ایردراپ وارم فیر چیست؟! آموزش استخراج WormFare Slap

بروزرسانی در12 تیر 1403
ایردراپ وارم فیر چیست؟! آموزش استخراج WormFare Slap
وارم فیر : بازی، سرگرمی و کسب درآمد! در این مقاله بخوانید که WormFare دقیقا چیست همچنین با آموزش کامل ایردراپ رایگان ، از این بازی تلگرامی ارز استخراج کنید و بفروشید.

در دنیای پر رمز و راز ارزهای دیجیتال همه معامله گران در رویای استخراج رمز ارزها بودند تا بدون سرمایه گذاری ارز به دست آورند. پلتفرم تلگرام این رویا را با ساده ترین روش به واقعیت تبدیل کرد. با ضربه زدن بر روی صفحه نمایش می توان ارز استخرج نمود.

حال روز به روز بر تعداد این بازی ها بیشتر می شود. به طوری که در یک ماه گذشته حدود 80 بازی معتبر راه اندازی شده است. از این میان یکی از بازی های جذاب را می توان ایردراپ وارم فیر دانست. زیرا  با استفاده از شخصیت کرم موذی می توان به استخراج توکن WOFR ادامه داد. اما آیا این بازی لیست خواهد شد؟! این بازی از اعتبار کافی برخوردار است؟! با ما همراه باشید تا در این باگ از نظارت به طور کامل با نحوه استخراج و اعتبار ایردراپ وارم اطلاعات کسب کنید.

بازی تلگرامی وارم فیر

آیا وارم فیر معتبر و قانونی است؟

برای سنجیدن اعتبار این ایردراپ باید موارد مختلفی را بررسی کنیم. وارم فارم دارای وب سایت رسمی است و قبل راه اندازی ایردراپش در تلگرام، توکن رسمی خود با نام WOFR را در شبکه پالیگان عرضه کرده و سپس به خاطر مشهور شدن و شناخته تر شدن توکن نسبت به رمز ارزهای نوظهور دیگر آن را بر روی تلگرام نیز در قالب یک ایردراپ عرضه کرد. بنابراین امکان خرید توکن در صرافی های غیر متمرکز و از طریق سایت رسمی با استفاده از تتر (USDT) در شبکه پالیگان وجود دارد. 

با بررسی این موارد، می توان به آینده این ایردراپ امیدوار بود و با اطمینان خاطر بیشتری اقدام به کسب توکن های وارم فیر کرد.

بازی های تلگرامی زیادی مانند وارم فیرم وجود دارند. برای اطلاع بیشتر و ورود به این ایردراپ های تلگرامی می توانید از مقاله بهترین بازی های تلگرامی دیدن کنید.

ورود به بازی تلگرامی وارم فیر

اگر بازی میم کوین فای کوین را انجام داده باشید، بخش‌های این بازی تقریبا برای شما آشنا خواهند بود.
ورود به بازی تلگرامی وارم فارم شامل مراحل زیر است:
1. عضو ربات تلگرام ورم فیر اسلپ شوید که برای این کار باید نام  Wormfare Slap را در تلگرام جستو کنید.
2. به ربات وارد شوید و با زدن بر روی دکمه بزرگ Start یک پیام برای شما در بات ایجاد می ‌شود که بهتر است قبل از ورود به بازی عضو کانال (wormfare channel) و گروه تلگرام (Join Chat) شوید.
3. پس از عضویت با کلیک بر روی دکمه Let's Slap و سپس گزینه Start وارد بازی خواهید شد
4. وارد صفحه اصلی بازی شده و اکنون می‌توانید با ضربه زدن بر روی کرم توکن استخراج نمائید.
5. پس از کسب حداقل 3 میلیون سکه، حتما به بخش Earn رفته و با ورود به بخش Boost می توانید گزینه استخراج خودکار را در ربات بازی فعال کنید.
6. سپس با دریافت لینک معرفی از بخش Earn و تب Friends، به ازای معرفی هر یک از دوستان خود 1500 امتیاز دریافت خواهید کرد.

WormFare Slap

بخش های مختلف و مهم بازی 

بخش های مختلف و مهم بازی وارم فیر عبارتند از:

به طور کلی دو بخش اصلی با نام های Boost و Earn در این بازی وجود دارد.

