ایردراپ سیمپل چیست؟! آموزش استخراج simple در تلگرام

بروزرسانی در9 تیر 1403
ایردراپ سیمپل چیست؟! آموزش استخراج simple در تلگرام
سیمپل : بازی، سرگرمی و کسب درآمد! در این مقاله بخوانید که simple دقیقا چیست همچنین با آموزش کامل ایردراپ رایگان ، از این بازی تلگرامی ارز استخراج کنید و بفروشید.

ایده پاول دورف برای افزایش طرفداران و دنبال کنندگان تلگرام در سال 2024 به واقعیت پیوست و با ورود ایردراپ های بلاک چین به تلگرام هر روز افراد زیادی به این پلتفرم می پیوندند. اما ایردراپ simple یکی از بهترین و برترین ایردراپ های تلگرامی است. با ما در  ادامه همراه باشید تا در کنار یکدیگر با نحوه استخراج سیمپل و افزایش امتیازات در این بازی به طور کامل و جامع آشنا شوید.

بازی تلگرامی سیمپل چیست؟!

ایردراپ سیمپل مانند دیگر بازی های تلگرامی برای افزایش محبوبیت توکن SMPL  توانست پروژه جدید Simple Tap را راه اندازی کند. این ایردراپ در تلگرام توانست به طور رایگان از توکن های سیمپل درآمد کسب کند. سیستم این بازی شبیه به نمونه ‌های محبوب مانند نات کوین NotCoin است و بازیکنان می ‌توانند بدون نیاز به تلاش زیاد و تنها با گذاشتن کمی و وقت در بازی، جوایزی ارزشمند کسب کنند.

برای ورود به بازی سیمپل روی این لینک کلیک کنید.

آیا سیمپل معتبر و قانونی است؟!

اعتبار پروژه سیمپل به دلیل دنبال کردن اکانت توییتر آن توسط شخصیت‌ های مهمی مانند بیل گیتس، ایلان ماسک بسیار افزایش پیدا کرده و البته کمپانی‌ های معروف و شناخته شده ای چون صرافی بایننس، گوگل و مجله Forbes نیز از این پروژه حمایت کردند. بنابراین این ایردراپ معروف را جدی گرفته که پتانسیل بالایی برای رشد دارد.

بازی های تلگرامی زیادی مانند سیمپل وجود دارند. برای اطلاع بیشتر و ورود به این ایردراپ های تلگرامی می توانید از مقاله بهترین بازی های تلگرامی دیدن کنید.

ورود به بازی تلگرامی سیمپل

برای ورود به بازی تلگرامی سیمپل در اولین مرحله باید با استفاده از لینک تلگرامی آن وارد ربات شوید. سپس بر روی گزینه start و بعد start now کلیک کنید.

در مرحله بعدی باید یک ایمیل وارد کنید. سعی کنید، ایمیل وارد شده واقعی باشد تا در هنگام عرضه و لیست شدن سیمپل بازی شما را ربان شناسایی نکند. بعد از وارد کردن ایمیل روی continue کلیک کنید.

در این مرحله وارد صفحه اصلی بازی خواهید شد.

ایردراپ سیمپل

بخش های مختلف و مهم بازی

بازیکنان می توانند از دو روش اقدام به استخراج رمز ارز بازی تلگرامی سیمپل نمایند و توکن های این بازی را به دست آورید. یکی به صورت ضربه زدن به سکه وسط بازی و دومی با استفاده از گزینه (Farming) استخراج توسط ربات بازی، این دو گزینه موجب افزایش امتیازات بازیکنان شده و همین امر بر جذابیت بازی سیمپل اضافه کرده است. بنابراین بازیکنان می توانند برای استخراج این رمز ارز هر 8 ساعت یکبار به این بازی سر بزنند و توکن های استخراج شده جمع آوری می کنند.

