خرید و فروش ارز دیجیتال همستر کامبت چگونه خواهد بود

بروزرسانی در19 خرداد 1403
خرید و فروش ارز دیجیتال همستر کامبت چگونه خواهد بود
راهنمای کامل خرید و فروش همستر کامبت تلگرام ! در این مقاله بخوانید: همستر کامبت قرار است چطور ، در کدام صرافی ها و با چه قیمتی خرید و فروش شود؟

همستر کمبات (Hamster Kombat) یکی از جدیدترین میم‌کوین‌های محبوب است که در تلگرام برای سرگرمی کاربران ایجاد شده است. استخراج این رمز ارز شباهت زیادی به نات‌کوین دارد و شاید به همین خاطر است که ماینرها به آینده آن امیدوار شده‌اند. به طوری که با کلیک کن و کسب کن (Tap to Earn) می‌توانید ارز همستر را استخراج کنید. این بازی در 5 فروردین راه‌اندازی شد و حالا بیش از یک میلیون کاربر دارد. اما آیا این ارز دیجیتال خرید و فروش می‌شود؟ قیمت آن چقدر است؟ کدام صرافی‌ها آن را عرضه می‌کنند؟

آیا می‌توان ارز همستر کامبت را خرید و فروش کرد؟

برخی از تریدرها معتقدند همستر کامبت در آینده رقیب نات کوین خواهد بود. اما در واقعیت این دو ارز با هم تفاوت دارند؛ در حالی که نات کوین در فهرست صرافی‌ها قرار گرفته است، اما هنوز هیچ خبری از خرید و فروش همستر کمبت به گوش نمی‌رسد. با این حال برخی هم معتقدند وجود یک میلیون کاربر در این بازی نشانه‌ای از آینده امیدوارکننده آنست. 

دلیل دیگری که باعث دیده شدن این ارز دیجیتال شده، همزمانی تولد آن با نسل سوم اینترنت یا گیمی‌فای وب۳ (Web3 GamiFi) است. از سوی دیگر همستر کامبت تلفیقی از بازی و امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) است که موفق شده است توجه میلیون‌ها کاربر جدید در حوزه کریپتو را به خود جلب کند. در واقع این رمز ارز با رویکرد نوآورانه خود توانسته است به یک پروژه سرگرم‌کننده برای کاربران تلگرام تبدیل شود.

وب‌سایت همستر کمبات (Hamster Kombat) اعلام کرده است که در آینده‌ای نزدیک قصد دارد توکن‌های بازی را توزیع و ایردراپ آن را اجرا کند که این می‌تواند به معنای خرید و فروش این ارز در آینده‌ای نزدیک باشد. 

طبق برنامه‌ریزی‌های تیم توسعه همستر کمبات، قرار است آزادسازی رایگان این ارز دیجیتال در طول ماه ژوئن 2024 (خرداد 1402) صورت بگیرد. اما با اینکه تقریبا 10 روز از این ماه گذشته است، هنوزی خبری از خرید و فروش همستر کامبت نیست.

همستر کامبت در کیف پول تون کیپر

ربات همستر به کیف پول تون کیپر لیست شده, اما فعلا امکان خرید ار همستر وجود دارد, نحوه وصل شدن همستر به کیف پول تون کیپر را میتوان از داخل لینک مصالعه کنید

زمان لیست شدن همستر کامبت نیز مشخص شده برای اطلاع از زمان لیست شدن همستر به لینک مراجه کنید.

خرید و فروش همستر  چگونه خواهد بود؟

در مورد اینکه این رمز ارز چطور خرید و فروش می‌شود، اطلاعات دقیقی در دست نیست. با این حال برخی از کارشناسان کریپتو معتقدند ایردراپ این ارز در مرحله اول شباهت زیادی به نات‌کوین و دوج کوین خواهد داشت. 
به هر حال نباید فراموش کنید که ارز Hamester Kombat نسبت به دوج کوین جامعه کوچکتری دارد و میزان فعالیت آن محدودتر است. ضمن اینکه این ارز دیجیتال هنوز در هیچ صرافی خرید و فروش نمی‌شود. از سوی دیگر به دلیل جدید بودن این پروژه نمی‌توان گفت خرید و فروش آن به چه صورت خواهد بود. کارشناسان نظارت بورس توصیه می‌کنند با توجه به ریسک‌های حاصل از سرمایه‌گذاری، بدون کسب اطلاعات وارد این پروژه نشوید.

آیا قیمت همستر کامبت مشخص شده است؟ 

با توجه به اینکه توکن این بازی هنوز عرضه نشده است، هیچ قیمتی هم برای آن وجود ندارد. اما در روز های آینده تحلیلگران قیمت حدودی این توکن محبوب رو اعلام میکنند میتوانید برای دیدن قیمت در روز های آینده به این صفحه مراجعه کنید.

سوالات متداول

طبق وعده‌های تیم توسعه‌دهنده این میم کوین قرار شده است در ژوئن 2024 ایردراپ این رمز ارز آغاز شود.
این بازی به صورت یک ربات در Telegram است و تاکنون هیچ گزارشی در مورد کلاهبردار بودن آن گزارش نشده است.
هیچ پیش‌بینی دقیقی در مورد قیمت این رمز ارز در بازار وجود ندارد.
نظارت دات کام
پلتفرم مقایسه و بررسی نهادهای مالی
کلیه حقوق این سایت متعلق به آسیا سرمایه هوشیار (nezarat) می‌باشد.