خرید و فروش
لیست صرافی ها
فرهاد اکسچنج

فرهاد اکسچنج

5/
4.1
بهترین در پشتیبانی از کاربران

برای استفاده از امکانات پلتفرم تجارت آنلاین فرهاد اکسچنج لازم است پس از ثبت نام، مراحل احراز هویت را تکمیل کنید و به این ترتیب بازار اسپات و NFT دسترسی خواهید داشت. فعال سازی کد تایید دو عاملی امکانی برای افزایش امنیت حساب کاربری است. همچنین به‌منظور بهبود امنیت، دارایی‌های دیجیتال در این صرافی، دارایی ها در کیف پول‌های سرد نگهداری می‌شود.

تیم پشتیبانی این صرافی در ساعات اداری به صورت تماس تلفن در ساعات غیر اداری به صورت چت آنلاین و تیکت پاسخگوی سوالات کاربران هستند. کارمزد‌های ثبت سفارش در فرهاد اکسچنج در سطح رقابتی بوده و بین 3-7 درصد متغیر است و کارمزد برداشت وجه نیز بسته به نوع ارز دیجیتال متغیر است.

با مشارکت در طرح‌های استیکینگ روزانه و بلند مدت فرهاد اکسچنج می‌توانید از دارایی‌های دیجیتال غیرفعال خود درآمد کسب کنید و پاداش مشارکت را در پایان دوره استیکینگ دریافت کنید. لینک دعوت از دوستان نیز روش دیگر تحصیل درآمد در این صرافی است.

با نصب اپلیکیشن صرافی تمامی امکانات فرهاد اکسچنج را همراه خود خواهید داشت.

اپلیکیشن موبایل پشتیبانی انلاین و 24ساعته کدتایید دوعاملی نگهداری دارایی‌ها در کیف پول سرد سطح پایین کارمزد دسترسی به معاملات اسپات و NFT طرح روزانه و بلند مدت استیکینگ درامدزایی از لینک رفرال دسترسی حساب دمو دسترسی کپی تریدینگ حجم معاملات پایین عدم ارائه معاملات فیوچرز تنوع محدود ارزهای دیجیتال عدم ارائه خدمت استیکینگ عدم ارائه خدمات حاشیه ای مثل وام یا مارجین محدودیت‌های احراز هویت

والکس

والکس

5/
4.1
بهترین از لحاظ پشتیبانی مشتریان

با افتتاح حساب در والکس و احراز هویت سریع، به امکانات ارائه شده در وب سایت و اپلیکیشن این صرافی دسترسی خواهید داشت. به‌منظور اطمینان از امنیت دارایی‌های کاربران امکان فعال کردن تایید دو عاملی در این صرافی وجود دارد و هم‌چنین دارایی‌های مشتریان در کیف پول‌های سرد والکس ذخیره می‌شود.

تیم پشتیبانی والکس 24 ساعته آماده خدمات رسانی به کاربران بوده و از طریق تماس تلفنی و چت آنلاین پاسخگوی سوالات هستند. به‌منظور تسهیل فرایند واریز و برداشت، امکان انتقال ریالی در این صرافی فراهم شده و سفارشات با دو ارز تومان و تتر و با سطح کارمزد پایین قابل اجرا است، حداقل مبلغ ثبت سفارش در والکس 100000 تومان تعیین شده است.

کاربران والکس می‌توانند متناسب با دارایی‌های خود در طرح‌های مختلف اعطای اعتبار این صرافی شرکت کرده و حجم معاملات خود را افزایش دهند و استراتژی‌های معاملاتی متنوع را با بات معامله گر واکس تجربه کنند و همچنین با ارسال کد رفرال و دعوت از دوستان پاداش دریافت کنند.

احراز هویت سریع تایید هویت دو عاملی واریز و برداشت ریالی اپلیکیشن موبایل پشتیبانی فارسی 24 ساعته کیف پول اختصاصی سطح پایین کارمزد در سطوح مختلف کاربری قابلیت تعیین حد سود و حد ضرر در معاملات ارائه ابزارهای حرفه ای تحلیلی بات معامله گر اعطای اعتبار معاملاتی درامد زایی با لینک رفرال دسترسی به حساب دمو قابلیت تبدیل موجودی‌های خرد دسترسی به کپی تریدینگ محدودیت در تعداد ارزهای لیست شده عدم ارائه معاملات فیوچرز عدم ارائه معاملات مارجین سابقه قطع شدن اپلیکیشن معاملاتی محدودیت در روش‌های واریز و برداشت عدم رائه خدمات استیکینگ

بیت پین

بیت پین

5/
4.2
بهترین از لحاظ حفظ امنیت
بهترین از لحاظ تعداد تنوع توکن

پس از ثبت نام در بیت پین، امکان واریز ارز دیجیتال و انجام معامله را بدون احراز هویت را خواهید داشت. اما بدون تکمیل مراحل احراز هویت واریز ریالی و برداشت از حساب امکان پذیر نیست. به‌منظور دسترسی نامحدود به امکانات بیت پین لازم است با تکمیل احراز هویت، سطح کاربری خود را ارتقا دهید.

