آیا تپ سواپ قابل خرید و فروش است ؟

بروزرسانی در16 خرداد 1403
آیا تپ سواپ قابل خرید و فروش است ؟
به شما خواهیم گفت که تپ سواپ های خود را می‌توانید کی ، در کدام صرافی های معتبر و چطور بفروشید. اطلاعات کافی از پروژه تپ سواپ و نحوه خرید و فروش آن را در اینجا دریافت کنید.

همان طور که می دانید، پروژه تپ سوپ قرار بود در 31 می 2024 استخری راه اندازی کند و از اکوسیستم سولانا نقل مکان کرده و بر روی شبکه جدید لانچ شود. اما در تاریخ 10 خرداد 1403 تیم توسعه دهنده Tapswap بیانیه رسمی منتشر کرد و در آن به TapSwappers اعلام نمود، «ما یک به روز رسانی مهم برای شما داریم، راه اندازی استخر نقدینگی تپ سواپ تا اول جولای به تعویق افتاده است.» بنابراین می توان در تاریخ 11 تیرماه 1403 انتظار تغییر شبکه تپ سواپ را داشت.

برای دانستن اطلاعات کافی از خرید و فروش تپ سواپ پیشنهاد می کنم تا آخر این مقاله از بلاگ نظارت همراه ما باشید.

آیا می توان تپ سواپ را خرید و فروش کرد؟!

در حال حاضر امکان خرید و فروش توکن تپ سواپ در صرافی های متمرکز وجود ندارد، پروژه نات‌کوین که در 1 ژانویه 2024 راه‌اندازی شد و توکن آن در 16 می 2024 ماه عرضه گردید. بنابراین، تیم توسعه دهندگان پروژه تپ سواپ نیز نیاز به فاصله ای برای راه اندازی و لیست شدن رسمی تپ سواپ دارند.

به طور کلی، در مورد پروژه تپ سواپ می‌توان گفت که کاربران پس از راه‌اندازی توکن در 1 جولای، می توانند امتیازهای خود را با توکن‌های تپ سواپ مبادله کنند. با این حال، این موضوع به معنای امکان خرید و فروش تپ سواپ در صرافی‌های ارز دیجیتال در آن روز نیست و تاریخ عرضه دقیق این توکن در صرافی‌ها هنوز مشخص نشده است.

خرید و فروش تپ سواپ چگونه خواهد بود؟

توسعه دهندگان تپ سواپ در بیانیه 10 خرداد اعلام کرده اند، ربات هایی را شناسایی کرده که مقادیر غیر واقعی از توکن های تپ را به دست آورده اند. از این رو برای متوقف کردن و حذف ربات ها از بازی تپ سواپ و توزیع عادلانه توکن‌های TAPS نیاز به زمان بیشتری برای شناسایی تمامی اکانت های ربات گونه دارند. بنابراین، پس از لیست شدن تپ سواپ، پاداش سهام تپ در بین بازیکنانی که عادلانه فرآیند استخراج این رمز ارز را انجام داده اند، تقسیم می شود. 

پس از تقسیم پاداش، امکان انتقال تپ سواپ به کیف پول جدید و لیست شدن آن در صرافی های بزرگ دنیا وجود دارد.

بنابراین، پس از لیست شدن در صرافی های مختلف، می توان تپ سواپ را به راحتی خرید و فروش نمود. اما توصیه نظارت به معامله گرانی که تخصصی در زمینه تحلیل رمز ارزها ندارند، نگه داری تپ سواپ در بازه زمانی طولانی مدت است.

نکات مهمی که از رمز ارز تپ سواپ باید بدانید

دقت داشته باشید!

  • هیچ کیف پولی را به ولت تپ سواپ وصل نکنید، تا  زمانی که شبکه لانچ این توکن محبوب مشخص شود.
  • اگر کسی درخواست خرید توکن تپ سواپ را از شما داشت، (روش خرید از طریق انتقال توکن با شماره تلفن) به آن اعتنایی نکنید. چرا که 100 درصد کلاهبرداری است و حتی در ازای دریافت پول هم فروش تپ سواپ ارزش ندارد. به این خاطر که پس از لیست شدن تپ سواپ، قیمت آن چند برابر خواهد شد.

