ایردراپ بانی اپ چیست؟! آموزش 0 تا 100 استخراج بازی تلگرامی Bunny App

بروزرسانی در12 تیر 1403
ایردراپ بانی اپ چیست؟! آموزش 0 تا 100 استخراج بازی تلگرامی Bunny App
بانی اپ : بازی، سرگرمی و کسب درآمد! در این مقاله بخوانید که Bunny App دقیقا چیست همچنین با آموزش کامل ایردراپ رایگان ، از این بازی تلگرامی ارز استخراج کنید و بفروشید.

تلگرام با هدف توسعه بلاک ‌چین The Open Network یا همان TON، توانست گام بزرگی به سمت ارزهای دیجیتال بردارد. تلگرام در گام اول توانست با توسعه یک کیف پول داخلی، امکان خرید‌ و ‌فروش ارزهای دیجیتال همانند بیت‌ کوین را فراهم کرده و توسط یک ربات تلگرامی آن را در اختیار کاربران قرار می ‌دهد. 

سپس تلگرام پلتفرم Open League را معرفی کرد. این پلتفرم یک سامانه ارتباط محور مبتنی بر سیستم پاداش است که با هدف افزایش تعامل کاربران با پروژه‌های وب 3 راه‌ندازی شد. از این رو بسیاری از شرکت ها توانستند ایردراپ خود را در قالب بازی در تلگرام عرضه کنند. یکی از این شرکت های بلاک چینی بانی اپ است که خیلی سریع توانست میلیون ‌ها کاربر را به خود جذب کند.

بازی تلگرامی بانی اپ چیست؟!

در واقع بانی اپ، ارز دیجیتال نوظهوری است که به صورت بازی تلگرامی عرضه شد. سادگی فرآیند استخراج، عدم نیاز به سرمایه‌گذاری اولیه و پتانسیل‌های موجود، از جمله مزایای این پروژه هستند که می‌توانند انگیزه افراد را برای ورود به آن افزایش دهند. بانی اپ (Bunny App) یک بازی جدید تلگرامی با سبک Tap-to-Earn است که بازیکنان می توانند با ضربه زدن بر روی صفحه نمایش تلفن همراه و سپس خرگوش بازی سکه دریافت کنند.

این بازی با ظاهر گرافیکی جذاب توانسته نظر اکثر کاربران را به خود جلب کند. با ما در این بلاگ از نظارت همراه باشید تا به طور کامل با نحوه استخراج رمز ارز بانی اپ آشنا شوید.

بازی تلگرامی بانی اپ

آیا بانی اپ معتبر و قانونی است؟

اطلاعات دقیقی در رابطه با نقشه راه این ایردراپ در دسترس نیست. البته از زمان راه اندازی بازی تا به امروز طرفداران این بازی مرز 1 میلیون نفر را رد کرد. اگر چه که بازی بسیار مشابه، بازی ‌های دیگر این سبک است اما تفاوت‌ هایی هم در آن وجود دارد و طبق گفته سازندگان بازی قرار است در آینده ویژگی ‌ها و گزینه‌ های متعددی به این بازی اضافه شود.

بازی Bunny App از گرافیک خوبی برخوردار است که می تواند افراد زیادی را به خود جذب کند. بنابراین در این ایردراپ رایگان بازی کرده و اقدام به جذب توکن نمائید.

بازی های تلگرامی زیادی مانند بانی اپ وجود دارند. برای اطلاع بیشتر و ورود به این ایردراپ های تلگرامی می توانید از مقاله بهترین بازی های تلگرامی دیدن کنید.

ورود به بازی تلگرامی بانی اپ

برای ورود به بازی بانی اپ مراحل زیر را طی کنید:

ربات تلگرام بانی اپ را به آدرس Bunny App در تلگرام جستجو کنید و عضو ربات این بازی شوید. سپس بر روی گزینه شروع یا START کلیک کرده سپس گزینه PLAY NOW را کلیک کنید. هنگامی که وارد محیط بازی شدید با کلیک بر روی گزینه « START Playing» می توانید شروع به استخراج توکن نمائید.

