معرفی بازی تلگرامی دبلیو کوین و نحوه ایردراپ w-coin

بروزرسانی در29 خرداد 1403
معرفی بازی تلگرامی دبلیو کوین و نحوه ایردراپ w-coin
ایردراپ w_coin یه فرصت جدید برای کسب درآمد از طریق بازی تلگرامی ! با انجام یک سری وظایف ساده میتوانید کلی توکن دبلیو کوین به دست آورید و بعدا به پول نقد تبدیل کنید!

در سال 2024 بازی های تلگرامی که بر اساس ضربه زدن یا همان سبک  “Tap to Earn” معرفی شده اند، توانستند انقلابی را در زمینه بازی های هوشمند ایجاد کنند. محبوبیت این بازی ها با لیست شدن نات کوین و به دنبال آن معرفی تپ سواپ و همستر کامبت دو چندان شد. از این رو افراد زیادی به دنبال بازی های معتبر تلگرامی می گردند که در این بلاگ از نظارت می خواهیم 0 تا 100 ایردراپ معروف w-coin را معرفی کنیم.

دبلیو کوین (W-Coin) چیست؟!

دبلیو کوین یکی از بازی های ضربه ‌ای نو ظهور است که مانند تپ سواپ، به بازیکنان امکان کسب درآمد از طریق ضربه زدن و به دنبال آن استخراج رمز ارز را می ‌دهد. به گفته توسعه دهندگان این ایردراپ، این بازی آنقدر قوی ظاهر شده که می خواهد عنوان پادشاه ایردراپ های تلگرامی را از آن خود کند. 

اما دبلیو کوین چه ویژگی برتری نسبت به نات کوین و دیگر رقبای خود دارد؟! آیا این پروژه اعتبار دارد؟! با ما همراه باشید تا به طور کامل ایردراپ دبلیو را بررسی کنیم.

ورود به بازی تلگرامی دبلیو کوین

برای ورود و ایردراپ بازی تلگرامی دابلیو کوین روی لینک زیر کلیک کنید.

https://t.me/wcoin_tapbot?start=MTE1NjEzNzEz

بخش های مهم بازی

 • Mates:
  در این بخش می توانید با لینک دعوت خود از دوستانتان دعوت کنید و دوستانی که دعوت کرده‌اید و زیرمجموعه شما هستند را مشاهده کنید. این یک روش کسب توکن بیشتر است. هرچه invite بیشتری داشته باشید، امتیاز بیشتری نیز دریافت خواهید کرد.
 • Tasks:
  در این بخش می توانید وظایفی را مشاهده کنید که با انجام آن‌ها موجودس سکه‌هاتون افزایش پیدا می‌کند. بعضی از این وظایف شامل عضویت در کامیونیتی‌های مختلف، دریافت پاداش ورود روزانه، کسب پاداش برای تعداد ضربه‌های مشخص، استیک کردن و سایر وظایف مرتبط است.
 • Staking:
  در این بخش می توانید سکه‌های ایردراپ خودتان را تا 3 دفعه، استیک کنید. تا پایان استیک قبلی، نمی توان استیک جدیدی را شروع کرد. شما به 3 مدل 3 روزه، 7 روزه و 20 روزه می‌توانید سکه‌های خود را استیک کنید که هرکدام پاداش مخصوص به خود را دارند.
 • Boost:
  در این بخش می توانید با روش‌های گوناگون کل سکه‌های خود را افزایش دهید.

مهم ترین بخش ایردراپ؛ تصمیم گیری در رابطه با انتخاب شبکه  W-Coin 

همانطور که می‌دانید، در بازی W-Coin امکان انتخاب شبکه بلاکچین برای استخراج سکه وجود دارد. اما هر بازیکن تنها یک بار می تواند شبکه بلاک چین را انتخاب کند و امکان تغییر شبکه آن وجود ندارد. به عنوان مثال، پس از انتخاب شبکه سولانا یا اکوسیستم اتریوم، امکان تغییر آن به تون یا هر شبکه دیگر وجود نخواهد داشت.
برای انتخاب شبکه بلاک چین خود مراحل زیر را طی کنید:

 1. به بخش خانه یا صفحه اصلی ایردراپ w-coin بروید.
 2. روی نماد تنظیمات که معمولا در گوشه بالا سمت راست بازی قرار دارد، کلیک کنید.
 3. در صفحه نمایش داده شده، بر روی گزینه “انتخاب بلاک چین” کلیک نمائید. 
 4. در این بخش 3 شبکه مهم اتریوم، سولانا و تون نمایش داده شده است، بنابراین، شبکه مورد نظر خود را از بین اتریوم، تون یا سولانا انتخاب کنید.
 5. در نهایت بر روی گزینه سیو و یا ذخیره کلیک کنید.
 6. انتخاب شبکه بلاک ‌چین یک تصمیم مهم است، پیشنهاد نظارت، استفاده از شبکه TON است چرا که این اکوسیستم کارمزد کمتری می گیرد.