بخش Earn:
 با استفاده از گزینه Earn می توانید سکه های بیشتری کسب کنید. به عنوان مثال، با انجام ماموریت‌ ها و کارهای خواسته شده مانند عضویت در شبکه‌ های اجتماعی، لایک کردن پست ها، بازدید از وب سایت های مربوط به پروژه و …می توانید پاداش به دست آورید.
 همچنین برای معرفی بازیکنان دیگر باید کد رفرال را به دوستان خود بفرستید و 1500 امتیاز به ازای هر دعوت کسب کنید. 

بخش Boost:
در بخش تقویت کننده ها (Boost) بازی امکان خرید توکن برای تقویت کردن و افزایش سرعت استخراج و دریافت سکه ‌های بیشتر تعبیه شده است. همچنین برای خرید توکن WOFR بایستی از این بخش اقدام کنید.

دو گزینه Recharge Slaps و Floppy Fish مواردی هستند که در روز به صورت رایگان هر روز 3 مرتبه به شما داده خواهند شد که با فعال سازی Recharge Slaps نوار انرژی شما که قبلا صفر شده است پر شده و مجددا میتوانید بر روی گرم بازی ضربه بزنید.

پس از فعال سازی گزینه Floppy Fish وارد صفحه اصلی بازی شده و کمی صبر کنید تا یک آیکون ماهی روی صفحه ظاهر شود، پس از کلیک روی آن حالت دو برابر شدن سکه ها فعال می شود و با هر ضربه بر روی کرم چندین برابر حالت قبلی می توان سکه استخراج نمود.

البته در این بازی یک ربات کلیک کننده خودکار تعبیه شده است که At Your Service نام دارد. این گزینه را می توان در بخش Boost فعال کرد و برای فعال سازی آن 3,000,000 امتیاز از شما کسر می کند. پیشنهاد می شود حتما پس از اولین زمان رسیدن به این مقدار سکه، این گزینه را فعال کنید.

در بخش Boost بازی 3 گزینه وجود دارد که عبارتند از:

بخش Hand Cream: نوار انرژی را 500 برابر کرده و افزایش می‌ دهد.
گزینه Ice Bucket: با فعال کردن این گزینه سرعت پر شدن نوار انرژی افزایش می‌ یابد.
سربرگ MultiSlap: سرعت استخراج را با هر بار فعال کردن دو برابر می کند. 

آموزش جمع آوری توکن های WormFare

برای جمع آوری توکن ها به صورت خودکار هر 8 ساعت یکبار به بازی رفته و توکن های جمع آوری شده را با زدن بر روی دکه claim جمع آوری نمائید. سپس دوباره ربات را فعال کرده تا به طور خودکار اقدام به جمع آوری سکه ها نماید.

نحوه دریافت توکن های بیشتر در وارم فیر

برای ورود به ربات گزینه lets slap را کلیک کرده تا به بازی وارد شوید. بر روی گزینه Earn کلیک کرده که در این بخش 2 سربرگ Quests و Friends وجود دارد. 

در بخش Quests چندین تسک آماده شده است که با انجام هر کدام امتیاز جداگانه به شما تعلق می گیرد. 

با استفاده از گزینه «Daily auction» می توانید 10 میلیون امتیاز کسب کنید. پس از ورود به این بخش باید بر روی گزینه ساخت حساب (create account) کلیک کنید. در این بخش 3 تسک وجود دارد که با نام های Go to dashboard و connect your wallet وجود دارد.

در یکی از تسک ها باید به بازی کتیزن رفته و این ایردراپ را انجام دهید تا امتیاز بیشتر کسب نمائید. چرا که پروژه وارم فیر با کتیزن همکاری داشته و از یکدیگر حمایت می کنند.
در تسک «Partner engagement» می توان 1500000 میلیون سکه به دست آورد که این تسک نیز از دو بخش «Richbeak» و «Catizen» تشکیل شده است.

در تسک in progress می توان یک میلیون سکه به دست آورد و با جوین شدن در صفحات اجتماعی وارم فیر همچون توییتر، تلگرام، اینستاگرام، یوتوب و بازدید از وب سایت های مختلف 5 میلیون توکن به دست آورد.

نحوه اتصال وارم فیر به کیف پول

برای اتصال به کیف پول باید ابتدا یکی از ولت های تراست ولت، متامسک و کوین بیس را دانلود کنید. چرا که ایردراپ وارم فیر بر بستر شبکه اتریوم قرار دارد و اگر در زمان لیست شدن نیز شبکه بلاک چین آنن تغییر نکن، معامله گران برای انتقل توکن ها به ولت بایستی کارمزد ولت را بر اساس اتریوم بپردازند.

