تحلیل و پیش بینی آینده میم کوین MYRO

بروزرسانی در19 اردیبهشت 1403
تحلیل و پیش بینی آینده میم کوین MYRO
ارز دیجیتال مایرو یک میم کوین جاه طلبانه است که همانند سایر میم کوین ها قصد دارد بدون هیچ پروژه و دلیل خاصی به رتبه های بالاتر برسد. این میم کوین بر بستر شبکه سولانا عرضه شده و فعالیت میکند که نشان میدهد سولانا از طریق ایجاد میم کوین ها، تصمیم به گسترش اکوسیستم خود دارد. مایرو مدعیست که باید در دسترس عموم باشد و همه کاربران بتوانند به راحتی حتی با کمتر از 1 دلار آن را خریداری کنند. این میم کوین در زمان نگارش این مطلب با ارزش بازار 159 میلیون دلار، ارزش معاملات 27 میلیون دلار و در جایگاه 323 در زمان نگارش این مقاله، قرار دارد که با 65 جفت ارز در صرافی های مختلف از جمله بینگ ایکس، کوکوین، هوبی، مکسی و کریپتو دات کام معامله میشود. نام این قابلیت را نمیتوان پروژه یا هدف گذاشت؛ بلکه باید گفت بیشتر ساختار این میم کوین به این شکل است. به طور مثال: ارز دیجیتال سیف مون با ساختار توکن سوزی خودکار و سیستم پاداش دهی به هولدر ایجاد شده بود که منجر به انفجار قیمت شد و چند صد هزار درصد رشد را به ثبت رساند.

تحلیل تکنیکال ارز مایرو در کوتاه مدت

قیمت ارز مایرو در کوتاه مدت ترند لاین نزولی خود را شکسته و از ابر کومو نیز خارج شده است که با حفظ حمایت استاتیک 0.12 دلار میتواند تا اهداف 0.2، 0.27 و 0.37 دلار رشد کند. البته باید خاطر نشان کرد که حمایت 0.12 دلار نباید از دست برود وگرنه ریزش بیشتری را از قیمت این میم کوین شاهد خواهیم بود.
تحلیل کوتاه مدت مایرو

تحلیل تکنیکال ارز مایرو در بلند مدت

قیمت ارز مایرو اواخر سال 2023 همزمان با رشد بازار توانست بازدهی خیلی خوبی را نصیب سرمایه گذاران کند و به میزان 2540 درصد رشد داشته باشد که رقم خوبی به حساب می آید. پس از ایجاد یک سقف در محدوده 0.42 دلار شروع به افت کرد و با 70 درصد سقوط به محدوده 0.13 دلار رسید که از همان کف مجددا 30 درصد رشد کرده است. در حال حاضر بهترین حمایت این ارز همان 0.12 دلاریست که گفته شد و با حفظ آن میتواند اهداف بالاتری را تاچ کند و برای بلند مدت 0.2، 0.42 و 0.75 دلار در دسترس هستند؛ همچنین ما در بلند مدت برای بولران پیش رو به لحاظ تکنیکالی، اهداف 1.5 و 2 دلار را برای قیمت این میم کوین متصور هستیم.

پیش بینی آینده ارز myro

با توجه به احتمالی بودن تحلیل ها، هیچکس نمیتواند با قطعیت راجع به آینده یک پروژه یا شت کوین و میم کوین حتی با بهترین ویژگی ها و حامیان مالی صحبت کند؛ اما میتوان از مفروضات و برخی متریک های اساسی در پیش بینی آینده قیمت و موقعیت یک ارز داخل بازار کمک گرفت. مایرو با نماد MYRO یکی از میم کوین های دارای پتانسیل و همچنین اعتبار نسبت به سایر میم کوین های اکوسیستم سولانا است که با توجه به تکنیکال میتوان اهداف 1.5 و 2 دلار را بر اساس سطوح مشترک PRZ برای این رمزارز متصور بود. البته باید به این مورد توجه داشت که میم کوین تحت هر شرایطی یک میم کوین است و باید مدیریت سرمایه را در خرید آنها رعایت نمود تا متحمل زیان سنگین نشویم.

سوالات متداول

نظارت دات کام
پلتفرم مقایسه و بررسی نهادهای مالی
کلیه حقوق این سایت متعلق به آسیا سرمایه هوشیار (nezarat) می‌باشد.