نکات مهم در انتخاب شبکه بلاک‌چین:

 • قبل از انتخاب شبکه بلاکچین، حتما در مورد آن و نوع کارمزدها به خوبی تحقیق کنید؛ چرا که در آینده برای انتقال توکن ها به کیف پول و یا استیک کردن آن نیاز به پرداخت کارمزد شبکه دارید. از طرفی انتخاب شبکه در بازی دبلیو تنها یک بار انجام شده و غیرقابل برگشت است.
 • هر شبکه بلاکچین مزایا و معایب خاص خود را دارد. قبل از انتخاب، حتماً تحقیقات لازم را انجام دهید.
 • در حال حاضر، شبکه تون تلگرام به عنوان پیش ‌فرض لانچ شده است.

بررسی بازی ایردراپ w-coin

دبلیو (W-Coin) یک توکن است که بر پایه پلتفرم تلگرام و به عنوان ایردراپی معرفی شده و همانند بازی نات کوین عمل می‌کند. اما یکی از ویژگی های جذاب این بازی که آن را دیگر ایردراپ های تلگرامی متمایز کرده است، انتخاب شبکه بلاک چین آن بر عهده بازیکنان است.

توسعه دهندگان بازی دبلیو کوین ادعا می‌کنند که این ایردراپ از مسیر استخراج واقعی کوین پیروی می‌کند، اما عملیات استخراج رمز ارز، فرآیند پیچیده تری دارد و در این ایردراپ بازیکنان تنها با انجام فعالیت هایی سکه جمع می‌کنند.

بازیکنان در این بازی با ضربه زدن مکرر و تکمیل وظایف مختلف، سکه‌ها را به دست می‌آورند. این بازی مشابه بازی های تلگرامی دیگر همچون نات کون، یس کوین، تپ سواپ و ... است و برای انجام بازی، کافی است حساب کاربری خود را ایجاد کرده و شروع به جمع آوری توکن کنید.

آموزش استخراج سکه های دبلیو کوین

نحوه استخراج بازی W-Coin بسیار ساده است و تنها با کلیک کردن بر روی سکه W-Coin، این ایردراپ از قدرت پردازنده تلفن همراه شما برای استخراج رمز ارز کمک می گیرد. این بازی با همکاری با بازی ‌های دیگر نحوه استخراج بازی W-Coin بسیار ساده است و تنها با کلیک کردن بر روی سکه W-Coin، این ایردراپ از قدرت پردازنده تلفن همراه شما برای استخراج رمز ارز کمک می گیرد. این بازی با همکاری با بازی ‌های دیگر تلگرامی همانند بازی کتیزن Catizen و Yes Coin معروف شده است و هم اکنون در کانال تلگرام خود بیش از ۲ میلیون کاربر دارد.

نحوه دریافت چندین هزار سکه بیشتر بدون کلیک

همان طور که قبلا هم اشاره کردیم، شما می‌توانید در بخش Task با انجام ماموریت‌های ساده، سکه‌های بیشتری را با روش‌های آسان جمع‌آوری کنید.

معایب بازی  Wcoin

با وجود جذابیت های بازی دبلیو کوین و ارائه گزینه های مختلف برای جذب سکه های بیشتر توسط بازیکنان، اما این پروژه معایبی نیز دارد که عبارتند از:

میزان درآمدی این ایردراپ کم است؛ چرا که تعداد سکه هایی که در هر ثانیه به بازیکنان در اثر ضربه می دهد، کمتر از بازی های کلیکی دیگر مانند نات کوین و تپ سواپ است. از طرفی بدون ارتقاء بخش استخراج، شاید به اندازه کافی و به سرعت، سکه به دست نیاورید. البته میزان سکه مورد نیاز برای خرید بخش Boost ربات و بخش ضربه زدن خودکار (W-orker) بسیار زیاد است.

از طرفی به ازای دعوت هر دوست در این بازی 1000 الی 1500 سکه به دست می آورید. در حالی که در بازی ‌های کلیکی دیگر، درآمد شما از معرفی کاربر معمولا بیش از چیزی است که در W-coin به دست می‌آورید. به عنوان معرف، شما در ابتدا ۲۵۰۰ سکه دریافت می‌کنید (یعنی زمانی که کاربر معرفی شده شروع به بازی کند) و بعدا، ۱٪ از هر چیزی که کاربر معرفی شده به دست می‌آورد، به حساب شما می‌نشیند.