بخش های مختلف و مهم بازی سیمپل عبارتند از:

بخش Boost:
بازی سیمپل به شما این امکان را می ‌دهد تا با خرید کارت‌ ها در بخش Boost، فرآیند استخراج رمز ارز SMPL خود را به طور ساعتی افزایش دهید. البته هر کارت در بخش تقویت کننده قیمت به خصوصی دارد و به نسبت قیمت آن می توان سرعت استخراج توکن را در بازی بالاتر برد. بازیکنان باید با پرداخت سکه های جمع شده در این بازی میزان استخراج توکن را در ساعت بالا ببرند.

برای مثال، کارت Blockchain را می توان با پرداخت 100 SMPL فعال کرد که سرعت استخراج را برای شما 2 برابر سرعت قبلی افزایش می دهد.

البته با خرید کارت Boost، هزینه آن در مدت زمان مشخصی (معمولاً 2 روز) از طریق استخراج SMPL به شما بازگردانده می‌شود. چرا که پس از کسب توکن های بیشتر، کارت Boost برای شما سود ساز خواهد شد.

به طور کلی بخش Boost شامل قسمت‌های مختلفی مثل simple، coins، invest و Academy است که در هر کدام کارت‌های مختلفی وجود دارد.

بازی تلگرامی سیمپل

بخش Invite:
با استفاده از بخش Invite در بازی Simple Tap می توانید دوستان خود را با کد رفرال به بازی دعوت کنید و علاوه بر ورود هر دوست 1000 امتیاز گرفته بلکه پس از فعالیت آنها 10 درصد به ازای هر دوست پاداش دریافت کنید. بنابراین برای دعوت از دوستان در بخش Invite، روی دکمه “Invite Friend” کلیک کنید.

سپس لینک دعوت خود را کپی کنید و آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. بنابراین دوستان شما می‌توانند با استفاده از لینک دعوت شما به Simple Tap بپیوندند.

لیست پاداش برای دعوت از دوستان عبارتند از:
•    به ازای دعوت از 1 نفر  100 توکن SMPL؛
•    به ازای دعوت 5 نفر 2000 توکن SMPL؛
•    به ازای دعوت 10 نفر 4000 توکن SMPL؛
•    به ازای دعوت 25 نفر 6000 توکن SMPL؛
•    به ازای دعوت 50 نفر 8000 توکن SMPL.


سیمپل تپ دو روش ضربه زدن و Farming را برای کسب توکن SMPL ارائه می دهد که عبارتند از:

بخش ضربه زدن:
در صفحه اصلی بازی، می توان 100 بار بر روی صفحه نمایش ضربه زد و علاوه بر بخش فارمینگ، 100 امتیاز بیشتر کسب نمود. بنابراین هر 8 ساعت یکبر می توان برای کسب 100 توکن SMPL، روی سکه ها ضربه بزنید.

بخش Farming
برای فعال کردن فرآیند فارم، بر روی دکمه “Start Farming” کلیک کنید. بنابراین استخراج به مدت 8 ساعت به طور خودکار فعال می شود و به ازای هر ساعت، 10 توکن SMPL بری شما ماین می شود.

همچنین، اگر به دنبال ایردراپ جدیدی برای کسب درآمد هستید، ایردراپ تلگرامی ترونیکس را امتحان کنید که بسیار محبوب شده است. برای جزئیات بیشتر، بلاگ نظارت را بخوانید.

آموزش جمع آوری توکن های Simple

برای جمع آوری توکن ها پس از 8 ساعت، به صفحه اصلی Simple Tap بازگردید. و بر روی دکمه “Collect” کلیک کنید تا توکن های استخراج شده SMPL به موجودی شما اضافه شود. البته با جمع آوری توکن ها، دکمه “Start Farming” دوباره فعال می شود و می‌توانید فرآیند استخراج را برای 8 ساعت دیگر آغاز کنید.

بازی سیمپل برای کسب امتیاز بیشتر دو دسته تسک قرار داده است که شامل فعالیت هایی همچون عضویت در کانال تلگرام، دنبال کردن در اینستاگرام، پیوستن به تیک تاک و فعالیت های مشابه است. پس از انجام وظیفه، به عقب رفته و دوباره به بخش وظایف اجتماعی بازگردید.