بخش های مختلف و مهم بازی

در این بازی با ضربه زدن بر روی خرگوش بازی امتیاز و توکن کسب کنید.
هنگام ورود به بازی تلگرامی بانی اپ، وارد بخش Earn شده و از بخش Daily Reward پاداش روزانه خود را به دست آورید. بنابراین هر روز به این بخش سر زده و بر روی این گزینه کلیک کنید تا امتیاز رایگان به دست آورید. البته هر روز و در بازه زمانی 10 روزه این پاداش افزایش پیدا می‌کند و از روز قبلی بیشتر می شود. به شرطی که در این زمان هر روز این گزینه را فعال کنید. در نهایت در روز 10 ام پاداش بسیار خوبی نصیب بازیکنان خواهد شد. 
✔ البته با عضویت در کانال تلگرام و دنبال کردن صفحه توییتر (ایکس) بانی اپ می توانید 4000 سکه برای شروع به دست آورید و آنها را برای ارتقا بازی در بخش Boosts استفاده کنید.

✔ اگر در ابتدای بازی هستید سعی کنید هر یک ساعت به بازی سر زده و فرآینده استخراج تون را با ضربه زدن انجام دهید تا میزان سکه های شما افزایش یابد. سپس سکه ‌های خود را خرج ارتقا سطح Damage و Energy Cap در بخش Boosts بازی کنید تا در طولانی مدت امکان به دست آوردن سکه ‌های بیشتر برای شما فراهم شود.
✔ همچنین، در بخش Boosts و قسمت Free Boost در طول روز یک مرتبه می توانید گزینه Damage را فعال کنید و سه مرتبه گزینه Recharge تا امتیازات بالاتری دریافت کنید.
✔ البته پس از فعال کردن گزینه Recharge، نوار انرژی شما در بازی سریعا پر می شود و دوباره می توانید فرآیند استخراج را انجام دهید. اما در حالت عادی هر بازیکن برای پر شدن نوار انرژی بایستی یک ساعت صبر کند. علاوه بر آن، پس از فعال سازی Damage سرعت افزایش توکن بالا می رود. چرا که با هر ضربه چند برابر مراحل قبل سکه برای شما استخراج می شود.

معرفی بخش های مختلف بازی بانی اپ

آموزش جمع آوری توکن های Bunny App

در مراحل ابتدایی بازی امکان استخراج خودکار توکن بانی اپ وجود ندارد و هر بازیکن بایستی یک ساعت یک بار به بازی سر زده و با ضربه زدن اقدام به کسب توکن نماید. بنابراین، برای بازی به طور خودکار باید میزان  ب ضربه زدن توکن های بانی اپ را افزایش داده و سپس در در بخش تقویت کننده ها با پرداخت سکه ضربه زدن خودکار را فعال کنید.

نحوه دریافت توکن های بیشتر در بانی اپ

برای دریافت توکن های بیشتر در بانی اپ مراحل زیر را طی کنید:
✔ با ورود به بخش Earn و عضویت در کانال تلگرام و صفحه توییتر بانی اپ 4000 هزار امتیاز اضافه دریافت نمایید.

✔ در بخش Boosts سکه های خود را برای ارتقا سطح Damage و Energy Cap خرج کنید تا امکان دریافت پاداش بیشتر در مراحل آتی برای شما فراهم باشد. با معرفی دوستان خود از بخش Friends، به ازای معرفی هر نفر امتیاز اضافه به دست آورید.
✔ در بخش تسک ها (Earn) هر روز بر روی گزینه « Daily  Bonuses» کلیک کرده و بونوس روزانه خود را دریافت نمائید.

✔ با استخراج 5 هزار توکن اولیه به بخش تسک ها رفته و پاداش خود را بگیرید. همچنین با استخراج 10 هزار کوین نیز پاداش به شما تعلق خواهد گرفت.
✔ گر 3 نفر از دوستان خود را به بازی دعوت کنید، 5 هزار امتیاز و اگر 10 نفر از دوستان خود را دعوت نمائید 10 هزار امتیاز دریافت می کنید. البته اگر دوستان شما اکانت پریمیوم داشته باشند، این امتیاز دو برابر خواهد بود.

Bunny app

✔ با پیوستن به گروه بانی اپ نیز می توانید 5 هزار امتیاز دریافت کنید.

نحوه اتصال بانی اپ به کیف پول

در حال حاضر گزینه اتصال به کیف پول در این بازی فعال نشده است و نمی توان آن را به ولت خاصی متصل کرد. پس از عرضه ایردراپ در شبکه بلاک چین به احتمال زیاد گزینه اتصال به کیف پول فعال شود.

