فاز سوم نات کوین شروع شد!!

بروزرسانی در23 تیر 1403
فاز سوم نات کوین شروع شد!!
با کلیک روی این مقاله، از تمام اخبار و تحولات مربوط به فاز سوم نات کوین و کسب توکن های نات کوین جدید در فاز 3 نات کوین مطلع شوید.

اخبار جدید نات کوین به کسب نات کوین در فاز سوم این پروژه مربوط می‌شوند. با آغاز فاز 3 نات کوین توکن سوزی این پروژه شروع شد و بسیاری از کاربران از این موضوع نگران شده اند. اما چطور می توان از سوختن توکن های نات کوین جلوگیری کرد؟! اگر نات کوین را استیک کرده باشیم نیز امکان سوختن توکن ها وجود دارد؟! با ما تا انتهای این بلاگ جذاب از نظارت همراه باشید تا 0 تا 100 فاز سوم نات کوین را بررسی کرده و با روش های افزایش درآمد در نات کوین آشنا شوید.

استخراج دوباره نات کوین شروع شد!

اگر نات کوین ها را تا قبل از 27 خرداد از ربات تلگرامی آن برداشت نزنید، امکان سوختن نات کوین وجود دارد. چرا که چند روزی است تیم توسعه دهنده نات کوین اعلام کرده است، می خواهد فرآیند توکن سوزی را در نات کوین آغاز کند و این کار در رشد قیمت این رمز ارز تاثیر می گذارد.

البته تیم توسعه دهنده پس از فاز سوم، آزمایش و جستجو باگ ها و خطاهای پروژه می توانند فاز بعدی نات کوین را با قدرت شروع کنند.

اولین توکن سوزی نات کوین توسط پروژه CATIZEN انجام شد. بنابراین در این مدت که کتیزن پرداخت نات کوین رو قبول کرد. در مجموع 50 میلیون نات داخل این مینی اپ پرداخت شده که این پروژه تصمیم گرفت 10 درصد از درآمدش یعنی 5 میلیون نات کوین را بسوزاند.

همچنین، پروژه Whale هم به نات کوین پیوست و 6 میلیون از این رمز را سوزاند!
حذف دسترسی تیم نات کوین به پروژه Not coin نات کوین اعلام کرد، دسترسی خود را از پروژه حذف کرده است. این خبر مثبتی برای رمز ارز نات کوین است. چرا که فرآیند برنامه نویسی و برنامه ریزی پروژه نات کوین از قبل انجام شده و تیم نات کوین دیگر امکان استخراج بیشتر توکن های نات کوین را ندارد و حتی نمی توانند لوگو، اسم، لیست صرافی ها و ... را تغییر دهند.

حذف دسترسی تیم توسعه دهنده برای معامله گران خبر خوشایندی خواهد بود. به این خاطر که در بازار ارزهای دیجیتال بسیار زیاد دستکاری قیمت ها و نوسانات شدید رمز ارزها، وجود دارد. از این رو معامله گران دیگر نگران دستکاری قیمت نات کوین توسط تیم سازندگان نخواهند بود و از این به بعد چنین نگرانی وجود نخواهد داشت. چرا که قیمت نات کوین بر اساس عرضه و تقاضا واقعی نوسان می کند و می توان با تحلیل تکنیکال، نات کوین را معامله کرد و نگران دستکاری قیمت ها و نوسانات غیر واقعی نبود.

فاز سوم نات کوین موجب افزایش قیمت آن خواهد شد؟!

بعد از فاز سوم، می توان دوباره نات کوین ها را به ربات تلگرام واریز کرد و گزینه دیپوزیت فعال خواهد شد. همچنین، کمپین های پروژه های تلگرامی که به حمایت نات کوین نیاز دارند، به حالت خودکار تبدیل می شوند. در حقیقت بازی های تلگرامی برای معروفیت بیشتر به تیم توسعه دهنده نات کوین پول واریز کرده و در ازای آن نات کوین در شبکه های مجازی از پروژه و ایردراپ آنان حمایت خواهد کرد. اما به جای پرداخت پول، نات کوین از توسعه دهندگان می خواهد مقداری از رمز ارز  Not coin را خریداری کنند و این موضوع موجب افزایش قیمت نات در آینده خواهد شد. 

حال پروژه نات کوین قرار است پس از فاز سوم، برای ایردرپ های تلگرامی با طراحی و ایجاد رباتی، امکان خریداری نات کوین را فراهم کند. از این رو ایردراپ ها باید با اشتراک گذاری تسک هایی در ربات نات کوین، رمز ارزهای خود را به رایگان در بین بازیکنان نات تقسیم کنند. بنابراین، از این طریق معامله گران نات کوین نیز درآمد بیشتری کسب خواهند کرد. البته هر چه توکن های نات کوین توسط ایردراپ های تلگرامی بیشتر خریداری شود، توکن سوزی هم بیشتر انجام خواهد شد و افزایش قیمت در راه خواهد بود. 

توکن سوزی در نات کوین چیست؟!

توکن سوزی توسط تیم توسعه دهنده نات کوین انجام شده و به روش های متفاوتی انجام می شود. بازیکنانی که تا 27 خرداد توکن های خود را از ربات تلگرامی نات کوین برداشت نکرده اند، توکن های آنان سوخت می شود. پروژه های جدید تلگرامی برای دریافت حمایت از پروژه نات کوین بایستی مقداری نات کوین خریده و به شبکه آن اهدا کنند تا از این طریق پروژه آنان توسط کانال تلگرام نات کوین حمایت شود.

