ایردراپ سایبر فایننس چیست؟! آموزش استخراج Cyber finance

بروزرسانی در4 تیر 1403
ایردراپ سایبر فایننس چیست؟! آموزش استخراج Cyber finance
سایبر فایننس : بازی، سرگرمی و کسب درآمد! در این مقاله بخوانید که Cyber finance دقیقا چیست همچنین با آموزش کامل ایردراپ رایگان ، از این بازی تلگرامی ارز استخراج کنید و بفروشید.

ایردراپ های تلگرامی با هدف جذب مخاطب و معروف شدن پروژه خود پدید آمدند. چرا که اگر رمز ارزی در بازارهای مالی از یک جامعه قوی تشکیل شده باشد، ارزش آن بالاتر رفته و در طولانی مدت نسبت به سایر پروژه ها رشد قوی تری خواهد داشت.

یکی از پروژه های معتبر دیگر تلگرامی سایبر فایننس نام دارد. در حقیقت Cyber finance علاوه بر یک بازی، صرافی در زمینه بازارهای مالی است که در تلگرام توانسته ۱.۳ میلیون کاربر را در طول 3 روز به خود جذب کند. با ما در ادامه این بلاگ از نظارت همراه باشید تا در ادامه با طریقه استخراج سایبر فایننس آشنا شویم.

بازی تلگرامی سایبر فایننس چیست؟!

صرافی سایبر فایننس مبتنی بر تلگرام در مدت زمان کوتاهی توانست ۳ میلیون کاربر را به خود جذب کند که این امر نشان دهنده استقبال خوب از آن است. این بازی همانند ایردراپ نات کوین و همستر کامبت (با سبک تپ تپ) با استفاده از ضربه توکن هایش را استخراج می کند. با ما در ادامه همراه باشید تا با اعتبار و نحوه برداشت از این بازی آشنا شوید.

بازی تلگرامی سایبر فایننس

آیا سایبر فایننس معتبر و قانونی است؟

سایبر فایننس را می توان پروژه معتبری دانست. چرا که یک صرافی غیرمتمرکز جدید و نوپا است که از طریق ارائه ایردراپ در تلگرام توانسته توجه بسیاری را به خود جلب کنند. این صرافی که در حال حاضر در مرحله آزمایش اولیه است، حدودا 2400 توکن در گردش دارد که بیش از 61 دلار در عرضه اولیه ارائه کرده که ارزش بالایی دارند. البته این توکن ها قیمت گذاری شده اند و  در حال حاضر قیمت هر سکه 24 سنت کاهش یافته است.

بنابراین سایبر فایننس برای جذب کاربران بیشتر و عقب نماندن از قافله بازی های تلگرامی توانسته در مدت زمان کوتاهی توکن و صرافی خود را مشهور کند. چرا که پلتفرم ها با عرضه بازی رایگان در تلگرام می توانند جامعه خود را تقویت کرده و در نهایت تعداد قابل توجهی از سکه ‌ها به کاربرانی که در استخراج توکن شرکت می‌کنند، اهدا می‌شود.

در مجموع از لحاظ اعتبار این ایردراپ توانسته تیک آبی توییتر را دریافت کند. علاوه بر آن، کمپانی‌های معتبری همچون Storm Trade و Blaster اکانت توییتر آن را دنبال می‌کنند. همچنین، با بازی های تلگرامی همچون کتیزن همکاری دارد.

ورود به بازی تلگرامی سایبر فایننس

برای وارد شدن به بازی نام Cyber finance را در تلگرام سرچ کنید یا با لینک مخصوص به این مینی اپ وارد بازی شوید. هنگام ورود به ربات گزینه start و سپس از پایین سمت چپ گزینه Game و یا از منو آن بر روی آیکون start Earning cfi کلیک کنید. سپس با ورود به محیط مینی اپ با پیغام زیر رو به رو می شوید:

به Cyber Finance Bot خوش آمدید! 🌟
Cyber Finance یک صرافی دائمی بدون گاز در Blast است که اهرمی تا 50 برابر ارائه می‌کند و بازدهی بالا و نقدینگی عمیق را ارائه می‌کند. بازی آن توکن های $CFI را برای استخراج کاربران فراهم کرده است.

