تحلیل تکنیکال فلوکی و بررسی قیمت آینده برای سرمایه گذاری

بروزرسانی در16 خرداد 1403
تحلیل تکنیکال فلوکی و بررسی قیمت آینده برای سرمایه گذاری
آیا فلوکی اینو ارزش سرمایه گذاری دارد؟ در این مقاله، به بررسی تحلیل تکنیکال و فاندامنتال این ارز دیجیتال و همچنین پیش بینی قیمت آن در آینده می پردازیم.

فلوکی اینو (floki inu) یک ارز دیجیتال از گروه میم کوین ها است که نامش برگرفته از سگ ایلان ماسک است که با هدف گسترش جامعه، پروژه گیمینگ و جذب سرمایه از طریق سیستم پاداش دهی، تبلیغات و رویداد های سپرده گذاری به وجود آمده و روانه بازار شده است که تا به امروز تقریبا موفق بوده و بنظر می آید تیم توسعه دهنده با برنامه جدی تر نسبت به سایر میم کوین ها در حال عمل به نقشه راه (road map) خود میباشد و همین مورد میتواند به جلب اعتماد و سرمایه کمک شایانی کند. میم کوین فلوکی اینو یکی از پروژه های محبوب بازار است که طرفداران و جامعه بسیار بزرگ تری دارد و باید گفت که یک میم کوین ساده باقی نمانده و در حوزه گیمینگ، متاورس و از جنبه هم وب3 پیشرفت های خیلی خوبی داشته است.

تحلیل تکنیکال فلوکی اینو

قیمت میم کوین فلوکی اینو در ژانویه 2022 با برخورد به کف عمیق خود شروع به رشد کرد و تا سقف ایجاد شده دو ماه گذشته رشدی به میزان 6300 درصد را به ثبت رساند که در کوتاه مدت با ریزش 33 درصدی مواجه شده است و در حال حاضر در محدوده 0.00021 دلار قرار دارد. قیمت در صورت عبور از سقف تاریخی 0.00034 دلار میتواند تا اهداف بالاتری صعود کند که ما با فرض کل ارزش بازار رقیق شده (FDMC) و شرایط مارکت پیش بینی میکنیم اولین تارگت 0.001 دلار با فاصله 215 درصدی تا سقف و 430 درصد تا قیمت فعلی در دسترس باشد. در مقابل، اگر قیمت به مقاومت 0.00034 دلار واکنش منفی نشان داده و اصلاح بیشتری داشته باشد، حمایت معتبر 0.00006 دلار در دسترس خواهد بود که با توجه به رفتار سیکل های گذشته بازار بعید است از دست برود. اوسیلاتور rsi نیز بر روی کف خوبی قرار دارد که با افزایش تقاضا میتواند قیمت را به سمت مقاومت و در صورت شدت، شکست مقاومت هل دهد؛ البته از طرفی هم اندیکاتور ایچیموکو با از دست رفتن ابر کومو به ما نشانه منفی و پولبک فعلی قیمت را میدهد که میتوان انتظار یک اصلاح خوب را قبل از شروع بولران از قیمت فلوکی داشت.

تحلیل بنیادی فلوکی اینو

میم کوین فلوکی اینو با ارزش بازار 2 میلیارد دلاری و ارزش معاملات 370 میلیون دلاری در جایگاه 55 بازار میان ارز های دیجیتال دیگر و از لحاظ ارزش بازار قرار دارد. این میم کوین با جامعه 406 هزار نفری در بیش از 50 صرافی معتبر متمرکز و غیرمتمرکز لیست شده و با بیش از 10 جفت ارز امکان خرید و فروش دارد که دسترسی سرمایه گذاران را برای معامله بسیار راحت تر میکند.

تحلیل توکنومیک: با توجه به استاندارد های اقتصاد توکن سالم، ساختار توکنومیک میم کوین فلوکی اینو سالم بنظر میرسد؛ زیرا ساختار بندی سکه ها توسط تیم در ابتدای راه اندازه پروژه و بررسی سایت رسمی و همچنین رویداد های آزادسازی، قفل ضمنی و نهایی به درستی و حرفه ای انجام شده است که در حال حاضر هم از لحاظ ظاهر بازار، فقط 5 درصد از سقف کل سکه ها قفل هستند و مابقی در گردش میباشند.

وضعیت فعالیت: میم کوین فلوکی بر بستر 2 شبکه قدرتمند بایننس اسمارت چین و بخصوص اتریوم قرار داشته و فعالیت میکند که همین 2 شبکه باعث شده اند که خزانه فلوکی، جامعه و پروتکل های معاملاتی (DEX) نقدینگی زیادی را به خود جذب کرده است؛ از طرفی، با پیاده سازی سیستم توکن سوزی خودکار، کارمزد و پاداش، درآمد خیلی خوبی نصیب تیم و خزانه آن میشود که آن را صرف توسعه پروژه و گسترش جامعه میکنند.

