کاربران گرامی وب سایت نظارت آپدیت شده و همه قیمت ها آزمایشی می باشند و بزودی بروز خواهند شد.
جهت ارسال توییت / پاسخ باید وارد سایت شوید
ارز دیحیتال رو دوست دارم
مرضیه احمدعلی زاده سرستی
من عاشق خدای خودم هستم
سلام من داخل صرافی هات بیت ثبت نام کردم و مقداری تتر واریز کردم ولی در زمان معامله مقدار تتر نشون میده ولی قابل معامله نمیباشد لطفا راهنمایی بفرمایید با تشکر
نظر دوستان در باره کارگزاری آتیه سازان چیه؟
سلام ، حدود یک میلون شیبا از صرافی خریداری کردم از شبکه bep20 که هزینه اش هم خیلی کم بود ، در حد 6000 تومن ، و انتقال دادم به کیف پولم در تراست والت ، سوالم اینه که برای انتقال از تراست والت به صرافی هزینه اش چقدر میشه ؟ ممنونم
سلام متاسفانه همه حرفایی که دوستان نوشتن حقیقت داره.همه آمار و ارقامی که توی سایتشون تبلیغ میکنند دروغ هست و هیچ پاسخی به مشتری نمیدهند. حرف دوستمون که گفته همونایی که موقع جذب مشتری خیلی محترم هستن و چندین بار در روز باهاتون تماس میگیرند تا مختون رو بزنند بعد از عقد قرار داد نه جواب تماس و نه جواب پیامهاتون رو میدهند. من یکساله قرارداد بستم دریغ از یک ریال سود و حالا هم که مهلت قرارداد تمامه کسی جوابم رو نمیده تا لااقل پولم رو برداشت کنم. 

#برکت

 
سهم برکت نتوانست از مقاومت مهم 4500 تومان عبور کنید، حال مهم ترین حمایت این سهم محدوده 3800 تا 3900 تومان است که باید ببینیم در این قیمت ها چه اتفاقی می افتد. 
برکت 1400/06/26

#امید

 
 
سهم امید به محدوده مهم حمایتی رسیده است، میتوانید خرید مطمن با رعایت حد ضرر انجام دهید . 
 
محدوده مناسب خرید سهم تامین سرمایه امید 680 تومان است و حد ضرر آن را 600 تومان قرار دهید . 
 
محدوده مقاومت ( هدف سهم ) محدوده 950 تا 980 تومان میباشد . 
امید 1400/06/26

#هرمز     فولاد هرمزگان جنوب

پتروشیمی غدیر

2 ماه پیش

#شغدیر   پتروشیمی غدیر 

بنیادی : درصد پیشرفت سود سالانه بیش از 200 درصد

-------------

تکنیکال : محدوده مناسب خرید 1085 تومان

محدوده مناسب فروش 1500 تومان

حد ضرر 1000 تومان
#شتران #تحلیل_تکنیکال

آریان کیمیا تک

2 ماه پیش
حدود 200 هزار تومان برای خرید عرضه اولیه #کیمیاتک نیازه، که داخل حساب بورسی باید بشید و درخواست خرید عرضه اولیه را بزنید.
#اخبار

#خشرق رشد بیش از 1500 درصدی سود سه ماهه اول 

 
#تحلیل_بنیادی

پیش بینی سود #فجهان در سال 1400، محدوده 100 تومان سود بابت هر سهم می باشد. 

که اگر زمانی که سهم با قیمت 550 تومان عرضه شود، به نظر می رسد که نقطعه تعادلی سهم محدوده 750 الی 900تومان باشد. پس اگر قصد دارید که سهم را پس از عرضه اولیه بخرید، مد نظر داشته باشید که در این محدوده های اعلامی احتمال به تعادل رسیدن بیشتر است.
 
#تحلیل_بنیادی
عرضه اولیه فردا 17 شهریور ماه انجام میشه، قیمت هر سهم 450 تا 550 تومان قیمت گذاری میشه، معمولا برای اینکه بتونید خرید کنید 550 تومان باید قیمت گذاری کنید. 
ضمنا به دلیل مشارکت بالا، در صورتی که 4 میلیون نفر مشارکت داشته باشند حدود 1000 سهم به هر نفر میرسه، اگر 2 میلیون نفر مشارکت داشته باشند، حدود 2000 هزار سهم به هر کد بورسی تخصیص داده میشه

#فجهان #اخبار
X