بنابراین بر روی گزینه connect your wallet کلیک کرده و در صفحه پیش رو یکی از کیف پول ها را انتخاب کنید. به عنوان مثال اگر تراست ولت را انتخاب نمائید، برنامه به طور خودکار به تراست ولت متصل می شود.

وارم فیر کی لیست میشه؟

زمان لیست شدن وارم فیر را می توان در سه ماهه سوم 1403 یعنی شهریور تا مهرماه در نظر گرفت. چرا که در هر مرحله از پیشرفت پروژه مانند تعیین زمان عرضه ایردراپ، شبکه ای که بازی می خواهد بر روی آن لانچ شود، انتقال به کیف پول و اتصال به ولت، تیم توسعه دهنده باگ های صرافی و ایردراپ را رفع می کند.

بهترین صرافی برای خرید و فروش وارم فارم

بهترین صرافی های متمرکز را می توان بایننس، بای بیت، اوکی ایکس دانست اما این پلتفرم ها به ایرانیان خدمات ارائه نمی کنند و معامله گران می توانند پس از عرضه ایردراپ و لیست شدن، وارم فارم را در صرافی های زیر معامله کنند.

avatar

صرافی ال بانک

4.4/5
بهترین برای معاملات فیوچرز بدون احراز هویت
در صرافی Lbank

avatar

بینگ ایکس

4.6/5
بهترین برای معاملات فیوچرز
در صرافی Bingx

avatar

نوبیتکس

4/5
بهترین از لحاظ حجم معاملات
در صرافی Nobitex

avatar

آبان تتر

4.1/5
بهترین برای خرید و فروش تتر
در صرافی Abantether

همچنین میتوانید از مقاله بهترین صرافی ارز دیجیتال دیدن کنید

این ایردراپ به احتمال زیاد لیست شود. به احتمال زیاد وارم فیر همزمان با کتیزن و یا چند ی پس از آن لیست شود. چرا که این دو بازی با یکدیگر همکاری ویژه ای دارند.

نحوه فروختن سکه های جمع آوری شده

برای فروش سکه ها باید بازی را به کیف پول تراست ولت متصل کرده و توکن های جمع آوری شده را در ولت به رمز ارز دیگری همچون تتر یا دلار تبدیل کنید. اما می توان توکن وارم فیر را در صرافی های غیر متمرکز همچون پلتفرم یونی سواپ و Blast به فروش رساند. 

جمع‌بندی

در این مقاله از بلاگ نظارت به معرفی کامل و جامع پروژه وارم فیر پرداختیم. ایردراپ WormFare Slap توسط صرافی جدید خود در تلگرام عرضه شده که توانسته با یک تیر دو نشان بزند. چرا که توسعه دهندگان آن با عرضه توکن خود در تلگرام توانستند به طور همزمان توکن و صرافی خود را به جهانیان معرفی کنند. همچنین بازیکنان می توانند از طریق این توکن فرصت‌ بی نظیر کسب درآمد دلاری داشته باشند.

هشدار ریسک

اینترنت و فضای مجازی گاهی صحنه سوءاستفاده و کلاهبرداری توسط کلاهبرداران اینترنتی می‌شود. اخیرا در پروژه همستر نیز شاهد بودیم که عده‌ای با ارسال لینک‌های تقلبی، موبایل کاربران را هک کرده و حساب‌ آن‌ها را خالی کردند! در این عرصه باید کاملا هوشیار و محتاط باشید که طعمه کلاهبرداران نشوید. توصیه می‌کنیم حتما با استفاده از منابع اطلاعاتی رسمی و معتبر مثل نظارت، دانش و آگاهی خود را در این زمینه بالا ببرید.

سوالات متداول

در این بازی که بر اساس ضربه زدن کار می کند امکان استفاده از برنامه اتوکلیکر وجود دارد.
ایردراپ وارم فیر کی امکان اتصال به کیف پول را فراهم کرده است و ایردراپ خود را احتمالا در مهرماه 1403 در بین بازیکنان تقسیم می کند.
هنوز ایردراپ وارم فیر در هیچ صرافی متمرکز و غیر متمرکزی لیست نشده و نمی توان قیمت آن را حدس زد.
نظارت دات کام
پلتفرم مقایسه و بررسی نهادهای مالی
Enamadlogo-samandehi
کلیه حقوق این سایت متعلق به آسیا سرمایه هوشیار (nezarat) می‌باشد.