بازی تلگرامی های زیادی مانند بلوم وجود دارند. برای اطلاع بیشتر و ورود به این ایردراپ های تلگرامی می توانید از مقاله بهترین بازی های تلگرامی دیدن کنید.
 

برای شروع استخراج $CFI، ربات را باز کرده و Start را فشار دهید. هنگامی که تخم مرغ شکسته شد، یک اعلان برای جمع آوری توکن های خود دریافت خواهید کرد. در سایبر فایننس تیم تشکیل دهید و جامعه خود را گسترش دهید تا با جایزه 25000 دلاری به مسابقه تیم سایبر بپیوندید. سپس دوستان خود را دعوت کنید و با هم کسب درآمد کنید! از درآمد آنها تا 10 درصد دریافت کنید. در نهایت ماموریت‌های سایبر فایننس را برای کسب $CFI اضافی و جوایز بیشتر تکمیل کنید.

🔔 رسانه های اجتماعی پروژه عبارتند از:
•    اخبار مالی سایبری: @CyberFinanceNews
•    چت سایبری مالی: @CyberFinanceChat
•    توییتر (X): https://twitter.com/CyberFinance__
•    https://discord.gg/cyberfin

بخش های مختلف و مهم بازی سایبر فایننس

بخش های مختلف ایردراپ Cyber finance عبارتند از:

در بخش لیدربرد می توانید نفرات برتر بازی را مشاهده کرده که اکثرا ایرانی هستند. با استفاده از بخش squad نیز می توانید کلاب هایی را پیدا کرده و عضو آن ها شوید تا امتیازات بیشتری کسب نمائید.

گزینه دعوت از دوستان (Friends INVITE):
در بخش لیدربرد می توانید نفرات برتر بازی را مشاهده کرده که اکثرا ایرانی هستند. با استفاده از بخش squad نیز می توانید کلاب هایی را پیدا کرده و عضو آن ها شوید تا امتیازات بیشتری کسب نمائید.
کسب درآمدبخش کسب درآمد (EARN):
هر کاربری که با استفاده از کد دعوت شما به Cyber Finance بپیوندد و شروع به فعالیت کند، 10% از سود حاصل از فعالیت او به شما تعلق خواهد گرفت. دعوت از افراد برای این ایردراپ بسیار مهم بود و در دو بخش متفاوت آن را ارئه کرده و امتیازات زیادی به ازای دعوت 100 نفر در نظر گرفته شده است.
در بخش تسک ها بر روی گزینه Cyber Finance کلیک کنید، 11 13 ماموریت آماده انجام است که با انجام هر یک از آن ها امتیازات جداگکانه ای به شما تعلق می گیرد. تسک های متفاوت این ایردراپ عبارتند از:
• اگر بر روی آیکون ZEALY کلیک کنید، با ورود به سایت و سپس برگشت به بازی 30 هزار امتیاز دریافت می کنید؛
• با کلیک بر روی آیکون Twitter و دنبال کردن سایبر فایننس در صفحات اجتماعی 25 هزار امتیاز کسب می کنید، همچنین با پیوستن به کانال تلگرام (Telegram) 21 هزار امتیاز و کانال Discord 17 هزار امتیاز کسب نمائید. 
• با انجام تسک Article 25 هزار و پیوستن به گروه Chat تلگرام 19 هزار امتیاز کسب می کنید.
• Twitterبا کلیک بر روی تسک Medium، 30 هزار امتیاز و در بخش like RTtwitter post 15 هزار امتیاز در نظر گرفته شده است.
• بخش کسب امتیاز رایگان در Cyber Finance به شما این امکان را می‌دهد که با انجام فعالیت‌های ساده، امتیازهای رایگانی کسب کنید. به عنوان مثال با خرید 20 توکن از سایبر فایننس 20 هزار امتیاز رایگان دریافت نمائید.