وضعیت مالی: فلوکی اینو با ارزش بازار 2 میلیارد دلاری به مبلغ 24  میلیون دلار در دکس بزرگ یونی سواپ بر بستر اتریوم با 79 هزار هولدر و به مبلغ 22 میلیون دلار بر بستر بایننس اسمارت چین با 415 هزار هولدر نقدینگی دارد و این یک اتفاق بسیار خوب از لحاظ امنیت و قدرت این میم کوین برای خرید و فروش توسط کاربران صرافی های غیرمتمرکز برای این میم کوین میباشد.

بنیان گذاران: برخی از پروژه ها مانند سوشی سواپ، فلوکی اینو، تابو و لاولی اینو با عقیده غیرمتمرکز بودنشان با اسم مستعار فعالیت میکنند و اطلاعات کاملی از تیم توسعه دهنده فلوکی اینو در دسترس نیست؛ اما با این وجود جکی ژو (Jackie Xu) به‌ عنوان توسعه دهنده اصلی، مستر براون ویل (Mr.Brown Whale)، بی (B) و سابر (Sabre) به‌ عنوان اعضای اصلی تیم و لینترن (Lintern) به‌ عنوان مدیر جامعه در راستای اجرای برنامه ها و توسعه پروژه فعالیت میکنند . جالب است بدانید که اعضای تیم ادعا میکنند جکی ژو به عنوان مدیر و توسعه دهنده اصلی این میم کوین به میزان 10 سال سابقه کار در حوزه بلاکچین را دارد و فردی بسیار دوست داشتنی و محترم است.

پروژه ها: تیم فلوکی اینو ادعا می‌کند که این پروژه یک جنبش با هدف اقدامات خیریه و کارهای عام‌ المنفعه از جمله ساخت مدرسه و مقابله با ناامنی غذایی و در نهایت، حمایت از حقوق حیوانات است. بازی والهالا در حوزه توکن های غیرمثلی (NFT)، جذب کننده نقدینگی و ارائه خدمات مالی فلوکی فای، بازار NFT فلوکی پلیس و دانشگاه متاورس فلوکی یونیورسیتی از شاخه های فعالیتی این میم کوین محبوب میباشند که از لحاظ سلف ریپورتد تگ نیز مارکت پلیس و دیفای دائو از شاخه های فرعی این ارز هستند.

کیف پول های ساپورتر و مناسب هولد

 1. متامسک
 2. تراست ولت
 3. بایننس چین ولت

صرافی های ساپورتر و مناسب ایرانیان

 1. پنکیک سواپ
 2. یونی سواپ
 3. اپ سواپ
 4. بای سواپ
 5. نوبیتکس
 6. اوکی اکسچنج
 7. بینگ ایکس
 8. کوینکس
 9. البانک
 10. مکسی

تحلیل گروه میم کوین ها

این روزها بازار ارز دیجیتال سر و صدای زیادی به پا کرده و در شبکه های اجتماعی، موضوعات کریپتویی بسیار پر بازدید شده است که در ریزش های فعلی میتوان سرمایه گذاری هوشمندانه ای داشت. میم کوین ها اغلب با هدف سرگرمی و حمایت از حیوانات با اشکال باغ وحشی به بازار عرضه میشوند که با کمک تحلیل تکنیکال و فاندامنتال میتوان پروژه ها را به صورت کامل و البته عمیق بررسی کرد تا بر روی موقعیت های کم ریسک اما پر بازده سرمایه گذاری محدودی انجام داد.

سوالات متداول

هیچ سرمایه گذاری بدون ریسک نیست و سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال نیز از این قاعده مستثنی نیست. قبل از سرمایه گذاری در فلوکی، باید تمام تحقیقات خود را انجام دهید و خطرات involved را به طور کامل درک کنید.
ارز فلوکی در صرافی های مختلف ارز دیجیتال مانند بایننس، کوین بیس و MEXC قابل معامله است.
تحلیل تکنیکال روشی برای پیش بینی قیمت آینده یک دارایی بر اساس حرکات و الگوهای قیمتی قبلی آن است. در مورد ارز فلوکی، تحلیل تکنیکال می تواند برای شناسایی سطوح حمایتی و مقاومتی، روندها و الگوهای احتمالی معکوس شدن قیمت استفاده شود.
نظارت دات کام
پلتفرم مقایسه و بررسی نهادهای مالی
کلیه حقوق این سایت متعلق به آسیا سرمایه هوشیار (nezarat) می‌باشد.