روش های افزایش سکه یس کوین بدون کلیک

بروزرسانی در12 خرداد 1403
روش های افزایش سکه یس کوین بدون کلیک
در این مقاله روش هایی به شما معرفی میکنیم که استخراج یس کوین خود را بدون کلیک چند برابر کنید🔥, معرفی روش های دیگر ایردراپ یس کوین⚡

راه های افزایش سکه های یس کوین اصلی

برای شروع بازی یس کوین، کافی است به ربات تلگرام به آدرس Yescoin  بروید و بر روی آیکون «Start» کلیک کنید. سپس، سکه های مجازی که بر روی صفحه ظاهر می شوند را جارو نمائید. هرچه سرعت بیشتری در ضربه زدن بر روی صفحه نمایش گوشی داشته باشید، می توانید با سرعت دو چندان از یس کوین سکه دریافت نمائید. اما علاوه بر این، روش هایی برای افزایش یک یس کوین وجود دارند که نیاز به کلیک نداشته و زحمت کمتری دارند. در ادامه به معرفی روش های افزایش سکه یا همان استخراج یس کوین بدون کلیک خواهیم پرداخت.

روش های استخراج و افزایش سکه یس کوین بدون کلیک

البته راه های متفاوتی برای افزایش سکه یس کوین وجود دارد. چند روش ایتخراج یس کوین بدون کلیک عبارتند از:

  1. معامله گران می توانند با ارتقای بخش های مختلف بازی در قسمت Boost، تعداد توکن های یس کوین را با هر بار ضربه زدن ده برابر کنند.
  2. همچنین، بازیکنان می توانند با اشتراک گذاری و دعوت دوستان خود به بازی، 2 هزار سکه جدید به دست آورده و به ازای عضو شدن هر دوست جدید، در شبکه یس کوین، پاداش دریافت نمایند.
  3. در بخش “Earn” بازی با انجام کارهای ساده مانند دنبال کردن رسانه های اجتماعی یس کوین مانند توییتر، کانال تلگرام و...  سکه های بیشتری کسب کنید.

در نهایت با لیست شدن یس کوین، یک ارز دیجیتال رایگان به دست آورده اید که می توانید آن را با سایر ارزهای دیجیتال یا پول نقد معامله نمائید.

افزایش توان استخراج در یس کوین

معامله گران می توانند با استفاده از قابلیت های جدید بازی یس کوین، میزان استخراج خود را افزایش دهند. برای این کار کافی است با سکه هایی که از یس کوین استخراج کردید، برخی گزینه های موجود در بازی را بخرید و آن ها را فعال کنید. این گزینه ها عبارتند از:

  • مولتی ولیو (Multivalue): این گزینه می تواند توان استخراج را زیاد کند. هر بار که این گزینه فعال شود، می توانید با هر ضربه، 9 برابر بیشتر از قبل سکه دریافت نمائید.
  • کوین لیمیت (Coinlimit): این گزینه ظرفیت مخزن شما را افزایش می ‌دهد. با استفاده از این گزینه می توانید هر 4 ساعت یکبار سریعتر سکه استخراج نمائید.
  • فیل ریت (Fillrate): این قابلیت سرعت پر کردن مخزن شما را افزایش می ‌دهد. 
  • خرید سطح بالاتر در بازی:  با فعال کردن این گزینه 292 هزار یس کوین از شما کسر می شود اما می توانید 10 برابر سرعت استخراج خود را افزایش دهید.
  • پک استخراج کننده آفلاین: یک گزینه با عنوان خرید پک استخراج کننده آفلاین نیز وجود دارد که 500 هزار یس کوین قیمت دارد و با فعال کردن آن می توانید به صورت آفلاین و بدون نیاز به اینترنت سکه استخراج نمائید.
  • قفسه (Chest): در این بازی یک گزینه با نام قفسه (Chest) وجود دارد که با فعال کردن آن، صندوقی پر از سکه نشان داده می شود و با هر بار ضربه زدن بر روی صندوق، سکه هایی از داخل آن بیرون ریخته می‌شود و معامله گران فرصت محدودی برای جمع کردن سکه ها دارند. 
  • بازیافت کامل (Full Recover): گزینه بازیافت کامل (Full Recover)، مخزن استخراج شما را پر می‌کند و شما با کشیدن انگشتان تان روی صفحه نمایش می توانید دوباره استخراج را شروع کنید.

روش های استخراج آفلاین توکن یس کوین

برای استخراج آفلاین توکن یس، معامله گران می‌توانند دوستان خود را با لینک دعوت و یا از طریق ارسال کد اسرار (Secret code) به این بازی دعوت کنند. یس کوین به ازای دعوت هر شخص به بازی بیش از ۱۰۰ هزار توکن به بازیکنان پاداش می دهد.

برای دریافت پاداش، یس کوین سطح بازیکنان را ارتقا می دهد و از سطح نقره ای شروع شده و در نهایت با تلاش و اشتراک گذاری فراوان به سطح الماس ارتقا پیدا خواهید کرد. در جدول زیر می توانید میزان توکن های دریافتی هر سطح را مشاهده نمائید:

تعداد سکه به کاربران پریمیوم

تعداد سکه به کاربران عادی

ارتقا سطح

350000

35000

میزان پاداش سطح نقره ای

750000

75000

میزان پاداش سطح طلایی

1500000

150000

میزان پاداش سطح پلاتین

30000000

300000

میزان پاداش سطح الماس

 

سوالات متداول

متاسفانه یس کوین دیگری نیز در تلگرام وجود دارد که تظاهر می‌کند بازی اصلی است. اما در واقع کلاهبردار است. نماد آن ها قابل شناسایی است, اما نات کوین اصلی معتبر است
نظارت دات کام
پلتفرم مقایسه و بررسی نهادهای مالی
کلیه حقوق این سایت متعلق به آسیا سرمایه هوشیار (nezarat) می‌باشد.