معرفی صرافی های جایزه دار و روش دریافت ارز رایگان

بروزرسانی در16 خرداد 1403
معرفی صرافی های جایزه دار و روش دریافت ارز رایگان
در این مقاله، به معرفی صرافی‌های ارز دیجیتال که به کاربران خود جوایز و پاداش‌های مختلفی ارائه می‌دهند، می‌پردازیم. این جوایز می‌توانند شامل ارز دیجیتال رایگان، تخفیف در کارمزد معاملات، و مزایای دیگر باشند.

اگر به دنبال دریافت ارز دیجیتال رایگان با ثبت نام هستید بایستی پیشنهادات شگفت انگیز پلتفرم‌های مختلف را بررسی کنید. برخی از آنها تنها به ازای ثبت نام و انجام چند کار ساده بیت کوین یا سکه‌های دیگر را به شما هدیه می‌دهند. امروز قصد داریم در مورد صرافی ارز دیجیتال با جایزه با شما صحبت کنیم. هدف ما معرفی صرافی‌هایی است که با ثبت نام جایزه می‌دهند.

لازم به ذکر است!

جایزه‌های ثبت نام در صرافی‌های ارز دیجیتال یکسان نیست. برخی از آنها پاداش بیشتری نسبت به دیگران ارائه می‌دهند، در حالی که برخی فقط تکنیک‌های بازاریابی هستند و واقعیت ندارند. در کل هرچه شهرت صرافی بیشتر باشد، احتمال اینکه پیشنهاد بهتری ارائه دهد و پیشنهاد آن واقعی باشد بالاتر است.

 

آیا دریافت ارز دیجیتال رایگان واقعی است؟

بله، با برخی اقدامات ساده می‌توان رمز ارز رایگان دریافت کرد. از جمله این اقدامات می‌توان به واریز پول، تجارت ارز دیجیتال، دعوت از دوستان و... اشاره کرد. جوایز صرافی‌های مختلف، متفاوت است. اما هر یک از آنها مقادیر ثابتی از ارزهای دیجیتال مانند بیت ‌کوین یا اتریوم یا درصدی از هزینه‌ها را در قالب توکن بومی پلتفرم ارائه می‌دهند. 

4 صرافی ارز دیجیتال با جایزه : صرافی‌های ارز دیجیتال جایزه دار

تعداد زیادی از صرافی‌ها، جایزه‌ دار هستند. برخی از این‌ها به محض ثبت نام، مقداری ارز دیجیتال به شما هدیه می‌دهند. هنگام انتخاب صرافی برای دریافت پاداش، شهرت صرافی را در نظر بگیرید، شرایط و ضوابط را بررسی کنید، به دنبال انواع ارزهای دیجیتال ارائه شده باشید و اقدامات امنیتی قوی را در اولویت قرار دهید. در ادامه با 4 صرافی که ارز دیجیتال رایگان هدیه می‌دهند آشنا می‌شوید:

1. صرافی MEXC

پلتفرم جهانی MEXC از شهرت خوبی در بازار کریپتو برخوردار است. اگر می‌خواهید مقداری پول اضافی به عنوان پاداش ثبت نام دریافت کنید، می‌توانید چند کار ساده را در این پلتفرم انجام دهید و تا 1000 USDT پاداش دریافت کنید. سپس می‌توانید از پاداش این صرافی ارز دیجیتال با جایزه، برای پرداخت هزینه‌ها استفاده نمایید. البته این جایزه که با عنوان بونوس شناخته می‌شود فقط 15 روز اعتبار دارد و نمی‌توانید آن را برداشت کنید. صرافی‌ MEXC یک رویداد آتی برای مبتدیان نیز دارد. شما فقط باید به سوالات یک مسابقه پاسخ دهید و حداقل 10 USDT برای فعالیت در بخش معاملات آتی به دست آورید. جوایز شامل یک جایزه USDT 5، یک کوپن تخفیف 10٪ کارمزد و یک شانس شرکت در قرعه کشی است.