بیت پین در جهت حفظ امنیت دارایی‌های کاربران تدابیر امنیتی مانند ارائه کد دوعاملی ورود و کیف پول سرد جهت نگهداری دارایی‌ها، در نظر گرفته است. کاربران می‌توانند از طریق چت آنلاین 24 ساعته، تماس تلفنی، شبکه‌های مجازی، از خدمات تیم پشتیبانی این صرافی استفاده کنند. همچنین محتوای آموزشی و راهنمای متنوعی جهت سهولت استفاده از وب سایت و اپلیکیشن بیت پین، در اختیار کاربران قرار دارد.

سطح کارمزد‌ها در بیت پین بر اساس سطوح معاملاتی متفاوت بوده و بر مبنای حجم معاملات 30 روزه محاسبه می‌شود.

در بیت پین می‌توانید سفارش خود را با حداقل مبلغ 100000 تومان و با تعیین حد ضرر ثبت کنید. در این صرافی حتی مقدار کم دارایی‌های دیجیتال خود را می‌توانید به تومان تبدیل کنید. همچنین می‌توانید با ارسال لینک دعوت به دوستان، از بیت پین پاداش دریافت کنید و با ضمانت دارایی‌های دیجیتال خود از بیت پین وام دریافت کنید.

تعیین حد ضرر در سفارشات پشتیبانی آنلاین 24 ساعته سطح پایین کارمزدها احراز هویت سریع قابلیت معامله بدون احراز هویت کیف پول سرد فعال سازی کد دو عاملی قابلیت تبدیل دارایی‌های خرد اپلیکیشن موبایل درامد زایی با لینک رفرال وام آنی با ضمانت دارایی‌های دیجیتال دسترسی به حساب دمو دسترسی به کپی تریدینگ پشتیبانی از تعداد محدودی از ارزهای دیجیتال محدودیت‌های برداشت

آبان تتر

آبان تتر

5/
4.1
بهترین برای خرید و فروش تتر

به‌منظور آغاز فعالیت در صرافی آبان تتر، لازم است فرایند احراز هویت را با ثبت اطلاعات هویتی، بانکی و تصویر سلفی، تکمیل کنید و برای حصول اطمینان بیشتر از امنیت حساب و تراکنش‌های خود، می‌توانید کد دو عاملی را در حساب این صرافی فعال کنید.

کاربران آبان تتر علاوه بر چت انلاین، می‌توانند از طریق تماس تلفنی (از ساعت 9 الی 00 هر روز) از خدمات تیم پشتیبانی این صرافی استفاده کنند یا به صورت حضوری (شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 الی 14) به دفتر صرافی مراجعه کنند.

در صرافی آبان تتر دسترسی به بیش از 400 ارز دیجیتال برای کاربران فراهم شده و می‌توانند با حداقل مبلغ 604440 تومان (12تتر) سفارشات خود را با تعیین حد ضرر ثبت کنند. کارمزد سفارشات در این صرافی در سطح رقابتی بوده و متناسب با حجم خرید و فروش 30 روزه محاسبه می‌شود.

همچنین می‌توانید با ارسال لینک دعوت به دوستان خود، پاداش دریافت کنید. تمام امکانات آبان تتر در وب سایت و اپلیکیشن این صرافی در دسترس مشترکین قرار گرفته است.

تایید هویت دو عاملی واریز و برداشت ریالی و ارز دیجیتال امکان انتقال داخلی ارز دیجیتال درآمدزایی با کد رفرال پشتیبانی از بیش از 400 ارز دیجیتال سطح پایین کارمزد امکان مراجعه حضوری تعیین حد ضرر در معاملات درامدزایی با لینک رفرال کیف پول اختصاصی دسترسی به حساب دمو دسترسی به کپی تریدینگ برخی محدودیت‌های معاملاتی عدم رائه معاملات فیوچرز عدم ارائه معاملات مارجین

ایرانیکارت

ایرانیکارت

5/
4
بهترین برای خدمات ارزی

فعالیت در ایرانیکارت و استفاده از خدمات این صرافی نیازمند احراز هویت است. با حساب ایرانیکارت علاوه بر امکان معاملات ارز دیجیتال، به شبکه پرداخت بین المللی نیز دسترسی خواهید داشت. با تایید سطح 2 احراز هویت در این صرافی امکان فروش دارایی‌های دیجیتال را خواهید داشت و برای خرید ارز دیجیتال لازم است سطح 3 تایید احراز هویت را تکمیل کنید. در ایرانی کارت دارایی‌های دیجیتال خود را مستقیم به صرافی فروخته یا خریداری می‌کنید و امکان معاملات p2p وجود ندارد.