در این مرحله، دکمه “Check” در مقابل وظیفه انجام شده فعال می ‌شود. با کلیک بر روی این دکمه، امتیاز و توکن SMPL مربوط به آن وظیفه را دریافت خواهید کرد.

نحوه دریافت توکن های بیشتر در سیمپل

در بخش تسک می توان 20  ماموریت متفاوت بازی را انجام داده و امتیاز خود را در بازی بالا ببرید. 
•    با استفاده از گزینه Join simple telegram می توان 100 توکن به دست آورد؛
•    با استفاده از بخش « Join the co-ceo simple channel» می توان 100 سکه گرفت؛
•    با استفاده از آیکون «boost simple tap» می توان 300 سکه به دست آورد؛
•    با استفاده از بخش « follow us on linkedin» می توان 200 سکه دریافت کرد؛
•    با استفاده از گزینه «follow simple coin yotube» می توان 500 توکن به دست آورد؛
•    با استفاده از بخش « Join simple academy on instgram» می توان 200 سکه گرفت؛
•    با استفاده از سربرگ « Join simple on the tiktok» می توان 200 سکه دریافت کرد؛
•    با استفاده از گزینه « Join simple instgram» می توان 100 سکه گرفت؛
•    با استفاده از بخش «find and install simple» می توان 2000 سکه به دست آورد؛
•    با استفاده از آیکون «join simple X» می توان 100 سکه به دست آورد؛
•    با استفاده از بخش «boost simple tap» می توان 300 سکه به دست آورد؛
•    با استفاده از سربرگ «RATE SIMPLE five stars and write a review» می توان 100 سکه به دست آورد؛
•    با استفاده از گزینه «RATE SIMPLE five stars in trastpilot» می توان 300 سکه به دست آورد؛
•    با استفاده از آیکون « follow our co-ceo on linkdin» می توان 200 سکه دریافت کرد؛
•    با استفاده از بخش «join tapcoin app» می توان 100 سکه به دست آورد؛
•    با استفاده از سربرگ «join vertus app » می توان 100 سکه گرفت؛
•    با استفاده از بخش «Repost the video to story» می توان 500 سکه دریافت کرد؛
•    با استفاده از گزینه «Repost a video on x» می توان 500 سکه به دست آورد.

آموزش جمع آوری سکه در سیمپل

در بخش خانه می توان بر روی گردونه ای که در قسمت پایین سمت راست بازی زده و به طور رندوم به شما سکه و امتیاز می دهد.

نحوه اتصال سیمپل به کیف پول

برای اتصال سیمپل تپ به کیف پول بایستی در بخش Earn، بر روب گزینه «connect wallet» کلیک کرده و بازی سیمپل را به کیف پول داخلی متصل نمائید. البته قبل از لیست شدن بازی سیمپل تپ می توان آن را به کیف پول های ولت مای تون ولت، تون هاپ و دی ولت و تونکیپر، بیت گت ولت متصل نمود. سپس ولت تونکیپر به طور خودکار به بازی سیمپل کوین متصل شده و تیک گزینه «done» سبز رنگ می شود.

سیمپل کی لیست میشه؟!

زمان لیست شدن سیمپل کوین را می توان در سه ماهه آخر سل 2024 یعنی آبان تا آذر ماه 1403 دانست. چرا که در هر مرحله از پیشرفت پروژه مانند تعیین زمان عرضه ایردراپ، شبکه ای که بازی می خواهد بر روی آن لانچ شود، انتقال به کیف پول و اتصال به ولت، تیم توسعه دهنده باگ های صرافی و ایردراپ را رفع می کند.

