تحلیل تکنیکال و بررسی آینده دوج ایلان مارس (elon)

بروزرسانی در16 خرداد 1403
تحلیل تکنیکال و بررسی آینده دوج ایلان مارس (elon)

دوج ایلان مارس (elon) یک پروژه میم کوینی برگرفته از شوخی اینترنتی دوج است که با هدف رسیدن به رنکینگ برتر در دسته میم کوین ها، از نام دوج کوین و ایلان ماسک (کارآفرین) استفاده کرده است. این میم کوین علاوه بر سگ دوج، به برنامه ایلان ماسک برای زندگی مریخ و به آینده ای موفق اشاره میکند. توکن دوج ایلان مارس بر بستر 5 شبکه اتریوم، پالیگان، بایننس اسمارت چین، کرونز و سولانا  فعالیت میکند که نشان دهنده ارائه دسترسی راحت تر به کاربران است؛ اما سرمایه گذاران و تیم توسعه دهنده بیشتر بر روی شبکه اتر با این میم کوین کار میکنند.

تحلیل گروه میم کوین ها

این روزها بازار ارز دیجیتال سر و صدای زیادی به پا کرده و در شبکه های اجتماعی، موضوعات کریپتویی بسیار پر بازدید شده است که در ریزش های فعلی میتوان سرمایه گذاری هوشمندانه ای داشت. پروژه های ارزشمندی وجود دارد که سرمایه گذاران از آنها غافل هستن ولی به صورت ناگهانی شروع به پامپ های انفجاری میکنند. علم تحلیل فاندامنتال و تکنیکال بازار های مالی به ما کمک میکند تا گزینه های مستعد رشد و مناسب سرمایه گذاری را پیدا کنیم که البته پیدا کردن و خرید این ارزها در زمان مناسب، نیاز به تجربه، قدرت تحلیل بازار و البته کمی هم شانس دارد؛ اما در این بلاگ از نظارت دات کام به تحلیل تکنیکال و بنیادی اما به اختصار میم کوین دوج ایلان مارس میپردازیم تا سرمایه گذاران با آگاهی بیشتری اقدام به خرید و فروش کنند.

تحلیل بنیادی doge elon mars

با توجه به استاندارد های اقتصاد توکن سالم، بنظر می آید توکنومیک دوج ایلان مارس قابل تعریف نیست ولی خیلی هم خطرناک نیست؛ زیرا 55 درصد سکه های در گردش این میم کوین قابل خرید و فروش و در مقابل، 45 درصد سکه ها قفل هستند و همه روزه خطر آزادسازی دارند که در این صورت میتواند بر روی قیمت اثر منفی بگذارد. 55 درصد هم مقدار خوبی است؛ در حال حاضر ارزش بازار میم کوین دوج ایلان مارس در بازار، مبلغ 103 میلیون دلار میباشد که با فرض ارزش بازار رقیق شده (FDMC) به مبلغ 187 میلیون دلار جای نگرانی زیادی وجود ندارد.

دوج ایلان مارس کامیونیتی در جایگاه یک میم کوین، کامیونیتی نسبتا بزرگ تری دارد و به غیر از برخی صرافی های بزرگ بین المللی در صرافی های زیادی لیست شده و امکان خرید و فروش دارد. این توکن بر بستر پنج شبکه اتریوم، بایننس اسمارت چین، سولانا، پالیگان و کرونوز قرار داشته و فعالیت میکند که یک ویژگی خوب از جهت دسترسی آسان کاربران برای معامله، انتقال و سایر فعالیت های مالی میباشد.

دوج ایلان مارس با ارزش بازار 103 میلیون دلاری به مبلغ 13.7 میلیون دلار در استخر های فعال در دکس ها نقدینگی دارد و این یک اتفاق بسیار خوب از لحاظ امنیت و قدرت این میم کوین برای خرید و فروش توسط کاربران صرافی های غیرمتمرکز برای این میم کوین میباشد. به تعداد 151 هزار سرمایه گذار در صرافی بزرگ یونی سواپ مشغول فعالیت مالی مرتبط با دوج ایلان مارس هستند که رقم خوبی محسوب میشود؛ البته باید در نظر داشت که قطعا هیچ میم کوینی به قدر جامعه بیبی دوج، شیبا و دوج گسترده نیست. یونی سواپ برای این میم کوین محبوب، تیک های امنیتی زده است و از نظر نقدینگی و فعالیت جامعه امتیاز 99 از 100 داده است که در نوع خود جالب بنظر میرسد.