بخشی از این نات کوین ها سوزانده و بخشی دیگر با ایجاد تسک هایی در بین بازیکنان تقسیم خواهد شد. به طور کلی توکن سوزی موجب کاهش رمز ارز نات کوین شده و همین موضوع موجب افزایش قیمت نات کوین در صرافی های متفاوت خواهد شد. بنابراین، این فرآیند تاثیر بسیار زیادی بر افزایش قیمت نات کوین دارد. گفتنی است تا به الان 62 میلیون توکن از نات کوین سوزانده شده است. 

چطور از توکن سوزی نات کوین جلوگیری کنیم؟!

بر اساس کانال اصلی نات کوین برای جلوگیری از توکن سوزی، این منبع اعلام کرده است، بازیکنان می توانند تا 16 ژوئن  (27 خرداد 1403) نات کوین های خود را از ربات تلگرامی برداشت کنند. اما بازیکنانی که تا آن زمان نات کوین های خود را برداشت نکنند، توکن های آن ها سوخت می شود.

لازم به ذکر است که بخشی از هزینه توکن سوزی ها صرف توسعه پروژه نات کوین و بخشی از درآمد آن با ایجاد تسک هایی در بین معامله گران فعال نات کوین تقسیم می شود. در کل توکن سوزی در نات کوین خبر مثبتی است که در افزایش قیمت نات کوین تاثیر زیادی می گذارد. اما هنوز مشخص نشده که چه مقدار از توکن های نات کوین سوزانده خواهد شد و پس از انجام این فرآیند مقدار آن مشخص خواهد شد.

آیا توکن های افرادی که استیک کرده اند سوزانده می شود؟!

تیم نات کوین اعلام کرده است، فرآیند توکن سوزی به سکه های استیک شده کاری ندارد. اما اگر توکن های نات کوین قبل از 27 خرداد از استیک یک ماهه خارج شود، تکلیف سکه های معامله گران چه خواهد شد؟! با توجه به این خبر هیچ مشکلی برای توکن های این دسته از بازیکنان به وجود نمی آید. چرا که این افراد با استیک کردن از پروژه نات کوین حمایت کرده اند و  نات کوین های آن ها در ربات تلگرامی وجود دارد. بنابراین این افراد بعد از فاز سوم می توانند دوباره سکه های خود را استیک کنند.

البته فعلا قابلیت استیک کردن در نات کوین به پایان رسیده است و با پایان فاز بتا یا فاز سوم امکان استیک دوباره نات کوین وجود دارد.

توکن سوزی نات کوین چطور انجام می شود؟!

برای توکن سوزی در نات کوین تیم توسعه دهنده نیازی به دسترسی به پروژه ندارد. بنابراین این فرآیند نیازی به مدیر پروژه ندارد و برای این منظور توکن ها به آدرس مشخصی ارسال شده و سوزانده می شوند. از این رو توکن سوزی نات کون همچنان ادامه دارد و هیچ گونه نات کوین جدیدی تولید و استخراج نخواهد شد. لازم به ذکر است که توکن نات کوین همچنان در دنیا جزو برترین رمز ارزهای ترند محسوب می شود و برای سومین هفته متوالی رتبه یک سایت کوین مارکت کپ را در بین توکن های ترند کسب کرده است. 

سخن پایانی

در این مقاله به طور کامل با فرآیند توکن سوزی نات کوین آشنا شدیم. با شروع توکن سوزی نات کوین، قیمت آن پامپ جذابی را تجربه کرد. چرا که نات کوین اعلام کرد در هفته گذشته با تسک هایی که به اشتراک گذاشته شد، توانست 6 میلیون نات کوین جدید را بسوزاند! از طرفی تیم توسعه دهنده نات کوین اعلام کرد، هر معامله گر تا 16 ژوئن فرصت برداشت نات کوین های خود را از ربات دارد. در غیر این صورت توکن ها می سوزد و اکانت های غیرفعال از دسترس خارج می شوند.

سوالات متداول

نات کوین دسترسی خودش را از توکن  نات کوین حذف کرده به این معنا که توسعه دهندگان هیچ دسترسی به شبکه نات کوین نداشته و این بدان معنا است که توکن نات کوین از این به بعد هیچ صاحبی نخواهد داشت. بنابراین، امکان دستکاری قیمت نات کوین غیر ممکن خواهد بود.
تعداد معامله گران نات کوین از 40 میلیون نفز نیز گذشته و این آمار در دیتا بیس ثبت شده است. این آمار بین پروژه همستر کمبت و نات کوین وجود دارد و موجب چالشی بین دو رمز ارز شده است. البته این چالش ها موجب افزایش قیمت نات کوین می شود.
با توجه به اینکه پروژه نات کوین اعلام کرده تا قبل از 16 ژوئن باید یا نات کوین ها را استیک کنید و یا از ربات خارج نمائید، درخواست برداشت این رمز ارز بسیار زیاد شده و این موضوع موجب تاخیر در عملیات برداشت خواهد شد. بنابراین اگر در داخل مینی اپ نات کوین با پیغام ‌Withdraw proccesing (درخواست شما در حال پردازش است) مواجه شدید، نگران سوختن توکن های خود نباشید. چرا که ممکن است پروسه برداشت 3 الی 4 روز هم به طول انجامد.
توکن سوزی در نات کوین یک اتفاق مثبت در پروژه است که موجب کاهش توکن های نات کوین در بازار ارزهای دیجیتال می شود. هر چه تعداد یک رمز ارز کمتر باشد و تقاضا برای خرید آن بیشتر شود، ارزش آن بیشتر خواهد شد.
نظارت دات کام
پلتفرم مقایسه و بررسی نهادهای مالی
Enamadlogo-samandehi
کلیه حقوق این سایت متعلق به آسیا سرمایه هوشیار (nezarat) می‌باشد.