آیا قیمت تپ سواپ مشخص شده است؟!

توکن تپ سواپ (TAPS) هنوز در هیچ صرافی بزرگی لیست نشده است، بنابراین قیمت دقیق آن نیز مشخص نیست. طبق نظرسنجی انجام شده در صفحه توییتر تپ سواپ، این توکن ممکن است ابتدا در صرافی بای‌بیت (Bybit) فهرست شود.

اخیراً گزارش شده که لانچ پول تپ سواپ در تاریخ 1 جولای (11 تیر) راه ‌اندازی می‌شود. بنابراین، معامله گرانی که در تلگرام از طریق تپ سواپ سکه به دست آورده اند، در واقع این توکن ها به عنوان «سهام» در نظر گرفته می‌شوند. از این رو با ایجاد استخر نقدینگی برای TAPS، درآمد شما از این بازی به توکن واقعی تپ تبدیل می شود.

متخصصین کریپتو کارنسی معتقدند، قیمت توکن تپ سواپ ممکن است با نات‌کوین رقابت کند و در محدوده قیمتی آن و یا حتی از آن بیشتر قیمت گذاری شود. چرا که پروژه تپ سواپ بیش از 30 میلیون کاربر را جذب خود کرده و لانچ دوم پروژه در حال انجام است. از طرفی تمام باگ های شبکه رفع شده و از همین رو امکان افزایش قیمت آن نسبت به نات کوین وجود دارد.

سخن پایانی

تیم توسعه‌دهنده بازی کلیک محور تپ‌سواپ (TapSwap) با انتشار اطلاعیه‌ جدید اعلام کرده که راه ‌اندازی استخر نقدینگی توکن خود را تا تاریخ اول جولای به تعویق انداخته است.

دلیل اصلی این تعویق، آن است که تیم تپ سواپ، ربات‌های زیادی را کشف کرده که به طور ناعادلانه و بسیار زیاد از توکن‌ های تپ استخراج کرده اند. به منظور حفظ عدالت در توزیع توکن‌ها، در حال شناسایی ربات ها و حذف آن ها از بازی تپ سواپ است. با این وجود، به احتمال زیاد توکن های افرادی که با اکانت های ربات گونه اقدام به دریافت تپ سواپ کرده اند، سوخت خواهد شد.

سوالات متداول

در حال حاضر، TAPS به طور رسمی در هیچ صرافی متمرکزی قابل خرید و فروش نیست.
جدید بودن پروژه، عدم تطابق با الزامات صرافی ها و برخی ملاحظات قانونی
احتمال اینکه TAPS در نهایت در صرافی های متمرکز لیست شود وجود دارد. با این حال، هیچ تضمینی در این زمینه وجود ندارد و زمان دقیق آن نیز مشخص نیست.
از 9 خرداد 1403 اتصال کیف پول برخی از کاربران در پروژه تپ سواپ ناپدید شد، در حالی که قبلا کیف پول خود را انتخاب و متصل کرده بودند. در حقیقت پروژه تپ سواپ درحال تغییر شبکه است و می خواهد از اکوسیستم سولانا به شبکه دیگری منتقل شود. از همین رو پس از تغییر شبکه، گزینه اتصال به کیف پول باز می گردد.
بله، بسیاری از کلاهبرداران ممکن است با درخواست خرید توکن های تپ سواپ، شماره تلفن شما را دریافت کنند و یا افرادی از این وضعیت سو استفاده کرده و توکن‌ های قلابی خود را با عنوان تپ سواپ ایجاد کرده و به شما بفروشند.
نظارت دات کام
پلتفرم مقایسه و بررسی نهادهای مالی
کلیه حقوق این سایت متعلق به آسیا سرمایه هوشیار (nezarat) می‌باشد.