تاریخ لیست شدن چین گیم

بروزرسانی در30 خرداد 1403
تاریخ لیست شدن چین گیم
آیا منتظر لیست شدن چین گیم در صرافی‌ها هستید؟ در این مقاله، به طور کامل بررسی می‌کنیم که چین گیم کی لیست می‌شود و چه صرافی‌هایی احتمالاً آن را لیست خواهند کرد.

چین گیم لیست شد؟! چین گیم بازی تلگرامی است که چند هفته ای است در صرافی غیرمتمرکز یونی سواپ لیست شد، سپس در ربات تلگرامی خود در تاریخ 23 خرداد 1403 اعلام کرد، بازیکنان تنها چند روز (تا 27 خرداد 1403) فرصت دارند تا توکن های استخراج شده خود را به کیف پول متصل کنند. چرا که قرار است ایردراپ چین گیم عرضه شود. برای دانستن جزئیات لیست شدن چین گیم، نحوه قیمت چین گیم و نکات لازم برای خرید و فروش آن پیشنهاد می کنم تا آخر این بلاگ از نظارت همراه ما باشید.

بازی تلگرامی چین گیم چیست؟

چین گیم (Chain Game) یک پلتفرم بازی مبتنی بر بلاک چین است که بازیکنان می توانند با استفاده از پلتفرم تلگرام، در بازی ‌های دیجیتالی شرکت کرده و امتیازات جذابی کسب نمایند. این ایردراپ از توکن‌ های دیجیتال به عنوان پاداش برای کاربران استفاده می کند.

این بازی بر اساس ضربه بر روی صفحه نمایش کار می کند و از اول نقشه راهش را مشخص کرده بود. چین گیم یک ماه به طرفداران خود فرصت استخراج توکن ها را داد، سپس در تاریخ 20 خرداد در صرافی غیر متمرکز یونی سواپ لیست شد. 

یکی از ویژگی ‌های برجسته چین‌گیم، استفاده از ایردراپ‌ برای جذب کاربران و فرآیند ساده استخراج ارز با انجام تسک ها، ضربه زدن و دعوت از دوستان است. از این رو در ایردراپ، توکن‌های رایگانی به شرکت‌کنندگان اهدا می‌شود که می‌توانند از این توکن‌ها، کسب درآمد نمایند.

 آیا Chain Game لیست میشود؟

چین گیم لیست شد؟! ایردراپ های تلگرامی امروزه بسیار ترند شده و به منظور افزایش تعامل با کاربران و جذب بیشترین تعداد معامله گر برای بازی‌های دیجیتالی مبتنی بر بلاک‌چین انجام می‌شود.

بازی چین گیم قبل از عرضه کامل ایردراپ خود در صرافی غیرمتمرکز یونی سواپ لیست شد و این موضوع نشان از پویایی پروژه دارد. سپس چین گیم در این صرافی در محدوده 4 سنت قیمت گذاری شده است. پس از آن چین گیم در تاریخ 20 خرداد 1403 اعلام کرد، بازیکنان توکن های خود را به کیف پول های شبکه اتریوم منتقل کنند. پس از آن چین گیم به کاربران کیف پول تراست ولت، متامسک و اوکی ایکس را پیشنهاد داد. 

ارز تلگرامی چین گیم کی لیست میشه؟

فرصت اتصال به کیف پول تا 28 خرداد است و بازیکنان باید برای جلوگیری از سوختن امتیازات حتما تا این زمان، اکانت تلگرام خود را به کیف پول متصل کنند. 

لازم به ذکر است که توکن های مربوط به بازی چین گیم ارزشمند هستند و می‌توانند در آینده ارزش قابل توجهی پیدا کنند. از این رو مبادلات این توکن ‌ها و نوسانات قیمت آن‌ ها می ‌توانند به معیاری برای فعالیت بازار و تأثیر آن‌ ها بر بازی ‌ها و آینده این پلتفرم ‌ها تبدیل شوند.

چین گیم در کدام صرافی لیست میشه؟

ارز تلگرامی چین گیم به صورت چراغ خاموش حرکت کرد و در تاریخ عرضه یک ماهه خود در تاریخ 20 خرداد در صرافی غیرمتمرکز یونی سواپ لیست و قیمت گذاری شد. سپس توسعه دهندگان چین گیم اعلام کرده اند، پس از 28 خرداد ایردراپ چین گیم عرضه و رونمایی خواهد شد و پس از آن توکن چین گیم در صرافی های مختلف لیست خواهد شد. یکی از صرافی های معتبر اوکی ایکس است که از چین گیم حمایت خواهد کرد. پس به احتمال زیاد چین گیم در تاریخ 1 تیر 1403 به طور رسمی در صرافی های متمرکز لیست و در اختیار معامله گران قرار خواهد گرفت.

توجه داشته باشید!

در ادامه لیست صرافی هایی که احتمالا چین گیم را لیست خواهند کرد، آورده‌ایم. با عضویت در هر یک از این صرافی ها می توانید به محض لیست شدن چین گیم از آن مطلع شده و اگر خواستید نسبت به فروش توکن های خود اقدام کنید.

قیمت حدودی ارز چین گیم

در حال حاضر هر واحد از رمز ارز CHAIN که مربوط به بازی Chain Games است با قیمت 4 سنت معامله می‌شود که معادل 709 تومان است. ارزش کل بازار این رمزارز در حال حاضر به مبلغ 4,150,119 دلار می‌رسد و بالاترین محدوده قیمتی هر توکن چین گیم در 26 خرداد 1403 در محدوده قیمتی 7 سنت قرار گرفت. به احتمال زیاد پس از عرضه توکن در صرافی های متمرکز، قیمت آن نوسان نزولی داشته باشد. چرا که اکثر معامله گران مایل به فروش و نقد کردن توکن های چین گیم هستند.

جمع‌بندی

بازی چین گیم دارای سیستم ‌های مختلفی برای افزایش تعامل با کاربران، مانند امکان مشاهده رتبه ‌بندی بازیکنان برتر، استفاده از بوسترها برای افزایش امتیازات و انرژی و دعوت دوستان برای کسب امتیازات اضافی بود. این بازی پس از عرضه یک ماهه در تلگرام اعلام کرده تا تاریخ 28 خرداد 1403 امکان اتصال به کیف پول های اتریوم وجود دارد و پس از آن در صرافی های متمرکزی همچون اوکی ایکس لیست خواهد شد.

سوالات متداول

بله، توکن چین گیم را می توان در صرافی غیرمتمرکز یونی سواپ خرید و فروش نمود و پس از لیست شدن نیز چین گیم اعلام کرده در صرافی متمرکز اوکی ایکس امکان معامله چین گیم وجود دارد.
چین گیم در صرافی اوکی ایکس و یونی سواپ لیست شده و پس از عرضه ایردراپ امکان دارد پلتفرم های قدرتمندی همچون بایننس و بای بیت نیز ن را لیست کنند.
چین گیم در محدوده قیمتی 4 الی 7 سنت قیمت گذاری شده که مطمئنا پس از عرضه و لیست شدن به دلیل فشار فروش بالا توسط معامله گران، با افت قیمت مواجه شود. سپس بعد از چندماه قیمت آن در روند صعودی قرار گیرد.
نظارت دات کام
پلتفرم مقایسه و بررسی نهادهای مالی
Enamadlogo-samandehi
کلیه حقوق این سایت متعلق به آسیا سرمایه هوشیار (nezarat) می‌باشد.