تحلیل تکنیکال دوج ایلان

قیمت در شهریورماه 1402 همزمان با رشد بازار ارز دیجیتال، به میزان 220 درصد رشد کرد و از ارزش بازار 70 میلیون دلار به 194 میلیون دلار رسید. در حال حاضر قیمت ارز همانند کیشو اینو 30 درصد با حمایت معتبر و کم ریسک فاصله دارد که با حفظ آن میتواند تا اهداف 0.0000005، 0.000001، 0.000002 و 0.0000044 رشد کند که در بولران پیش رو و با توجه به پتانسیل داشتن ارزش بازار میتوانیم پامپ بزرگی را از قیمت این توکن شاهد باشیم. محدوده 0.00000012 یک حمایت بسیار قوی جهت خرید های کم ریسک میباشد و در بلند مدت بعید است از دست برود.


آیا دوج ایلان مارس ارزش خرید دارد؟

بله؛ با توجه به اینکه بازار میم کوین ها روز به روز در حال گسترده شدن است، احتمال دارد که اکثر میم کوین جهت جذب سرمایه اکوسیستم ها و همچنین تقویت گردش نقدینگی پروتکل های دیفای در بولران پیش رو پامپ خوبی را تجربه کنند که سرمایه گذاران با توجه به استراتژی و سلیقه شخصی میتوانند پروژه های کوچک بازار را به عنوان شت کوین و یا میم کوین و حتما با رعایت مدیریت سرمایه در پرتفوی بلند مدت جا دهند. با توجه فراکتال های نمودار قیمتی و مقایسه ارزش بازار، پیش بینی میکنیم که میم کوین دوج ایلان مارس در آغاز بولران از کف گفته شده تا سقف تاریخی به میزان 700 درصد را به راحتی رشد کند و پس از آن نیز حداقل 1400 درصد پامپ قیمتی را نصیب هولدران کند.

تفاوت میم کوین با شت کوین و آلت کوین چیست؟

هر ارز دیجیتال بجز بیت کوین را در بازار، آلت کوین نامگذاری میکنند و هر آلت کوینی را که بدون پروژه به وجود می آید شت کوین به حساب می آورند. در این میان، یک دسته بندی دیگر وجود دارد که به آن میم کوین میگویند و این نوع ارز ها با هدف سرگرمی و حمایت از حیوانات با اشکال باغ وحشی به بازار عرضه میشوند.

توصیه مهم

  • فراموش نکنیم که میم کوین ها صرفا با هدف شوخی و سرگرمی ایجاد میشوند.
  • در خرید و فروش میم کوین ها و هر ارز دیگری از استراتژی DCA استفاده کنیم.
  • با انگیزه متمایز بودن، دنبال شت کوین های پوچ نباشیم و میم کوین معتبر بخریم.

سوالات متداول

Dogelon Mars یک پروژه توکن با مضمون دوج است که هدف آن تکرار موفقیت Dogecoin (DOGE) در حالی که از طرح‌های ایلان ماسک برای استعمار مریخ نیز پشتیبانی می‌کند.
Dogelon Mars (ELON) یک میم کوین با تم سگ است که بر روی بلاک چین اتریوم و Polygon عمل می کند. این سکه از سایر سکه های مشابه مانند Dogecoin، Shiba Inu و Floki Inu الهام گرفته است.
با این وجود، این رمزارز با ریسک بالا و با پاداش بالا است که در درجه اول برای سرمایه گذاران ریسک گریزتر طراحی شده است. در حالی که پتانسیل صعودی دارد، فروش قابل توجه آن از ATH نشان‌دهنده از دست دادن منافع جامعه است، که با توجه به ظهور مداوم سکه‌های میم جدید ممکن است احیای مجدد آن چالش برانگیز باشد.
نظارت دات کام
پلتفرم مقایسه و بررسی نهادهای مالی
کلیه حقوق این سایت متعلق به آسیا سرمایه هوشیار (nezarat) می‌باشد.