آموزش قدم به قدم وصل کردن چین گیم به کیف پول اوکی ایکس

بروزرسانی در29 خرداد 1403
آموزش قدم به قدم وصل کردن چین گیم به کیف پول اوکی ایکس
در این مقاله، به صورت گام به گام، نحوه اتصال چین گیم به کیف پول و نکات و ترفندهای انتقال آن را به شما آموزش می‌دهیم.

توکن چین گیم در تاریخ 20 خرداد 1403 (چند هفته ای است) که در صرافی غیر متمرکز یونی سواپ لیست و قیمت گذاری شده است. البته در این مدت هنوز امکان بازی آن در ربات تلگرامی وجود داشت. اما چین گیم از تاریخ 23 خرداد اعلام کرد، تمام بازیکنان توکن های خود را به کیف پول های شبکه اتریوم منتقل کنند. چرا که ایردراپ آن نزدیک است. از این رو معامله گران تا 29 خرداد 1403 فرصت دارند، امتیازات خود را به کیف پول منتقل نمایند. برای آموزش 0 تا 100 نحوه اتصال چین گیم به کیف پول تا آخر این بلاگ از نظارت همراه ما باشید.

اتصال چین گیم به کیف پول

امکان اتصال چین گیم به کیف پول های شبکه اتریوم

بازی چین گیم امکان اتصال به کیف پول و برداشت از ربات تلگرامی را فراهم کرده است. برای برداشت ایردراپ می توان از کیف پول های شبکه اتریوم استفاده کرد. از بین کیف پول هایی که از اتریوم و شبکه پشتیبانی می کنند، بازی چین گیم 3 ولت  متامسک، تراست ولت و اوکی ایکس را پیشنهاد کرده که این 3 کیف پول جزو برترین و قدرتمند ترین کیف پول های دنیا هستند. البته پس از ورود به ربات تلگرامی بازی چین گیم، ولت اوکی ایکس را پیشنهاد می کند.

صرافی اوکی ایکس برای ثبت نام نیاز به احراز هویت دارد و استفاده از آن برای ایرانیان ممکن نیست. اما خوشبختانه کیف پول اوکی ایکس نیازی به احراز هویت ندارد. همچنین، از ولت های دیگری همچون متامسک و تراست ولت نیز می توان توکن های استخراج شده را برداشت نمود. 

آموزش اتصال چین گیم به کیف پول 

برای اتصال بازی به کیف پول به ربات تلگرامی چین گیم رفته و بر روی گزینه « Chainn gameplay on» کلیک کنید. تا وارد مینی اپ تلگرام شوید. پس از بالا آمدن ربات، که به کندی کار می کند مراحل زیر را طی کنید:

 • برای اتصال ولت بر روی گزینه «View registration guide» کیک کنید. 
 • برای این منظور باید ولت اوکی ایکس را بر روی تلفن همراه خود نصب کنید.
 • وارد اپلیکیشن اوکی ایکس شده و در نوار بالای صفحه بر روی سر برگ ولت کلیک کنید.
 • از بخش Wallet گزینه ی ایجاد کیف پول جدید را کلیک کرده و ولت بسازید.

  برای این منظور گزینه «Add account» را زده و در صفحه پیش رو بر روی آیکون «Add Wallet» کلیک کنید.

 • سپس در صفحه ایجاد شده بر روی گزینه Seed phrase کلیک کنید که در این هنگام اوکی ایکس کد 12 کلمه ای را به شما نشان می دهد.
 • توصیه می شود این رمز را به هیچ وجه در اختیار کسی قرار ندهید. بنابراین، هرگز به کسی 12 کلمه را نفرستاده چرا که می تواند به ولت شما دسترسی داشته و موجودی شما را خالی کند.
 • دوباره وارد ربات تلگرام شده و بر روی آیکون کیف پول اوکی ایکس کلیک کنید.

سپس ربات به طور خودکار شما را به کیف پول اوکی ایکس وارد می کند. در صفحه پیش رو گزینه «confirm» را بزنید.