همچنین می‌توانید به برنامه ارجاع یا برنامه وابسته آن بپیوندید. در این برنامه می‌توانید پیوند ارجاع خود را به اشتراک بگذارید و از دوستانتان دعوت کنید تا به MEXC بپیوندند. به ازای انجام این کار، شما و دوستانتان تخفیف‌های بزرگی برای کارمزد معاملات دریافت می‌کنید. همچنین مزایای دیگری مانند airdrops، فعالیت‌های انحصاری و غیره دریافت خواهید کرد.

2. کوین بیس coinbase

این صرافی مشهور به ازای ثبت نام و احراز هویت، 10 دلار بیت کوین به شما هدیه می‌دهد. همچنین، با شرکت در دوره‌های آموزشی کوین بیس، می‌توانید تا 50 دلار ارز دیجیتال دیگر به عنوان جایزه دریافت کنید.
علاوه بر این، کوین بیس برنامه‌ای برای معرفی دوستان دارد که به شما امکان می‌دهد با دعوت از دوستان خود به پلتفرم، تا 10 درصد از کارمزد معاملات آنها را به عنوان کمیسیون دریافت کنید.

3. اوکی اکس OKEx

این صرافی به ازای ثبت نام و معامله، 10 دلار USDT (تتر) به شما هدیه می‌دهد. اوکی اکس نیز مانند بایننس، برنامه‌ای برای معرفی دوستان دارد که به شما امکان می‌دهد تا از کارمزد معاملات افراد دعوت شده، کمیسیون دریافت کنید. علاوه بر این، اوکی اکس تخفیف‌های دوره‌ای برای معاملات ارائه می‌دهد که می‌تواند به شما در صرفه‌جویی در هزینه‌ها کمک کند.

4. یوبیتکس

این صرافی ایرانی به ازای ثبت نام و احراز هویت، 500 هزار تومان رمز ریال به کاربران جدید هدیه می دهد. یوبیتکس همچنین، تخفیف های مختلفی را برای معاملات ارائه می دهد که می توانید با استفاده از آنها در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

انواع صرافی‌های ارز دیجیتال که جایزه می دهند 

 Bybit تا 5020 USDT به ازای ثبت نام، سپرده گذاری و تجارت دارایی‌های رمزنگاری شده کوپن جایزه می‌دهد. از دیگر اقداماتی که مشمول دریافت جایزه در Bybit می‌شود واریز اولین سپرده، استفاده از ویژگی take profit/stop loss و معامله قراردادهای دائمی است. شما می‌توانید از این کوپن‌ها برای کاهش کارمزد و ضرر در معاملات خود استفاده کنید.

Bitget در ازای انجام کارهایی مانند واریز اولین سپرده، انجام اولین معامله، دعوت از دوستان و تایید هویت به شما پاداش می‌دهد. شما می‌توانید پاداش های خود را با USDT یا سایر جوایز مبادله کنید. از دیگر اقداماتی که در Bitget مشمول دریافت جایزه می‌شود می‌توان به ثبت نام در یک دوره خاص، استفاده از معاملات کپی و دعوت از سه دوست با استفاده از برنامه ارجاع صرافی نام برد. پاداش‌ها در Bitget تا سقف ۵۰۰ USDT است.

OKX یک نمونه دیگر از صرافی ارز دیجیتال با جایزه است که با معامله، استخراج، دریافت وام و سهامداری در آن می‌توان پاداش دریافت کرد. تنها کافی است در این صرافی ثبت نام کنید و هویت خود را تایید نمایید تا یک جعبه شانس دریافت کنید و تا 10000 دلار برنده شوید. 

همچنین، با خرید ارز دیجیتال به ارزش 20 دلار یا بیشتر در اولین سفارش خود در عرض 30 روز، یک جایزه 2 دلاری در قالب بیت کوین دریافت می‌کنید. علاوه بر این، می‌توانید با انجام برخی کارهای ساده مانند انجام یک معامله آزمایشی، پیوستن به یک محصول Earn یا معامله هر مقدار ارز دیجیتال، مقداری ساتوشی رایگان دریافت کنید.

