بهترین کارت های همستر کامبت برای افزایش پروفیت

بروزرسانی در30 خرداد 1403
بهترین کارت های همستر کامبت برای افزایش پروفیت
در این مقاله بهترین کارت های همستر کامبت برای افزایش پروفیت را به شما معرفی می‌کنیم. زمان زیادی تا لیست شدن همستر باقی نمانده⏳ تا فرصت هست، استفاده کنید!

بهترین کارت های همستر برای افزایش پروفیت را بشناسید! چرا؟

چون همستر کامبت در حال حاضر در پری مارکت دو صرافی کوکوین و Gate در حال معامله است و طبق نقشه راهی که این پروژه ارائه داده، چیزی تا لیست شدن آن در صرافی های متمرکز باقی نمانده است. بنابراین فرصت باقیمانده را باید تا می‌توانیم سکه و پروفیت جمع کنیم. در ادامه پرسودترین و بهترین کارت های همستر را به شما معرفی خواهیم کرد.

بهترین کارت های همستر برای افزایش پروفیت

همان طور که می‌دانید تب Mine در همستر شامل 4 بخش است که هر کدام کارت های مربوط به خود را دارند. در اینجا بهترین کارت های هر قسمت را که بیشترین سود و پروفیت را دارند به شما معرفی می‌کنیم.

  • Specials: اکثر کارت های قسمت اسپشیال بصرفه هستند و ارزش خرید دارند اما در این بین چند کارت پرسودتر هستند که می‌توانید در تصویر زیر مشاهده کنید.
بهترین کارت های همستر برای افزایش پروفیت

در بین 4 کارت برتر قسمت اسپشیال که در بالا می‌بینید، لامبو پروفیت را بالا نمی‌برد و از جمله کارت‌هایی است که NFT می‌دهد.

  • Legal: در این قسمت نیز کارت لایسنس دو کشور از باقی کارت ها پروسودتر است. لایسنس ژاپن و اتیوپی که در تصویر زیر می‌توانید مشاهده کنید.
پرسودترین کارت های همستر کمبت
  • Pr&Team: در این قسمت نیز دو کارت از بهترین کارت ها برای افزایش پروفیت به شمار می‌روند که ارزش خرید دارند.
کارت های همستر کامبت
  • Markets: در این قسمت چندین کارت مارجین ترید وجود دارد که از بین آن‌ها 2 کارت از باقی کارت ها پرسودتر و بصرفه‌تر هستند.

چطور بهترین کارت همستر برای خرید را تشخیص بدهیم؟

در بالا 10 تا از بهترین کارت های همستر کامبت برای افزایش پروفیت را معرفی کردیم اما در واقع لول شما در این که کدام کارت برایتان بهتر است، اهمیت دارد. روی هر کارت نوشته شده که در هر ساعت، چه تعداد سکه برای شما ماین می‌کند.

شما باید تا جایی کارت ها را ارتقا دهید که نسبت هزینه‌ای که می‌پردازید و پروفیتی که دریافت می‌کنید 1 به 100 باشد. چون با این نسبت، 4 روز طول می‌کشد که هزینه خرج شده برگردد و ما بقی سود باشد.

کسایی که کوین بیشتری دارند، می‌توانند 200 تا 300 برابر پروفیت هزینه کنند. ولی بیشتر از این توصیه نمی شود چراکه بیش از این، حدود 15 الی 20 روز طول می‌کشد که هزینه خودش را برگرداند و سود داشته باشد.

چرا باید پروفیت خود را افزایش دهیم؟

کارت های همستر هر کدام یک هزینه‌ای دارند و پروفیت ما را در بازی به مقدارهای متفاوت افزایش می‌دهند. ما باید سعی کنیم پرفیت خود را بالا ببریم که در هر ساعت، سکه های بیشتری دریافت کنیم. از طرفی دیگر، هنگام لیست شدن همستر، پروفیت نیز محاسبه می‌شود و در قیمت و ارزش آن تاثیر گذار است.

بازی های تلگرامی مانند همستر کامبت

اخیرا بازی های تلگرامی خیلی سر و صدا کردن و حتی خیلی از افراد که تا پیش از این آشنایی زیادی با دنیای ارزهای دیجیتال و این بازی‌ها نداشتند، به دنبال ایردراپ و ماین توکن از بازی های تلگرامی هستند. در واقع به دنبال بازی های تلگرامی هستند که پول ‌می‌دهند. ما در مقاله بهترین بازی های تلگرامی 23 تا از این ایردراپ های تلگرامی را به شما معرفی کردیم.

نظارت دات کام
پلتفرم مقایسه و بررسی نهادهای مالی
Enamadlogo-samandehi
کلیه حقوق این سایت متعلق به آسیا سرمایه هوشیار (nezarat) می‌باشد.