تحلیل و پیش بینی آینده ارز FLUX

بروزرسانی در23 اردیبهشت 1403
تحلیل و پیش بینی آینده ارز FLUX
ارز دیجیتال flux توکن بومی شبکه فلاکس نتورک (coin) است که جهت پرداخت درون شبکه ای و برای امورات مالی استفاده میشود که از طرفی دیگر، از سیستم پاداش دهی ماینینگ یا همان الگوریتم اثبات کار (pow) تبعیت میکند و به فول نودر های استخراج کننده پاداش میدهد.
جدای از مسئله نقدینگی و بازاری، ما ارز دیجیتال فلاکس را یکی از فعالین صنعت قدرتمند web3 میدانیم؛ گرچه کوچک تر از فایل کوین است اما برای خود پروژه هایی دارد که نمیتوان دست کم گرفت.
فلاکس در سال 2018 توسط گروهی از توسعه دهندگان مجرب و به منظور ارائه خدمات و زیرساخت های لازم برای اپلیکیشن (dapp) ها به صورت غیرمتمرکز و شفاف ساخته شد. اکوسیستم فلاکس 15 هزار گره دارد که یکی از بزرگ ترین جوامع و فول نودر ها را جهت ماین تشکیل میدهد و همچنین بسیار مقرون به صرفه نسبت به سرویس های ذخیره سازی ابری متمرکزی مثل AWS و google cloud میباشد.

تحلیل تکنیکال فلاکس FLUX

قیمت ارز دیجیتال فلاکس به دنبال رشد بازار در سال 2023 توانست با افزایش 410 درصدی از محدوده 0.3 به 1.5 دلار برسد که در نوع خود یکی از پربازده ترین آلت کوین های رتبه زیر 200 بازار محسوب میشود.
در حال حاضر قیمت بر روی حمایت 0.8 دلار قرار دارد که با حفظ آن میتواند تا اهداف 1.5، 3.5 و 10 دلار در بازه بلند مدت صعود کند؛ در غیر اینصورت، اگر حمایت 0.8 دلار از دست برود، حمایت معتبر 0.5 دلار در دسترس خواهد بود که بنظر میرسد قیمت قبل از پرتاب در زمان بولران، یکبار دیگر محدوده 0.5 دلار را لمس کند. قیمت در کوتاه مدت با شکست مقاومت 1 دلار میتواند به روند صعودی خود قوت بخشیده و به اولین هدف یعنی 1.5 دلار رسید.

تحلیل فاندامنتال فلاکس FLUX

همانطور که قبلا گفته شد، ارز دیجیتال فلاکس یک پروژه فعال در زمینه ارائه خدمات به صورت غیر متمرکز و هوشمند است که بر پایه فناوری حرکت میکند نه مالی و نقدینگی! پس باید آن را با هم گروهی های خود یعنی فایل کوین، اینترنت کامپیوتر و اتا نتورک مقایسه کرد که البته برخی پروژه های هوش مصنوعی هم هستند ولی در ذخیره ابری اطلاعات و زیرساخت های پروتکل های ارائه خدمات هوشمند به صورت مستقیم فعالیت نمیکنند.
از شاخه های اصلی فعالیت فلاکس میتوانیم به گاورننس، اسمارت کانترکت، هوش مصنوعی و از همه مهم تر قابلیت ذخیره سازی اطلاعات در فضای ابری و به صورت متمرکز اشاره کنیم که برخی شاخه ها مانند هوش مصنوعی، دپین، اوپن سورس، لایه دو و دائو از پروژه های فرعی این ارز دیجیتال هستند. به دلیل اینکه فلاکس با نقدینگی و حوزه دیفای سر و کار ندارد، صرفا باید حوزه خدمات هوشمند آن را مورد بررسی قرار داد.
پروژه با 108 هزار هسته CPU، به میزان 288 ترابایت فضای RAM و 6.7 پتابایت فضای ذخیره سازی، فلاکس را به بزرگ ترین شبکه ذخیره سازی و فضای ابری غیر متمرکز (web3) جهان تبدیل کرده است.فلاکس نود چیست؟ فلاکس نود در واقع ستون فقرات شبکه فلاکس نتورک است که منابع محاسباتی را برای تامین انرژی خدمات محاسباتی غیرمتمرکز اکوسیستم و راه‌ حل‌ های بلاک چین فراهم میکند و این گره ها نقش مهمی در حفظ ثبات، امنیت و شفافیت شبکه ایفا میکنند.