OKX یک برنامه ارجاع نیز دارد. بدین ترتیب می‌توانید دوستان خود را به OKX دعوت کنید و به ازای هر کسی که ارز دیجیتال می‌خرد یا سپرده واریز می‌کند، ۱۵ دلار جایزه بگیرید. از طرفی شما می‌توانید تا 40 درصد از کارمزد معاملاتی آنها را به عنوان کمیسیون به دست آورید.

صرافی ارز دیجیتال با جایزه : آیا ارز دیجیتال هدیه قابل برداشت است؟

معمولا صرافی‌ها اجازه برداشت ارزهای دیجیتال رایگان را نمی‌دهند. اما می‌توان از آنها برای پرداخت هزینه‌ها در حین معامله در صرافی استفاده کرد. برخی از صرافی‌ها نیز فقط تا زمانی که تعداد ارزهای دیجیتال کاربر به تعداد مشخصی می‌رسد اجازه برداشت نمی‌دهند. اما پس از آن می‌توان عملیات برداشت را به راحتی انجام داد و تمام رمز ارزها (حتی ارزهای دیجیتال هدیه) را به کیف پول مورد نظر انتقال داد. در کل ممکن است برای دریافت پاداش، نیاز به انجام معامله، سهام داری یا نگه داشتن مقدار معینی از رمز ارز در صرافی را داشته باشید.

راه‌های دریافت رمز ارز از صرافی

راه های مختلفی برای دریافت ارز دیجیتال جایزه و رایگان از صرافی ها وجود دارد. در این بخش از مقاله، به راه‌های دیگر دریافت رمز ارز از صرافی اشاره می‌شود.

در مورد کریپتو بیاموزید و ارز دیجیتال رایگان کسب کنید

این روش دریافت پاداش از صرافی ارز دیجیتال با جایزه، برای علاقه‌مندان به دنیای کریپتو مناسب است. ایشان افرادی هستند که مایلند با محتواهای آموزشی مانند ویدیوها یا مقالاتی در مورد ارزهای دیجیتال جدید آشنا شوند. از طرفی می‌توانند با تکمیل آزمون‌ها یا انجام کارهای ساده توکن‌های رایگان کسب کنند.

صرافی‌های پیشرو در این زمینه Coinbase و Binance هستند که به کاربران این شانس را می‌دهند که از طریق یادگیری، رمز ارزهای رایگان کسب کنند. بدین منظور کاربران باید یک حساب در صرافی باز کنند و مراحل احراز هویت (KYC) را انجام دهند. سپس می‌توانند با تماشای فیلم‌های یوتیوب، ارز دیجیتال کسب کنند. 

بازی برای کسب درآمد

برخی پلتفرم‌ها از روش بازی برای کسب درآمد (P2E) استفاده می‌کنند. بدین ترتیب هیجان بازی با انگیزه‌های مالی موجود در دنیای کریپتو ترکیب می‌شود. در این روش، بازیکنان پاداش‌ خود را در قالب انواع سکه‌ها و توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) دریافت می‌کنند.

این بازی‌ها با بهره‌گیری از فناوری بلاک چین، به بازیکنان اجازه می‌دهند تا رمز ارزهای رایگان را برنده شوند. همچنین بازیکنان می‌توانند آیتم‌های دیجیتالی منحصربه‌فردی مانند شخصیت‌ها یا زمین‌ها را به‌عنوان دارایی‌های ارزشمند به دست آورند. از این دارایی‌ها می‌توان برای پیشرفت در بازی استفاده کرد یا آنها را در بازارهای خارجی معامله کرده و سود به دست آورد. با اینکه برای به دست آوردن این دارایی‌های درون بازی، به سرمایه گذاری اولیه نیاز است، اما پاداش‌هایی که بازیکنان در حین بازی کسب می‌کنند قابل توجه است.