در این صرافی جهت انجام معاملات، کارمزدی دریافت نمی‌شود و تنها هزینه‌های شبکه را پرداخت خواهید کرد. به‌منظور نگهداری امن دارایی‌های دیجیتال خود می‌توانید کیف پول سخت افزاری از ایرانیکارت خریداری کنید. علاوه بر وب سایت، تمامی امکانات ایرانیکارت را می‌توانید در هر زمان و مکانی از طریق اپلیکیشن اختصاصی آن در دسترس داشته باشید. با ارسال لینک دعوت از دوستان می‌توانید در ایرانیکارت درآمد کسب کنید.

احراز هویت سریع اپلیکیشن موبایل معامله بیش از 1000 ارز دیجیتال پشتیبانی قوی انلاین کارمزد صفر در معاملات ارز دیجیتال پرداخت‌های بین المللی درآمدزایی از لینک رفرال دسترسی مستقیم به بازار کریپتو و معاملات p2p حساب دمو تاخیر در تراکنش‌های برداشت وجه

تبدیل

تبدیل

5/
4
بهترین صرافی اهرم دار ایرانی

با احراز هویت سریع در صرافی تبدیل پاداش عضویت به کیف پول شما منتقل می‌شود. پس از تایید عضویت در تبدیل می‌توانید به صرافی‌های بزرگ باننس، کوکوین و کوینکس، دسترسی خواهید داشت. فعال سازی تایید هویت دومرحله ای و کیف پول اختصاصی جهت ارتقا امنیت دارایی‌های دیجیتال، در تبدیل مد نظر گرفته شده است.

کاربران تبدیل به صورت 24 ساعته به پشتیبانی آنلاین صرافی دسترسی داشته و به‌علاوه امکان تماس تلفنی در روزهای کاری از ساعت 9 الی 19 امکان پذیر است.

با شارژ حساب خود فعالیت معاملاتی را آغاز کنید و با حداقل مبلغ 50000 تومان سفارش خود را ثبت کنید. معاملات مارجین امکان دیگری است که در تبدیل برای کاربران فراهم شده است.

در تبدیل کارمزدها در سطح رقابتی با سایر صرافی‌ها بوده و متناسب با حجم معاملات 30 روزه محاسبه می‌شود. می‌توانید بات معامله گر تبدیل را مطابق استراتژی خود برنامه ریزی کنید. با دعوت از دوستان و ارسال لینک، منبع درآمد غیر فعال ایجاد کنید.

تمامی امکانات تبدیل در وب سایت و اپلیکیشن این صرافی در دسترس کاربران قرار گرفته و محتوای آموزشی بسیاری جهت راهنمایی کاربران فراهم شده است.

احراز هویت سریع ربات معامله گر اپلیکیشن موبایل پشتیبانی آنلاین 24 ساعته تایید هویت دو مرحله ای بات معامله گر معاملات مارجین کیف پول اختصاصی قابلیت تبدیل دارایی‌های خرد درآمدزایی از لینک رفرال دسترسی به حساب دمو دسترسی به کپی تریدینگ عدم ارائه معاملات فیوچرز عدم رائه معاملات آپشن

نوبیتکس

نوبیتکس

5/
4
بهترین از لحاظ حجم معاملات

صرافی آنلاین نوبیتکس جز اولین سایت هایی بود که تو این حوزه شروع به فعالیت قانونی کرد.

حجم معاملات در این صرافی بالا و از نقدشوندگی خوبی برخوردار است به همین دلیل عمدتا کاربران خرید و فروش تتر خود را در این پلتفرم معاملاتی انجام می‌دهند.

در حال حاضر نوبیتکس 2 بازار حرفه ای (تتر) و اصلی (تومان) دارد که در هر 2 بازار از 24 رمز ارز پشتیبانی می‌کند.

نوبیتکس قابلیت واریز و برداشت آنی رمزارزها را دارد.

برداشت وجه ریال معمولا کمتر از 1 ساعت به حساب بانکی واریز می‌شود.

در نوبیتکس کاربرانی که ایمیل، موبایل، کد ملی (به همراه کارت ملی) و اطلاعات حساب بانکی تأیید شده در سیستم داشته باشند می‌توانند امکان واریز رمزارز به‌صورت نامحدود و همچنین امکان مبادله در بازارهای رمزارز به رمزارز و رمزارز به ریال به‌صورت نامحدود انجام دهند.

نوبیتکس چند سطح کاربری دارد که آخرین سطح آن ویژه است و کاربران سطح 3، که به مدت 3 ماه به‌صورت مداوم با میانگین حجم مبادلات 5 میلیارد تومان در ماه با نوبیتکس کار کرده باشند می‌توانند درخواست ارتقاء به سطح ویژه با امکان واریز و برداشت بیشتر نسبت به سطح 3 را داشته باشند.

پشتیبانی قوی کیف پول امن کارمزد رقابتی برداشت وجه آنی عدم پشتیبانی از تمامی ارزهای دیجیتال

نظارت دات کام
پلتفرم مقایسه و بررسی نهادهای مالی
کلیه حقوق این سایت متعلق به آسیا سرمایه هوشیار (nezarat) می‌باشد.