بخش های مهم بازی سایبر فایننس

فعالیت های این بخش شامل فالو کردن صفحات، لایک کردن پست ها، ریتوییت کردن محتوا می‌باشد. با انجام این فعالیت ها می توانید امتیازات زیادی جمع کنید و در بخش های دیگر سایبر فایننس از آن ها استفاده کنید.

بخش بوست (Boost) یا ارتقا در بازی Cyber Finance به شما این امکان را می‌دهد که با استفاده از امتیازهایی که در بخش Earn کسب کرده ‌اید، سرعت استخراج و ضربه های چکش خود را افزایش دهید.
با کلیک بر روی آیکون Egg می‌توانید با کسر امتیازات دریافت شده، تخم مرغ مورد نظر خود را انتخاب و بزرگتر نمائید.
افزایش انرژی و سایز مخزن: با ارتقا Egg، سایز مخزن شما افزایش می ‌یابد. این امر به معنای افزایش مدت زمان پر شدن مخزن و کاهش نیاز به مراجعه مداوم به مینی‌اپ است. افرادی که این گزینه را فعال می کنند، می توانند هر روز به ربات سر زده و توکن های استخراج شده را جمع کنند.
افزایش قدرت: آیکون چکش برای افزایش قدرت استخراج در نظر گرفته شده، چرا که می ‌توانید با استفاده از ارتقا Hammer، قدرت استخراج خود را بالا ببرید.

آموزش جمع آوری توکن های سایبر فایننس

هنگام ورود صفحه اصلی بازی را مشاهده کرده که در بخش Home فرایند استخراج به طور خودکار به حرکت چکش بر روی تخم مرغ اتفاق می ‌افتد. اوایل ورود به بازی در هر یک ساعت 50 توکن به هر بازیکن هدیه می دهد که هر دو ساعت یکبار باید به ایردراپ cyber Finance سر بزنید و توکن‌ ها را جمع آوری کنید.

همچنین، برای افزایش میزان استخراج و کسب توکن های بیشتر باید به قسمت Boost رفته و با کسر امتیازات دریافت شده سرعت استخراج را افزایش دهید.
به طور کلی فعالیت‌های این بخش عبارتند از:
• فالو کردن صفحات اجتماعی؛
• لایک کردن پست‌ های صفحات مختلف؛
• خواندن محتوای وب سایت ها؛
• بازی در ایردراپ کتیزن

آموزش جمع آوری توکن های سایبر فایننس

در بخش time to crack در صفحه اصلی و زیر تخم مرغ، زمان لازم برای بازگشت به بازی و جمع آوری سکه ها نشان داده می شود که عموما 24 ساعت نوشته شده است.
با انجام این فعالیت‌ ها، شما می‌توانید امتیازهای زیادی جمع‌آوری کنید که در بخش‌های دیگر Cyber Finance به شما کمک خواهد کرد.

نحوه دریافت توکن های بیشتر در سایبر فایننس

در صفحه اصلی بازی، سطح شما را در ایردراپ نمایش داده که در بدو ورود به بازی همه بازیکنان سطح برونزی دارند و با دریافت امتیازات بیشتر سطح شما به نقره ای، طلایی، پلاتینین و الماسی ارتقا پیدا می کند. 

برای دریافت توکن های بیشتر همه تسک های ارائه شده در بازی را انجام دهید، سپس تا جایی که می توانید دوستان خود را به بازی دعوت کنید. با دعوت از هر دوست می توانید 10 درصد از امتیازات آن را در بازی دریافت کرده و 1500 توکن رایگان به دست آورید. 
در این بازی لیگ های مختلفی وجود دارد که شما می توانید با افزایش امتیاز خودتان به لیگ بعدی بروید.

نحوه دریافت توکن های بیشتر در سایبر فایننس

در بالای همین صفحه گفته شده که سرعت استخراج این حساب ۴۵۰ است که پر شدن مخزن آن ۱۴ ساعت طول می کشد. در نظر داشته باشید در این حساب بخش های Egg و Hammer به ترتیب به لول های ۱۳ و ۱۲ آپگریت شده اند.