صرافی ارز دیجیتال با جایزه: کد معرف

بسیاری از صرافی‌های ارز دیجیتال، به کاربران فعلی برای جذب کاربران جدید از طریق برنامه‌های ارجاع پاداش می‌دهند. دو نمونه از این صرافی‌ها Binance و Coinbase هستند. این دو صرافی ارز دیجیتال با جایزه، به مشتریان فعلی اجازه می‌دهند تا کاربران جدید را از طریق یک پیوند منحصر به فرد به صرافی معرفی کنند. در بایننس، معامله‌گران این فرصت را دارند که با ارجاع به صرافی و واریز بیش از 50 دلار، کوپن تخفیف 100 USDT برای پرداخت کارمزد معاملات دریافت کنند.

کوین بیس نیز برای هر ارجاعی که ثبت نام می‌کند و حداقل 100 دلار ارز دیجیتال خریداری می‌نماید، 10 دلار بیت کوین پاداش می‌دهد. پیوستن به این برنامه‌ها عموماً رایگان است، اگرچه برخی ممکن است پیش‌نیازهای خاصی داشته باشند. 

حساب‌های پس انداز کریپتو و دریافت ارز دیجیتال جایزه

حساب‌های پس‌انداز کریپتو راه دیگری برای افراد است تا تنها با نگهداشتن دارایی‌های دیجیتال خود در برنامه پاداش صرافی، سکه‌های کریپتو رایگان کسب کنند. قرار دادن رمز ارز در یک حساب پس‌انداز می‌تواند ارزش اساسی آن را در طول زمان به میزان قابل توجهی افزایش دهد. این حساب‌ها، امتیازات انحصاری مانند پاداش، جوایز ارجاع و دسترسی به ابزارهای پیچیده معاملاتی را نیز ارائه می‌کنند.

شرایط استفاده از ارز دیجیتال های جایزه

شرایط استفاده از ارزهای دیجیتال جایزه بسته به پلتفرم یا برنامه‌ای که آن‌ها را ارائه می‌دهد، متفاوت است. مثلا ممکن است استفاده از آن محدودیت داشته باشد و تنها تعداد مشخصی را بتوانید برداشت کنید تعدادی را سپرده کنید یا ممکن است استفاده از ارزهای دیجیتال جایزه تاریخ داشته باشد و بعد از مدت مشخصی منقضی شوند. بنابراین باید دید شرایط استفاده برنامه‌ای که به شما جایزه داده به چه صورت است...

جمع‌بندی و نکات مهمی که باید درباره جایزه صرافی ها بدانید!

قبل از ثبت نام در هر صرافی، شرایط و ضوابط مربوط به جوایز را به دقت مطالعه کنید. از تاریخ انقضا و محدودیت‌های مربوط به جوایز آگاه باشید. فقط در صرافی های معتبر و دارای مجوز ثبت نام کنید. قبل از سرمایه گذاری در هر ارز دیجیتالی، تحقیقات خود را انجام دهید.

استفاده از صرافی‌های ارز دیجیتال برای کسب درآمد رمزارز رایگان می‌تواند راهی عالی برای شروع باشد. با این حال، به یاد داشته باشید که معاملات ارزهای دیجیتال با ریسک همراه است و هرگز نباید بیشتر از مقداری که می‌توانید از دست دادن آن را تحمل کنید، سرمایه گذاری کنید.

علاوه بر صرافی‌های ذکر شده در این مقاله، صرافی‌های دیگری نیز وجود دارند که ممکن است جوایز و پاداش‌های مختلفی را به کاربران خود ارائه دهند. 

سوالات متداول

به صرافی ‌که انتخاب می‌کنید بستگی دارد. جایزه صرافی‌ها معمولا به ‌صورت کوپن، تخفیف یا توکن‌های بومی است.
صرافی‌های زیادی وجود دارند که ارز دیجیتال رایگان ارائه می‌دهند اما ممکن است شرایط و محدودیت‌های متفاوتی داشته باشند.
Coinbase و Nexo پاداش خود را در قالب بیت کوین ارائه می‌دهند. کوین بیس 5 دلار و Nexo 25 دلار بیت کوین برای ثبت نام با پیوند ارجاع جایزه می‌دهد.
نظارت دات کام
پلتفرم مقایسه و بررسی نهادهای مالی
کلیه حقوق این سایت متعلق به آسیا سرمایه هوشیار (nezarat) می‌باشد.