بانی اپ کی لیست میشه؟

زمان لیست شدن بانی اپ را می توان تاریخ مرداد تا شهریور ماه 1403 در نظر گرفت. چرا که باید 50 درصد از توکن ها استخراج شود و در هر مرحله از پیشرفت پروژه مانند تعیین زمان عرضه ایردراپ، شبکه ای که بازی می خواهد بر روی آن لانچ شود، انتقال به کیف پول و اتصال به ولت، تیم توسعه دهنده باگ های صرافی و ایردراپ را رفع می کند.

بهترین صرافی برای خرید و فروش بانی اپ

بهترین صرافی های متمرکز را می توان بایننس، بای بیت، اوکی ایکس دانست اما این پلتفرم ها به ایرانیان خدمات ارائه نمی کنند و معامله گران می توانند پس از عرضه ایردراپ و لیست شدن، بانی اپ را در صرافی های زیر معامله کنند.

avatar

صرافی ال بانک

4.4/5
بهترین برای معاملات فیوچرز بدون احراز هویت
در صرافی Lbank

avatar

بینگ ایکس

4.6/5
بهترین برای معاملات فیوچرز
در صرافی Bingx

avatar

نوبیتکس

4/5
بهترین از لحاظ حجم معاملات
در صرافی Nobitex

avatar

آبان تتر

4.1/5
بهترین برای خرید و فروش تتر
در صرافی Abantether

همچنین میتوانید از مقاله بهترین صرافی ارز دیجیتال دیدن کنید

این ایردراپ به احتمال زیاد لیست شود. به احتمال زیاد بانی اپی بی کیو کوین پس از پروژه نیر ولت و توکن هات لیست شود. چرا که این دو بازی با یکدیگر همکاری ویژه ای دارند.

نحوه فروختن سکه های جمع آوری شده

برای فروش سکه ها پس از لیست شدن باید بازی را به کیف پول تونکیپر (کیف پول شبکه تون) متصل کرده و توکن های جمع آوری شده را در ولت به رمز ارز دیگری همچون تتر یا دلار تبدیل کنید. اما می توان توکن بانی اپ را در صرافی های غیر متمرکز همچون پلتفرم یونی سواپ و Blast به فروش رساند.

جمع‌بندی

در این مقاله با نحوه استخراج رمز ارز بانی اپ (Bunny App) آشنا شدیم. این بازی در شبکه‌ های اجتماعی مانند توییتر و کانال‌ های تلگرام سر و صدا به پا کرده است. چرا که  امکان انتخاب بلاک چین مورد نظر به ‌طور مستقیم در بازی Bunny App وجود دارد. ارز بانی اپ در مراحل اولیه استخراج توکن قرار دارد و تعداد کاربران آن به 1 میلیون بازیکن رسیده است. بنابراین، می‌توان پیش بینی کرد، با این حد از محبوبیت به زودی در صرافی ‌های محبوب لیست خواهد شد.

هشدار ریسک

اینترنت و فضای مجازی گاهی صحنه سوءاستفاده و کلاهبرداری توسط کلاهبرداران اینترنتی می‌شود. اخیرا در پروژه همستر نیز شاهد بودیم که عده‌ای با ارسال لینک‌های تقلبی، موبایل کاربران را هک کرده و حساب‌ آن‌ها را خالی کردند! در این عرصه باید کاملا هوشیار و محتاط باشید که طعمه کلاهبرداران نشوید. توصیه می‌کنیم حتما با استفاده از منابع اطلاعاتی رسمی و معتبر مثل نظارت، دانش و آگاهی خود را در این زمینه بالا ببرید.

سوالات متداول

در حال حاضر هیچ تاریخ قطعی برای لیست شدن همستر کمبت در صرافی ها وجود ندارد. با این حال، تیم توسعه دهنده در حال تلاش است تا این اتفاق تا حد امکان زودتر رخ دهد.
معامله گران می توانند علاوه بر بازی بانی اپ ، با شرکت در مسابقات آن، استفاده از Share تلگرام، تماشای تبلیغات آن و استفاده از قابلیت های بوست بازی، توکن های بیشتر دریافت کنند.
بازی بانی اپ (Bunny) توسط تیم توسعه دهنده اروپایی ساخته شده و قبل از عرضه در صرافی ها در قالب ایردراپ تلگرامی در دسترس معامله گران قرار گرفته است.
نظارت دات کام
پلتفرم مقایسه و بررسی نهادهای مالی
Enamadlogo-samandehi
کلیه حقوق این سایت متعلق به آسیا سرمایه هوشیار (nezarat) می‌باشد.