 • اکنون بر روی گزینه کانکت ولت «Connect Wallet» بزنید.
 • سپس بر روی سربرگ «sign message to register» کلیک کرده و به صفحه بعدی بروید.
 • در صفحه creat next app مشخصات پروژه که در شبکه اتریوم و لایه دوم آن این توکن ایردراپ شده است را نشان می دهد.

کارمزدهای این شبکه بسیار کمتر از اتریوم و شبکه بیس آن چین است. دوباره بر روی گزینه  «confirm» کلیک کرده، سپس پیغام موفقیت آمیز بودن اتصال نمایش داده می شود. 
همین مراحل را در کف پول متامسک و تراست ولت هم می توان انجام داد اما در حال حاضر مرتبا ارور می دهد.

چین گیم را به کدام کیف پول متصل کنیم؟!

چین گیم را می توان به هر کیف پولی که از شبکه اتریوم و ERC 20 پشتیبانی می کند متصل کرد. برای چک کردن آدرس دریافت و اطمینان خاطر بیشتر به کیف پول اوکی ایکس رفته و بر روی گزینه واریز «Deposit» کلیک کرده و در نوار جستجو بالا صفحه نام اتریوم را بنویسید. آدرسی برای شما نمایش می دهد، آن را با آدرس ربات تلگرامی تطبیق دهید. اگر هر دو آدرس یکسان است، جای نگرانی نیست و تمام توکن های شما به آدرس کیف پولتان ارسال خواهد شد.

اگر بخواهید کیف پول خود را به تراست ولت متصل کنید باید کد 12 رقمی که کیف پول اوکی ایکس به شما داده را در تراست ولت قرار دهید.

اتصال چین گیم به ولت

البته هنگامی که ایردراپ تکمیل شود و برداشت ها فعال باشد، گزینه claim نمایش داده شده و با انتخاب این گزینه تمام امتیازات  به کیف پول منتقل می شود.

انتقال کیف پول اوکی ایکس به تراست ولت

برای این منظور باید آدرس کانترکت گیم چین را کپی کرده و وارد اپلیکیشن تراست ولت و یا متامسک شوید. سپس گزینه Manage crypto  را زده و بر روی آیکون + در سمت راست صفحه کلیک کنید.

در این هنگام شبکه را بر روی بیس قرار داده و در نوار جستجو نام اتریوم را سرچ کرده و پس از آن آدرس کپی شده را پیس نمائید. اگر آدرس درست باشد کادر و نوارهای دیگر به طور خودکار پر خواهند شد. سپس بر روی گزینه Import کلیک کرده و توکن آن  به تراست ولت اضافه خواهد شد. 

البته دقیقا مشخص نشده است که برای هر میزان امتیاز چه مقدار توکن به هر بازیکن تعلق خواهد گرفت. 

این توکن چینی در سایت و صرافی غیر متمرکز یونی سواپ لیست شده و به احتمال زیاد در تاریخ 30 خرداد 1403 در صرافی اوکی ایکس نیز لیست خواهد شد. البته صرافی اوکی ایکس نیاز به احراز هویت دارد و برای ایرانیان مناسب نیست. بنابراین، باید صبر کرد تا در صرافی های ایرانی و یا بینگ ایکس نیز لیست شود.

نکات کلیدی که برای اتصال به کیف پول باید بدانید!!

این نکات عبارتند از:

 • توجه کنید تا 16 ساعت زمان برای اتصال ولت و برداشت امتیازات از ربات وجود دارد.
 • امکان اتصال چین گیم به تراست ولت و متامسک نیز وجود دارد. اما چین گیم برای اتصال به تراست ولت بسیار ارور می دهد و پیشنهاد می شود در این مدت محدود ریسک نکرده و به اوکی ایکس متصل نمائید. بنابراین در حال حاضر بهترین کیف پول برای چین گیم اوکی ایکس است.
 • برای اتصال چین گیم به کیف پول اوکی ایکس به صرافی آن نیازی ندارید. چرا که امکان دسترسی به صرافی اوکی ایکس و احراز هویت برای ایرانیان وجود ندارد. بنابراین مستقیما ولت اوکی ایکس را انتخاب کنید.
 • بعدا برای اتصال به کیف پول های دیگری همچون تراست ولت می توانید کد 12 رقمی اوکی ایکس را در تراست ولت نیز وارد کرده و توکن های خود را به تراست ولت انتقال دهید.
 • برای هزینه تراکنش های انتقال به اتریوم نیاز دارید، چرا که پروژه چین گیم بر روی شبکه بلاک چین اتریوم لانچ شده است. بنابراین، برای تبدیل و فروش چین گیم بایستی مقداری اتریوم بخرید.
 • اگر کیف پول اوکی ایکس نیز ارور داد، کیف پول های مختلف را امتحان کرده و هر کدام که ارور نمی دهند را به ربات چین گیم متصل کنید.