آیا دبلیو کوین معتبر و قانونی است؟

با توجه به بازی های تلگرامی و لیست شدن نات کوین، اعتبار ایردراپ های دیگر نیز بالاتر رفت و توجه مدم به آن ها جلب شد، اما قبل از انتخاب بازی، تحقیق در رابطه با اعتبار آن پروژه است. از طرفی به طور قطعی نیز نمی توان در رابطه با قانونی بودن یک پروژه اظهار نظر کرد. 

بازی دبیلیو یکی از ایردراپ های رایگان است و نیاز به صرف هزینه ای از سوی بازیکنان ندارد، از طرفی این پروژه با شرکت های کتیزن و یس کوین همکاری کرده و همین امر امکان کلاهبرداری در آن را کمتر می کند.

اما، اگر بخواهیم عادلانه به بازی دبیلیو کوین که به صورت یک اپلیکیشن وب ۳ بر بستر پلتفرم Telegram راه‌اندازی شده است نگاه کنیم، باید بگوییم که این بازی به درستی طراحی شده و رابط کاربری جذاب و زیبایی دارد. اگر بازیکن W-Coin هستید، احتمالا با نظر ما موافقید که این بازی واقعا محیط جالبی دارد و کار با آن ساده و روان است. بنابراین، بعید است که در حین بازی با مشکلی مواجه شوید.

همچنین، تیم توسعه‌دهنده قصد راه‌اندازی ارز این بازی را بر بستر سولانا، تون یا اتریوم در نكر دارند.حتی به عنوان کاربر به شما این فرصت داده شده است که در این تصمیم، مشارکت و پیشنهاد خود را انتخاب کنید. در نهایت هر تصمیمی گرفته شود، قطعا به نفع کاربران بازی خواهد بود.

دبلیو کوین کی لیست میشه؟

در حال حاضر، هیچ صرافی به طور رسمی لیست شدن توکن W Coin را اعلام نکرده است. با این حال صرافی هایی وجود دارند که ممکن است برای لیست کردن این توکن در آینده در نظر گرفته شوند.

صرافی BingX یکی از اولین گزینه‌ها برای لیست شدن این توکن به نظر می‌رسد، می‌توانید با عضویت در این صرافی از زمان لیست شدن دبلیو کوین مطلع شوید.

avatar

صرافی ال بانک

4.4/5
بهترین برای معاملات فیوچرز بدون احراز هویت
در صرافی Lbank

avatar

صرافی توبیت

4.3/5
امکان احراز هویت برای ایرانیان
در صرافی Toobit

avatar

بینگ ایکس

4.6/5
بهترین برای معاملات فیوچرز
در صرافی Bingx

امیدواریم WCoin هم مثل نات کوین به یه پروژه پولساز تبدیل شود و سود خوبی نصیب شما کند!!

بازی های تلگرامی مانند دابلیو کوین

اخیرا بازی های تلگرامی خیلی سر و صدا کردن و حتی خیلی از افراد که تا پیش از این آشنایی زیادی با دنیای ارزهای دیجیتال و این بازی‌ها نداشتند، به دنبال ایردراپ و ماین توکن از بازی های تلگرامی هستند. در واقع به دنبال بازی های تلگرامی هستند که پول ‌می‌دهند. ما در مقاله بهترین بازی های تلگرامی 23 تا از این ایردراپ های تلگرامی را به شما معرفی کردیم.

جمع بندی

اگر به بازی‌های کلیکی که در چند ماه اخیر ترند شده‌اند، علاقه دارید، W-Coin هم ارزش امتحان کردن را دارد. جامعه این بازی‌ها، به دلیل تجربه‌ای که با نات کوین داشتند، نمی‌خواهد این فرصت را از دست بدهد. در جواب سوال اینکه آیا W-Coin واقعی است یا نه،؟ هیچ پاسخ قطعی وجود ندارد. تنها کاری که می‌توان انجام داد، بررسی اخبار بیشتر در مورد ایردراپ W-Coin است.

سوالات متداول

دبلیو کوین بازی تلگرامی رایگانی است که در ازای ضربه زدن، به بازیکنان سکه رایگان هدیه می دهد. البته با وجود حمایت ایردراپ کتیزن و یس کوین امکان لیست شدن آن در آینده نزدیک وجود دارد.
برای تغییر شبکه بلاک چین بازی دبلیو کوین ابتدا باید به بخش تنظیمات بازی رفته و بر روی انتخاب شبکه بلاک چین کلیک کرده و اکوسیستم کورد نظر خود را تغییر دهید.
نات کوین میم کوینی در شبکه تون است که توسط پلتفرم تلگرام حمایت شده اند. در حالی که انتخاب شبکه بلاک چین برای W-Coin بر عهده بازیکنان است و توسط پروژه کتیزن و یس کوین حمایت شده است.
نظارت دات کام
پلتفرم مقایسه و بررسی نهادهای مالی
Enamadlogo-samandehi
کلیه حقوق این سایت متعلق به آسیا سرمایه هوشیار (nezarat) می‌باشد.