگرامی ارز دیجیتال خطرناک است؟

کاملا مشهود است که تقاضای زیادی برای یادگیری و فعالیت در بازار کریپتوکارنسی وجود دارد. با این وجود تمام افراد زمان کافی یا شرایط مناسب برای یادگیری و رصد بازار را ندارند. به همین دلیل برخی از افراد به دنبال یافتن بهترین کانال تلگرامی ارز دیجیتال هستند. البته برخی به دنبال کسب آموزش و برخی دیگر به دنبال اخبار و اطلاعات لحظه‌ای ارز دیجیتال هستند. در این بین برخی نیز به دنبال دریافت سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال هستند. اما این فضا بسیار بزرگ بوده و به خصوص به دلیل ذات گمنامی آن امکان تقلب و کلاهبرداری در آن بسیار زیاد است.

تعداد کانال های تلگرام ارز دیجیتال بسیار زیاد است. اما به جرات می‌توان گفت که کانال‌های مفید و با ارزش بسیار کم هستند. بنابراین بسیار اهمیت دارد که قبل از دنبال کردن کانال تلگرامی خاصی از صداقت و درستی آن اطمینان حاصل کنید. برخی از کانال های تلگرام از آموزش و برخی دیگر از راه سیگنال فروشی ارز دیجیتال کسب درآمد می‌کنند. پس قبل از دریافت خدمات باید بررسی کنید که مجموعه چه نوع اطلاعاتی را در ازای دریافت چقدر هزینه در اختیارتان قرار داده و حتی از در ازای خدمات رایگان چه هدفی دارد.

 

سخن پایانی

جامعه ارز دیجیتال با توجه به فضای گسترده و گمنام خود به دنبال فعالیت در شبکه‌های اجتماعی است که امنیت و حریم خصوصی را جدی بگیرند. تلگرام یکی از فضاهای محبوب علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال است. در این متن ما بهترین کانال های تلگرامی ارز دیجیتال را به شما معرفی کردیم. دقت داشته باشید که تمامی اطلاعات ما جنبه آگاه‌سازی و آموزشی دارد. در صورت سرمایه‌گذاری نادرست مسئولیت عواقب احتمالی بر عهده سرمایه‌گذار است. بنابراین نیاز است تا پس از انتخاب بررسی شخصی انجام دهید و بهترین مجموعه را برای خود انتخاب کنید.

سوالات متداول

تعداد کانال های فعال در زمینه ارزهای دیجیتال بسیار زیاد است. هر کدام از این کانال ها با توجه به زمینه فعالیت خود مخاطبان خاصی دارند. در متن مقاله می توانید بهترین کانال ارز دیجیتال را مشاهده کنید.
بازار کریپتوکارنسی مخاطبان بسیاری از سراسر جهان دارد. بنابراین امکان کلاهبرداری و تقلب در آن زیاد است. خرید سیگنال ارز دیجیتال با توجه به این که برخی از افراد به دنبال محبوب ساختن بی دلیل یک رمز ارز و جمع کردن مبالغ حاصل از فروش آن به افراد هستند، کار درستی به نظر نمی‌رسد. اکثر این افراد پس از برداشت مبالغ ارتباط خود را با شما قطع می‌کنند. بنابراین برای استفاده از این دسته از کانال ها باید بسیار محتاط باشید. پیشنهاد ما این است که با کمی تلاش به یادگیری تحلیل و فنون معامله گری بپردازید.
امروزه به دلیل محبوبیت پیام رسان تلگرام در بین کاربران ایرانی بازار رمز ارز، اکثر مجموعه های زبان اصلی نیز به دنبال ایجاد کانال فارسی زبان برای مخاطبان فارسی زبان هستند. برای پیدا کردن کانال تلگرام فارسی ارز دیجیتال می توانید به متن مقاله مراجعه کنید.
نظارت دات کام
پلتفرم مقایسه و بررسی نهادهای مالی
کلیه حقوق این سایت متعلق به آسیا سرمایه هوشیار (nezarat) می‌باشد.