آموزش گام به گام فروش چین گیم

برای فروش چین گیم باید ولت خود را به ربات متصل کنید. البته این توضیحات برای بعد از واریز امتیازات ربات به کیف پول حائز اهمیت است. 

برای فروش توکن های چین گیم بر روی لینک صرافی غیر متمرکز یونی سواپ در کانال تلگرام چین گیم کلیک کرده و کانکت ولت را در بخش فروش آن چین انتخاب نمائید. از طریق کانترکت آدرس، توکن را اد کنید. سپس نماد این رمز ارز برای شما نمایش داده می شود که آخر آن 2 عدد dd نوشته شده است.

سپس نماد usdt را انتخاب کرده تا توکن ها شما به دلار تبدیل شود. البته در شبکه بیس هزینه تراکنش ها زیاد نیست. هر عدد از توکن های چین گیم 4 سنت قیمت داشته و هر 1000 توکن 43 دلار و هر ده هزار توکن 430 دلار قیمت دارد. 

اما هر یک امتیاز آن چین معادل یک توکن نیست. تعداد توکن هایی که پروژه چین گیم می خواهد در بین معامله گران تقسیم کند، هنوز مشخص نیست. به عنوان مثال در نات کوین هر 1000 امتیاز معادل یک توکن بود. بنابراین، تعداد امتیازات چین گیم شاید تقسیم بر 2000 یا 3000 امتیاز شود تا میزان توکن های آن مشخص شود. 

علاوه بر آن، هنگام واریز ایردراپ صف فروش بسیار زیاد شده و احتمالا قیمت آن کاهش پیدا کند. اگر چین گیم در صرافی های دیگری همچون بایننس لیست شود، امکان افزایش ارزش توکن آن وجود دارد.

جمع‌بندی

چین گیم (Chain Game) تلاش دارد تا با ادغام دنیایی از سرگرمی و فناوری بلاکچین، یک تجربه بازی منحصر به ‌فرد و هیجان ‌انگیز برای کاربران فراهم کند. محیط داخلی بازی چین گیم به صورت یک زنجیره ای است که باید با ضربه هایی زنجیر را پاره کنید.

چین گیم تا اواخر خرداد و اوایل تیر ماه در صرافی های متمرکز لیست خواهد شد. اما  چین گیم قبل از عرضه ایردراپش در صرافی غیر متمرکز یونی سواپ لیست شده است. برای اطلاع دقیق از زمان لیست شدن چین گیم و اخبار مربوط به خرید و فروش آن پیشنهاد می کنم وب سایت نظارت عضو شوید تا از اخبار پروژه های تلگرامی سریعا اطلاع پیدا کنید.

سوالات متداول

به گفته منابع رسمی، بازی چین گیم در 1 تیر ماه 1403 در صرافی های اوکی ایکس و مکسی لیست خواهد شد.
چین گیم را می توان به کیف پول های شبکه ERC 20 اتریوم متصل نمود. برترین کیف پول هایی که از این شبکه پشتیبانی می کنند را می توان تراست ولت، متامسک و اوکی ایکس دانست.
در حال حاضر امکان خرید و فروش چین گیم در صرافی غیر متمرکز یونی سواپ با قیمت حدودی 4 سنت فراهم شده است.
نظارت دات کام
پلتفرم مقایسه و بررسی نهادهای مالی
Enamadlogo-samandehi
کلیه حقوق این سایت متعلق به آسیا سرمایه هوشیار (nezarat) می‌باشد.