بهترین صرافی برای خرید و فروش سیمپل

بهترین صرافی های متمرکز را می توان بایننس، بای بیت، اوکی ایکس دانست اما این پلتفرم ها به ایرانیان خدمات ارائه نمی کنند و معامله گران می توانند پس از عرضه ایردراپ و لیست شدن، بی بی کیو کوین را در صرافی های زیر معامله کنند.

avatar

صرافی ال بانک

4.4/5
بهترین برای معاملات فیوچرز بدون احراز هویت
در صرافی Lbank

avatar

بینگ ایکس

4.6/5
بهترین برای معاملات فیوچرز
در صرافی Bingx

avatar

نوبیتکس

4/5
بهترین از لحاظ حجم معاملات
در صرافی Nobitex

avatar

آبان تتر

4.1/5
بهترین برای خرید و فروش تتر
در صرافی Abantether

این ایردراپ به احتمال زیاد لیست شود. به احتمال زمان کافی برای استخراج سیمپل کوین وجود دارد و بازی فرست فیشر نیز چندی پس از سیمپل لیست می شود. چرا که این دو بازی با یکدیگر همکاری ویژه ای دارند.

نحوه فروختن سکه های جمع آوری شده

برای فروش سکه ها پس از لیست شدن باید بازی را به کیف پول تونکیپر (کیف پول شبکه تون) متصل کرده و توکن های جمع آوری شده را در ولت به رمز ارز دیگری همچون تتر یا دلار تبدیل کنید. اما می توان توکن سیمپل کوین را در صرافی های غیر متمرکز همچون پلتفرم یونی سواپ و Blast به فروش رساند.

جمع‌بندی

ایردراپ سیمپل یکی از معتبر ترین بازی‌ های تلگرامی محسوب شده و تا به الان افراد مهمی همچون بیل گیتس و ایلان ماسک آن را حمایت کرده‌ اند. لازم به ذکر است که قبل از شروع هر ایردراپ به اندازه کافی راجع به آن تحقیق کنید. در این مقاله از بلاگ نظارت به طور کامل با ایردراپ simple آشنا شدیم و بخش‌های مختلف بازی را معرفی کردیم.

همچنین، اگر به دنبال بازی های دیگری برای کسب درآمد از طریق ایردراپ‌ه ا هستید، پیشنهاد می‌کنیم ایردراپ Time Farm را امتحان کنید.

هشدار ریسک

اینترنت و فضای مجازی گاهی صحنه سوءاستفاده و کلاهبرداری توسط کلاهبرداران اینترنتی می‌شود. اخیرا در پروژه همستر نیز شاهد بودیم که عده‌ای با ارسال لینک‌های تقلبی، موبایل کاربران را هک کرده و حساب‌ آن‌ها را خالی کردند! در این عرصه باید کاملا هوشیار و محتاط باشید که طعمه کلاهبرداران نشوید. توصیه می‌کنیم حتما با استفاده از منابع اطلاعاتی رسمی و معتبر مثل نظارت، دانش و آگاهی خود را در این زمینه بالا ببرید.

سوالات متداول

در حقیقت بازی سیمپل تپ با ارائه دو روش جدید برای استخراج توکن SMPL، یعنی ضربه زدن و Farm، انقلابی در دنیای استخراج ماینینگ به وجود آورده است.
ایردراپ simple توسط تیم توسعه دهنده قوی ساخته شده و به صورت بازی تلگرامی امکان استخراج ارز دیجیتال SMPL وجود دارد.
در حال حاضر هیچ تاریخ قطعی برای لیست شدن ارز SMPL در صرافی ها اعلام نشده است و اکنون در مرحله استخراج و ماینینگ قرار دارد.
معامله گران می توانند علاوه بر بازی، با شرکت در مسابقات صرافی، استفاده از Share تلگرام و دعوت از دوستان، تماشای تبلیغات آن و استفاده از قابلیت های Boost موجود در بازی، توکن SMPL دریافت کنند.
نظارت دات کام
پلتفرم مقایسه و بررسی نهادهای مالی
Enamadlogo-samandehi
کلیه حقوق این سایت متعلق به آسیا سرمایه هوشیار (nezarat) می‌باشد.