اقتصاد توکن فلاکس

1- تعداد کل سکه ها : 440 میلیون
2- تعداد سکه های در گردش : 346.5 میلیون
3- درصد سکه های استخراج شده : 78.8 درصد

با تجزیه و تحلیل ساختار اقتصاد کوین فلاکس متوجه میشویم که تعداد کل سکه های این ارز دیجیتال تورم زا نیست و کمیاب است. همچنین درصد خیلی خوبی از کل سکه ها استخراج و به بازار عرضه شده که نشانه رضایت بخشی است. به دلیل الگوریتم اثبات کاری شبکه و قابلیت استخراجی، امکان آزاد سازی توکن وجود ندارد و آن 21 درصد توکن قفل شده طی سالها عرضه خواهند شد.

شرکای پروژه فلاکس

  1. ارز دیجیتال firo
  2. ارز دیجیتال kadena
  3. کیف پول zelcore
  4. پروژه swopzone
  5. پروژه ecko dao
  6. شرکت NVIDIA
  7. پلتفرم coinmetro
  8. شرکت BMO
  9. و سایر پروژه های قدرتمند

پیش بینی قیمت فلاکس برای 2025

اهداف 6، 10 و 20 دلار را برای قیمت فلاکس تا سال 2025 متصور هستیم که در صورت قوی بودن روند صعودی، حتی ممکن است فراتر از این اهداف را نیز لمس کند. اهدافی که گفته شد، در حالت واقع بینانه و بر اساس ارزش بازار 300 میلیون دلاری است که مفروضات حمایت صندوق های ETF، جذب نقدینگی سرمایه گذاران سراسر جهان و بنیاد قوی پروژه در نظر گرفته شده است و در مقابل انتظارات و پتانسیل رشد قیمت، ممکن است شاهد سقوط پروژه باشیم و آنچه در ذهن داریم تحقق نیابد! پس باید تحت هر شرایطی مدیریت سرمایه را رعایت کرده و با بررسی بیشتری اقدام به خرید کنیم.


مقایسه فلاکس با سایر پلتفرم ها

پروژه فلاکس نسبت به فایل کوین و اتا نتورک، فضای ابری بزرگ تری دارد و حافظه ذخیره سازی در رم بیشتری هم دارد که باعث میشود فلاکس یک قدم جلوتر باشد؛ اما به لحاظ ارزش بازاری، فایل کوین بسیار بزرگ تر فلاکس است و به مبلغ 2.8 میلیارد دلار اختلاف دارند. جایگاه فلاکس 230 و فایل کوین 34 میباشد که ریسک خرید توکن بومی پروژه فایل کوین کمتر از فلاکس و اتا نتورک میباشد. البته باید در نظر داشت که فایل کوین یک تیم توسعه دهنده بسیار بزرگ دارد (60 نفر) و پس از آن، فلاکس نیز تیمی بزرگ تر از پروژه ATA دارد.

صرافی های معتبر برای خرید ارز دیجیتال

avatar

آبان تتر

4.1/5
بهترین برای خرید و فروش تتر
در صرافی Abantether

avatar

بینگ ایکس

4.6/5
بهترین برای معاملات فیوچرز
در صرافی Bingx

avatar

نوبیتکس

4/5
بهترین از لحاظ حجم معاملات
در صرافی Nobitex

آینده ارز FLUX | آیا برای سرمایه گذاری مناسب است؟

ارز دیجیتال فلاکس با توجه به جایگاه پروژه و پتانسیل رشد ارزش بازار و همچنین رفتار های گذشته قیمت، امیدوارکننده است و میتوانیم اهداف بالایی را برای قیمت این پروژه تصور کنیم؛ اما باید توجه داشته باشیم که این پروژه نسبت به فایل کوین و اینترنت کامپیوتر کوچک تر است که در صرافی های مناسب ایرانیان کمی قابلیت خرید و فروش دارد و قبل از خرید و سرمایه گذاری حتما باید کیف ها و صرافی های ساپورتر را بررسی کنیم تا در آینده به مشکل جدی برنخوریم.

ریسک سرمایه گذاری

این مقاله فقط برای اهداف اطلاع رسانی ارائه شده است و نباید به عنوان مشاوره مالی تلقی شود. قبل از سرمایه گذاری در هر ارز دیجیتالی، تحقیقات خود را انجام دهید و با یک مشاور مالی واجد شرایط مشورت کنید.

سوالات متداول

نظارت دات کام
پلتفرم مقایسه و بررسی نهادهای مالی
کلیه حقوق این سایت متعلق به آسیا سرمایه هوشیار (nezarat) می‌باشد.