نحوه اتصال سایبر فایننس به کیف پول

هنوز گزینه کیف پول برای این بازی طراحی نشده است و نمی توان در حال حاضر سایبر فایننس را به کیف پول متصل نمود. چرا که این بازی در مراحل اولیه ایردراپ قرار دارد و پس از 2 ماه یعنی در اواخر مرداد ماه 1403 شبکه آن مشخص خواهد شد. به احتمال زیاد سایبر فایننس نیز همانند بازی های دیگر تلگرامی بر روی شبکه تون لانچ شده و سپس گزینه اتصال به کیف پول را فعال نماید.

سایبر فایننس کی لیست میشه؟

زمان لیست شدن سایبر فایننس را می توان در سه ماهه سوم 1403 یعنی شهریور تا مهرماه 1403 در نظر گرفت. چرا که در هر مرحله از پیشرفت پروژه مانند تعیین زمان عرضه ایردراپ، شبکه ای که بازی می خواهد بر روی آن لانچ شود، انتقال به کیف پول و اتصال به ولت، تیم توسعه دهنده باگ های صرافی و ایردراپ را رفع می کند.

بهترین صرافی برای خرید و فروش سایبر فایننس

بهترین صرافی های متمرکز را می توان بایننس، بای بیت، اوکی ایکس دانست اما این پلتفرم ها به ایرانیان خدمات ارائه نمی کنند و معامله گران می توانند پش از عرضه ایردراپ و لیست شدن، سایبر فایننس را در صرافی آسیایی بینگ ایکس معامله کنند.

این ایردراپ به احتمال زیاد لیست شود. چرا که این بازی توانسته تیک آبی توییتر را دریافت کند. علاوه بر آن، کمپانی‌ های معتبری همچون Storm Trade و Blaster اکانت توییتر آن را دنبال می‌ کنند.

نحوه فروختن سکه های جمع آوری شده

برای فروش سکه ها باید بازی را به کیف پول متصل کرده و توکن های جمع آوری شده را در ولت به رمز ارز دیگری همچون تتر یا دلار تبدیل کنید. اما می توان توکن سایبر را در صرافی های غیر متمرکز همچون پلتفرم یونی سواپ و Blast به فروش رساند. صرافی سایبر فایننس امکان معامله با اهرم 50x را فراهم کرده است.

سخن پایانی

در این مقاله از بلاگ نظارت به معرفی کامل و جامع پروژه سایبر فایننس پرداختیم. ایردراپ سایبر فایننس Cyber Finance توسط صرافی جدید خود در تلگرام عرضه شده که توانسته با یک تیر دو نشان بزند. چرا که توسعه دهندگان سایبر فایننس با عرضه توکن خود در تلگرام توانستند به طور همزمان توکن و صرافی خود را به جهانیان معرفی کنند. همچنین بازیکنان می توانند از طریق این توکن فرصت‌ بی نظیر کسب درآمد دلاری داشته باشند.

سوالات متداول

این ایردراپ مخصوص به صرافی این پروژه است و موفقیت آن به موفقیت این صرافی گره خورده است زیرا اولین جایی که این ارز لیست خواهد شد، خود صرافی Cyber finance خواهد بود. اما به طور قطع نمی توان در مورد موفقیت و یا عدم موفیت آن نظر داد.
هنوز تاریخ دقیقی برای برگزاری آن مشخص نشده است اما شما می توانید آخرین اخبارهای مربوط به این پروژه را از کانال رسمی آن ها دنبال کنید.
قیمت این ارز به مقدار ارز cfi که در طول این ایردراپ توسط کاربران استخراج می شود و همچنین قیمت گذاری این پروژه روی آن و صرافی هایی که از آن پشتیبانی می کنند، بستگی دارد.
با دعوت از دوستانتان و همچنین با ارتقا مخزن می توان سرعت استخراج را بالاتر برده و امتیاز بیشتری کسب کنید.
نظارت دات کام
پلتفرم مقایسه و بررسی نهادهای مالی
Enamadlogo-samandehi
کلیه حقوق این سایت متعلق به آسیا سرمایه هوشیار (nezarat) می‌باشد.